قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مراقبه داینامیک
مدیتیشن تخلیه روانی | مراقبه پویا
ژانویه 28, 2018
ماورا
تجربه ماورایی شهرام (دیدن شبح سفید)
ژانویه 30, 2018

ارتباط چاکرا و کاریزما یا جذبه

جاذبه

ارتباط چاکرا و کاریزما یا جذبه

آیا تا حالا شده که شدیدا تحت تاثیر جذبه یک انسان قرار بگیرید و خود به خود با حرفهای اون موافق باشید؟ آیا شده به سخنرانی برید که حرفهای سخنران عجیب به دلتون نشسته و شخصیتی هم که داره به عنوان بزرگترین الهام دهنده شما باشه؟

بسیاری از هنرمندان و هنرپیشه های معروف هم با استفاده از جذبه مخصوص به خودشون میتونن مخاطب رو عمیقا تحت تاثیر قرار بدن و این کار برای موفقیت اونها حیاتی هست.

افراد کاریزماتیک و با جاذبه زیاد میتونن به طور خواسته یا ناخواسته با انرژی های برخی از چاکراهاشون روی چاکراهای مخاطب اثر بذارن و اونها رو به سمت خودشون جذب کنن. حتی حسی که افراد ناشناخته از یک نفر با جاذبه میگیرن ممکنه یکسان باشه. برای مثال فردی که چاکرای قلب اون فعال هست خود به خود کاری میکنه که با حضورش، چاکرای قلب بقیه هم فعال بشن و به عنوان یادآور محبت و عشق بشه.

گاهی شما در صحبت با یک نفر ممکنه میخ کوب بشید و همین طور جوابهای درونی تون بزنه بیرون و هیچ مقاومتی برای گفتن رازهای درونی تون نداشته باشید. در این حالت معمولا طرف مقابل، انرژی زیادی رو از طریق چشم سوم (بین دو ابرو) یا چشم پنجم (وسط پیشانی) داره به شما میفرسته. اگر میخواید از این موقعیت فرار کنید تصور کنید که انرژی از چشم سوم یا پنجم شما خارج میشه و به سمت شخص مقابل در میانه راه میره.

عده از افراد نه تنها انرژی زیادی رو در چاکرای خودشون دارن و میتونن افراد رو تحت تاثیر قرار بدن بلکه هاله انرژیکی اونها هم جذاب و درخشان هست و خود به خود افراد رو شیفته خودشون میکنن.

گاهی این مسائل میتونه برای شخص مشکل ساز بشه. برای مثال کسی که چاکرای جنسی اون فعالیت زیادی داشته باشه ممکنه باعث فعال شدن چاکرای جنسی بقیه بشه و خود به خود افرادی که به سراغ اون میان حالاتی رو در مورد افزایش میل جنسی حس میکنن. این حالت شاید برای همه خوشایند نباشه خصوصا خانمها.

 

چاکرا

 

گاهی گرفتگیهای موجود در یک چاکرا هم ممکنه برای بقیه قابل حس باشه. مثلا فعالیت بیش از حد چاکرای خورشیدی ممکنه باعث شه که شخصیت فرد به عنوان یک موجودی خودخواه و مغرور دیده بشه و خود به خود افراد دیگه از این آدم بی زار بشن. اون هم بدون اینکه ازش چیز بدی دیده باشن. حتما دقت کردید که وقتی کسی کنارتون میشینه و نمیشناسیدش، حسهایی نسبت به اون در دلتون پیدا میشه و ممکنه بی جهت از اون متنفر بشید و یا خوشتون بیاد. حتی طبق این انرژی ها ممکنه حس اولی که نسبت به یک شخص داشتید تا چندین سال هم باقی بمونه و مثلا از اول تا آخرش ازش بدتون بیاد چون غالبیت انرژیکی اون فرد این هست که چنین شخصیت زننده ای داشته باشه. یا بسیاری از عشقهایی که در نگاه اول پدید میان در اثر دریافت همین انرژی های چاکرای فرد هستن و مشخص میکنه که آیا میتونیم با اون فرد کنار بیایم یا نه.

به شخصه هر وقت در نگاه اول از کسی خوشم اومده باشه تا سالیان سال هم اون رو دوست دارم ولی اگر در نگاه اول بهش حس منفی داشته باشم حتی اگر مدتهای طولانی هم بگذره باز هم نمیتونم بهش نزدیک بشم مگر اینکه تغییرات روحی زیادی کرده باشه. این حالت ممکنه برای شما هم رخ داده باشه.

معمولا افراد پرجاذبه و کاریزماتیک، برای بیشتر افراد جذاب هستن و افراد منفور برای همه منفور هستن مگر برای پدر و مادرشون 🙂

به همین دلیل تعجب نکنید اگر فردی که شما رو جذب کرده، بقیه هم دوستش داشته باشن و این باعث ایجاد رقابت میشه. ولی کسی که از نظر بیشتر افراد، بدون جاذبه هست معمولا کیس های امنی برای ازدواج هستن چون همون طور که چنگی به دل شما نمیزنن برای بقیه هم جذاب نیستن.

 

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
4 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا
مهمان
زهرا
3 سال قبل

سلام یعنی چطوری باعث میشه یه فرد که چاک رای قلب دیگران هم فعال بشه

رضا
مهمان
رضا
2 سال قبل

الان دقیقا بابد چیکار کنیم که جذاب و کاریزماتیک شویم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
2 سال قبل
Reply to  رضا

با سلام.
می توانید کلمه جذبه را از قسمت سرچ وارد کنید تا مقالات مربوط به آن نمایش داده شود.
موفق باشید

رفتن به نوار ابزار