قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
کمک های فرشتگان
کمک های فرشتگان و راهنمایان معنوی
دی ۶, ۱۳۹۷
تبدیل رویا به واقعیت
راه های تبدیل رویا به واقعیت
دی ۶, ۱۳۹۷

چند اشتباه رایج در مورد قانون جذب

قانون جذب

چند اشتباه رایج در مورد قانون جذب

۱- قانون جذب فقط گاهی اوقات کار می کند

تمام زندگی ما و وقایعی که در آن اتفاق می افتد تا حدی زیادی به خاطر باورها و تصمیمات خود ما است. از کودکی به طور ناآگاهانه از قانون جذب استفاده کرده ایم و با رویا پردازی های خود، زندگی خوب یا بدی که در حال حاضر تجربه می کنیم را ساخته ایم. بنابراین نمی توان گفت قانون جذب فقط در دوره های زمانی خاصی کار می کند بلکه همیشه در حال اجرا شدن است.

گاهی منظور از اینکه قانون جذب همیشه عمل نمی کند می تواند در مورد تصمیمات آگاهانه ما باشد و اینکه دستورات عملی قانون جذب را به کار بسته باشیم ولی نتیجه ای نگرفته باشیم. ممکن است مدت زمان بیشتر و شرایط خاص تری پیش بیاید تا به آرزوی خود نزدیک شویم. در ضمن نباید اثر نیروهایی که در اختیار ما نیستند ولی در زندگی ما اثر می گذارند (مانند نیروهای الهی) را نادید بگیریم و شاید نرسیدن به برخی آرزوها از سر حکمت الهی باشد.

 

قانون جذب

 

۲- تمرکز شدید بر خواسته ها

نیازی نیست فشار ذهنی بالایی ایجاد کنیم تا قانون جذب عمل کند. اتفاقا هر چه قدر ریلکس تر و در عین حال با شوق و حرارت عمیق تری به خواسته خود فکر کنیم و در اوقاتی که در حالت ریلکسی هستیم به آن چیزی که می خواهیم به دست آوریم توجه کنیم اثر بهتری دارد زیرا راحت تر جذب ناخودآگاه می شود.

۳- قانون جذب جادو نیست

عده ای تصور می کنند قانون جذب قرار است مثل جادو عمل می کند و خواسته ها و آرزوهایشان را بلافاصله برای آنها متجلی کند و از هوای نامرئی به صورت مرئی در آورد.

قانون جذب نسبت به انرژی و تنظیم سطح افکار و همتی که برای رسیدن به خواسته تان می کنید عمل می کند. وقتی شما شرایط درونی و بیرونی را برای تحقق آرزوی خود فراهم کنید چیزها خودشان به سمتتان جذب می شوند.

۴- برای قانون جذب حتما باید تصویرسازی ذهنی انجام داد

هر چند که تصویرسازی ذهنی برای عملکرد بهتر قانون جذب لازم است ولی اگر در سطح ناخودآگاه شما باورهای متضاد با آنچه آرزویش را دارید وجود داشته باشد اجازه نمی دهد تا ارتعاشات شما به طور کامل در جهت هماهنگی با آرزویتان قرار گیرد. در این صورت به هیپنوتیزم درمانی، گفتن تلقینات و مدیتیشن نیاز است.

وقتی ارتعاش نهایی شما با خواسته شما هماهنگ شد در این صورت جذب کننده همان چیزهایی می شوید که متناسب با ارتعاش شما است.

۵- قانون جذب یک ایده جدید است

قانون جذب هر چند که در سالهای اخیر معروف شده است ولی از هزاران سال پیش شناخته شده بوده است. برای مثال بودا گفته است که: همه چیزی که ما هستیم نتیجه افکارمان است. ذهن همه چیز است. به هر چیزی فکر کنیم همان می شویم.

در نوشته های معاصر هم می توان مطالب مشابه قانون جذب را در کتاب دانش پولدار شدن نوشته والاس واتلس (سال ۱۹۱۰) پیدا کرد.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار