قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چگونه بدانیم که با خود برتر در ارتباط هستیم و نه چیز دیگر؟

افکار خودکشی
تجربه ماورایی – شکل انرژیکی افکار خودکشی (ترجمه شده)
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
تلقین به خود
چرا گاهی تلقین به خود اثر ندارد؟
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷

چگونه بدانیم که با خود برتر در ارتباط هستیم و نه چیز دیگر؟

خود برتر

چگونه بدانیم که با خود برتر در ارتباط هستیم و نه چیز دیگر؟

روش های مختلفی برای ارتباط با خود برتر و خرد درونی وجود دارد که بیشتر آنها به صورت تصویرسازی ذهنی و ایجاد پل ارتباطی تله پاتیک با ذهن هوشیار و خرد درونی هستند. حتی برخی افراد می توانند خود برترشان را در قالب یک انسان در حالت خلسه مشاهده کنند و اطلاعات درونی و نهفته زیادی را از او بگیرند و از مشورت های خود برتر بهره مند شوند.

ولی از کجا می شود فهمید که ما واقعا با خود برتر در ارتباط هستیم و یا بخش نامربوطی از ذهن و یا حتی القاهای موجودات شر دیگر؟

برای اینکه بفهمیم مخاطب ما واقعا خود برتر ما است و یا تخیلات و یا حتی موجودات دیگر قطعا به تمرین و تلاش زیادی نیاز داریم. وقتی بتوانیم نوع حالت ذهنی و ارتعاشات خودمان در حین ارتباط با خود برتر را بهینه کنیم در این صورت شناسایی و ارتباط با او برایمان راحت می شود.

 

خود برتر

 

برای شناسایی بهتر خود برتر می توانید از راه حل های زیر استفاده کنید:

۱- بالا بردن ارتعاشات

هنگامی که قصد دارید با خود برترتان ارتباط بگیرید چه حس و حالی دارید؟ اگر احساس شادمانی، عشق و نشاط دارید بنابراین شرایط ایده آلی برای ارتباط با خود برتر دارید. ولی اگر دچار خشم، ترس، نفرت و غم هستید بنابراین سخت است که خودتان را به فرکانسی برسانید که بتوانید پیام های خود برتر را دریافت کنید. پس قبل از انجام روش های ارتباط با خود برتر، ارتعاشات خود را افزایش دهید. برای مثال به کسی کمک کنید. به دیگران مهر بورزید. برنامه شادی تماشا کنید. اندکی مراقبه کنید و …

۲- باز کردن چاکراها

باز کردن چاکراها نه تنها سطح انرژی شما را بالا می برد بلکه حس شهودی شما را قوی تر کرده و حواس شما را از پیش فرض ها و تخیلات فردی رها می کند. بنابراین ارتباط خالصانه و واقع گرایانه تری برای ارتباط با خود برتر ایجاد می شود.

۳- فضاسازی مناسب

اگر از روش های تصویرسازی ذهنی در خلسه برای ارتباط با خود برتر استفاده می کنید در این صورت حتما فضایی مناسب و زیبا به همراه نورهایی که ارتعاشات شما را چندین برابر می کند تصور کنید. موجودات موذی در این شرایط از شما فاصله می گیرند چون از نور بیزار هستند.

۴- تمرین ارتباط

صحبت با خود برتر قرار نیست چیز پیچیده ای باشد. افرادی که قادر هستند خلسه عمیق را تجربه کنند ممکن است واقعا فردی را در برابرشان مشاهده کنند که چیزهایی را خارج از کنترلشان به آنها می گوید. ولی برای عده ای دیگر از افراد گاهی این حد از مشاهدات میسر نمی شود. بنابراین خودشان در ابتدا سعی کنند موجودی را به طور عمد تصور کنند و سپس ذهنشان را باز بگذارند تا بهترین کلامی که ممکن است به سطح آگاهی آنها برسد. پیامی که دارای آرامش و مصلحت و صلح است. برای لحظه ای حس کنید فردی که تصور کردید عقل کل است و بهترین چیزهایی که می دانید از دهان او گفته می شود. بعدا بدون تلاش ذهنی این کارها انجام می شود. همچنین شاید با تصویر و نماد و تله پاتی بخواهد با شما ارتباط برقرار کند. مهم کیفیت اطلاعات است و ظاهر چیزهایی که دیده می شوند مهم نیست.

۵- بررسی پیام ها

موجودات غیر ارگانیک موذی معمولا پیام های حاوی ترس و گرفتن تصمیمات عجولانه را به شما القا می کنند. حتی ممکن است کنترل زندگی و تصمیمات شما را در دست گرفته و بگویند فلان کار را در فلان زمان و با فلان کس انجام بده.

ولی خود برتر بیشتر به نصیحت و سفارش آن هم بر مبنای عشق و دلسوزی می پردازد و شما را نه تنها کنترل نمی کند بلکه تصمیم نهایی را بر عهده خودتان می گذارد.

۶- ادامه تمرین

همچنان به تمرین ارتباط با خود برتر ادامه دهید تا انرژی و نحوه صحبت او برای شما کاملا شناخته شود. حتی ممکن است روزی نه تنها در حالت خلسه بلکه در بیداری و حین انجام کارهای مختلف روزانه هم ندای درونی او را بشنوید. اگر هم هشداری به شما دهد به خوبی آن را از ترس های بیهوده ای که ارتباطی با خود برتر ندارند تشخیص خواهید داد.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

5 دیدگاه ها

 1. پريسا گفت:

  بنظرم اگر هنوز نمى دونيد خود برتر شما با شما در ارتباط يا نه يعنى هنوز ارتباطى برقرار نشده!
  وقتى خود برتر يا مشاهده كننده شروع مى كنه به صحبت متوجه ميشى كيفيت اين صدا با تمام صداها و شخصيتهايى كه از گوشه و كنار ذهنت مى شنيدى چقدر فرق داره و تازه متوجه مى شى اونا فقط توهم صدا بودن و خود واقعيت كيه كيفت و فركانس صدا ها و القاى پيام يكى نيست اگر تجربه كنيد تفاوتشون كاملا ملموس و خودتون متوجه ميشد حتى بيشتر مواقع حرفى هم نمى زنه يه جور تله پاتى يه جور الهام بدون وجود كلمات و تصاوير تو مى فهميش توضيحش با كلمات يكم سخته يه حسه و بايد تجربه بشه تا دركش كرد.

 2. Annihilation گفت:

  ببخشید خود برتر را می توان همان وجدان دانست؟ مثلا یه لحظه در خشم و عصبانیت که فاصله‌ای با تلافی نداریم به دل آدم میوفته که این کارو نکن. یا مثلا ناگهانی به دل آدم میوفته که سریع برو به اون شخص سالخورده کمک کن، یا تا مجلس غیبت گرم میشه و ما هم میخوایم چیزی بگیم یهو کسی یادآوری میکنه که تو قرار گذاشته بودی دیگه بدگویی نکنی. این وجدان همان خودبرتر است؟

 3. اریا گفت:

  با سلام و خسته نباشید از اگاهی که به مردم میدید واقعا تشکر میکنم سوالی که ازتون داشتم اینکه من مدتی که تمرینات پرواز روح و رویا بینی رو به طور کامل انجام میدم در این فاصلم کتابهای زیادی از اکنکار و استاتید اک مطالعه کردم یبار که تو خواب خوداگاه بود تکنیک شفافیت و برای اگاهی بیشتر در رویا انجام دادم بعد سعی کردم که پرواز کنم در عین پرواز استاد اک و صدا کردم در اوج ناباوری استاد اک گفت اریا بگو صداتو میشنوم صدایی پر از قدرت و عظمت که کمتر شنیده بودم حالا سوالم اینکه ایا واقعا اساتید اک وجود دارند و یا اینکه این صدا ازضمیر ناخوداگاه من بود این دومین باره که استاد اک را صدا میکنم اگه جواب و راهنمایی بفرمایید واقعا ممنون میشم با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار