قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
نشانه های بالا رفتن ارتعاشات شما
دسامبر 16, 2018
کریستال شفابخش
پنج کریستال شفابخش
دسامبر 18, 2018

آیا پذیرای نعمات موجود در کائنات هستید؟

نعمات موجود در کائنات

نعمات موجود در کائنات

آیا پذیرای نعمات موجود در کائنات هستید؟

جهان پر از ثروت و فراوانی است و ذخایری که در دست ما است تنها درصد بسیار کوچکی از ظرفیت کلی کائنات است. ما تصور می کنیم فقط می توانیم چیزهای بسیار کم را آن هم با تلاش و زحمت بسیار به دست آوریم بنابراین به کم قانع بوده و از نعمات کمی هم برخوردار می شویم. در حالی که ما لایق بیشترین ها و بهترین ها هستیم.

البته این حالت را نباید با حرص و طمع اشتباه گرفت چون حرص زدن خود به معنی تلاش سخت برای به دست آوردن چیزی که تصور می کنیم نایاب است می باشد در حالی که درک فراوانی در جهان و تصور لیاقت داشتن بهترین ها به معنی پذیرا بودن نسبت به آبشار فرصت ها چه مالی و چه معنوی است و از آنجا که همه چیز را فراوان می دانیم بنابراین غصه ای هم برای از دست دادن چیزها نمی خوریم.

اگر از شما سوال شود که آیا آماده دریافت بهترین چیزها آن هم به مقدار زیاد هستید شاید پاسخ دهید که بله…ولی این جواب تنها در سطح خودآگاه شما وجود دارد. خودآگاه ما نقش کمی در تغییر رویه زندگی ما دارد و بیشتر باورها و اقداماتی که مناسب می دانیم ریشه در ضمیرناخودآگاه دارند. اگر در ضمیرناخودآگاه احساس فقر، ترس و بی لیاقتی کنیم در این صورت تصمیماتی هم که در زندگی می گیریم بر پایه همین باورهای غلط است و نمی تواند باعث خوشبختی و سعادت ما شود.

بنابراین اگر در زندگی خود به چیزهای بسیار کمی دست پیدا کرده اید این مسئله به خاطر فرمان های غلطی است که در طول زندگی مخصوصا در کودکی وارد بخش ناخودآگاه ذهن شما شده و تا نتوانید این باورهای درونی را اصلاح کنید نمی توانید تغییر مداوم و چشمگیری در بهبود روند مادی و معنوی زندگی خود مشاهده کنید….عقاید قدیمی همان نتایج قدیمی را به بار می آورند…

فردی که همچون کانالی باز در برابر دریافت نعمات در کائنات عمل می کند در واقع ذهنی باز و خالی از ترس و وابستگی دارد و اجازه می دهد بهترین هدایای جهان در او جاری شود.

اولین قدم برای پذیرا شدن نعمات بیشمار در جهان چیست؟

اول از همه هیچ شرط و شروط و محدودیتی در مورد فراوانی های موجود در جهان نگذارید و برای آنها مقداری تصور نکنید…قرار نیست ثروت از زیر سنگ پیدا شود بلکه در همه جا حضور دارد…

برای مثال تصور نکنید تنها راه کسب درآمد، کار کردن در شرکت با حقوق پایه و آن هم در سمتی که اصلا علاقه ای به آن ندارید است…شما با این کار بر سر راه کسب ثروت برای خود شرط می گذارید…

یا مثلا اگر به دنبال همسری مناسب هستید مجبور به انتخاب از بین گزینه هایی که در بین فامیل و آشنایان هستند نیستید و می توانید با دعا و انجام مراقبه های جذب عشق، افراد مناسب و جدیدی را ولو به طور معجزه گونه به زندگی خود جذب کنید.

برای تغییرات اساسی در باورهای موجود در ضمیرناخودآگاه ابتدا باید ترس ها و عواطف منفی خود را بشناسید و آنها را با عشق پذیرا باشید تا روند شفا اتفاق بیفتد…بعد از آن می توانید از روش هایی چون تلقین به خود در خلسه هیپنوتیزم، باورهای منفی خود نسبت به فراوانی در جهان را اصلاح کرده و لیاقت دریافت نعمات بیشتر را به صورت تلقین برای خودتان تکرار کنید. وقتی ضمیرناخودآگاه شما این گونه پالایش یافت دیگر مانعی برای دریافت هدایای جهان در شما وجود نداشته و با کمی همت می توانید خواسته های خود را عملی کنید.

0 0 vote
Article Rating
7+
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار