قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
درمان مشکلات عاطفی و بحران های روحی
مارس 17, 2018
عبادت یا امید به کرامت؟
عبادت یا امید به کرامت؟
مارس 19, 2018

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

مدیتیشن دو قلب (قلب دو قلو) بخشی از آموزش های انرژی درمانی سبک پرانا هیلینگ یا درمان با پرانا می باشد. در واقع شخص بعد از اینکه چاکرا های خودش (به خصوص بالایی ها) رو باز میکنه میتونه تبدیل به کانالی بشه که انرژی حیاتی از داخل اون عبور کنه و به افراد بیمار و یا کلا کسانی که به شفا در امور روحی و جسمی نیازمند هستند برسه. این نوع مراقبه توسط استاد بزرگ جهانی یعنی آقای Choa Kok Sui در این سیستم معرفی شده است.

چرا نام دو قلب استفاده شده؟ یکیش منظور چاکرای قلبه که قلب عاطفیه ماست و دیگری چاکرای هفتم یا تاج که قلب معنوی فرد هست و در این مراقبه قراره از هر دوی اونها استفاده بشه.

از اونجا که مدیتیشن دو قلب خیلی قدرتمند عمل میکنه بنابراین نباید به کسانی که شرایط زیر رو دارند انرژی مربوطه رو بفرستید:

۱- افراد دچار بیماری های قلبی و ضعف اعصاب و روان
۲- نوزادان و کودکان کم سن

در واقع برای افراد بالا اون انرژی زیادی که توسط شما وارد بدنشون میشه ممکنه شوک آور و حتی آسیب زننده باشه. انرژی که قراره باهاش کار کنید در حدی قویه که کل کره زمین رو میتونید باهاش پوشش بدید. پس زوم کردنش روی یک نفر کار درستی نیست ولو انرژی مثبت جهانی باشه.

فواید مدیتیشن دو قلب و موارد استفاده آن:

– برکت دهی و شفای کل کره زمین
– بهبود وضعیت جهانی از همه لحاظ
– بالا بردن ارتعاشات خودتون در حین تمرینات و احساس عشق و آرامش نامتناهی و حتی رسیدن به اشراق (در صورت مداومت به این روش)
– انرژی دهی به مقاصد فردی تون مثل بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی تون
– شفای افراد بیماری اطرافیانتون (با حفظ شرایط گفته شده)
– بهبود روابط خود با دیگران
– تقویت هاله شما (بنابراین موجودات غیر ارگانیک دیگه نمیتونن به راحتی به شما نفوذ کنند و انرژی های منفی محیط و اطراف هم تاثیری روی شما نداره)
– فعالیت شدید چاکرای تاج و قلب و پیش برد اونها به سمت روشنایی و هدایت انرژی های مثبت
– ارتباط قوی تر با خود برتر و راهنمایی روحی
– افزایش قدرت شفادهی
– افزایش قدرت غیب بینی و شهود

مدیتیشن دو قلب به قدری معجزه گونه عمل میکنه که حتی پس از یک بار انجامش احساس سبکی عجیب و دگرگونی زیادی رو حس میکنید و با سیستم های دیگه شفاگری با انرژی بسیار متفاوته. مهم نیست چه آیین و مذهبی داشته باشید در هر صورت میتونید از این مدیتیشن استفاده کنید.

تجارب و مشاهدات شخصی از مدیتیشن دو قلب

چند سال پیش که در حال تست سیستم های مختلف انرژیکی بودم به این نوع مدیتیشن برخوردم. همون دفعه اول که انجامش دادم شور و شعف زیادی وارد وجودم شد و تا روزها باقی موند. فامیلی داشتیم که زیاد رابطش با ما خوب نبود. سعی کردم اون انرژی رو در یک هفته هر روز به اونها بدم. وقتی دفعه بعد منو دیدن خود به خود جذبم شدن و مدام بهم ابراز علاقه میکردن و خودشون دلیلش رو نمیدونستن و منم چیزی نگفتم.

از نزدیکان و آشناهای خودم هم تجارب مختلفشون رو در مورد فواید مدیتیشن دو قلب زیاد شنیدم. برای مثال خانمی بود که مشکل مالی زیادی داشت. هر روز مدیتیشن دو قلب رو انجام میداد و هم به ماشین همسرش که مسافربر بود انرژی میداد تا برکت کاریش زیاد شه و هم به دفترچه حساب خودش. در نهایت ناباوری هم میزان درآمد همسرش توسط مسافربری افزایش پیدا کرد و هم خودش در قرعه کشی بانک (به خاطر دادن انرژی به دفترچه حسابش) برنده شد. مورد برنده شدن در قرعه کشی بانک رو از خانم دیگه ای هم شنیدم که اون هم انرژی در طی مدیتیشن دو قلب به حساب پس انداز خودش فرستاده بود. همیشه تصور میکردم قرعه کشی فقط با شانسه ولی انگار نیروهایی ماورایی هم در این کار نقش دارند.

تجاربی که انجام مدیتیشن دو قلب میتونه بیاره به وفور در اینترنت خصوصا سایت های انگلیسی زبان یافت میشه و میتونید اونها رو هم مطالعه کنید.

همچنین فایده دیگه مدیتیشن دو قلب رسیدن به روشن بینی و اشراق هست چون به شدت چاکراهای ما بین تاج و قلب رو تحریک میکنه. بنابراین اگر در حین تمرینات تجاربی مثل مشاهده نورهای مختلف رو داشتید تعجب نکنید ولی دنبالش هم نباشید. اینکه منتظر باشید فلان اتفاق ماورایی رخ بده خودش تاخیری هست در رسیدن به موفقیت. شما به قصد شفای بی قید و شرط دارید مدیتیشن دو قلب رو انجام میدید پس نیت خودتون رو آلوده نکنید. انرژی های مثبت جهانی تنها بر نیت های خالص و مثبت جاری میشن.

همچنین شما نمیتونید از این مدیتیشن دو قلب سواستفاده کنید چون ماهیتش مثبت هست و قراره فرکانس های وجودی رو بالاتر ببره و شما رو به پاکی نزدیک تر کنه.

روش مدیتیشن دو قلب

مرحله اول مراقبه دو قلب:

چون قراره با انرژی های سنگین و فراوانی کار کنید بنابراین باید جسمتون رو آماده کنید. چند دقیقه قبل از شروع مدیتیشن، تمرینات جسمی انجام بدید. در پایان تمرین هم باید فعالیت جسمی انجام بدید چون انرژی اضافی نباید تو بدنتون باقی بمونه وگرنه باعث ضعف فیزیکی شما میشه. به همین خاطره که افراد قدیس معمولا بدنی نحیف و ضعیف دارن ولی راهبانی که کار با این انرژی رو با تمرینات جسمی همراه میکنند بدنشون رو به ضعف نمیره و سلامت خودشون رو کامل حفظ میکنند.

 

مرحله دوم مدیتیشن دو قلب:

یا روی زمین یا روی صندلی بنشینید. پشت دست های شما روی زانو باشه و کف اونها به سمت بالا باشه. مهمه که ستون فقرات شما کاملا صاف باشه تا انرژی راحت تر به جریان در بیاد. زبانتون رو به سقف دهانتون بچسبونید تا گردش انرژی تسهیل پیدا کنه. نفس های آرام و عمیق بکشید تا ذهنتون آرام بشه.
از منبعی که بهش اعتقاد دارید در خواست عشق و آرامش، امنیت و روشنایی کنید و بخواید شما رو کانال انتقال اون به جهان بکنه.

 

مرحله سوم مدیتیشن دو قلب:

بدنتون رو کاملا ریلکس کنید. در حالی که نفس های آرام و عمیق میکشید تصور کنید که با هر عمل دم، انرژی عشق و آرامش وارد بدن شما میشه و با عمل بازدم، نفرت و خستگی ها و کدورت ها از بدن شما خارج میشه. انرژی تفکر مثبت و مهربانی رو در نفس های بعدی وارد بدن کنید و خشم ها و تفکرات منفی رو از خودتون دور کنید.
اگر در زندگی کسی رو مورد آزار کلامی، عاطفی و فیزیکی قرار دادید در ذهنتون ازش طلب بخشش کنید و اگر هم کسی بدی در حق شما کرده اون رو کاملا ببخشید.

مرحله چهارم مراقبه دو قلب: فعال کردن چاکرای قلب:

یاد یک خاطره خیلی خوب بیفتید. خاطره ای که قلب شما نوازش کنه و عشق عمیق رو به یادتون بیاره. چند دقیقه روی چاکرای قلبتون تمرکز کنید تا به خوبی فعال بشه.

وقتی که فعال شد و عمیقا در عشق درونی غرق شدید دستهاتون رو مقابل هم بیارید و تصور کنید کره زمین به اندازه یک گوی چند سانتی کوچک در بین اونها قرار داره. نور صورتی رنگ از چاکرای قلب به دستان میرسه و کره زمین فرضی رو در برمیگیره. در همین حین جملات زیر رو در ذهنتون تکرار کنید:

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

– هر کجا نفرت هست عشق به آنجا وارد شود.
– هر کجا زخم هست شفا باشد.
– هر کجا تردید هست سعادت و هر کجا ناامید هست امید جریان یابد.
همچنان تصور کنید که انرژی از چاکرای قلب شما به دستانتون میره و همه مردم کره زمین رو شفا میده.
– هر کجا تاریکی هست نور باشد.
– هر کجا ناراحتی هست لذت و شادی باشد.
تصور کنید که مردم در جهان صلح کردند و همه جا با عشق و امید پر شده است.

 

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

 

مرحله پنجم مراقبه دو قلب: فعال کردن چاکرای هفتم

حالا چاکرای تاج خودتون رو فعال کنید. چند دقیقه روش تمرکز کنید. یاد یک خاطره خوب بیفتید و در اون غرق بشید.

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

تصور کنید نور سفید رنگ از چاکرای تاج وارد دستان شما میشه و به اون کره زمین فرضی ما بین دستانتون وارد میشه و اون رو در بر میگیره.

 

اجازه بدید کل کره زمین سرشار از عشق و محبت بی قید و شرط بشه. لذت و شادمانی رو توسط این نور به مردم کره زمین هدیه بدید.

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

 

مرحله ششم مراقبه دو قلب

سپس دستانتون رو پایین بیارید و در سکوت فرو برید. تصور کنید که نوری بالای سرتون قرار داره. روی اون تمرکز کنید و همزمان تا چند دقیقه مانترای اوم رو تکرار کنید. در فاصله بین دو مانترا به سکوت ایجاد شده توجه کنید.

 

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

 

دستانتون رو مجددا رو به روی هم قرار بدید و انرژی اضافی رو به کره زمین در قالب عشق و شادمانی هدیه کنید. تصور کنید قلب تک تک مردم دنیا مورد عشق قرار گرفته. از راهنمایان روحی تون که در این مراقبه همراهتون بودن تشکر کنید.

 

مدیتیشن دو قلب یا twin heart meditation

 

مرحله هفتم مراقبه دو قلب:

چشمانتون رو باز کنید و کم کم بدنتون رو تکون بدید و وارد سطح عادی هوشیاری بشید. حرکات فیزیکی رو برای چند دقیقه انجام بدید تا جسم شما هم انرژی اضافی رو از خودش خارج کنه.

 

چنانچه بخواهید فایل صوتی مدیتیشن دو قلب را تهیه کنید می توانید فرم زیر را پر کرده و پر از خرید، فایل صوتی را دریافت کنید. (در این فایل صوتی، دستورات مدیتیشن دو قلب مطابق با دستورات Choa Kok Sui، بنیانگذار انرژی درمانی به سبک پرانیک هیلینگ می باشد)

با خرید بالای ۲۰ هزار تومان از این سایت، می توانید از شرایط عضویت ویژه برخوردار شده و به مقالات و محصولات ویژه رایگان به ارزش صدها هزار تومان دسترسی پیدا کنید (اطلاعات بیشتر در این پست)
مبلغ قابل پرداخت ۱۵,۰۰۰ تومان+26
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
63 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
امیر
مهمان
امیر
2 سال قبل

با عرض سلام و تشکر از مطالب مفید و اموزندتون
یک سوال داشتم در اون قسمت که فرمودید شخصی انرژی رو به دفترچه حساب فرستاد اگر خواستیم این کارو کنیم باید به جایه کره زمین دفترچه یا هرچیز دیگع که مد نظرمون هستو در نظر بگیریم؟ممنون میشم پاسخ بدید

+11
امیر حسین
مهمان
امیر حسین
11 ماه قبل
Reply to  admin

سلام استاد با تشکر
ایا مدیتیشن دو قلب برای پرندگان خطرناک هست چون ضعیف هستند
و برای انرژی فرستادن به پرندگان چه کاری باید بکنم تا اسیبی به انها نرسد و کاربرد داشته باشد

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام.
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم.
می توانید در مورد آنها از روش های پرانیک هیلینگ استفاده کنید.
موفق باشید

+1
امیر حسین
مهمان
امیر حسین
11 ماه قبل

سلام استاد یک سوال دیگه داشتم می خواستم بدونم ایا می شه که حیوانات را کنترل کرد یا به انها چیزی را منتقل کرد و اگر میشه باید چه کاری کنم
خیلی ممنون

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام.
تله پاتی بین انسانها و حیوانات مخصوصا حیوانات خانگی تا حدی وجود دارد ولی نمی توان آنها را به طور ذهنی کامل کنترل کرد مگر اینکه قوای ذهنی بالایی داشته باشید. هیپنوتیزم حیوانات هم فعلا تایید نشده است و فقط به نوعی بی حرکتی به دلیل تغییر غیرعادی موقعیت بدنی فرو می روند.

موفق باشید

+1
Arezoo
مهمان
Arezoo
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشيد و همينطور تشكر از مطلب هاتون
ببخشيد من يه سوال داشتم اگر بخوايم اين انرژي رو به يك شي يا يك فرد ديگه انتقال بديم بايد به جاي جملاتي كه گفتين چه جمله هاي رو بگيم؟

+5
سهیل
مهمان
سهیل
2 سال قبل

سلام ببخشید مرحله ششم رو کاملا متوجه نشدم،اونجایی که فرمودین بین دو مانترا به سکوت توجه کنید منظورتون این بوده که هر دو تا رو که گفتیم بعدش به سکوت توجه کنیم؟
یه پیشنهاد داشتم؛خوب میشد اگه این مطالب رو بعد اینکه یکم حجمشون زیاد شد تو یهpdfمیزاشتین برای دانلود…..ممنون

+4
ALI
مهمان
ALI
2 سال قبل

سلام برای انجام اینکار رده سنی خاصی وجود داره

+2
Amir
مهمان
Amir
2 سال قبل

دو بار در روى موضوعات مالى از من سوال كرديد كه ماوا رو براى رسيدن به موضوعلات ماى ميخوام يا نه يكبارش هم در جادوي سياه بود؛در پست هاتون و جواب هايى كه به من داديد امور ماورايى رو وسيله اى براى رسيدن به پول ندونستيد و اون رو رد كرديد ولى در اين پست كمى من گيج شدم در رابطه با همون دفترچه حساب و موضوع مالى و كسب و كار لطفا توضيح بديد
ممنون

+2
Amir
مهمان
Amir
2 سال قبل

١.اگر شخص چاكراهاش باز نباشن به خصوص بالايى ها آيا اين مديتيشين ميتونه مفيد باشه ؟
٢.چطور ميشه كه كفه دست ها روى زانو باشه ولى روبه بالا باشه من اين قمست رو نفهميدم لطفا توضيح بديد

+7
کیا
مهمان
کیا
2 سال قبل

سلام استاد سوالی داشتم میخواستم بدونم استاد ایا با مدیتیشن دوقلب میشه فرد رو به فردی دیگر نیز علاقه مند کرد

+2
کیا
مهمان
کیا
2 سال قبل

استاد در بالا گفتید که میشه ازش برای شفای بیماران استفاد کرده خوب منظورتون چجور بیماری هایی هستش و روشش دیقیقش چیه؟ مثلا چطوری باید بیماران رو شفا بدیم

+4
کیا
مهمان
کیا
2 سال قبل

استاد مدیتیشن انجامش دادم واقعا تونستم انرژی حس کنم و حس بسیار خوبی داره تاثیرش رو واقعا دیدم ولی استاد یکم بعد شروع دستام مثل یخ شد و تا اخر مدیتیشن هم ادامه داشت ولی به محض اینکه تمرین رو قط کردم دستام به حالت اول برگشت این طبیعیه استاد سردی بیش از حد دست؟

+3
hday4
عضو
2 سال قبل

سلام خدمت ادمین محترم با تشکر از مطالب مفیدتون
اینکه ما ان شی را تجسم کنیم و نور بدهیم قویتر است یا اینکه موقعیت ان را در کره ی زمین تصور کنیم ؟

+1
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

سلام، ببخشید تصور رنگ ها ضروریه?? یعنی حتما باید همین رنگ هایی که ذکر شدن تصور بشن??
و همجنین برای چاکراها هم باید حتما رنگ خاصی تصور بشه??ممنون

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام بله رنگها همینها هستند.

+2
غزال
مهمان
غزال
2 سال قبل

سلام ممنون از مطالب عالي تون يه سوال داشتم در طي انجام اين نديتشين اگه چشمامو باز كنم و مراحلو از رو گوشيم بخونيم ايرادي داره امكان پذيره اصلا؟چون از حفظ نميشه واقعا

+3
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  غزال

با سلام. چند بار اول را می توانید به صورت تمرینی از روی متن بخوانید. بعدا به خاطر تکرار حفظ خواهید شد.

+4
Reza
مهمان
Reza
2 سال قبل

ببخشیداین انرژی که ما به دنیا وارد میکنیم واقعا رو زندگی مردم تاثیرمیگذاره

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Reza

با سلام. بله

+3
Unearthly
مهمان
Unearthly
2 سال قبل

سلام ایا میشه همراه با موزیک ارامش بخش انجام داد مدیتیشنو؟؟

+3
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Unearthly

با سلام. بله

+3
پروانه
مهمان
پروانه
1 سال قبل

سلام استاد.من نمیدونم ک چطور اول چاکراهامو بازکنم ک بعد این مدیتیشنو انجام بدم واینکه من اصلا درمراقبه یا اینجور برنامه ها نمیتومم تمرکز کنم وذهنم خالی باشه.همش فکرم وذهنم میپره سر مشکلاتم.حالا نمیدونم ک بخاطر بازنبودن چاکراهامه یانه.استاد من پرولابس میترال دارم ک تواون پست عرض کردم ولی اینجا فهمیدم ک خانومی ک چندسال پیش برام انرژی درمانی میفرستادظاهرا همین مدیتیشن بود ک پشت دستام رو زانو بود وفقط باید تمرکز میکردم وچیزای بسیار عجیبی میدیدم وحس میکردم ولی قلبم بشدت تپش میگرفت تواون ۱۵دقیقه.درمورد چاکراها وایجادتمرکز لطفا بهم بگید.ممنونم

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  پروانه

با سلام. نیازی نیست قدرت تمرکز بالایی داشته باشید و فقط کافی است به تصویرسازی های گفته شده دقت کنید و سرگرم آنها شوید. در این نوع مدیتیشن دست ها رو به روی هم هستند و کره زمین بین آن متصور می شود که حالا اگر بخواهید فقط به خود انرژی دهید به جای کره زمین باید خودتان را بین دستانتان فرض کنید و کارهای گفته شده را انجام دهید. همچنین می توانید خود و تعداد دیگری از افراد را تصور کنید تا انرژی به همه آنها برسد و فقط روی یک نفر متمرکز نباشد. موفق باشید.

+1
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ
1 سال قبل

با سلام
اگه تمام انرژی رو یک نفر متمرکز کنیم چی میشه؟

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. اگر آن شخص مسن، ناتوان و خیلی بیمار و کودک نباشد مشکلی ندارد.

+1
پروانه
مهمان
پروانه
1 سال قبل

سلام استاد.من برای مدیتیشن دوقلب حتما باید همه چاکراهامو بازکنم ک مدیتیشن جواب بده؟وازاونجایی ک بازکردن چاکراهها زمان میخواد راهی هست ک من اوضاع جسمی وروحیم بهتر بشه؟واینکه تازه میخوام فایلای صدتیرو گوش بدم ویاد بگیرم.کلا چقدر زمان میبره ک ۷چاکراهو باز کنم؟ممنون

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  پروانه

با سلام. پاسخ این سوال در کامنتهای قبلی آورده شده. در مورد زمان باز کردن چاکرا هم در مورد هر فرد و هر چاکرا متفاوت است. ممکن است در چند دقیقه و یا چند هفته طول بکشد. موفق باشید

+1
سحر
مهمان
سحر
1 سال قبل

سلام ضمن تشکر بابت زحمات و ارائه مطالب مفیدتون، امکان اینکه برای چندین خواسته همزمان از مدیتیشن دو قلب میشه استفاده کرد یا اینکه برای هر خواسته باید جداگانه انرژی ارسال کرد. ضمن اینکه من ریکی کار کردم و میشه هنگام انجام این مدیتیشن نیت ارسال انرژی ریکی کرد؟ ممنون

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سحر

با سلام.
بله ولی بهتر است جداگانه نیت کنید تا تمرکز بهتری روی یک موضوع داشته باشید. چون ماهیت انرژی در مدیتیشن دو قلب با ریکی تفاوت دارد بهتر است به صورت جدا تمرین شوند.
موفق باشید

+2
Anihilation
مهمان
Anihilation
1 سال قبل

سلام و تشکر بخاطر نشر این علوم، استاد من کمی پیش این مدیتیشن را انجام میدادم، آن قسمت که دستهارا پایین میبریم و مانترای اوم و سکوت انجام میدیم احساس کردم دارم گسترده میشم و سرم با پاهام به آرامی از هم فاصله میگیرن، اما سعی کردم اهمیت ندم و بر روی کارم تمرکز کنم، احساس کردم سرم ۲۰ متر با پاهام فاصله داره، بعد که انرژی را کامل به شئ مورد نظر دادم همچنان این حس در من بود، بعد کم کم چشمامو باز کردم و سردرد زیادی گرفتم، بعد هم انقدر خسته شدم که روی زمین دراز کشیدم.… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Anihilation

با سلام. حالت انبساط به خاطر شارژ و گسترش کالبد اولیه است و اولین مرحله برون فکنی است. در مورد سردرد باید حتما در انتهای کار، روش های اتصال به زمین را انجام دهید و در مورد این نوع مراقبه، حتما چند دقیقه حرکات ورزشی برای خروج انرژی اضافه انجام دهید.

+3
مهدی
مهمان
مهدی
1 سال قبل

سلام یه سوال داشتم من این مدیتیشن رو انجام دادم بعدش یه ذره حس کردم خستم بعد حدود دو ساعت حس کردم انرژیم خیلی زیاد شده و این انرژی اونقدر زیاد بود که نمیشد تحملش کرد بخاطر همین سعی کردم با ضربه زدن به کیسه بکس انرژیم رو تخلیه کنم روش های اتصال به زمین رو چند تاشو انجام دادم ولی فایده نداشت اطفا راهنمایی کنید

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  مهدی

با سلام.
اگر دفعات اول است انجام می دهید طبیعی است که بدن شما به سطح بالای انرژی عادت نداشته و کم کم با پاکسازی های بیشتر با آن سازگار می شود.
موفق باشید

+2
مهتاب
مهمان
مهتاب
1 سال قبل

با سلام و تشکر از آموزه های عالی تون
در خصوص تمرین دوقلب در ابتدا گفته شده کسانی که توانسته ند چاکراهای بالایی شون رو فعال کنند این تمرین رو انجام بدند. من که چاکراهام باز نیست آیا میتونم این تمرین رو انجام بدم. بنده در پاسخ مدیر محترم به یکی از دوستان که برای ضعیف بودن اراده شون این تمرین بهشون پیشنهاد شده بود وارد این قسمت شدم چون بنده هم مشکل ضعف اراده دارم ولی بعداز خوندن تمرین هنوز متوجه نشدم این تمرین چطوری روی تقویت اراده من تاثیر میگذارد.
پیشاپیش از پاسخگویی شما صمیمانه سپاسگزارم

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  مهتاب

با سلام.
بله بهتر است چاکراهای بالایی تا حدودی باز باشند که می توانید ابتدا تمرینات باز کردن چاکرا را انجام دهید. این کار به حس درک انرژی و روان کردن آن به دستها کمک زیادی می کند.
مشکل اراده اگر به کم انرژی بودن و سر در گم بودن باز می گردد این نوع مراقبه می تواند کمک کند تا انرژی بیشتر و نوری برای هدایت درونی پیدا کنید. البته روش روزه آب و یا خودهیپنوتیزم به تقویت اراده بیشتر کمک می کنند.
موفق باشید

0
Mega knight
مهمان
Mega knight
11 ماه قبل

سلام استاد ممنون از زحمات زیادی که می کشید
یه سوالی دارم اونم اینه که
با این مدیتیشن دو قلب میشه به بعضی از چیزای روحی مثل کندالینی یا چیزای دیگه هم انرژی داد و اونا رو فعال کرد؟منظورم اینه که به جای اینکه به اون کره زمین انرژی بدیم به مار کندالینی انرژی بدیم.
ممنون

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mega knight

با سلام.
هر گونه توجه به انرژی کندالینی باعث انتقال پرانا به شاکتی می شود و به فعال شدن آن کمک می کند ولی بهتر است ابتدا روی پاکسازی چاکراها و نادی ها کار شود وگرنه کندالینی نمی تواند از آنها عبور کند.
موفق باشید

+2
Mega knight
مهمان
Mega knight
11 ماه قبل

استاد فقط یه سوال باقی مونده برام
این نادی های سه گانه رو در سایتتون راجع بهش خوندم ولی اینکه چجوری اونا رو بایستی فعال کرد یا باهاشون کار کرد رو درست متوجه نمیشم
اگه مطلبش توی سایت هست لطفا به من اعلام کنید
مرسی

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mega knight

با سلام.
در مورد بیداری مقدماتی کندالینی در دوره آموزش باز کردن چاکرا مطالبی در انتهای جزوه موجود است. روش نادی شودانا هم برای این کار است. ولی اگر قصد دارید بیداری کندالینی را به طور جدی دنبال کنید حتما باید تحت نظر یک استاد مثل مربی کندالینی یوگا باشید.
موفق باشید

0
Mega knight
مهمان
Mega knight
11 ماه قبل

متشکرم از پاسختون که کمکم کرد

0
3aaaa
مهمان
3aaaa
10 ماه قبل

سلام وقت بخیــــــر
امکانش هست که به فرد موردنظرمون انرژی بفرستیم؟ اگه میشه چطوری؟
مثلا عکس فرد رو داشته باشیم کفایت میکنه؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  3aaaa

با سلام
نیت درونی و تصور آن فرد در میان دست ها به جای کره زمین کافی است.
موفق باشید

+1
fargol
عضو
8 ماه قبل

چند بار تاحالا انجامش دادم (با فایل خود شما 🙂 )
خیلی قشنگ و خوب بود
با اینکه تصویر خاصی ندیدم، انرژی رو حس کردم
البته ریکی کار میکنم و سطح ۱ هستم
خواستم ازتون خواهش کنم که درمورد ریکی هم مطلب بگذارید. چیزی پیدا نکردم تو سایت.

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  fargol

سلام
فرگل عزیز ممنون از توجه شما.
در این مراقبه قرار نیست تصویر خاصی دیده شود و همان حس انرژی کافی است.
چون ریکی خلاف قوانین کشور است نمی توان در مورد آن در سایت مطلب گذاشت. ولی سبک دیگر انرژی درمانی در پست پرانیک هیلینگ توضیح داده شده است.

0
hosseini67
عضو
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز من این فایل را خریداری کردم . لینک دانلود فعال نشد و فایلی نیز به ایمیلم ارسال نشد لطفا پیگیری کنید

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  hosseini67

با سلام
لطفا ایمیل خود را چک نمایید.
موفق باشید

0
hosseini67
عضو
7 ماه قبل

با سلام خدمت ادمین محترم و مشاوران عزیز سایت
در خصوص چاکراها چند تا سوال پرسیدم اما هیچ یک پاسخ داده نشده
لطفا صندوق پیام نام کاربری من چک کنید
با تشکر فراوان

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  hosseini67

با سلام
اگر با نام کاربری خود وارد شده باشید حتما سوال شما پاسخ داده شده است. شاید صفحه را فراموش کرده اید. برای رفع این مشکل حتما قسمت اشتراک نظرات همان پست را دنبال کنید تا اگر به نظر شما پاسخ داده شد از طریق ایمیل مطلع شوید و لینک آن صفحه نیز به شما ارسال شود.
موفق باشید

0
Somaye
مهمان
Somaye
7 ماه قبل

سلام آیا برای جوانی که اعتیاد داره هم می شه با این مدیتیشن بهش کمک کرد؟ مثلا به جای کره زمین ایشون رو تصور کرد؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Somaye

با سلام
بله می توان کمک کرد ولی تصمیم آخر با خود ایشان است.
موفق باشید

0
rah.fa
عضو
10 روز قبل

سلام و عرض ادب سوالی داشتم که خواهشمندم ادمین عزیز پاسخ بدن یا اگر امکانش هست جوابش رو از ادمین بپرسید حتما.
من حدودا یک هفته مدیتیشن دو قلب رو با فایل صوتی انجام دادم و سطح انرژیم هم بشدت افزایش پیدا کرد ولی یکی از استادان مدیتیشن بهم گفتن این مدیتیشن حداکثر هفته ای یکبار باید انجام بشه و هرروز انجام دادنش آسیب میزنه میخاستم بدونم انجام هرروزه این مدیتیشن برای یک فرد عادی ممنوعیت داره و خوب نیست؟

0
رفتن به نوار ابزار