قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مراقبه
تعهد به مراقبه حتی در زمان مشغولیت به شبکه های اجتماعی
ژانویه 28, 2019
orb در عکس و روح
وجود دوایر نورانی در عکس ها یا orb
ژانویه 30, 2019

آیا کسی می تواند شما را نفرین و طلسم کند؟

نفرین و طلسم

نفرین و طلسم

آیا کسی می تواند شما را نفرین و طلسم کند؟

آیا افرادی قادر هستند که شما را نفرین کرده و یا انرژی های منفی به سمت شما بفرستند و بر زندگی شما تاثیر منفی بگذارند؟ پاسخ مثبت است.

در واقع همان طور که فردی می تواند برایتان دعای خیر کند و انرژی های مثبت و شفادهنده را به سمتتان بفرستد در مورد انرژی های منفی هم همین طور است البته نه به راحتی و شدت قبلی چون انرژی های مثبت علاوه بر قدرت بالاتر، سازگاری بیشتری با کائنات و هاله انسان داشته و تاثیرگذاری عمیق تری دارد در حالی که نفرین و طلسم حتما باید به شیوه های خاص و گاهی طولانی مدت انجام شوند و فرد قربانی هم هاله دفاعی ضعیفی داشته باشد و از معنویات دور باشد.

 

نفرین و طلسم

 

البته گاهی این فرستادن انرژی منفی می تواند در قالب افکار منفی و حسادت شدید یک نفر به شما باشد (مانند چشم زخم) و ارتعاشات مخربی را به شما برساند که با این کار نه تنها شما تحت تاثیر قرار می گیرید بلکه انرژی محیط و خود فرد حسادت کننده نیز در سطح پایینی قرار می گیرد و اگر افراد زیادی به همین طریق زندگی کنند آگاهی کل جهان را به سطح پایینی می آورند.

البته هر انرژی و آرزویی که شما به بیرون می دهید چند برابر آن به خودتان باز می گردد. اگر خوب باشد خوبی بسیار و اگر از نوع منفی و بدخواهانه باشد در این صورت به خودتان هم لطمه زیادی وارد می کنید.

اگرچه شما می توانید کسی را نفرین کنید و یا انرژی منفی به او بفرستید ولی این انرژی ها وقتی به شخص نفوذ می کند که خودش نیز دارای آگاهی و انرژی ضعیفی باشد.

وقتی ارتعاشات شما بالا باشد و از انرژی و هاله خود محافظت کنید و همواره به خدا و نیروهای حفاظتی او پناه ببرید و افکار مثبت در سر خود داشته باشید نفرین و انرژی منفی دیگران بر شما اثر نمی کند.

وقتی ارتعاشات شما پایین باشد و یا در وضعیت ترس شدید و ناامنی و دوری از معنویات قرار بگیرید خود به خود انرژی های منفی حاضر در محیط اطرافتان را حس می کنید.

سعی کنید تا می توانید روحیه خود را شاد نگه داشته و سطح انرژی تان را با دعا و مراقبه و حضور در لحظه حال بالا ببرید. در دنیای پرمشغله امروزی، عوامل زیادی می تواند به راحتی ما را وارد سطح استرس و دلهره و ترس کند مانند ملاقات با افراد منفی، گذر از خیابانهایی با رانندگان عصبی و خواندن اخبارهای دلهره آمیز.

توجه کنید که وقتی در حالت خوشی قرار دارید متوجه این انرژی های منفی اطراف خود نمی شوید و به نحوه متفاوتی به جهان نگاه کرده و با مردم تعامل می کنید.

وقتی از درون احساس انرژی مثبت و شادی کنید در این صورت هر چه قدر هم که انرژی منفی و نفرین به سمت شما روانه شود تاثیری در شما نخواهد گذاشت.

 

نفرین و طلسم

 

به هر حال اگر حس می کنید شخص خاصی عمدا به شما انرژی منفی می دهد و بی جهت نفرین می کند در این صورت مراحل زیر را دنبال کنید:

– چشمانتان را ببندید و تصور کنید داخل هاله ای سفید یا بنفش هستید. سپس نوری طلایی نیز وارد هاله و بدن شما می شود.

– وقتی تصویر بالا به خوبی در ذهنتان شکل گرفت انرژی منفی که شخص به شما می دهد را به صورت دودی سیاه تصور کنید که بیرون هاله شماست و چهره آن فرد هم در داخل آن دیده می شود.

– تصور کنید نور سفید و طلایی به سمت دود سیاه رفته و آن را به نوری سفید تبدیل می کند و چهره فردی که به شما انرژی منفی می دهد را هم فرا میگیرد و آن را نورانی می کند.

– سپس به او بگویید: متاسفم. مرا ببخش. من تو را دوست دارم. (۱۰ بار تکرار)

– سپس به تصور حضور نورها در اطراف خود ادامه دهید و به خود بگویید: من ایمن هستم و نیروهای الهی محافظ من هستند.

– حتی می توانید دعاها و سوره هایی که برای دفع اثرات منفی افراد است مانند سوره ناس و فلق را بخوانید و به خدا پناه ببرید.

تمرین بالا نه تنها کمک می کند تا از شر انرژی های منفی و نفرین و چشم زخم دیگران خلاص شوید بلکه میزان عشق و ارتعاشات شما نیز بالا رفته و از آنجا که به فرد انرژی مثبت می دهید بنابراین در تغییر آگاهی او نیز نقش دارید.

همیشه به یاد داشته باشید که کسی نمی تواند بدون اجازه خودتان به شما آسیب بزند. ترس و نگرانی و از دست دادن توکل به خدا باعث می شود درهای ورودی این اثرات مخرب را بر روی خود باز کنید.

اگر به کمک و حمایت بیشتری نیاز داشتید می توانید بیشتر از منابع الهی مانند خدا، فرشته های نگهبان، خود برتر و راهنمایانتان بخواهید که شما را محافظت کنند.

 

 

+7
مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
4 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Mary
عضو
4 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ما حدود پنج یا شش ساله تغییر حالات عجیب و بدخلقی‌های شدید توی خانوادمون ایجاد شده!به عنوان مثال خیلی یهویی پدر خانواده سکوت میکنه و قهر میکنه و با هیچکس حرف نمیزنه و این وضعیت تا چندین روز ادامه داره! تنش‌های خیلی زیادی توی خونه‌مون هست!اما به محض اینکه پا از خونه بیرون میذاریم حال همه بهتر میشه و باهم حرف میزنن اما تا وارد خونه میشن دوباره اوضاع مثل قبل!یا مهمان که میاد بهمون میگن خونتون جوش سنگینه نمیمونن پیشمون و اگرم باشن خیلی ناراحت و ساکتن!فرارین از خونه‌ی ما!پنج شش ساله که اینجوری شدیم!همه چی… بیشتر »

M.v
عضو
4 ماه قبل
Reply to  Mary

سلام mary گرامی تموم مواردی که اشاره کردی نشون از انرژی منفی یا طلسم داره.البته نیازی نیست که شخص خاصی عامدانه سحری رو انجام داده باشه.دلایل و منشا این اوضاع آشفته متافیزیکی زیاده.شما بهتره یه پاکسازی اساسی تو تمام وسایل منزل انجام بدین.یعنی لباسها فرش مبلمان و خلاصه همه اثاث رو اگر امکان داشت یه روز در معرض نور خورشید و فضای باز قرار بدین و بعد بشورید.دومین کار اینه که دکوراسیون و چیدمان رو تغییر بدین و کلا این قبیل کارها.کار دیگه اینه که اعضای خانواده افکار منفیشونو کمتر کنن تا ارتعاشاتش کمتر بشه.کندر و اسفند رو زیاد دود… بیشتر »

fargol
عضو
1 ماه قبل

میتونیم این تکنیک رو به نیت شخص دیگه ای انجام بدیم؟ یعنی برای شرایطی که میدونیم یه نفر به کسی که ما میشناسیمش اسیب میزنه و عمدا انرژی منفی میده. چجوری باید تصورش کنیم؟ من کسیو میشناسم که شدیدا به این موضوع نیاز داره. یه نفر به ناحق داره نفرینش میکنه و این بنده خدا حتی مشکل قلبی پیدا کرد..سنگینی انرژی منفی افتاده روش

+1
admin
ادمین
1 ماه قبل
Reply to  fargol

درود
نفرین چند نوع هست و حتی نفرین حرام و ناحق هم داریم و معمولا هم به خود نفرین کننده برمی گرده و بعدا خودش چند برابر دچار سنگینی و گرفتاری می شه. اون فردی که قربانی شده باید مطمئن شه که هیچ گونه حقی از طرف اون فرد نفرین کننده به گردنش نباشه. در عوض هم برای اون آدم دعا کنه و انرژی خوب بفرسته تا همون انرژی به خودش هم برگرده.

+1
رفتن به نوار ابزار