قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند؟

ارتباط مصرف الکل و جنزدگی در باورهای مختلف جهان
آذر ۱۸, ۱۳۹۷
شفا
علائم شفادهنده بودن ۲
آذر ۲۰, ۱۳۹۷

چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند؟

چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند

چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند؟

افرادی که از نظر روحی پیشرفته هستند با وجود آنکه به راحتی می توانند عشق بی قید و شرط خود را به بقیه نثار کنند ولی معمولا در پیدا کردن جنس مخالفی که رابطه عاشقانه با او داشته باشند مشکل دارند و ممکن است تا سالهای زیادی مجرد و تنها بمانند.

 

چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند

 

در این پست به برخی از دلایل مربوط به این قضیه اشاره می شود:

۱- جستجوی جفت روحی

این افراد معمولا علاقه ای به روابط سطحی بین دو جنس و غرق شدن در مسائل جنسی خالی ندارند و انتظار دارند فردی که قرار است همدل آنها شود به نوعی جفت روحی آنها باشد و بتوانند رابطه طولانی و عمیقی با هم داشته باشند و نیمه گمشده هم محسوب شوند. آنها می خواهند از ارتباط عشقی که خواهند داشت درسهای معنوی بیشتری هم یاد بگیرند.

بنابراین افرادی که وقت خود را به چت کردن با افراد غریبه و صحبت های بیهوده و روابط نامشروع سطحی اختصاص می دهند هنوز به درجه پختگی روحی نرسیده اند و زندگی را فقط برای لذت های زودگذر می خواهند.

۲- انزوا و تنهایی

این افراد به منظور تکامل بیشتر روح خود معمولا در انزوا و مطالعه و تمرین فشرده هستند و زیاد با بقیه سر و کار ندارند مگر آنکه به طور اتفاقی افرادی را در اینترنت و یا محیط کار و … پیدا کنند.

۳- نقش شفادهندگی آنها

افراد پیشرفته روحی دارای انرژی های شفابخش و دانش بسیار هستند و معمولا کسانی را به خود جذب می کنند که به کمک آنها نیاز دارند و کمتر شیفته خود حقیقی آنها می شوند. این افراد پیشرفته معنوی باید یاد بگیرند که در کنار کمک کردن به دیگران این حق را دارند که عاشق فردی همتراز خود شوند و فقط نقش معلم یا درمانگر را برای دیگران بازی نکنند.

۴- عدم علاقه به کارهای عاشقانه

این افراد هر چند به شریک خود عشق زیادی می توانند بورزند ولی کارهای جلفی که عشقاق معمولا انجام می دهند را خسته کننده می دانند. برای مثال از اینکه مدام با آنها به رستوران بروند و پیام های عاشقانه زیاد بزنند کلافه می شوند.

۵- توقع بالا از شریک خود

همانطور که افراد پیشرفته روحی به خودشان سخت می گیرند و به دنبال کمال روحی شان هستند این سختگیری را در مورد شریک عشقی خود نیز دارند. متاسفانه بیشتر افراد جامعه را کسانی تشکیل می دهد که به دنبال خوش گذرانی و هوس های زودگذر و پول دوستی باشند. افراد کمی هستند که بتوانند لیاقت همراهی افراد معنوی را داشته باشند بنابراین عجیب نیست که تنها بمانند.

۶- قدرت شهود بالا

این افراد دارای قدرت شهود بالا هستند و ممکن است با یک نگاه تشخیص دهند که فرد مقابل چه نقاط ضعف و مشکلاتی دارد و ممکن است زود از آنها دلزده شوند. همچنین حساسیت روحی آنها بوده و وجود نقاط ضعف شدید در کسی که می خواهند با او رابطه برقرار کند می تواند مثل یک دافعه عمل کند. البته این افراد خودبین نیستند و سریع بقیه را از جلوی چشم خود نمی اندازند و به آنها کمک می کنند ولی بعید است آنها را به عنوان همسر یا معشوق خود انتخاب کنند.

۷- داشتن اهداف بالاتر

برخی از افراد پیشرفته معنوی، هنوز باید درس های مهمی را در زندگی خود بیاموزند که عشق بازی ممکن است فقط حواس آنها را پرت کند و بنابراین تا زمانی آن را به تعویق می اندازند.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار