قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

هشدار در مورد مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی

فواید به خاطر آوردن رویا و چگونگی به یاد آوردن رویا
فواید به خاطر آوردن رویا و چگونگی به یاد آوردن رویا
بهمن ۱۸, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی باغ پدربزرگ فصل دوم (مسابقه ی بزرگ) – قسمت دوم – نوشته محمد
بهمن ۱۸, ۱۳۹۷

هشدار در مورد مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی

مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی

هشدار در مورد مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی

قبلا در مورد اثرات مخرب مواد و الکل بر انرژی و هاله انسانها گفته ام و این بار اثرات روانی و فیزیکی آنها را با هم بیشتر واکاوی می کنیم.

بسیاری از نوجوانان و جوانان، علاقه مند و شیفته داشتن تجارب عجیب ماورایی هستند و گاهی حاضر هستند به هر قیمتی شده این تجربه ها را داشته باشند حتی اگر به قیمت آسیب به مراکز انرژی، مغز و روان آن ها تمام شود. آنها ممکن است مدتی تمرینات مراقبه هم انجام داده باشند ولی از روی تنبلی بخواهند زودتر به مکاشفه های خیالی برسند.

مراقبه صحیح روشی برای رسیدن به قدرت ماورایی نیست و هدف آن پیدا کردن بصیرت و دید جدید به زندگی و درک جایگاه خود در هستی و پیدا شدن حس وحدت و یگانگی با مخلوقات دیگر است و غایت نهایی هم پیوستن به ذات خداست. در کنار آن هم ممکن است به توانایی ماورایی برسند یا نرسند.

البته این نصیحت ها برای کسی که الان چند بسته مواد توهم زا در دست دارد فایده ای ندارد و به هر حال ممکن است کار خود را بکند ولی اگر چنین افرادی را در کنار خود دیدید حتما با تذکر مداوم به آنها سعی در منصرف کردنشان کنید چون ذکر یک چیز یا همان تذکر بلاخره در ذات آدمی تحول ایجاد می کند خصوصا اگر سعی کنید از مضرات کار آنها و پیش رو گذاشتن راه های بهتر صحبت کنید (و نه سرزنش و سرکوفت).

هر چند که شیوع مصرف انواع مواد توهم زا مثل LSD و ماشروم در خارج از کشور رایج تر است ولی متاسفانه در ایران هم رقم استفاده از این مواد در بین جوانان در حال افزایش است. اگر کسی طعم چنین چیزهایی را بچشد به سختی می تواند آن را ترک کند. علاوه بر اعتیاد روانی و فیزیکی و اثرات مخربی که این مواد بر اعصاب مغز می گذارند، سطح انرژی آنها کاهش یافته و موجبات جذب موجودات منفی را فراهم کرده و کاهش توانایی های ماورایی ذاتی را هم مشاهده خواهند کرد.

افرای هستند که با هزار ذوق و شوق در مورد تجاربی که با این مواد توهم زا داشته اند صحبت می کنند و مثلا می گویند با فلان فرشته در آسمان ها پرواز کرده اند. کدام فرشته ای که ذات پاک و مقدس دارد با فرد ناآگاهی که با چنین موادی به خودش آسیب می زند نشست و برخواست می کند؟ یا فردی می گفت که پس از مصرف مواد با ابلیس نشسته و گفتگو می کند انکار که ابلیس بیکار است و در جمع معتادان کتی به دوش انداخته و منتظر است یکی از آنها مواد بزند تا با آنها خوش و بش کند در حالی که ابلیس به عنوان سردسته شیاطین قطعا مشغولیت های خود را دارا بوده و خودش شخصا سراغ گمراهی افراد مهمی چون پیامبران و قدیسین بوده است و برای انسانهای عادی همان شیاطین رده پایین کافی هستند. حال چه برسد به اینکه به پای دود و دم این و آن برود.

افرادی که مواد توهم زا مصرف می کنند با شوق زیادی از مکالمه های خردمندانه و شفاف با موجودات دیگر و دیدن صحنه های عجیب صحبت می کنند. ای کاش بخشی از این سخنان خردمندانه که بین آنها تبادل می شد کمی در مورد آسیب ها و خطرات جبران ناپذیر مواد توهم زا بر فرد بیچاره بود. به هر حال چنین افرادی می توانند به مقالات علمی معتبر مراجعه کنند و ببینند که چه آسیب های غیرقابل برگشت مغزی در مورد کسانی که این مواد را به صورت طولانی مدت مصرف کرده اند رخ داده است. همچنین توانایی های ماورایی ذاتی این افراد پس از هر بار مصرف مواد کم تر و کم تر می شود. پس این چه قدرتی است که آنها تصور می کنند به دست آورده اند ولی در نهایت پس از مدتی تمام شده و از وضعیت سابق هم بدتر می شوند.

 

مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی

 

اگر قرار بود با این گونه مواد به روشنی برسیم پیامبران و قدیسین رسالت خود را طور دیگری دنبال می کردند ولی امروزه حتی یک تمرین کننده ماورایی با تجربه هم از خطرات مصرف این مواد آگاه است و به جای روی آوردن به آنها سعی می کند خودش شگفتی های درونی اش را با تمرین اصولی پرورش دهد. نیروهایی که با کوشش به دست می آیند ماندگار و پایدارتر هستند ولی وقتی کسی مواد یا گیاه توهم زا مصرف کند توانایی او مثل حبابی است که زود می ترکد.

همچنین وقتی کسی گیاه یا مواد توهم زا مصرف می کند مجبور است تا تمام شدن مدت اثر مواد، تجارب خود را تحمل کند و توانایی قطع کردن آنها را ندارد مگر اثر مواد تمام شود. در واقع به جای آنکه شما کنترل کننده تجربه ماورایی خود باشید، مواد توهم زا شما را کنترل می کنند و معلوم نیست در طی این مدت تحت تماس چه موجودات منفی باشید.

همچنین مشخص نیست که آیا تجاربی که در حین مصرف گیاهان و مواد مخدر دارید واقعی است و یا صرفا توهم است؟ اگر توهم است که در این صورت با خواب دیدن فرقی ندارد و حداقل دومی بی خطر است. همچنین امکان آسیب زدن به خود در مصرف دوز بالای مواد وجود دارد. برای مثال شخص در کنار استخر خالی است ولی ناگهان توهم می زند که آبی طلایی در داخل آن است و فرشته ها در آن شنا می کنند. سپس در آن شیرجه می زند و ضربه مغزی می شود و با مردن، به دیدار دائمی عالم ماورا می رود.

گزارشات زیادی از بروز چنین حوادثی در هنگام مصرف مواد توهم زا وجود دارد و سالانه افراد زیادی به خاطر همین توهم زدنها و دیدن چیزهای خیالی جان خود را از دست داده اند. برای مثال وقتی در بالای پرتگاه هستند ممکن است توهم بزنند که جلوی پای آنها یک رنگین کمان است و می توانند بر آن سوار شوند. بنابراین از لبه پرتگاه گام بر می دارند ولی نیروی جاذبه زمین شوخی ندارد و فرد با اصابت به زمین، تبدیل به کتلت می شود.

حتی در مکان های بی خطر مانند فضای خانه هم ممکن است حالاتی مثل اشتباه گرفتن چهره اعضای خانواده با غول و جن پیش بیاید و شخص تصور کند باید از چاقو از خود دفاع کند ولی فقط اعضای خانواده خود را می کشد و نه غول و جن را.

بنابراین چیزها به همان سادگی که فکر می کنیم نیستند و عاقلانه نیست به خاطر داشتن توهمات بی سر و ته، سلامت و جان خود و دیگران را به خطر بیاندازیم.

بر فرض هم که موجودات غیرارگانیک واقعی دیده شوند و اطلاعاتی هم بدهند. اطلاعات آنها از منبع ناشناخته است و ما نمی دانیم واقعا در پس پرده چه می گذرد و قصد گمراهی ما را دارند یا خیر. برای مثال یکی از موجودات رایجی که در تجربه DMT دیده می شود موجودات کوتوله گوش دراز است که توسط بسیاری از افرادی که این ماده را مصرف کرده اند به گزارش رسیده است. خب این موجود کیست و چه هدفی دارد؟ اصلا دیدن چنین چیزی چه فایده معنوی دارد؟

در عوض افرادی که از راه های طبیعی مانند پرواز روح یا رویابینی استفاده می کنند می توانند شگفتی های بیشتری را تجربه کنند و موجودات مختلف تری را مشاهده کنند که البته باز هم امکان گمراهی توسط برخی از آنان وجود دارد و انسان باید با عقل و درک خود حرف موجوداتی که حتی فکر می کنند فرشته هستند را بررسی کرده و چنانچه مطابق عقل و شرع بود آنها را انجام دهد وگرنه صرف دیدن یک چیز نورانی نمی توان پی به حقانیت آن برد.

نتیجه نهایی اینکه مصرف گیاهان و مواد توهم زا اشتباه محض بوده و آسیب های جبران ناپذیری بر سطح انرژی و چاکراها، اعصاب مغز، روان و دنبال کردن مسیر صحیح معنوی می گذارد.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار