قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

گزارش هایی از تله پاتی و کارهای ماورایی در حین هیپنوتیزم

هیپنوتیزم دسته جمعی | هیپنوتیزم گروهی
تیر ۲۱, ۱۳۹۷
خاطره دروغین در هیپنوتیزم
ایجاد فراموشی و ایجاد خاطره دروغین در هیپنوتیزم
تیر ۲۲, ۱۳۹۷

گزارش هایی از تله پاتی و کارهای ماورایی در حین هیپنوتیزم

تله پاتی در هیپنوتیزم

تله پاتی و کارهای ماورایی در حین هیپنوتیزم

کاربرد هیپنوتیزم تنها به زمینه های نمایشی و درمانی و تقویتی محدود نمی شود و می توان از آن برای انجام امورات ماورایی و ما فوق طبیعی نیز استفاده کرد. اموراتی که سالهاست ذهن دانشمندان را به خود مشغول کرده و آزمایشات مختلفی برای بررسی صحت و میزان درستی این پدیده ها صورت گرفته. در این پست قصد داریم نمونه هایی از امکان وقوع پدیده های عجیب ماوراء الطبیعه در حین هیپنوتیزم را معرفی کنیم:

– تله پاتی فردی نوجوان در هیپنوتیزم

فردی نوجوان پس از هیپنوتیزم شدن توانست افکار و کارهای پنهانی پدرش را بر ملا کند و حتی بگوید که در فلان روزنامه قرار است چه مطالبی چاپ شود.

( البته امکان چنین رخدادهایی کم بوده و به استعداد روحی شخص بستگی دارد و این طور نیست که هر یک از اطرافیان شما که هیپنوتیزم شد بتواند اسرار درونی شما را فاش کند).

– غیب بینی یک زن در هیپنوتیزم

خانمی که در یک جلسه هیپنوتیزم در مطب یک دکتر معروف حضور یافته بود از آتش سوزی در نزدیکی محل کار دوست پزشک خبر داد که درست هم بود. آزمایشگاه دوستش آتش گرفته بود.

– سایکومتری در هیپنوتیزم

دختری با لمس کردن خون خشک شده بر روی کت فردی مقتول توانست اطلاعات دقیقی را از صحنه جنایت به دست آورده و با دادن مشخصات قاتل به پلیس، مجرم را به عدالت بسپارد. حالت مشابه این اتفاق در مورد زنی بود که توانست با لمس خونی که روی شال گردن مقتول بود پی به نحوه قتل او ببرد.

– علت یابی بیماری در هیپنوتیزم

فردی که از بیماری لاعلاج رنج می برد توانست پس از اینکه در جلسه هیپنوتیزم به عمق خلسه لازم برسد، نه تنها نوع بیماری خود را بشناسد و شرح دهد بلکه راه هایی هم برای درمان آن ارائه دهد.

– پرواز روح در هیپنوتیزم

خانمی پس از آنکه هیپنوتیزم شد توانست روح خود را به خانه پدرش که هزاران کیلومتر از او فاصله داشت برساند و اطلاعات دقیقی در مورد جزئیات کارهایی که پدرش در خانه انجام میداد ارائه دهد و حتی تیتر روزنامه ای که در دستش بود را هم خواند. اعضای خانواده بلافاصله تماس گرفتند و گفتند که شبحی مشابه دخترشان را در خانه دیده اند و نگران هستند اتفاق بدی برای او افتاده باشد.

در تجربه مشابه این حالت، فردی پس از هیپنوتیزم شدن و قرار گرفتن در خلسه عمیق، آگاهی اش را به خانه بغل دستی اش برده و در مورد یک به یک اشیایی که در آنجا قرار داشته اند توصیفات صحیحی را ارائه داده است.

(به طور کلی میزان صحت اطلاعاتی که توسط سفر روح به دست می آید معمولا کم بوده و نمی توان در همه مواقع به آن اعتماد کرد و ممکن است تصاویر منفی دروغینی را ببینیم که زمینه ساز تهمت به سایرین شود).

– شفای ناگهانی با هیپنوتیزم

دکتر جان مایرز به شفای بیماری های صعب العلاج معروف بود. برای مثال فردی که سنگ مثانه داشت و قرار بود مورد جراحی قرار گیرد را صبح روز عمل ملاقات کرد. بیمار از او تقاضای کمک کرد و سپس مایرز دستانش را بر بیمار کشید و بیمار به خواب رفت و گفت پس از بیدار شدن سالم می شود و واقعا هم چنین اتفاقی افتاد. پزشکان دیگر پس از معاینه او و تایید رفع بیماری اش به شدت تعجب کردند و او را از بیمارستان مرخص کردند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار