قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

آینه های تسخیر شده
فروردین ۱۳, ۱۳۹۷
دیدن جن اندکی پس از بیداری
دیدن جن اندکی پس از بیداری
فروردین ۱۳, ۱۳۹۷

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

تو این پست در مورد اینکه انرژی منفی چی هست و چگونه در محیط ایجاد میشه و چه طوری میشه اون رو از بین برد و محیط رو پاکسازی کرد صحبت میشه.

انرژی منفی محیط چیست؟

منظور از انرژی محیط، انرژی هایی هستند که در طول زمان در یک منطقه ایجاد و انباشته میشن و ممکنه انباشتگی اونها در یک لحظه یا حتی صدها و هزاران سال طول بکشه تا به مرز تاثیر روانی برسه.
عامل اصلی به وجود اومدن انرژی منفی در یک محیط، عواطف و احساسات منفی انسان ها هستن به خصوص خشم، حسادت و پرخاش و ….
حتی اجسام هم میتونن همراه خودشون عواطف منفی یا مثبت رو به داخل یک محیط بیارن. خیلی باید مراقب اجناس دست دومی که میخرید باشید. اونها فقط یک چیز فیزیکی نیستند بلکه میتونن عواطف و باقی های مانده انرژیکی صاحبان قبلی خودشون رو به همراه بیارن. از مهمترین این اشیا میشه به صندلی و تخت خواب اشاره کرد.
به خاطر همین همراه بودن انرژی های مختلف یا یک جسم هست که برخی از مدیوم ها خصوصا از نوع سایکومترها میتونن با دست گرفتن اشیا، پی به خصوصیات صاحبان قبلی شون ببرن و از برخی اتفاقاتی که بر اونها گذشته باخبر بشند.

البته همیشه این اشیا دارای انرژی منفی نیستند و ممکنه خنثی باشه ولی گاهی تجمع انرژی های منفی در اونها به قدری هست که واقعا میتونه روی صاحبان جدید به صورت ناخودآگاه اثر بذاره.

 

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

 

منشا تولید انرژی منفی چی هست؟

انرژی منفی میتونه منابع تولید مختلفی داشته باشه از جمله:

انسانها
همونطور که قبلا گفته شد افکار و عواطف منفی انسان ها مثل خشم و حسادت و …. اگر شدید باشه میتونه در محیط باقی بمونه و جو رو مسموم و آلوده کنه. برای مثال فردی بود که میگفت مادرم همیشه بدگویی افراد رو میکنه و خودش سرشار از کینه و خشمه. وقتی به خونه اون میرم حس میکنم انرژیم تخلیه شده و جو سنگینی روم حاکم میشه و کاملا حس میکنم به خاطر حضور مادرم و افکار مسموم اون هست.

موجودات غیر ارگانیک:
جن ها و موجودات غیرارگانیک دیگه چنانچه به فضا و افراد خانه مسلط بشن حضور فیزیکی خودشون رو بیشتر میکنند. اگر از نوع منفی باشند به راحتی باعث سنگین شدن جو و گرفتگی و آلوده شدن محیط خونه میشن. ممکنه این اثر به قدری باشه که موجب افسردگی و ناراحتی و تنش اعضای خانواده بشه.

تکنولوژی:
بسیاری از ابزارهای مدرن مثل تلفن و کامپیوتر و تلویزیون) میتونن میدان های انرژیکی آزار دهنده ای رو تولید کنند که البته ماهیت اون با ماهیت انرژی منفی که منشا غیر فیزیکی داره فرق داره.

وسایل:
همونطور که در ابتدای مقاله توضیح داده شد وسایل خصوصا انواع دست دوم اونها میتونه انرژی های منفی یا مثبت صاحبان قبلی خودش رو ذخیره و در محیط آزاد کنه. حتی اگر هدیه ای هم از کسی میگیرید مهمه که بدونید از چه کسی با چه خصوصیات اخلاقی دریافت میکنید.

همچنین بخوانید:   کارهای غیر عمدی که باعث کاهش ارتعاشات شما می شود

فعالیت های خشونت آمیز:
در جاهایی که فعالیت های خشونت آمیز (از قبیل زندانها، شکنجه گاه ها و …) انجام میشده ممکنه حتی پس از گذشت صدها سال هم انرژی منفی باقی مونده از اون اعمال در محیط باقی بمونه. برعکس اگر در محیطی اعمال مثبت مثل عبادت و مراقبه انجام بشه به راحتی حس و انرژی مثبت اون حتی توسط افرادی که از لحاظ معنوی حساس نیستند هم قابل حس هست.

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

 

ویژگی انرژی منفی تولید شده از موجودات غیرارگانیک و عوامل ماورایی

موجودات غیر ارگانیکی که انرژی منفی آزاد میکنند فقط شیاطین نیستند. ممکنه در گوشه ای از منزل شما موجودات عنصر خاکی که به زمین وابسته هستند وجود داشته که به صورت ترسان و نگران و افسرده به حیات خودش ادامه میده و انرژی منفی خودش رو به محیط و ساکنان خانه آزاد میکنه. حضور طولانی مدت اونها باعث بروز افسردگی و کم حوصلگی و سردرد افراد خانه میشه.
گاهی حضور اونها نشانه ای نداره ولی اگر شدید باشه ممکنه بتونید با حواس فیزیکی خودتون حضورشون رو تشخیص بدید برای مثال :

– استشمام بوی های بد که منشا فیزیکی ندارن و خود به خود به وجود میان و از بین میرن.
– حس مشاهده شدن توسط چشم های نامرئی اون هم به صورت شدید
– تجربه تصاویر و احساسات بسیار منفی که معمولا در جاهای دیگه در ذهنتون پدیدار نمیشن
– حس سوزن سوزن شدن بدن درحالی که دارید کارهای روزانه تون رو انجام میدید.
– صدای ضربه به اجسام و صداهای عجیب دیگه
– دیدن کابوس های مکرر
– حس سردرد و ناراحتی و سنگینی در یک محیط و علاقه به ترک سریع اون

 

روش های دور کردن انرژی منفی محیط و پاکسازی محیط

مهم نیست که منشا به وجود آمدن جو منفی در خانه شما چی هست. میشه از یک سری راه های ساده اونها رو دور کرد. البته بهتره که موضوع به صورت ریشه ای درمان شه. مثلا اگر شخص افسرده ای در خانه شما هست که مدام انرژی منفی از احساسات خودش تولید میکنه بنابراین ابتدا باید صورت مسئله رو اصلاح کنید تا کلا فکر منفی تولید نکنه که حالا بخواید بعدش اون انرژی رو دور کنید. یا اگر با احضارات و امور ماورایی کاری میکنید که موجودات منفی به خانه شما جذب بشن باید تغییری در رفتارتون ایجاد کنید و بدون محافظت این کارها رو انجام ندید تا مجبور نشید هی از روش های دفع انرژی منفی استفاده کنید.

 

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

 

به هر حال روشهای دور کردن انرژی منفی عبارت اند از:

نیروی اراده و دفع موجودات منفی:

اگر مطمئن هستید که منشا اون یک موجود غیرارگانیک هست خیلی با اراده و از ته قلب بهش دستور بدید که محیط رو ترک کنه. این روش ساده به راحتی برای برخی از افرادی که خودشون با اشتیاق اونها رو به منزلشون فرا خوانده بودن کار میکنه.

مدیتیشن دو قلب و دفع انرژی منفی:

انجام مرتب مدیتیشن دو قلب و بالا بردن ارتعاشات خانه و جو اون. در جوی که عشق و انرژی مثبت حاکم باشه انرژی منفی گریزان هست.

همچنین بخوانید:   فرق رویابینی آگاهانه و پرواز روح

استفاده از گیاه قدرتمند مریم گلی:

گیاه مریم گلی سابقه بسیار طولانی در زمینه پاکسازی محیط داره و در کشورهای مختلفی چون یونان، روم، مصر و آمریکای جنوبی برای این منظور مورد استفاده قرار میگیره. در ایران هم به راحتی در عطاری ها فروخته میشه و میتونید تهیه کنید.
برای پاکسازی محیط و دور کردن انرژی های منفی توسط این گیاه کافیه اون رو دود کنید. دودش خوشبو هست و میتونید به عنوان اسپند استفاده کنید. این دود به راحتی موجب دفع انرژی منفی و موجودات غیرارگانیک مزاحم میشه. ممکنه بخواید همراهش از دعا و … هم استفاده کنید. خیلی مهمه که نیت شما بر اساس افکار مثبت باشه و هرگز درهنگام خشم و نفرت و ترس از این گیاه استفاده نکنید.

 

مریم گلی

 

چگونه با مریم گلی محیط را از انرژی منفی تمیز کنیم؟

– بعد از اینکه اتاق رو به صورت فیزیکی تمیز کردید، یک کاسه نمک را در مرکز اتاق قرار بدید تا انرژی های منفی رانده شده را به خود جذب کند.
– درها و پنجره ها را ببینید و یک دسته مریم گلی را آتش بزنید. همین که کمی سرخ شد آتش را خاموش کنید تا خودش بسوزد.
– هر وقت حس کردید در حال خاموش شدن هست اون رو کمی باد بزنید تا مجددا روشن شود.
– حالا اون رو بردارید و در حالی که دود میکنه ابتدا زیر در و پنجره بروید و سپس در همه جای اتاق بچرخید تا دود به خوبی به همه جا برسه.
– سپس دود اون رو به گوشه ها و خود دیواره ها فوت کنید تا بهش آغشته بشن.
– خیلی مهمه که به صورت ذهنی هم به فرآیند دور کردن انرژی منفی مشغول بشید. مثلا از مانتراها و اذکار مخصوص استفاده کنید و به خوبی تصور کنید که اتاق شما پر از نور و روشنی شده.
– در انتها تصور کنید که نور بنفش رنگ به فضای داخل اتاق شما تابیده و همه جا با اون هم ارتعاش شده.
– برخی ممکنه روی آب دعا بخونن و با نمک مخلوط کنن و به فضای خانه اسپری کنن (خصوصا در مناطقی که درهای ورودی و پنجره قرار داره).
– ممکنه در انتها هم بخواید از سوزاندن عود هم استفاده کنید.

سوزاندن گیاه مریم گلی خواص دیگه هم داره مثل شفادهی، پاکسازی هاله و پاکسازی و آماده سازی محیط برای مراقبه و کار بر چاکراها.

روش های دیگر دفع انرژی های منفی محیط

– ریختن نمک در چهار گوشه منزل

 

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

– روشن کردن شمع سفید یا سیاه
– استفاده از کریستال تورمالین سیاه: که بهتره در چهارگوشه منزل قرار داده بشه تا حتی مانع ورود انرژی های منفی بشه. به علاوه چون در برابر میدان های الکترومغناطیسی هم میتونه نقش محافظت کننده داشته باشه پس میتونید اون رو کنار کامپیوتر و ای دی اس ال و … هم بذارید تا امواج اونها موجب آسیب به شما نشه. کریستال رو هفته ای یک بار بشورید و حداقل ۴ ساعت در معرض نور خورشید بذارید تا خاصیت های مثبتش دوباره برگرده.
– روش دیگه این هست که در یک پارچ تا نصفه آب بریزید و داخلش کمی نمک بریزید و برگهای مریم گلی رو بهش اضافه کنید. تا نصف روز بمونه بعدش آب رو عوض کنید و نمک جدید به اون اضافه کنید.
– یک روش دیگه برای دور کردن انرژی منفی خانه و پاکسازی وسایلی که انرژی منفی دارن استفاده از اسانس گیاه اسطوخودوس هست. ۱۵ تا ۳۰ قطره اون رو داخل ظرف آب بریزید و به محیط یا اشیا اسپری کنید تا انرژی منفی اونها از بین بره.

همچنین بخوانید:   آیا می توان افراد واقعی را در خواب دید؟

 

اسطوخودوس

بسته به اینکه کی دوباره انرژی منفی رو در محیط احساس میکنید دوباره یکی از روشهای بالا رو تکرار کنید.

 

تست تشخیص میزان انرژی منفی در خانه شما + پاکسازی محیط

شاید از خودتون بپرسید که اصلا من از کجا بفهمم که بالاخره اتاقم از انرژی منفی پاک شده و کامل دفع شده؟
برای این کار یک تست ساده وجود داره. به علاوه به کمک اون میتونید روش دفع انرژی منفی با سرکه رو هم یاد بگیرید.
یک پارچ شیشه ای شفاف رو بردارید:
– به اندازه یک سوم ظرف، نمک بریزید.
– به اندازه یک سوم ظرف، سرکه سفید یا سرکه سیب ارگانیک بریزید.
– بقیه شو از آب پر کنید.
مخلوط بالا رو بذارید تو اتاقتون و اجازه بدید تا ۲۴ ساعت بمونه. اگر رنگ محلول تغییر کرد یعنی محیط شما انرژی منفی داشته و اون رو به خودش جذب کرده. بنابراین دوباره یک محلول جدید درست کنید تا بیشتر بتونه انرژی منفی باقی مونده رو جذب کنه. اگر رنگش تغییر نکرد و شفاف موند یعنی محیط شما انرژی منفی نداره.

 

آموزش جامع دفع انرژی های منفی از خانه + تست میزان انرژی منفی محیط

 

 

مقالات مرتبط

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

15 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
امیر
مهمان
امیر
5 سال قبل

با عرض سلام وتشکر بابت زحماتتون
ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بدونم موجودات عنصر خاک که به زمین وابسته هستند که بالا نوشتید به چه چیزی گفته میشه ؟!تشکر بابت پاسختون

Emad
مهمان
Emad
5 سال قبل

بی شک به قانون جذب اعتقاد دارید
بنده هم بی شک عرض میکنم که اشنایی با شما و سایتتون که بی دریغ اطلاعات مفید و سودمند, یکی از جذب های مهم و مثبت من بوده

خیلی ممنونم که مطالب هم علمی هستن و مهمتر اینکه انسانی و اسلامی
چرا که خودتون هم قطعا اعتقاد دارید که دین سالها و قرن ها از علم هم جلوتره.

بازم از لطف شما بی اندازه سپاسگزارم?

Amir
مهمان
Amir
5 سال قبل

١.مواردى مثله اين موضوع كه گياه مريم گلى يا نمك يا كريستالهاى تورمالين سياه رو انرژى هاى منفى تأثير ميزاره چجورى كشف شدن ؟
٢.انرژى منفى دور ميشه يا قابليت از بين رفتن داره يا اينكه به انرژى ديگه اى تبديل ميشه ؟
٣.دعاها يا اذكارى كه بر آب خونده ميشن در رابطه با همين دور كردن انرژى منفى و اسپرى كردن اون در محيط رو لطفا بگيد.

Javad7
عضو
3 سال قبل
Reply to  admin

ببخشید من خشک این گیاه رو تهیه کردم ولی اصلا بوی خوبی نمیده….
بوی سوزندن عادی یا کمی تند تر و میده مثلا مثل ذرت سوخته….یا بوی روستا رو میده…
عادی این بو؟ چون میگن ک خوشبو هست اخه!

محمد حسن
مهمان
محمد حسن
5 سال قبل

با سلام آیا کافور هم بر جن اثر بدی میگذاره؟ با تشکر

pouria
مهمان
pouria
5 سال قبل

ببخشید میشه همراه با مریم گلی گیاهان دیگر و عود سوزاند؟

محسن
مهمان
محسن
4 سال قبل

بسیار مقاله ی ارزشمندی بود.تشکر فراوان
راستی خواندن قرآن در محیط خانه هم بسیار توصیه شده.

سورنا
مهمان
سورنا
3 سال قبل

سلا ب همه — جالب بود— مو جودات عنصر خاکی دقیقا چین؟؟ تصویری چیزی ازشون هست ؟؟ جزو موجودات افسانه ای مثل چیزایی ک توی فیلمهایی مثل هری پاتر یا موجودات افسانه و زیستگاه اونها و … هستن؟؟ چون خیلیا یشون باور دارن از جمله خودم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سورنا

با سلام.
لطفا به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

ساره
مهمان
ساره
3 سال قبل

سلام، تشکر بابت مطالب مفید و کاربردیتون

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ساره

با سلام.
ممنون از لطف و توجه شما.
موفق باشید

رفتن به نوار ابزار