قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کف شناسی، بررسی ارتفاع انگشت کوچک و رازهایی در مورد شخصیت

تجربه ماورا
تجربه ماورا – رویاهای تکراری (نوشته پریسا)
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸
دل شکستگی
آیا ممکن است کسی در اثر دل شکستگی بمیرد؟
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸

کف شناسی، بررسی ارتفاع انگشت کوچک و رازهایی در مورد شخصیت

کف شناسی

کف شناسی، بررسی ارتفاع انگشت کوچک و رازهایی در مورد شخصیت

کف شناسی علمی است که کسب مهارت در آن به سال ها تجربه و مطالعه نیاز دارد. توسط این علم می توان با بررسی کف دست و انگشتان به زوایای پنهانی از وجود اشخاص و آینده آنها پی برد. در اینجا فقط یک مثال ساده از آن می زنیم و آن اینکه:

آیا انگشت کوچک می تواند رازهایی را در مورد ما بر ملا کند؟

هر انگشت به یک سیاره خاص مرتبط می شود و بنابراین نوع انرژی هر کدام با دیگری فرق دارد. کف دست هم که نقشه ای در مورد گذشته، حال و آینده ما می باشد.

طول و شکل انگشت کوچک نشان دهنده این است که ما چگونه خود را بیان می کنیم و در مقابله با سختی ها و نشان دادن عواطف چه واکنشی نشان می دهیم و …

در یک آزمایش کوتاه می خواهیم با مقایسه تفاوت ارتفاع بین انگشت کوچک با آخرین بند انگشت حلقه، زوایایی از شخصیت خود را بدانیم.

ابتدا طبق تصویر زیر ببینید انگشت کوچک شما بالاتر، موازی یا پایین تر از آخرین بند انگشت حلقه است.

 

کف شناسی

 

۱- ارتفاع کمتر انگشت کوچک نسبت به بند آخر انگشت حلقه

در این حالت شما اقیانوسی از احساسات و عواطف هستید که البته همان باعث مشکلاتی در بیان خود واقعی تان می شود. بارها شده است که به خود گفته اید ای کاش در یک رابطه رمانتیک بهتر عمل می کردید و حسرت می خورید که چرا گاهی هیچ عکس العملی نشان نداده اید.

البته هر چه قدر سالها می گذرد شما بهتر می توانید رنگ واقعی خود را نشان دهید. شگفت انگیز است که شما چه قدر می توانید به دیگران ارائه کننده باشید ولی متاسفانه فقط تعداد کمی می فهمند که شما چه قدر ارزشمند و بخشنده هستید. هر چه قدر بزرگ تر می شوید یاد می گیرید که برون گراتر شوید و شرم و خجالت خود را به تعادل برسانید. بسیاری از افراد همدل ماورایی چنین خصوصیتی دارند.

نکته: توصیه می شود به کار نویسندگی هم وارد شوید چون افکار و احساسات زیادی دارید که می توانید به خوبی آنها را توصیف کنید.

۲- ارتفاع مساوی انگشت کوچک با بند آخر انگشت حلقه

شما فردی هستید که بین خصوصیات درون گرایی و برون گرایی به تعادل عالی رسیده اید. البته این بدین معنی نیست که هیچ گاه عصبانی نشده اید ولی معمولا راهی را پیدا می کنید که بتوانید احساسات خود را از مسیر بهتری بیان کنید و کار به فاجعه ختم نشود. در شما انگار آتشی است که آماده است هر کس و هر چیزی را بسوزاند ولی شما می دانید که چگونه آن را کنترل کنید….البته بیشتر اوقات…

شما برای صداقت ارزش زیادی قائل هستید و از دیگران هم چنین انتظاری دارید. شما به راحتی می توانید نسبت به کسی که رازی را از شما مخفی کرده یا کار خطایی انجام داده مظنون شوید. در این لحظات می خواهید از خشم منفجر شوید ولی ساکت می مانید تا در موقعیت بهتری مشکل را حل کنید.

نکته: خندیدن برای شما یک سلاح قوی است و می تواند بیانگر گرمی قلب شما باشد. خندیدن تشعشعات قدرت را پخش نموده و به شما کمک می کند تا تعادل خود را حفظ کنید.

۳- ارتفاع بلندتر انگشت کوچک نسبت به بند آخر انگشت حلقه

شما خصوصیات روانی یک شخص برون گرا و اجتماعی را دارید. اگرچه دوست ندارید همیشه در بین مردم باشید ولی توانایی طبیعی برای جلب توجه دیگران و خوش صحبتی دارید. از زمانی که کودک بوده اید به راحتی می توانستید کودکان دیگر را برای بازی با خود جذب کنید.

همچنین شما قادر هستید چیزی که اراده کرده اید را به تحقق برسانید و این خصوصیت واقعی یک رهبر است. ولی به خاطر داشته باشید که باید یک تعادلی بین خواسته های شخصی و نیازها و احتیاجات دیگران ایجاد کنید. احساس افرادی که شما را دوست دارند را نادیده نگیرید. مشورت گرفتن از دیگران از خصوصیات یک رهبر موفق است.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

2 دیدگاه ها

  1. نوشین گفت:

    برای من درست بود (شماره ۱)

  2. rooh گفت:

    سلام.
    اول فکر میکردم این چیزا الکیه… اما وقتی خوندم خیلی تعجب کردم چون دقیقا باهام مطابقت داشت….. اما چرا؟ چرا یه خصوصیت جسمی ب یه خصوصیت اخلاقی ربط داره اونم خصوصیتی که اکتسابیه و به ژن و این چیزا ربط نداره؟!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار