قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
داستان ماورایی
داستان ماورایی (دختر برفی) – نوشته سمیرا
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی (گوی اسرارآمیز) – قسمت ۴ – نوشته محمد
مرداد ۲۲, ۱۳۹۷

میزگرد ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

میزگرد ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

درود!

موضوع این میزگرد ما، پرسش و پاسخ در مورد چاکراها و کندالینی (که چشم سوم هم شامل آن می شود) است. هر سوالی در این خصوص دارید در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا در داخل پست به آن پاسخ داده شود.

ابتدا به تعدادی از سوالات رایج در این زمینه پاسخ داده می شود. سپس به مرور که شما هم در این بحث شرکت کنید مباحث مورد نظر شما هم به آن افزوده می شود.

 

تست چاکرا

 

 

۱- آیا می شود از ابتدا روی چشم سوم کار کرد؟

از آنجا که هر چاکرا به چاکرای قبلی خود مرتبط است و معمولا انرژی خود را از مرکز انرژی پایینی اش دریافت می کند بنابراین بهتر است قبل از باز کردن چشم سوم، روی چاکراهای دیگر هم کار کرده باشید. دوره آموزشی رایگان باز کردن چاکراها و فعال سازی کندالینی را می توانید دانلود کرده و تمرینات را شروع کنید.

۲- تعداد واقعی چاکراها

در  مورد تعداد و جایگاه چاکراها نظریات متفاوتی وجود دارد و از پنج تا ۱۲ چاکرا هم معرفی شده. کدام صحیح است؟

پذیرفته ترین حالت که توسط تجربیات دست اول افراد به دست آمده اعلام می دارد که تعداد آنها ۸ مورد است. منتها چاکرای دوم که معادل چاکرای جنسی است در سیستم ۷ گانه حذف شده و یا با چاکرای نافی یکی در نظر گرفته شده. البته اینها در مورد چاکراهای اصلی است وگرنه چاکراهای فرعی بدن به صدها عدد هم می رسد برای مثال چاکرا کف دست و پا و …

۳- چه زمانی می توانیم کندالینی را فعال کنیم؟

وقتی به خوبی تمامی چاکراها و نادی های سه گانه سوشومنا، آیدا و پینگالا را پاکسازی کردید تازه می توانید روی بیداری کندالینی کار کنید. البته کندالینی در همه افراد تا حدودی فعال است بنابراین منظور ما از بیداری آن، فعال سازی کاملش است.

۴- با بیداری چشم سوم چه توانایی هایی به دست می آوریم؟

توانایی ها بسته به میزان باز شدن این چاکرا و پیشرفت روحی مان متفاوت است. از افزایش بصیرت و خرد درونی گرفته تا مشاهده نور و الگوهای رنگی، هاله بینی، فکر خوانی، روشن بینی، پیشگویی، افزایش تمرکز فکر، سفر درونی، آینه بینی و …

۵- چه قدر طول می کشد کندالینی در ما کاملا فعال شود؟

این پروسه زمان بر است و در رایج ترین تمرینات معمولا حدودا ۱۰ سال طول می کشد البته به شرطی که روزانه چند ساعت زمان بگذارید.

۶- نادی چیست؟

نادی همان مسیرهای عبور انرژی در بدن هستند. در بحث کندالینی، سه نادی در محل ستون فقرات وجود دارند که انتقال دهنده انرژی کندالینی به سمت بالا هستند. (اطلاعات بیشتر در پست کندالینی).

۷- تمرینات باز کردن چاکراها زیر نظر مربی باشد یا توسط کتاب و سایت هم می شود؟

اگر به مربی خوب و حرفه ای دسترسی دارید چه بهتر که در کلاس های او حاضر شوید ولی یادگیری اگر به طور دقیق از روی منابع اینترنتی و کتاب باشد مشکلی ایجاد نمی کند و همان اثرات کلاس و مربی را دارد.

۸- در هنگام تمرین می توان به فایل صوتی مربوط به باز کردن چاکراها گوش کرد یا باید در سکوت تمرین کرد؟

فایل ها برای این ساخته شده اند که شما از روی آنها همزمان کار کنید. بنابراین به نوعی راهنمای شما هستند. اگر آنها را به خوبی حفظ شدید می توانید در سکوت هم تمرین کنید و همان دستورات را انجام دهید.

۹- مدت زمان باز شدن هر چاکرا چه قدر است؟ برای پرواز روح و رویابینی باید چاکراها باز باشند؟

بسته به میزان تمرینات و آمادگی قبلی شما و اینکه بخواهید برای چه منظوری از انرژی چاکرا استفاده کنید مدت زمانی از چند دقیقه یا حتی چند روز و هفته مورد نیاز است. اگر در چاکرا، احساس ارتعاش و تغییر دما و فشار احساس کردید یعنی باز شده است. البته باز شدن درجه دارد و مثلا برای پرواز روح نه تنها باید آنها را فعال و پاکسازی کرد بلکه باید انرژی را به صورت پیوسته در آن برقرار کرد. برای رویابینی نیازی به باز کردن چاکرا نیست ولی پرواز روح چرا. دلیل نیاز پرواز روح به انرژی چاکرا را می توانید در این پست بخوانید.

۱۰- حس انرژی کندالینی در ستون فقرات

سوال شده است که من وقتی مراقبه میکنم و انرژی را از چاکراهایم بالا می آورم، جریان کندالینی را به صورت حس سوزن سوزن شدن در انتهای ستون فقراتم حس می کنم. آیا این واقعا کندالینی است؟
برای یک فرد تازه کار، این حالات فقط جریانات عادی انرژی پرانا در بدن (که این بار در ستون فقرات حس می شود) است. فرد باید سالها تمرینات ذهنی و انرژیکی (گاهی ده سال) را پشت سر بگذارد تا کم کم تازه به فکر کندالینی بیفتد. در آن موقع، انرژی کندالینی به حالت انرژی سوزنی شکل شدید در انتهای ستون فقرات مشاهده شده و وقتی می خواهد بالا بیاید آن را به شکلی محسوس و همچون ماری قطور احساس خواهید کرد که گاه می تواند دردناک باشد.

البته با تمریناتی چون تمرکز بر چشم سوم هم ممکن است چنین حالاتی را تجربه کنید چون تمرکز بر چشم سوم باعث تحریک مختصر کندالینی می شود. ولی نگران کننده نیستند و قرار نیست بیداری کامل کندالینی رخ دهد مگر اینکه علائم پایدار باشند که بهتر است از قبل به خوبی روی باز شدن چاکراها و نادی ها کار کرده باشید.

۱۱- آیا اگر کندالینی بیدار شود به یک ابر انسان تبدیل می شویم؟

کندالینی تا حدودی در همه افراد فعالیت دارد. وقتی به طور کامل بیدار شود و به سمت چاکرای تاج برود مسلما تغییرات روحی و جسمی زیادی بر شما می گذارد ولی این طور نیست که دیگر کار تمام شود و به روشن بینی برسید. دفعات اول که این بیداری کامل صورت می گیرد ممکن است تنها حس کنید آگاه تر از قبل شدید و اطلاعات شهودی شما بالا رفته است. به دفعات بیشتری از بیداری کامل کندالینی نیاز است تا واقعا میزان روشن بینی و قدرتهای شما بیشتر شود.

۱۲- آیا بدون باز کردن چاکراها، کندالینی می تواند فعال شود؟ اگر نه پس چرا احساس انرژی را در ستون فقرات دارم؟

برای بالا رفتن کندالینی، هم به پاکسازی نادی ها سه گانه و هم چاکراها نیاز است. هر گونه انسداد در این مسیرها و مراکز انرژی، مانع از حرکت کندالینی است. انرژی ای هم که حس می کنید در ستون فقرات بالا می رود تنها جا به جایی انرژی سطحی پرانا است و نه شاکتی.

۱۳- حس عبور انرژی کندالینی به چه صورت است؟ گرما؟ سرما؟

اگر مسیرهای عبور آن باز نباشند به صورت سوزن سوزن شدن و حس درد شدید در ناحیه دنبالچه. اگر مسیرها باز باشند بیداری نسبی کندالینی به صورت حس جریان بسیار گرم انرژی است. اگر کندالینی کاملا بیدار شود به صورت کاملا ملموس مثل حرکت ماری کلفت در بدن به همراه ارتعاشهای بسیار شدید است. ممکن است حالات جانبی مثل برون فکنی خود به خودی و انزال و مشاهده اختری هم رخ دهد.

۱۴- آیا قطع یک روزه تمرین اختلال در پاکسازی چاکراها می شود؟ چرا بعد از یک چاکرای خاص به بعد نمی توانم انرژی را به حرکت در بیاورم؟

بهتر است تمرینات روزانه و منظم باشند ولی قطع یک روزه تمرین و انداختن فاصله چند روزه مشکلی ندارد و فقط روند پیشرفت شما را کند می کند. بعضی از چاکراها ممکن است نسبت به بقیه چاکراها دارای گرفتگی های انرژیکی بیشتری باشند و باید مدت زمان زیادتری را برای باز شدن آنها صرف کنید. برای مثال یک چاکرا از همان روز اول به خوبی حس می شود و ارتعاشات انرژی در آن جریان دارد ولی برای چاکرای دیگر ممکن است یک هفته تمرین نیاز داشته باشید تا همان ارتعاشات در آن ایجاد شوند.

۱۵- نحوه پاکسازی چاکراهای فرعی چگونه است؟

درست مانند چاکراهای اصلی می توانید از روش ورود نور سفید پاک کننده به آنها و یا روش لمسی که در دوره آموزشی باز کردن چاکراها هست استفاده کنید.

۱۶- انرژی کالبد انرژی و چاکراها از کجا تامین می شود؟ به جز پرواز روح و بیداری کندالینی چه کاربردی دارد؟

انرژی حیاتی یا پرانا یا چی، انرژی غیر فیزیکی است که در کل حیات موجود است و می توان از آن برای پاکسازی کالبد انرژی و چاکراها استفاده کرد. بیشترین میزان جذب انرژی پرانا در هنگام خواب است. با تمرینات انرژیکی می توان به آن جهت دهی داد و به سمت چاکرای خاصی برد. کاربرد آن به ويژه در زمینه بهبود سلامت جسمی، روانی و عاطفی، شفادهی دیگران و هر کاری که به هر کدام از چاکراها مربوط است می شود.

۱۷- چرا در کتاب پرواز روح در ۳۰ روز هیچ سخنی از چاکراها به میان نیامده؟ آیا تمرینات آن که با تمرکز زیاد همراه است و بیشتر بر مبنای در دو مکان متفاوت بودن است نوعی فعال کردن چاکراهاست ؟

زیرا پرواز روح به اشتباه به عنوان رویابینی در نظر گرفته می شود و تمرینات مشابهی برای هر دوی آنها در نظر گرفته می شود و اشاره ای به کالبد انرژی و برون فکنی آگاهی و کالبد اختری که همگی به این قضیه مربوط می شوند نمی شود. بهتر است کتب معتبرتری در این زمینه مطالعه شود. بحش دوم سوال هم پاسخش خیر می باشد و بیشتر روشی برای تمرکز فکر و تصویرسازی محیط جدید برای القای بخش رویابین ذهن است.

۱۸- آیا سفر در زمان در پرواز روح ممکن است؟ آیا افرادی که در گذشته هستند مرا می بینند؟

بله و بهتر است ابتدا این مقاله را بخوانید. خیر آنها شما را نمی بینند و شما فقط با باقی مانده اطلاعات آنها که در کتابخانه آکاشیک حفظ شده است در ارتباط هستید و نه خود روح آنها. برای ملاقات مستقیم با خود ارواح نیازی به سفر در زمان ندارید و می توانید آنها را در عوالم دیگر مشاهده کنید که این کار بسیار سخت است.

۱۹- دوره آموزشی پرواز روح چه زمانی آماده می شود؟

چون تمرینات آن برای چند ماه است و قرار است برای هر روز شما برنامه جداگانه ای تهیه شود بنابراین به اندازه همان چند ماه و حتی بیشتر زمان می برد. خصوصا که برای کنترل کیفیت، روی افراد خودی قرار است امتحان شود.

۲۰ – چند روز باید روی هر چاکرا کار کرد؟

بستگی دارد به اینکه بتوانید در آن چاکرا، احساس گزگز و ارتعاش یا سنگینی و گرما و … را احساس کنید. همین قدر برای پرواز روح کافی است. وقتی در یک چاکرا این حالات ایجاد شد می توانید سراغ بعدی بروید. ممکن است در عرض یک روز و یا چند هفته بتوانید چنین حالتی را در یک چاکرا احساس کنید.

۲۱ – رعایت جهت عقربه های ساعت برای گردش انرژی مهم است؟

همانطور که در پست جهت گردش انرژی در چاکراها آمده، جهت گردش انرژی می تواند بسته به هدف شما هم در جهت خلاف و هم در جهت موافق عقربه های ساعت باشد و این طور نیست که یکی از آنها مربوط به ورود بهتر انرژی باشد. مبتدی ها بهتر است در جهت عقربه ساعت انرژی را بچرخانند که باز هم این مسئله برای تمرینات پیشرفته باز کردن چاکراها مهم است و برای پرواز روح مهم نیست که انرژی را در جهت خاصی حرکت دهید و فقط صاف آن را به چاکراهای بعدی انتقال دهید. خودش کار خود را می کند.

۲۲ – در انتقال انرژی از ران به باسن و سپس چاکراها مشکل دارم و انرژی حالت جریان صاف ندارد چه کار کنم؟

ابتدا باید بتوانید انرژی را به طور کامل و روان از نوک پا تا باسن به صورت صاف حرکت دهید. این کار باید در عرض یک ثانیه انجام شود. تصور کنید توپی خیالی در این مسیر در حال جا به جایی است. اگر حس کردید آگاهی شما در این مسیر قطع می شود یعنی هنوز چاکراهای فرعی به خوبی باز نشده اند. سپس می توانید آن را به چاکرای اول انتقال دهید. ذهن شما ممکن است هنوز به مسئله گردش انرژی در جهت خاص شرطی شده باشد. شما در هر حالت، مسیر جریان انرژی را مستقیم و صاف در نظر بگیرید.

۲۳- وقتی روی همه چاکرا ها همزمان کار میکنم معمولا بعد از ۲۰ دقیقه حباب انرژی قدرتمندی دقیقا بین مقعد و دستگاه تنالسلی به وجود میاد که هربار تنفس میکنم بزرگتر و قوی تر میشه و مجبورم جریان انرژی رو قطع کنم یا به تمرین پایان بدم چون بنظرم امادگی برای کندالینی رو ندارم و چاکرا هام باز نیست. اون حباب چی هست و پیشنهادتون چیه؟

اگر چاکرای دوم شما باز نباشد انرژی در چاکرای اول باقی مانده و حس تجمع انرژی پیش میاد و خطرناک است. بهتر است چاکراهای بالایی آن را هم تا حدی باز کنید تا انرژی در چاکرای یک باقی نماند.

۲۴- فرق اینکه انرژی رو از بالا وارد و از ریشه خارج کنیم یا برعکس چیه؟

چاکرای اول نقش مهمی در فراهم آوری انرژی برای چاکراهای بالاتر دارد و بهتر است از سمت پایین به بالا انرژی را حرکت دهید. به علاوه امکان گرفتن انرژی از پاها به چاکرای اول هم وجود دارد و گردش انرژی در چاکراها را تقویت می کند.

۲۵- چند روزیه دارم تمرین تمرکز میکنم انگار دارن با مته پیشونیمو سوراخ میکنن،من اصلا تمرین چاکرا نکردم به اون نقطه هم اصلا توجهی نداشتم،دلیل چیه؟خطرناکه؟

هر گونه تمرکز فکر باعث تحریک چاکرای سوم می شود و طبیعی است. ممکن است حتی سردرد بگیرید که با تصور خروج انرژی از سر این انرژی های اضافه خارج شده و سردرد هم کمتر می شود.

۲۶- برای کار روی چاکرای بالاتر باید چاکراهای پایینی رو باز بزاریم؟

بله موقع تمرین همیشه باید چاکراهای پایینی را فعال کرد و سپس انرژی را از داخل آنها انتقال داد به چاکراهای بالاتر. در غیر این صورت مجبور می شوند انرژی مورد نیاز خود را از چاکراهای فرعی تامین کنند که کافی نیست.

۲۷- اگر یه چاکرا رو زیاد باز کنیم چطوری میشه دوباره بسته بشه و به حالت تعادل برگرده؟

به پست چاکرای بیش از حد فعال | بستن چاکراها مراجعه کنید.

۲۸- چطور بفهمیم یک موجود داره از انرژی ما استفاده میکنه؟ آیا ممکنه خود ما هم از انرژی دیگران بگیریم؟ چطوری؟

به پست دزدان انرژی چاکراها مراجعه کنید.

۲۹- میشه چاکرای چشم سوم رو فعال کرد و همه چیز رو ندید؟مثلا من از دیدن جنیان میترسم. میتونم خودم انتخاب کنم چی رو ببینم و چی رو نبینم؟

فعالیت چاکرای چشم سوم در درجه اول به شما بصیرت و جهان بینی جدید می دهد و متاسفانه آن را فقط با مشاهده جنیان اشتباه می گیرند. در ابتدا معمولا الگوهای نور مشاهده می شوند و برای مشاهده چیزهای پیچیده تر باید در کنار آن آموزش تخصصی برای پرورش دید ماورایی مثل هاله بینی و آینه بینی و رسیدن به حالت ذهنی را یاد گرفته باشید و معمولا باز کردن خالی چشم سوم نمی تواند در این حد به شما امکان مشاهده عجایب را بدهد و معمولا تصاویر شهودی توسط  ذهن سانسور می شود.

۳۰- بعد اینکه آیا چاکرا ها حجم دارن؟یعنی سه بعدی هستن یا مثل یه نقاشی روی کاغذ دو بعدی هستن و انرژی وارد میشه؟از اونها انرژی خارج هم میشه؟

چاکراها یک نوع میدان انرژی هستند و به نوعی حجم دار هستند و حتی کمی حالت مخروطی دارند. مسیر ورود و خروج انرژی در آنها معمولا از چاکراهای فوقانی و تحتانی و یا چاکراهای فرعی است.

۳۱- انرژی های غیرفیزیکی روی جسم فیزیکی هم تاثیر دارن و مثلا میتونن از خستگی جلوگیری کنن؟ (یعنی مثل انرژی که از غذا میگیریم)

بله. حتی مرتاضانی هستند که سالها فقط از انرژی پرانا تغذیه می کنند و به آب و غذا لب نمی زنند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

108
دیدگاه بگذارید

avatar
45 Comment threads
63 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 نظر دهندگان
مبینا NoOne علی علی خانی (مسئول روابط عمومی) siavash نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
شادی
مهمان
شادی

سلام نادی یعنی چی؟

مهدی
مهمان
مهدی

سلام اگر تمرینات باز کردن چاکرا زیر نظر مربی باشه بهتره یا با همون تمرینات گفته شده تو سایت هم نتیجه مطلوب حاصل میشه ؟ با تشکر توجهتون

مهدی
مهمان
مهدی

و اینکه در زمان تمرین میشه به فایل صوتی اموزشی داخل سایت گوش داد و طبق اون عمل کرد یا تمرین باید در سکوت انجام بشه؟

Mohammad
مهمان
Mohammad

سلام. در حالت عادی برای باز کردن هر چاکرا چند روز زمان میخواد میشه توی یه روز یا ۱ ساعت باز کرد؟؟
برای خواب روشن بینی یا برونفکنی حتما باید چاکرا ها فعال کنیم؟؟

ای خِدااااااا
مهمان

سلام. من تازه شروع به فعال کردن چاکرای ریشه کردم میخواستم بدونم با فایل صوتی رایگانی که در داخل سایت قرار دادین میتونم تمام چاکرا ها را فعال کنم و یا خیر و

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله می شود.

Amirreza
مهمان
Amirreza

سلام چطوری امکان داره بدون فعال بودن چاکرا ها یا کمی فعال بودن بعضی چاکرا های کندالینی فعال بشه منظورم یه انرژی خیلی خیلی قویه که از پایین بدن به بالا میاد که فک کنم بهش میگن کندالینی

Amirreza
مهمان
Amirreza

درود
میشه بگید انرژی کندالینی چه حسی هستش وقتی از پایین به بالا میاد مثلا انرژی سردی هست یا به بدن گرمای زیادی میده یا هیجان زیادی میگیریم

tanha
مهمان
tanha

کلا حس انرژی چجوری است؟کندالینی رو نمیگم.منظورم انرژی است که با باز شدن چاکرا باید حس کنیم.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

ارتعاش، فشار، سرما، گرما و …

tanha
مهمان
tanha

خب من هیچ کدوم رو ندارم. یعنی این همه مدت که دارم تمرین میکنم همش الکی بوده؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

اگر هیچ حسی نداشته باشید یعنی کالبد انرژی تحریک نشده. تمرکز و دقتتان را بیشتر کنید تا موفق به احساس انرژی شوید. از تمرینات ساده شروع کنید. مثلا کف دستانتان را رو به روی هم بگیرید و احساس کنید گوی انرژی در بین آن است. چند دقیقه روی همین حالت وقت بگذارید تا ارتعاش و حالت مورمور شدن را در پوست خود حس کنید.

tanha
مهمان
tanha

با سلام. وقتی این کار رو میکنم تقریبا انرژی رو حس میکنم یا وقتی مدیتیشن باز کردن چاکرا هم میکنم انرژِی رو حس میکنم ( البته خیلی خفیف و کم ) ولی در حالت عادی و معمولی نمیتونم انرژی رو در تمام بدنم حرکت بدم یا حس کنم. این یعنی انرژی من کمه؟خیلی وقت ها از خودم ناامید میشم.فکر میکنم انرِژی ندارم و از بقیه ضعیف تر هستم.چیکار کنم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ممکن است در یک جای بدن انرژی را بیشتر حس کنید و در جایی کمتر که نشان دهنده بلاک یا مانع انرژیکی در آن محل است و اگر بیشتر تمرین کنید انرژی را راحت تر حس می کنید.

الهام
مهمان
الهام

سلام،میتونه به صورت احساس نبض باشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
tanha
مهمان
tanha

سلام. اون روشی که توی اموزش جامع چاکرا و کندالینی گفته بودین (روش اول که از همه تاثیر گذارتره) رو انجام میدم ولی اصلا هیچ انرژی رو بعد از مسواک کشیدن خیالی حس نمیکنم. خیلی اعصابم خورده.الان چند هفته است که دارم تمرین میکنم.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. چندین روش در داخل کتاب معرفی شده و هر کدام که بهتر می توانید با آن کار کنید را انتخاب کنید.

Moon
مهمان
Moon

با عرض سلام و خسته نباشید
من ابتدا از طریق تصویر سازی ذهنی چاکراهامو سعی کردم که پاکسازی کنم بعد کمی که قدرت تمرکزم بیشتر شد رفتم سراغ فایل های صوتی و هرشب از اول تمریناتو انجام دادم تا چاکرای سوم رفتم بعد یه روز تمرینی انجام ندادم و بعد دوباره که خواستم انجام بدم یه حس خیلی آزار دهنده ای داشتم و برای اینکه برطرف بشه مجبور بودم بدنمو تکون بدم یا بازدم خیلی عمیقی داشته باشم و در نهایت نتونستم بیشتر از چاکرای دوم بالا برم و تمرینو قطع کردم دلیل این موضوع چی میتونه باشه؟

meysam
مهمان
meysam

با سلام
در رابطه با چاکرای دست ها من هر چقدر تمرکز میکنم تا حتی نبض رو در یکی از انگشتانم هم که شده حس بکنم موفق نمیشم چه برسه به احساس نبض در هر دو دست بصورت همزمان.
لطفا راهنمایی کنید

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

ابتدا روی سطح کوچکی از بدن مثل نوک انگشت تمرکز کنید به قدری که کمی مرتعش شدنش را حس کنید. همین را بعدا برای نقاط دیگر بدن استفاده کنید. قرار نیست ارتعاش شدیدی حس شود. حس ملایم فشار و گرما هم کافی است.

Saman zand
مهمان
Saman zand

باسلام
چگونه چاکرا های فرعی رو باز کنیم؟

tanha
مهمان
tanha

سلام.انرژی کالبد انرژِیکی ما از کجا تامین میشه؟ اصل انرژِی چیه و از کجا میاد؟ انرِژی به غیر از کمک به کندالینی و پرواز روح و… کاربرد دیگه ای هم داره ؟

(lucy(black rochet
مهمان
(lucy(black rochet

درود
کدوم چاکرا واسه هاله بهتره

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. هر چیزی که مربوط به دید غیرفیزیکی و ماورایی باشد به چاکرای ششم یا چشم سوم مربوط است (آموزش هاله بینی)

tanha
مهمان
tanha

سلام.بخش تماس با ما ی سایت درسته؟ اونجا پیام بدیم میخونین؟
شما کلاس های حضوری یا یه همچین چیزی دارین؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ایمیل تنها مربوط به بخش مشتیبانی محصولات می شود و کلا مشاوره خصوصی در سایت و همچنین کلاس حضوری نداریم. موفق باشید

tanha
مهمان
tanha

اوکی مرسی

Kia
مهمان
Kia

سلام. وقت بخیر و ایام بکام پیش از صحبت، از شما بابت سایت خوبتون و کتابی ک در اختیار من و دیگران قرار دادین تشکر میکنم. از طریق کتاب دینامیک اختری ۳ ماه روی چاکراهای فرعی کار کردم و درحال حاضر بصورت خیلی راحت و در حالت های متفاوت حتی بدون نیاز ب تمرکزِ زیاد انتقال آگاهی انجام میدم. مثل یک رود آهسته و روان جاری میشه و بالا پایین میشه و تمرینات مختلف چاکراهای فرعی (چرخشی ابرکشی جداسازی و قلم موکشی) و… ب راحتی صورت میگیره. ناگفته نماند در طول این ۳ ماه چندبار پرواز روح رو بصورت کوتاه… بیشتر »

alone whale
مهمان
alone whale

سلام و ممنون بابت ایده میزگرد.
وقتی روی همه چاکرا ها همزمان کار میکنم معمولا بعد از ۲۰ دقیقه حباب انرژی قدرتمندی دقیقا بین مقعد و دستگاه تنالسلی به وجود میاد که هربار تنفس میکنم بزرگتر و قوی تر میشه و مجبورم جریان انرژی رو قطع کنم یا به تمرین پایان بدم چون بنظرم امادگی برای کندالینی رو ندارم و چاکرا هام باز نیست.
اون حباب چی هست و پیشنهادتون چیه؟

alone whale
مهمان
alone whale

سلام، ممنون بابت پاسختون متوجه شدم.
فرق اینکه انرژی رو از بالا وارد و از ریشه خارج کنیم یا برعکس چیه؟

علی
مهمان
علی

سلام چند روزیه دارم تمرین تمرکز میکنم انگار دارن با مته پیشونیمو سوراخ میکنن،من اصلا تمرین چاکرا نکردم به اون نقطه هم اصلا توجهی نداشتم،دلیل چیه؟خطرناکه؟

آسمان
مهمان
آسمان

سلامم.برای کار روی چاکرای بالاتر باید چاکراه های پایینی رو باز بزاریم؟

سعید
مهمان
سعید

سلاک خسته نباشید آیا با چاکراه های باز میشه ال اس دی یا قارچ های سمی یا گل یا روانگردان های دیگرو که روی تخیل تاثیر میزارن رو مصرف کرد؟ من قبل از باز شد چاکراه هام همه چی مصرف میکردم اما بعد از تجربه های روحانی دیگه مصرف نکردم الان که دریچه های باز دارم میخوام بدونم آیا ضرر داره و باعث بسته شدنش میشه البته مواد دودی رو که اصلا نمیتونم مصرف کنم چون چند بار بعد از باز شدن چاکراه ها قلیون کشیدم تا مدت ۲ هفته یک ماه به سختی دوباره باز شدن ولی درباره روانگردان… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. به پست اثر مواد بر هاله و انرژی مراجعه کنید. مواد به طور موقتی باعث باز شدن چاکراها می شود ولی بعد از مدتی به وضعیتی بدتر از زمان بسته بودن برمی گردد و برای باز کردن همان چاکرا باید تلاش مضاعف کرد.

hossein
عضو
hossein

سلام و خسته نباشید یه جا خوندم که اگر چاکرا بیش از حد باز بشه مشکلاتی به وجود میاد.فکر کنم همین سایت بود البته خب اگر یه چاکرا رو زیاد باز کنیم چطوری میشه دوباره بسته بشه و به حالت تعادل برگرده؟ لطفا این رو یک پست جدید بزارید چون شاید بدرد خیلیا بخوره و اینکه چطور بفهمیم یک موجود داره از انرژی ما استفاده میکنه؟آیا ممکنه خود ما هم از انرژی دیگران بگیریم؟چطوری؟ میشه چاکرای چشم سوم رو فعال کرد و همه چیز رو ندید؟مثلا من از دیدن جنیان میترسم. میتونم خودم انتخاب کنم چی رو ببینم و چی… بیشتر »

hossein
عضو
hossein

سلام.
شما در جایی گفتین که موجودات غیرارگانیک و حتی خود انسان ها ناخواسته یا با اراده خودبه چاکراهای ما وصل میشن و از انرژی ما استفاده میکنن
جایی دیگر هم گفته شد که انرژی غیرفیزیکی در تمام عالم وجود دارد
خب اگر اینجوریه چه نیازی دارن که از انرژی ما استفاده کنن و انرژی ما رو بدزدن؟؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. حتی انسانها هم اگر در چاکرای اول خود مشکل داشته باشند و نتوانند انرژی را از زمین دریافت کنند ممکن است آن را از طریق ریسمان های انرژی از چاکرای افراد دیگر دریافت کنند که در پست دزدان انرژی چاکرا آمده. برخی موجودات هم امکان دریافت انرژی مستقیم انرژی را ندارند و یا نمی توانند پرانای با ارتعاش بالا را جذب کنند بنابراین از انسان ها می گیرند.

الهام
مهمان
الهام

سلام من رو چاکرای سوم و چهارم دارم کار میکنم البته چاکرای اول و دوم رو باز نکردم بعد هربار تمرین ستون فقراتم درد میگیره این حالت طبیعیه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. باید به ترتیب کار کنید

الهام
مهمان
الهام

بله،ممنون

Meysam
مهمان
Meysam

با سلام
چرا من هر وقت تمرکز میکنم و میخوام نیرو رو وارد بدن میکنم و هدایت کنم همه ی عضلات بدنم منقبض میشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. حتما خیلی به خودتان فشار ذهنی می آورید. ریلکس انجتم دهید ولی اگر حالت اسپاسم و انقباض خود به خودی است مربوط به پاکسازی انرژی می شود و عادی است.

اذیار
مهمان
اذیار

سلام برون ریزی چاکرا ها چقد طول میکشه و چرا اینقد با درد و افسردگی و انزوا همراهه اصلا بلاخره قراره تموم بشه و چه کارهایی کمک میکنه این دوره قابل تحمل تر بشه

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بستگی دارد که چه قدر خاطرات بد در زندگی خود داشته اید و شدت مراقبه شما چه قدر است و اینکه آیا افسردگی شما فقط به خاطر برون ریزی است و یا علت بالینی دارد.

METI
مهمان
METI

سلام و خسته نباشید
چرا دیگه میزگرد برگزار نمی کنید ، ایده خیلی خوبی بوده و سوالات خیلی ها پاسخ داده شده لطفا ادامه اش بدید ممنون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. اگر ادمین زمان داشته باشند حتما

دختر دریا
مهمان
دختر دریا

خسته نباشید.
ببخشید من شنیدم برای اینکه بدونیم چاکراهامون یاز هستن یا نه باید هاله بینی بشیم.
روش دیگه ای وجود نداره ایا؟؟
اگر وجود نداره شما خودتون هاله بینی رو انجام میدید؟؟
اگر انجام نمیدید،ما باید کجا دنبال اشخاصی باشیم که هاله بینی انجام میدند؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. خیر نیازی به هاله بینی برای این کار نیست. برای تشخیص باز بودن چاکراها به پست تست باز بودن چاکرا مراجعه کنید. به علاوه وقتی انرژی را در چاکراها حس کنید یعنی حداقل در سطح کالبد انرژی باز هستند. هاله بینی بیشتر برای تشخیص رنگ هاله و انواع بیماری ها و تشخیص نوع شخصیت افراد کاربرد دارد.

دختر دریا
مهمان
دختر دریا

سلام.
کمک شایانی بود،ممنون از شما

دختر دریا
مهمان
دختر دریا

با سلام و درود مجدد.
ببخشیـد من چند وقتی هست که دایره های کوچک نور سفید رو میبینم،بعضی وقت ها هم کمی ابی هستند،توی نت که سرچ کردم ازشون به نام نورهای فرشته یاد شده بود.
میخاستم بدونم اینها ربطی به چشـم سوم داره یا نه همینجوری بوجود میاد؟؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام بله. هنگام باز شدن چشم سوم از اولین چیزهایی هستند که دیده می شوند.

مهدی
مهمان
مهدی

سلام. میشه از راه ماورایی یه زبان دیگه رو یاد بگیریم و به آن مسلط بشیم؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ماورایی که نه ولی با خودهیپنوتیزم می توان حافظه را تقویت کرد تا زودتر یک زبان را یاد گرفت.

DissLove
مهمان
DissLove

باسلام و خسته نباشید….راستش من خیلی علاقه دارم که چاکراهام رو باز کنم….و همین طور پرواز روح و حرکت اجسام با نیروی ذهن …..ولی نمیدونم چرا یه ترسی مانع شده تا نتونم به سمتشون برم….البته این ترس درباره موجودات ماورایی هست….مثلا احساس میکنم که اگه من چشم سومم رو باز کنم موجودات عجیب رو میبینم‌….اما وقتی این پست رو خوندم نوشته بود که واسه دیدن موجودات ماورایی باید دید ماورایی رو پرورش داد…من تو خونه ی خودمون فقط میترسم یعنی نمیتونم تنها باشم ….بیشترین مکانی که ازش ترس دارم حموم….و ایینه داخلش…با اینکه هیچ اتفاقی واسم نیوفتاده اما….روز و شب… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. توصیه می شود از تمرینات رویابینی شروع کنید تا ترس شما نسبت به چیزهای ناشناخته کمتر شود.

Kia
مهمان
Kia

با سلام. طبق پاسخ تیم مدیریت تمرین رویابینی مفید هستش. و علاوه بر اون برای پاکسازی چاکرا ها و تمرین ها نیاز نیس ک حتما شب انجام بدید. من هم مثل شما تا حدودی ترس داشتم پس روز رو برای انجام تمرین هام انتخاب کردم. درحال حاضر بعد از گذشت مدتی شب هم تمرین میکنم ک بصورت خود بخود بعد از تمرین برونفکنی صورت میگیره حس ترسی ندارم چیزه خاصی وجود نداره یا درصورت وجود، مشکلی ایجاد نمیکنه مثل سایه سیاه ک دراین سایت توضیحش داده شده ک اصلا جای نگرانی نداره. شجاعت اینه ک با وجود ترس هات کاری… بیشتر »

DissLove
مهمان
DissLove

باسلام.ممنونم…فقط یه تمرین تکراری هس یا نه متنوع؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

در سایت تمرینات رویابینی موجود است و می توانید ابتدا آنها را مطالعه کنید و سپس انجام دهید. موفق باشید

DissLove
مهمان
DissLove

ببخشید من چیزی متوجه نشدم…فایل صوتی نداره؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

چه چیزی؟

DissLove
مهمان
DissLove

واسه رویا بینی نیاز نیس که چاکراها باز باشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

خیر و فقط به میزان آگاه شدن شما در خواب بستگی دارد.

DissLove
مهمان
DissLove

من کلی راجب تمرینات رویا بینی مطالعه کردم ولی متوجه منظورشون نشدم…من با فایل های صوتی راحت ترم اما هرچی تو گوگل سرچ میکنم همشون پولیه!چیکار کنم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

تمرینات رویابینی نیاز به فایل صوتی ندارد و می توانید کتاب مطالعه کنید. حتی می توانید از فردا شروع کنید به انجام تمرین رویابینی با ساعت.

DissLove
مهمان
DissLove

خوب بود ولی هنوزم گیجم..ممنون بابت مطالبتون

na.sa
مهمان
na.sa

چجوری وقتی یه ادم قوی میخواد ازمون انرژی بگیره نزاریم (حتی وقتی سپر هم درست میکنیم میتونه بگیره)

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. خودتان را به طور مرتب شارژ انرژیکی کنید و چاکراهایتان را پس از خاتمه تمرین ببندید و هر بار بیرون می روید هاله دفاعی بسازید و آن را تقویت کنید. از خودبرترتان هم بخواهید که اجازه ندهد کسی به انرژی های شما نفوذ کند.

faty
مهمان

سلام چطور می تونم چاکرام رو پاک سازی کنم .استاد بزرگوار من یک روز ک تمرین پرواز روح انجام میدم ولی وقتی می خوام روحم مثلا دستام بالا ببرم کشش زیادی رو حس می کنم و وقتی چشام باز می کنممی بینم
ک واقعا دستای فیزیکمو بردم بالا

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. به دوره آموزشی باز کردن چاکراها مراجعه نمایید.

مجید
مهمان
مجید

سلام، آیا فعالیتهای جنسی با همسر شرعی باعث تضعیف انرژی چاکراها میشه تاثیرش روی افراد تازه کار و حرفه ای چیه. ورزش کردن چطور آیا تاثیری روی قدرت چاکراها و انرژی کندالیتی داره؟
ممنون از پاسخگوییتون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. در ریاضات پیشرفته هم دوری موقت از زنان توصیه شده (مثل انواع چله ها) ولی عوارض آن مسلما کمتر از خودارضایی است. بهتر است رابطه با همسر به میزان نرمال باشد و در آن افراط نشود. بله ورزش در افزایش سطح انرژی و رفع برخی بلاک های انرژی بسیار موثر است.

شیلا
مهمان
شیلا

سلام من چند وقتی هست که روی تحریک انرژیکی چاکراها تمرین میکنم ولی هر چقدر تمرین میکنم هیچ گرمایی احساس نمیکنم حس سنگینی و گزگز چرا ولی گرما نه خواستم ببینم آیا تنها با حس سنگینی و یا گزگز تحریک انرژیکی صورت گرفته یا اینکه حتما باید گرمایی هم احساس بشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. وجود یک یا چند حس کافی است و قرار نیست همه آنها ادراک شوند.

Moon
مهمان
Moon

سلام وقتتون بخیر من دیشب یه حس عجیب و غریبی داشتم که نمیتونم توصیفش کنم شروع کردم به مراقبه و انرژی رو از پاهام حرکت دادم و از چاکراهام رد کرد تا رسیدم به چاکرا ششم و حس کردم منبسط شدم دیگه جسممو حس نکردم و حس کردم فضای اتاقو پر کردم بعد همینطور رفتم بیرون و به شهرو کشور و زمین و کهکشان یهو همه چیز واسم کوچیک شد بعد با همون سرعت که رفتم برگشتم و چاکراهامو بستم و تا ۵ شمردم که آگاهیم برگرده و سعی کردم بخوابم بعد از چند دقیقه خواستم برادرمو صدا کنم که… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. حس انبساط مربوط به کالبد اولیه است. احتمالا سفر اختری بدون خروج از بدن داشته اید. آخرین مورد هم فلج عضلات بوده است که در زمان خلسه شدید و خواب رخ می دهد.

Moon
مهمان
Moon

خیلی خیلی ازتون ممنونم بابت پاسخگویی سریع
همیشه خیر و برکت و آگاهی تو زندگیتون جریان داشته باشه🌹🌹

siavash
مهمان
siavash

یه سوالی داشتم من کلا هیچ کودوم از این تمریناتو انجام نمیدم و تو خط اینکارا نیستم کلا ولی مدت کمیه که با سایت شما اشنا شدم و مطالبو میخونم یه پیدیده ای که چند وقته باهاش روبرو شدم اینکه که احساس میکنم یه انرژی توی دست و پاهام هست که میتونم بین بخشای مخلتف بدنم انتقالش بدم و راسش احساس میکنم یکم اذیتم میکنه شما میتونید کمکم کنید و یه اگاهی مختصری بهم بدید؟(واسم خیلی مهمه چن به هر کی میگم مسخرم میکنه)

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. اگر از این حالت اذیت می شوید احتمالا به خاطر برون ریزی انرژی است. می توانید به روش لمسی که در دوره باز کردن چاکراها آمده چاکراهای دست و پا (فرعی) و چاکراهای اصلی را به شیوه درست پاکسازی کنید. موفق باشید

siavash
مهمان
siavash

تو مقاله برون ریزی نوشته شده این کار بدلیل شروع باز شدن چاکراه ها هست من هیچ دانشی در این باره نداشتم و تا الان هیچوخت سعی نکردم چاکراهام رو باز کنم پس این برون ریزی به چه علتی میتونه باشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. در واقع اگر جدیدا روی مسائل انرژیکی کار می کنید هر گونه تغییر انرژی می تواند باعث جا به جایی انرژی های منفی باقی مانده در بدن شده و آنها را بیدار کرده و سپس از بدن خارج کند که گاه با علائم برون ریزی همراه است. کار کردن بر مسائل انرژی حتما تمرین چاکراها نیست و حتی می تواند روزه آب باشد که بر تصفیه کالبد انرژی و چاکراها موثر است.

siavash
مهمان
siavash

این حالت میتونه بخاطر این باشه که قبلا عاشق شده باشیم ؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

اگر در محل چاکرای قلب احساس درد کنید می تواند به شکست عشقی و تجارب مشابه آن مربوط باشد ولی اگر در جای دیگری از بدن است بعید است به این موضوع ربط داشته باشد.
موفق باشید

siavash
مهمان
siavash

ببخشید من زیاد سوال میکنم تمرنای شما رو انجام دادم و کتابچه صوتی رو دانلود کردم خیلی اثر بخش بود و اون احساساتو تو دستام و یکی از پاهام ندارم ولی احساس میکنم هر چی انرژی تو دست و پای راستم بوده رفته تو پای چپم و خیلی ازش انرژی احساس میکنم شما پیشنهادی دارید؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ارتعاشات شدید نشانه وجود بلاک ها و گرفتگی های شدید انرژی هستند و با تمرین بیشتر رفع می شوند. قرار نیست به مرحله بی حسی برسید چون بی حسی یعنی اینکه انرژی اصلا جریان ندارد پس در حالت ایده آل باید وقتی به یکی از بخش های بدن خود فکر می کنید آن قسمت، حالت ارتعاش خفیف و حس عبور جریان انرژی گرم را داشته باشد.
موفق باشید

علی
مهمان
علی

سلام
استاد بنده از هیپنوتیزم جهت جذب اهدافم استفاده می کنم یه مدتیه موقع خودهیپنوتیزم احساس میکنم فرق سرم حرارتش میره بالا و باعث سردرد خفیفی میشه بین ابروهام هم سوزش پیدا میکنه سوالم اینکه با توجه به اینکه بنده هیچ گونه تمرین بازکردن چاکرا نداشته ام علتش چی میتونه باشه اینم بگم از بچگی به علوم ماوراء علاقه شدید داشتم و اکثر خوابایی که میبینم هم درست از آب درمیاد .

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. هر حالتی که با تمرکز شدید همراه باشد خود به خود باعث تحریک چاکرای ششم و هفتم می شود. اگر سردرد پیدا می کنید روش های اتصال به زمین را انجام دهید. موفق باشید

NoOne
مهمان
NoOne

دیدن فیلم های …. تاثیر مخربی روی چاکراها دارد؟
لطفا این کامنت رو حذف نکنید برای من سواله

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. برای پاسخ به این سوال به پست اثر خودارضایی بر انرژی مراجعه کنید. ولی اگر نگاه کردن خالی باشد به هر حال انرژی را از چاکرای قلب شما دور کرده و در چاکرای دوم تجمع پیدا می کند. رابطه باید همراه با فعالیت هر دو چاکرای قلب و چاکرای دوم باشد. موفق باشید

مبینا
مهمان
مبینا

سلام استاد من چن وقت پیش رو چاکراهام کار میکردم و ب دلایلی تمرینات رو قطع کردم الان مخصوصا هنگام صب حس انرژی شدیدی در دستام وپاهام میکنم مخصوصن گزگز و ی حس چرخش انرژی و در طول روز با کمی تمرکز در ناحیه دست این انرژی رو حس کنمو وقتی گویی بین دستام تصور مکنم و میخام دستام رو بهم نزدیک کنم ی نیروی بزرگی مانع میشه ایا همچین چیزی واقن میتونه اتفاق بیفته یا تلقینه؟ممکنه خطر ساز باشه و کسی بتونه از این انرژی تغذیه کنه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. این نیروها واقعی هستند و مربوط به کالبد اتری یا انرژی ما می شوند و خطری ندارند. در مورد دزدی انرژی به پست دزدان انرژی چاکرا مراجعه کنید.

رفتن به نوارابزار