قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

ایجاد انگیزه
راه های ایجاد انگیزه
آبان ۲۳, ۱۳۹۷
خیره شدن به خورشید
اثرات عجیب ماورایی خورشید | HRM چیست؟
آبان ۲۵, ۱۳۹۷

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

نوشتن غیرارادی یا نوشتن اتوماتیک (کتابت غیرارادی) به حالتی گفته می شود که دستان شما بدون اختیار خودتان شروع به حرکت کند و چیزهایی را توسط کاغذ و قلم یادداشت کند.

این حالت معمولا توسط افراد مدیوم روحی مورد استفاده قرار می گرفته تا ارواح با اختیار گرفتن دست آنها بتوانند مطالب مورد نظرشان را یادداشت کنند. مدیوم معمولا در حالت خلسه قرار می گرفت و از چیزهایی که توسط دستش نوشته می شد اطلاعی نداشت.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

البته این نوشتن غیرارادی تنها برای مدیوم ها و ارتباط با ارواح کاربرد ندارد. بلکه اتفاقا در زمینه ارتباط با ناخودآگاه و حتی بهره گیری از راهنمایی های خرد درون و خود برتر نتیجه بهتری می دهد. حتی برخی از هیپنوتیزم درمانگران از این شیوه برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بیمار و پرسش از مشکلات او استفاده می کنند. در این حالت بیمار بدون آنکه از محتوای چیزی که می نویسد خبر داشته پیام ها و دردهای مخفی ناخودآگاه خود را روی کاغذ می آورد. برای این نوع نوشتن غیر ارادی هم رفتن به اعماق شدید هیپنوتیزم لازم است.

همچنین می توان با خود هیپنوتیزم و درخواست از خود برتر و راهنمایان درون، نوشتن اتوماتیک را انجام داد. به طوری که دستان شما خود به خود حرکت کرده و اطلاعات با ارزشی را در مورد پرسشی که از آنها کرده اید به دست می آورید.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

مراحل نوشتن غیرارادی معمولا شامل موارد زیر است:

– نشستن روی صندلی و قرار دادن کاغذ و قلم بر روی میز جلویی

– القای خلسه هیپنوتیک در حالت نشسته

– باز کردن چشمان در حالی که هنوز در حالت خلسه اید

– برداشتن آرام قلم

– پرسش از ناخودآگاه یا خودبرتر در مورد یک موضوع خاص

– اجازه دادن به ناخودآگاه یا خود برتر برای حرکت دادن قلم و نوشتن جواب

استعداد هر فرد متفاوت بوده و بعضی افراد ممکن است در همان دفعات اول موفق شوند چیزهایی را با حرکت خود به خودی دستان یادداشت کنند و حتی از چیزهایی که نوشته شده حیرت کنند و تعجب کنند که این دانش از کجا آمده و روی کاغذ نوشته شده.

برخی هم پس از مدتی تمرین موفق به نوشتن اتوماتیک می شوند. ممکن است اوایل دست آنها حرکات بی معنی داشته باشد و اشکال و دوایر بی معنایی را رسم کند ولی کم کم به جملات با معنایی تبدیل شوند.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

توصیه می شود هنگامی که دستتان در وسط هیپنوتیزم حرکت نکرد خودتان چند کلمه را به صورت عمدی یادداشت کنید و وانمود کنید دستتان خود به خود حرکت کرده تا اعتماد به نفس شما در این کار بیشتر شود. وانمود به انجام شدن کار در هیپنوتیزم کمک می کند تا ناخودآگاه شما بعدا همان کار را این بار به صورت واقعی تقلید کند. وقتی چند کلمه را عمدا نوشتید ممکن است کلمات بعدی بدون اراده شما نوشته شوند و دستتان خود به خود حرکت کند. اگر هم اتفاقی نیفتاد باز هم تا چند مدت تمرین کنید.

گاهی هم منتظر هستید دستانتان بی اختیار شروع به نوشتن کند ولی این اتفاق نیفتد و به جای آن اطلاعات جدیدی در ذهن شما پدیدار شود. در این صورت همان را یادداشت کنید.

برای کاربران ویژه، فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای نوشتن غیرارادی تهیه شده است که می توانند آن را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

مشاهده لینک دانلود توسط کاربران ویژه:

You don't have permission to access this content

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

4 دیدگاه ها

  1. saeed21 گفت:

    آیا از این طریق میشود آینده بینی کرد و یا اینکه به نوعی با بایگانی آکاشیک ارتباط برقرار کرد ؟

  2. جهانگرد گفت:

    اینکه وسط نوشتن یه متنیکی یه چیزی می گه اونوقت با اینکه ما می خوایم متن خودمونو بنوسیم امّا اشتباها عبارت اون فرد رو
    میگیم پس چیه؟؟نمی شه جلوشو گرفت که این اتفاق نیفته؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار