برای ورود به کاون آرنوشا (مسائل احضار جن) کلیک کنید

فرم ارسال تجارب ماورایی شما برای انتشار در سایت

کلاه برداران ماورایی | معنویات باید رایگان باشد

کلاه برداران ماورایی | معنویات باید رایگان باشد

کلاه برداران ماورایی | معنویات باید رایگان باشد

متاسفانه روزانه شاهد آمارهای مختلفی از افرادی که به خاطر یادگیری امور ماورایی پول پرداخت کردن به گوشم میرسه و یا دعانویس های کلاه برداری که از افراد دردکشیده جامعه و کسانی که در معرض جن زدگی بودن پولهای هنگفتی گرفتن. مقیاس درآمد این افراد از هر نفر گاهی در حد درآمد ماهانه یک کارمند اداری هست. سودجویانی که انرژی حیاتی رو به مردم میفروشن (انرژی درمان گران) هم از این لیست مستثنی نیستن. دلایل پول گرفتن این افراد کلاه بردار ماورایی و دعانویس های تقلبی یا اساتید دندان گرد ممکنه شامل موارد زیر باشه:

۱- من این پول رو از شما میگیرم تا کارمای شما دفع بشه و جبران انرژی از دست رفته باشه.

۲- من این پول رو از شما میگیرم تا شما بیشتر قدر آموزشهاتون رو بدونید.

۳- من این پول رو از شما میگیرم چون جنها به اون نیاز دارن.

۴- من این پول رو از شما میگیرم چون براتون وقت میذارم.

۵- من این پول رو از شما میگیرم تا بدمش به استاد سر دسته ام.

 

هر وقت در امور ماورایی اسم پول میاد باید از خودتون بپرسید مگر این چیزها قیمتی دارن که کسی بخواد بفروشه؟ رایگان بودنشون نشانه بی ارزش بودنشون نیست همون طور که پیامبران الهی همه آموزشهای معنوی شون به افراد رایگان بوده و اجرشون رو از خدا میخواستن. شخصی که ادعای استادی در علم ماورا رو داره یعنی به نوعی دلسوز افراد هست و به ورای عالم مادی رسیده. اگر از شما برای چیزهای ماورایی پول بگیره از کجا میتونید تشخیص بدید که دلسوز شما بوده و یا اینکه به فکر جیب خودشه؟

مسلما همه افراد ولو اساتید ماورایی هم نیاز به پول دارن تا زندگی کنن ولی میتونن مثل پیامبران و اولیای خدا به کارهای مادی رو بیارن همون طور که اونها یا چوپان بودن یا تاجر. دلیل نمیشه چون داریم به مردم در رفع مشکلات ماورایی شون کمک میکنیم هزینه زندگی مونم از اونها بگیریم. اگر کسی وضع مالی خوبی نداره و نیاز به داره حتما کار کنه پس دور کمک ماورایی به مردم رو خط بکشه و اول گلیم خودش رو از آب بکشه. مردم به آدم ضعیفی که نتونسته حداقل نون و آب خودش رو تامین کنه نیاز ندارن و نمیتونن به عنوان یک استاد بهش تکیه کنن.

در فضای اینستاگرام هم پر شده از چنین شیادان و کلاه برداران ماورایی که برای کوچکترین اطلاعات و یا حتی فال گرفتن از افراد هزینه های آن چنانی میگیرن.

از اون جالب تر کسانی هستن که به شما در ازای این که پولدار بشید طلسم و موکل مخصوص پول در آوردن مینویسن و خودشون از شما هزینه دریافت میکنن. اگر اون طلسم ثروت کار میکرد پس چرا همچنان محتاج پول شما هستن؟ چرا اون طلسم باعث ثروتمندی خودشون نشده؟

دعانویسهایی رو میشناسم که حقوق های نجومی رو فقط برای نوشتن چند تا طلسم و دعا که معلوم نیست منبعش چی هست و یا گاهی منبعش از کتابهای خطی که تو اینترنت ریخته هست در میارن. دعانویسهایی که ابتدا در پایین ترین منطقه شهر زندگی میکردن و الان خانه های مجلل رو در بالای شهر دارن و درآمدشون فقط از این راه بوده.

حتی اگر چنین افراد طمع کاری وجود داشته باشن شما چرا فریب اونها رو بخورید؟ مسلما تا خر نباشه کسی سوارش نمیشه. نون اونها جهل مردم هست.

اما در چه مواردی میتونیم به کسی پول بدیم؟

 • کتابهای چاپی: قطعا برای انتشار اون کتاب پول کاغذ خورده و مشکلی نداره کتاب ماورایی چاپی رو بخریم چون حداقل پول کاغذش رو دادیم.
 • مباحث روانشناسی و هیپنوتیزم: مسلما اینها ربط چندانی به ماورا ندارن خصوصا که از نوع درمانی باشن و باید همون طور که به پزشک حق ویزیت میدید به اون افراد هم هزینه اش رو بدید.
 • دوره های آموزشی حضوری: قطعا فردی که داره به شما هر علمی رو تو کلاسهای ماروایی تدریس میکنه برای اجاره اون مکان پول پرداخت کرده و یا هزینه ایاب و ذهاب رو داده. اینکه از شما سر اون چیزها پول بگیره معقول هست ولی نه پول آموزش های ماورایی.

کلاه برداران ماورایی چه ویژگی هایی دارن؟

۱- معمولا آموزشهای شفافی ندارن و یا از دادن منابع معتبر امتناع میکنن تا فقط خودشون منبع اطلاعاتی شما باشن.

۲- به شدت زیر آب افراد هم صنف خودشون رو میزنن تا مبادا جز اونها به کسی رو بیارید و بهشون پول بدید. انگار که خودشون روی علم ماورا سرقفلی زدن و پیامبر بر حق هستن.

۳- بدون دادن هزینه به اونها حتی نگاهتونم نمیکنن چون براشون فایده ای ندارید. ولی اگر بدونن میتونن از شما بدوشن لحنشون عوض میشه.

۴- بسیار اهل تکبر و خودبزرگ بینی هستن و بقیه رو ابله میدونن. البته حق هم دارن. قاعدتا کسی که به اونها پول مفت میده ابله هست.

۵- یک استاد ماورایی واقعی سعی میکنه با زبان عادی مردم صحبت کنه و به قدر فهم و دانش اونها صحبت کنه ولی کلاه برداران ماورایی میخوان سریعا دانششون رو به رخ افراد بکشن تا بقیه به به و چه چه کنن و بگن چه قدر وارده و تسلیمش بشن.

۶- سعی عجیب در خودنمایی و ارائه قدرتهاشون دارن در حالی که یک استاد واقعی اصلا براش مهم نیست دیگران چه فکری کنن و زبان ساده خودش رو داره و اطلاعتش رو فقط به علاقه مندان واقعی و مستعد ارائه میکنه چون میدونه قلمبه سلمبه حرف زدن به درد یک آدم مبتدی نمیخوره و دردی از اون دوا نمیکنه.

 

شخصی ادعا کرده میتونه در ازای چند میلیون بهم موکل بده آیا بهش اعتماد کنم؟

موکل داشتن و کلا تسخیر هر جنی به قدرت درونی شما و علم و تمرینات بالاتون نیاز داره و اون شخص فقط میتونه به شما راهنمایی کنه که چه طور تمرین کنید که لایق داشتن اونها بشید. این چیزها هم پولی نیستن و دلسوزی و حمایت شدید استادتون رو میخواد. استادی که اون قدر به مناعت طبع رسیده که نیازی به جیب شما نداره. البته موکلهایی هستن که در قالب دادن انگشتر و … به فرد داده میشن و فقط میتونه هزینه سنگ و انگشتر رو بگیره تازه اونم اگه واقعا این کاره باشه.

شخصی گفته با واریز کردن یک میلیون به حسابش میتونه کاری کنه که چشم سوم من باز بشه و یا کلا چاکراها

شما تا نتونید به درجه استادی در کنترل انرژی های درونی و قدرت فکری برای کنترل و جهت دهی اونها برسید هر چه قدر هم بهتون انرژی بدن موقتی هست و این افراد به جای باز کردن چاکرای شما به دنبال باز کردن در کیف شما هستن. افراد خیلی مجذوب چیزهای ماورایی هستن و متاسفانه هم دنبال راه های میان بر هستن و طعمه خوبی برای کلاه برداران ماورایی هستن.

شخصی گفته که میتونه منو کانال انرژی درمانی کنه و هر بار هم سیصد هزار تومن میگیره

کانال انرژی شدن توسط روشهای مرسوم چندان طول نمیکشه و متاسفانه برای اون پنج دقیقه کار ممکنه صدها هزار تومن رو از افراد بچاپن. برای مثال در ریکی این کار خیلی رایجه. خود کسی که ریکی رو بنا نهاد یک راهب ژاپنی بود و مسلما راهب ها از کسی هزینه این چنینی نمیگیرن ولی بعد از اون یک خانم ژاپنی فقیر بود که این پول گرفتن رو باب کرد و متاسفانه تا به امروز ادامه داره. اگر کسی محق پول گرفتن بود همون آقای اوسویی راهب میتونست باهاش میلیارد بشه ولی این کار رو نکرد.

 

به هر حال خیلی دقت کنید. ممکنه به خاطر علاقه شدید و این میل تحسین برانگیز شما به ماورا گیر این سودجویان کلاه بردار بیفتید. همیشه این شعار رو به خاطر بسپرید:

معنویات و ماورا باید رایگان باشد

برخی از افراد ازم میپرسن تو چرا رایگان فعالیت ماورایی میکنی؟

جواب سادست. چون خودم حتی یک قرون هم صرف یادگیری ماورا نکردم و به هر چی که اراده کردم رسیدم و یا در حال رسیدن هستم. خوشبختانه سایتهای انگلیسی زبان بی شماری هستن که خدمات رایگان برای آموزش افراد دارن همین طور کتاب های فراوان و متعدد در این زمینه که همشون رو رایگان خوندم و تمرین کردم. فقط یک بار فریب خوردم و هزینه زیادی به کلاس های انرژی درمانی ریکی دادم چون اون فقط تو ایران بود و باید حضوری میرفتم. واقعا هم هیچ فرقی با سبک های دیگه انرژی درمانی که خودم یاد گرفتم نداشت و خود استاده داشت با تاسف به ما ها نگاه میکرد که چه قدر ساده لوح و احمقیم. 🙂

در کل هزینه و مخارج زندگی ام جدا هست و مثل سایر افراد عادی، کار میکنم و در شرکت مشغول هستم وگرنه کاری نداره از جهل مردم سوء استفاده کردن.

شما اگر یک فرقه مسخره هم درست کنید و خودتونم بهش ایمان نداشته باشید و مثلا به مردم بگید با کشتن ۱۰ سوسک به خون آشام تبدیل میشن مطمئن باشید هستن کسانی که دورتون جمع بشن و حتی به پاتونم پول بریزن. ولی شماها انصاف داشته باشید و مردم رو خر نکنید. 🙂

 

 

تصویر پروفایل admin

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • avatar

 1. Amir گفت:

  آيا كشور ها به دنبال اينجور آدم ها كه توانايى هاى ماورايى دارن هستن تا بتونن از اونها استفاده ابزارى بكنن و براى پيشرفت كشور و جاسوسى انجام بدن ؟

 2. amir گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اگه استاد مربوط به علومی مثل جفر یا رمل یا امثال این ها که فرد سال های زیادی از عمرش مثلا ۲۵ سی ساله اش روی اون گذاشته ایا اگه اونارو به قیمت گزاف بفروشه(چند میلیون تومان) ایا میشه همچین شخصی استاد نباشه ؟ ایا به یقین میشه گفت؟
  چون سایت راستمرد هم به غیر از مطالب بقیش پولی هست سایتی که معرفی هم کردید ولی اقای کاظم پور بسیار شخص محترم هستند

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   جفر اصلا فروشی نیست و افرادی مثل آیه الله آملی چهل سال روش وقت گذاشتن و هنوز خودشون رو شاگرد اون علم میدونن. اون علم همراه با ریاضاته و اگه کسی جزوه بفروشه واقعا خنده داره.
   در مورد جناب کاظم پور هم من خودم چند سال پیش هر سوالی پرسیدم به طور رایگان جواب داده و بی انصافیه نمکدان شکستن. هیپنوتیزم رو گفتم پولی باشه مشکلی نیست چون مال روانشناسیه نه ماورا. فکر کنم سایتش امتیازیه نه الزاما پولی. من منظورم از افراد کلاه بردار کسانی هست که میان جن تو شیشه میکنن به بقیه میفروشن و یا انرژی رو به بقیه میفروشن و هیچ کمک رایگانی هم ندارن.

 3. زهرا گفت:

  سلام میشه لطفا مطلب بی درخصوص مراقبه دو قلب بذارین. لطف میکنین
  .

 4. محمد اشکان گفت:

  سلام و درود .. افرین خوشم اومد …. درسته ولی باید مراقب انرژیتم باشی اموزش در کل رایگان است ولی مربی باید بدونه چقدر نیرو از دست خواهد داد این نیرو بر خلاف اینکه میگوبند ببخش خواهی گرفت بر نخواهد گشت …..

 5. تصویر پروفایل سهیلا سهیلا گفت:

  سلام سایت استادارام چه جوریه

 6. علی اکبر گفت:

  سلام
  یکی ازم سه نیم میلیون پول گرفته که بهم موکل بده ، تنها چیزی هم که گفته اسم موکل بوده و گفته گوشت نخور!

  • پرستش گفت:

   سلام.اگر این دوستتون واقعا موکل داره چرا پول میگیره که به شما بفروشتش؟اگر شما از دو راه که مطرح خواهم کرد اون رو امتحان کردن وامتحان جواب داد حتی یک میلیارد تا ده میلیارد ارزش پول دادن رو دارد.به دوستتون بگویید از موکلی که تسخیر کرده ای (البته منظور تسخیر استمالتی وموکلین تسخیر جبری پس از مدتی خواهند رفت.حتی اگر شما همیشه دعوت مربوط به تجدید عهد را انجام دهید).بخواه بگوید اولین صفحه کتاب بسته ای که خودتان در دستتان گرفته این شامل چه مطالبی است ویا فلان وسیله از داخل اطاقم ویا مخصوصا حمام برای من بیاور. اگر دوستتان بواسطه قدرت موکل (همه موکل ها این دو کار از حداقل توانایی آنهاست )نتوانست آن کار را انجام دهد.اصلا فکر نکنم اون شخص برازنده نام دوست باشد از او دوری جویید.زیرا بخاطر شکست در امتحان ممکن است از شما کینه بدل گیرد.اطلاعات کم وناکافی بنده در همین حد است .امیدوار راهنمایی کوچکی کرده باشم.این ساده ترین امتحان برای شخصی است که خو را دارای موکل وقدرت در اختیار دیگران قرار دادن موکلش را دارد.ولی در بحت موکل دین دار وخدا ترس وموکلین شیاطین وقبیله اش وارد نمیشوم فقط این را بگویم که فقط استاد عامل میتواند از چند موکلی که به آنان دسترسی دارد یک موکل را آن هم مدت دار از ۱ ساعت تا….. به شاگرد دهد که آن هم شاگرد اموری مثل نداشتن نماز قضا و بدهی وخصوصا خود زنی را رعایت کرده باشد.این مبحث بسیار طولانی است وادمین محترم پاسخ های کامل وجامع تری از بنده دارن.التماس دعا

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار