قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چیزهایی که نمی توانید از یک همدل ماورایی مخفی کنید

تکرار اشتباه
دلایلی که یک اشتباه را چند بار تکرار می کنید
خرداد ۲۰, ۱۳۹۸
افسرده
چیزهایی که باید هنگام عشق به یک فرد افسرده بدانید
خرداد ۲۲, ۱۳۹۸

چیزهایی که نمی توانید از یک همدل ماورایی مخفی کنید

همدل ماورایی

چیزهایی که نمی توانید از یک همدل ماورایی مخفی کنید

افراد همدل ماورایی به طرز عجیبی می توانند عواطف و احساسات دیگران را بهتر از هر کسی درک کنند. در مقابل برخی از آنها غیر ممکن است که احساسات خود را مخفی کنید چون می توانند وجود شما را همچون شیشه ببینند و عواطفتان را لمس کنند.

همچنین افراد همدل ماورایی می توانند بفهمند که چه کسی به آنها دروغ می گوید و یا در نیت خود صادق نیست. البته آنها با شرم تر از این هستند که سریع این موضوع را به روی خود بیاورند. بنابراین اگر فکر می کنید توانسته اید یک همدل ماورایی را فریب دهید معمولا آنها حقیقت را می دانند ولی چیزی به روی شما نمی آورند.

افراد همدل بسیار حساس هستند ولی این نقطه ضعف آنها نیست بلکه اتفاقا توسط آن خاص می شوند. آنها می توانند بهترین دوستان شما باشند چون مشکلات شما را درک کرده و می توانند ارتباط عمیقی با شما برقرار کنند.

این افراد از بسیاری از احساسات و نیت هایی که مخفی می کنیم به راحتی خبردار می شوند. برای مثال هیچ گاه سعی نکنید موارد زیر را در برابر همدل های ماورایی انجام دهید:

چیزهای غیر قابل اختفا از دید همدل ماورایی

۱- یک هدیه با نیت بد

اگر می خواهید به خاطر انتظار انجام کاری توسط یک همدل ماورایی و یا جبران خرابکاری به او هدیه دهید این کار را نکنید. آنها متوجه نیت شما شده و این هدیه را نوعی رشوه می دانند. بنابراین فقط با نیت خالص و واقعی به آنها هدیه دهید و در ازای آن چیزی نخواهید.

۲- انگیزه های شما

افراد همدل متوجه می شوند که شما کاری را با نیت خوب یا بد انجام می دهید. هوشمندانه ترین کار در برابر آنها این است که کاملا صادقانه رفتار کنید و موقعیت خود را برای آنها توضیح دهید. معمولا شما را درک کرده و سعی می کنند کمک کنند.

۳- احساسات واقعی شما

اگر از درون ناراحت هستید ولی سعی می کنید با لبخند زدن خودتان را شاد نشان دهید در این صورت شاید بیشتر افراد را گول بزنید ولی یک همدل ماورایی را غیر. آنها متوجه می شوند که شما از درون ناراحت یا استرسی هستید. حتی اگر نمی خواهید مشکلات خود را به آنها بگویید حداقل سعی در فریبشان نداشته باشید. راحت تر است که کنار آنها خودتان باشید و احساسات حقیقی تان را نشان دهید چون می توانند به شما کمک کرده و حمایتتان کنند.

۴- دروغ گفتن در مورد یک چیز بزرگ

افراد دروغگوی ماهر می توانند با تکنیک های مختلف، دروغ های خود را واقعی نشان دهند و بیشتر افراد را فریب دهند ولی این تکنیک ها در برابر افراد همدل ماورایی چندان کارساز نیست. بنابراین شاید نتوانید از گفتن دروغ های کوچک دست بکشید ولی هیچ گاه به افراد همدل دروغ بزرگ نگویید چون در آخر شرمنده خواهید شد.

۵- غافل گیری

هیچ گاه سعی نکنید یک همدل ماورایی را به شکل منفی غافل گیر کنید چون به احتمال زیاد متوجه شده و مجبور می شوید تا مدت طولانی پشیمان بمانید. از تنها مواردی که می توانید از غافلگیری استفاده کنید سورپرایز تولد و شادی ها است که حتی آن را هم ممکن است از قبل متوجه شوند.

تعداد افراد همدل ماورایی در دنیا کم است بنابراین اگر فکر می کنید در زندگی شما افرادی هستند که شما را بهتر از خودتان درک می کنند پس آنها را از دست ندهید. به استعداد آنها احترام گذاشته و سعی نکنید آنها را فریب دهید چون ممکن است فردی تاثیرگذار و یاری دهنده را از دست دهید. آسان نیست که بخواهید در زندگی خود فردی را پیدا کنید که کاملا شما را درک کنند بنابراین قدردان چنین افرادی باشید.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 نظر دهندگان
جهانگرد نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
جهانگرد
مهمان

واقعا سخته!

رفتن به نوارابزار