قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آیا می شود از پرواز روح غیر ارادی جلوگیری کرد؟

تجربه ماورا
تجربه ماورایی – دود سیاه (نوشته مجید)
اسفند ۲, ۱۳۹۷
فال گیری
در هنگام فال گیری چه هوشی با ما در ارتباط است؟ (مطلب ویژه)
اسفند ۲, ۱۳۹۷

آیا می شود از پرواز روح غیر ارادی جلوگیری کرد؟

پرواز روح غیرارادی

پرواز روح غیرارادی

آیا می شود از پرواز روح غیر ارادی جلوگیری کرد؟

ظاهرا تعداد کسانی که دوست ندارند پرواز روح کنند از تعداد افرادی که مایل به این کار هستند بیشتر است چون پیام های مختلفی در مورد اینکه چگونه مانع پرواز روح غیر ارادی شویم دریافت می کنیم.

برای مثال یکی از مخاطبین سایت می گوید:

من شبها که به تخت خوابم می روم پس از چند ساعت صداهای عجیب می شنوم و بدنم شروع به لرزش می کند و قفسه سینه ام سنگین و سپس کل بدنم سبک می شود. احساس مردن دارم. کمکم کنید…

یا فردی دیگر عنوان کرده که:

من وقتی ظهر به خواب می روم یک مرتبه و بدون مقدمه سبک می شوم و مثل حالت پایین افتادن از جایی از بدنم خارج می شوم و موجودات سیاهی را می بینم. واقعا ترسناک هستند…

دلیل اصلی اینکه این افراد از پرواز روح غیر ارادی گریزان هستند ترس است. ترس از ناشناخته ها و دیدن موجودات عجیب.

در مورد خانمها هم مورد تعارض جنسی توسط موجودات دیگر زیاد گزارش شده است که البته مقابله با این حالات راه کارهای خود را دارد و در این مقاله در مورد آن صحبت نمی شود.

حقیقتا تجربه پرواز روح برای دفعات اول توسط کسانی که نمی دانند چه چیزی را تجربه می کنند ترسناک است. بنده وقتی نوجوان بودم در زمان خواب، اذکاری را با تمام توجه و تمرکز در ذهنم تکرار می کردم تا اینکه یک شب احساس کردم روحم از ناحیه بالا تنه از بدن خارج می شود. در آن موقع هیچ آشنایی با پرواز روح نداشتم و نمی دانستم چه خبر است. فورا گفتن اذکار را قطع کردم و وحشت زده منتظر بازگشت شرایطم به حالت عادی شدم.

تجربه دیگر در زمانی بود که باز هم در دوران نوجوانی در اواسط خواب بیدار شدم ولی بدنم مانند موبایلی که در حالت ویبره باشد می لرزید و ارتعاشات به قدری شدید بود که احساس کردم کل ماهیچه های بدنم لرزه شدید گرفته اند (البته این حالات در سطح بدن فیزیکی نیست و برای کالبد انرژی است). خیال کردم دارم جان میدهم و خوابم برد ولی صبح سر حال و راحت بیدار شدم.

همچنین بخوانید:   تجربه نزدیک به مرگ و اثرات آن

مشابه این حالات برای افراد زیادی اتفاق می افتد و شاید بخواهند به دنبال راهی برای توقف پرواز روح باشند. البته اگر ماهیت دقیق آن را درک کنند نه تنها به دنبال راه های جلوگیری آن نمی روند بلکه دوست خواهند داشت که آن را یاد بگیرند. به هر حال سلایق متفاوت است و باید به همه احترام گذاشت.

چگونه مانع پرواز روح غیر اختیاری شویم؟

کارهایی که باید انجام دهید مشابه کارهای جلوگیری از فلج عضلات است البته پرواز روح الزاما در فلج عضلات رخ نمی دهد و در خلسه سبک در حد آلفا هم قابل انجام است ولی باید تمرکز فکر و سطح انرژی، بالا باشد.

راه حل اول: عدم انجام مراقبه در زمان قبل از خواب

افرادی که قبل از خواب تمرکز فکر می کنند میزان انرژی و خودآگاهی خود را تا حد زیادی بالا می برند و همین کافی است تا تجاربی مثل رویابینی یا برون فکنی را تجربه کنند. اگر مایل به مراقبه یا ذکر گفتن هستید آن کارها را در زمانی قبل از خواب انجام دهید. در عوض ذهن خود را در زمان خواب به چیزهای متفرقه مشغول کرده و سپس بخوابید.

راه حل دوم: عدم انجام تحریک انرژی قبل از خواب

تحریک چاکراها و گردش انرژی در آنها، احتمال داشتن رویابینی و پرواز روح را در اواسط خواب خیلی بیشتر می کند بنابراین آن کارها را در زمان دیگری از روز انجام دهید.

راه حل سوم: رفتن به رخت خواب در زمان خستگی مفرط

وقتی ذهن خسته باشد احتمال اینکه در اواسط شب بیدار شوید و در خلسه بروید خیلی کم است و به راحتی از اول شب تا اول صبح به طور پیوسته می خوابید و حتی متوجه نمی شوید کی صبح شده است. سعی کنید در اواسط خواب بیدار نشوید چون این کار میزان آگاهی ذهنی شما را بالا می برد و باز هم امکان ابتلا به حالت رویابینی یا پرواز روح وجود دارد.

همچنین بخوانید:   چای های گیاهی و قانونی برای تقویت شهود (پست ویژه)

راه حل چهارم: عدم مصرف کافئین

احتمال پرواز روح در زمانی که ذهن هوشیار باشد ولی جسم خسته و کوفته باشد بسیار بالا است. بنابراین از نوشیدنی های محرک ذهنی مثل چای و قهوه در زمان قبل از خواب خودداری کنید.

راه حل پنجم: تعویض وضعیت خواب

معمولا پرواز روح در حالتی که به پشت خوابیده اید بیشتر رخ می دهد بنابراین سعی کنید موقعیت بدنی خود را تغییر دهید.

راه حل ششم: عدم وجود صداهای محیطی

یکی از روش های پرواز روح، گوش دادن به صداهای محیطی و بیدار شدن های مکرر در اثر وجود آن صدا است و این کار خلسه شما را شدید می کند. بنابراین در زمان خواب از سکوت کامل اطراف خود مطمئن شوید یا هدفون بگذارید.

راه حل هفتم: کمک گرفتن از راهنماهای روحی

همان طور که نگهبانان و راهنماهای روحی می توانند در داشتن پرواز روح به ما کمک کنند عکس این حالت هم ممکن است و می توانید از آنها تقاضا کنید تا زمانی که آماده برون فکنی نیستید مانع پرواز روح شما شوند.

راه حل هشتم: عدم گرسنگی و بی خوابی

گرسنگی شدید و بی خوابی از راه های سخت داشتن تجربه پرواز روح است. گرسنگی باعث افزایش انرژی چاکرا

ها و خوابیدن بعد از بی خوابی طولانی باعث شارژ زودتر ذهن نسبت به بدن فیزیکی شده و احتمال داشتن فلج عضلات بیشتر می شود. بنابراین با شکم پر بخوابید و خواب کافی داشته باشید.

راه حل نهم: قطع پرواز روح از میانه راه

گاهی کار از کار گذشته است و علائم پرواز روح شروع شده است. اگر کامل از بدن خارج شده اید کافی است اراده کنید به داخل آن برگردید ولی اگر هنوز در اواسط خروج آگاهی از بدن هستید سعی کنید یکی از انگشتان خود را تکان دهید (با تمرکز شدید روی آن) و یا اینکه تصور کنید انرژی کالبد انرژیکی شما از سر یا پا خارج می شود و دیگر قادر به ساخت کالبد ثانویه و برون فکنی نیستید.
همچنین حواس پرتی و فکر کردن به افکار هیجان انگیز باعث می شود که از حالت خلسه خارج شوید و پرواز روح غیرارادی شما بر هم بخورد.

همچنین بخوانید:   فعالیت بیش از حد غده پینه آل و راه درمان آن

با رعایت چند مورد از نکات بالا می توانید از پرواز روح غیرارادی و ناخواسته که هنوز آمادگی تجربه آنها ندارید جلوگیری کنید. البته چه بهتر که قدر این موقعیت ها را بدانید و آنها را به سفر لذت بخش شبانه تبدیل کنید ولی برای افراد کم سن و سال که واقعا ترس های عجیبی دارند شاید جلوگیری از این کار بهتر باشد.

 

 

مقالات مرتبط

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار