قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چگونه بفهمید با یک روانی احساسی وارد رابطه شده اید؟

گربه سیاه
چرا گربه ها و سگ ها می توانند موجودات ماورایی را ببینند؟
مهر ۲۷, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورا – برون فکنی (نوشته رضا)
مهر ۲۷, ۱۳۹۷

چگونه بفهمید با یک روانی احساسی وارد رابطه شده اید؟

روانی

چگونه بفهمید با یک روانی احساسی وارد رابطه شده اید؟

ایجاد روابط عاشقانه بین انسانها می تواند سرآغاز تشکیل زندگی جدید و تداوم نسل شود. هر چند که همه افراد صد در صد سالم نیستند و هر کس دارای معایب و نواقصی است ولی با کمی صبر و تحمل می توان زندگی شیرینی را در کنار فرد مورد علاقه خود شروع کرد. اما اگر با فردی وارد رابطه شده اید که از همان ابتدا به حمایت روانی شما نیاز دارند و شما را در موقعیت های استرس زای شدید قرار می دهد و آرامش خیال را از شما سلب کرده لیست زیرا را چک کنید زیرا احتمالا با یک روانی احساساتی وارد رابطه شده اید.

۱- مقایسه

اگر فرد مدام در حال مقایسه خود با شما باشد و در نهایت به این نتیجه برسد که یک سر و گردن از شما بالاتر است و لیاقت او را ندارید احتمالا فقط یک فرد روانی است. چنین مسئله ای در روابط سالم دیده نمی شود و روابط باید باعث گرمی و آرامش شود و نه ترغیب حس رقابت و کوچک کردن هم.

۲- عدم پیوستگی

هر رابطه ای دارای فراز و نشیب است. اگر با یک دیوانه احساسی وارد رابطه شده باشید انتظار ماندگاری او در کنارتان در هنگامی که اوضاع سخت می شود را نداشته باشید و او قادر نیست یک رابطه را به طور منظم حفظ کند و گاهی می آید و گاه می رود.

۳- نداشتن اولویت برای آنها

در هر رابطه، هر دو طرف یه یکدیگر اهمیت می دهند ولی اگر فرد مقابل شما اهمیت زیادی به غم ها و نگرانی های شما نمی دهد در این صورت باید به سلامت این رابطه شک کنید. این بی توجهی از طرف آنها در مراحل بعدی رابطه می تواند پیچیده تر و مشکل سازتر باشد.

۴- مقصر کردن دیگران

افراد روانی به راحتی تقصیرات را گردن شما می اندازند و هر چه قدر که کارشان زشت بوده باشد هیچ معذرت خواهی نمی کنند و این می تواند باعث کاهش اعتماد به نفس شما و جریحه دار شدن احساساتتان شود. آنها حتی بدبیاری های زندگی خود را به خاطر وجود شما می دانند حتی اگر کار بدی نکرده باشید.

۵- شستشوی مغزی

افراد دیوانه احساسی، قدرت زیادی در شستشوی مغزی طرف مقابل خود دارند و می توانند شما را همیشه مقصر نشان دهند. حتی ممکن است در حافظه شما هم تردید ایجاد کنند.

۶- زورگویی

افراد دیوانه ای که با شما وارد رابطه می شوند ممکن است به شدت زورگو باشند و بخواهند همه چیز را در زندگی شما کنترل کنند و حتی بخواهند تغییراتی در نحوه زندگی خود ایجاد کنید (اطلاعات بیشتر در پست انواع سوء استفاده در بین زوج ها).

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار