قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
داستان ماورایی
داستان ماورایی (دختر برفی) – نوشته سمیرا
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی (گوی اسرارآمیز) – قسمت ۴ – نوشته محمد
مرداد ۲۲, ۱۳۹۷

میزگرد ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

میزگرد ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

درود!

موضوع این میزگرد ما، پرسش و پاسخ در مورد چاکراها و کندالینی (که چشم سوم هم شامل آن می شود) است. هر سوالی در این خصوص دارید در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا در داخل پست به آن پاسخ داده شود.

ابتدا به تعدادی از سوالات رایج در این زمینه پاسخ داده می شود. سپس به مرور که شما هم در این بحث شرکت کنید مباحث مورد نظر شما هم به آن افزوده می شود.

 

تست چاکرا

 

 

۱- آیا می شود از ابتدا روی چشم سوم کار کرد؟

از آنجا که هر چاکرا به چاکرای قبلی خود مرتبط است و معمولا انرژی خود را از مرکز انرژی پایینی اش دریافت می کند بنابراین بهتر است قبل از باز کردن چشم سوم، روی چاکراهای دیگر هم کار کرده باشید. دوره آموزشی رایگان باز کردن چاکراها و فعال سازی کندالینی را می توانید دانلود کرده و تمرینات را شروع کنید.

۲- تعداد واقعی چاکراها

در  مورد تعداد و جایگاه چاکراها نظریات متفاوتی وجود دارد و از پنج تا ۱۲ چاکرا هم معرفی شده. کدام صحیح است؟

پذیرفته ترین حالت که توسط تجربیات دست اول افراد به دست آمده اعلام می دارد که تعداد آنها ۸ مورد است. منتها چاکرای دوم که معادل چاکرای جنسی است در سیستم ۷ گانه حذف شده و یا با چاکرای نافی یکی در نظر گرفته شده. البته اینها در مورد چاکراهای اصلی است وگرنه چاکراهای فرعی بدن به صدها عدد هم می رسد برای مثال چاکرا کف دست و پا و …

۳- چه زمانی می توانیم کندالینی را فعال کنیم؟

وقتی به خوبی تمامی چاکراها و نادی های سه گانه سوشومنا، آیدا و پینگالا را پاکسازی کردید تازه می توانید روی بیداری کندالینی کار کنید. البته کندالینی در همه افراد تا حدودی فعال است بنابراین منظور ما از بیداری آن، فعال سازی کاملش است.

۴- با بیداری چشم سوم چه توانایی هایی به دست می آوریم؟

توانایی ها بسته به میزان باز شدن این چاکرا و پیشرفت روحی مان متفاوت است. از افزایش بصیرت و خرد درونی گرفته تا مشاهده نور و الگوهای رنگی، هاله بینی، فکر خوانی، روشن بینی، پیشگویی، افزایش تمرکز فکر، سفر درونی، آینه بینی و …

۵- چه قدر طول می کشد کندالینی در ما کاملا فعال شود؟

این پروسه زمان بر است و در رایج ترین تمرینات معمولا حدودا ۱۰ سال طول می کشد البته به شرطی که روزانه چند ساعت زمان بگذارید.

۶- نادی چیست؟

نادی همان مسیرهای عبور انرژی در بدن هستند. در بحث کندالینی، سه نادی در محل ستون فقرات وجود دارند که انتقال دهنده انرژی کندالینی به سمت بالا هستند. (اطلاعات بیشتر در پست کندالینی).

۷- تمرینات باز کردن چاکراها زیر نظر مربی باشد یا توسط کتاب و سایت هم می شود؟

اگر به مربی خوب و حرفه ای دسترسی دارید چه بهتر که در کلاس های او حاضر شوید ولی یادگیری اگر به طور دقیق از روی منابع اینترنتی و کتاب باشد مشکلی ایجاد نمی کند و همان اثرات کلاس و مربی را دارد.

۸- در هنگام تمرین می توان به فایل صوتی مربوط به باز کردن چاکراها گوش کرد یا باید در سکوت تمرین کرد؟

فایل ها برای این ساخته شده اند که شما از روی آنها همزمان کار کنید. بنابراین به نوعی راهنمای شما هستند. اگر آنها را به خوبی حفظ شدید می توانید در سکوت هم تمرین کنید و همان دستورات را انجام دهید.

۹- مدت زمان باز شدن هر چاکرا چه قدر است؟ برای پرواز روح و رویابینی باید چاکراها باز باشند؟

بسته به میزان تمرینات و آمادگی قبلی شما و اینکه بخواهید برای چه منظوری از انرژی چاکرا استفاده کنید مدت زمانی از چند دقیقه یا حتی چند روز و هفته مورد نیاز است. اگر در چاکرا، احساس ارتعاش و تغییر دما و فشار احساس کردید یعنی باز شده است. البته باز شدن درجه دارد و مثلا برای پرواز روح نه تنها باید آنها را فعال و پاکسازی کرد بلکه باید انرژی را به صورت پیوسته در آن برقرار کرد. برای رویابینی نیازی به باز کردن چاکرا نیست ولی پرواز روح چرا. دلیل نیاز پرواز روح به انرژی چاکرا را می توانید در این پست بخوانید.

۱۰- حس انرژی کندالینی در ستون فقرات

سوال شده است که من وقتی مراقبه میکنم و انرژی را از چاکراهایم بالا می آورم، جریان کندالینی را به صورت حس سوزن سوزن شدن در انتهای ستون فقراتم حس می کنم. آیا این واقعا کندالینی است؟
برای یک فرد تازه کار، این حالات فقط جریانات عادی انرژی پرانا در بدن (که این بار در ستون فقرات حس می شود) است. فرد باید سالها تمرینات ذهنی و انرژیکی (گاهی ده سال) را پشت سر بگذارد تا کم کم تازه به فکر کندالینی بیفتد. در آن موقع، انرژی کندالینی به حالت انرژی سوزنی شکل شدید در انتهای ستون فقرات مشاهده شده و وقتی می خواهد بالا بیاید آن را به شکلی محسوس و همچون ماری قطور احساس خواهید کرد که گاه می تواند دردناک باشد.

البته با تمریناتی چون تمرکز بر چشم سوم هم ممکن است چنین حالاتی را تجربه کنید چون تمرکز بر چشم سوم باعث تحریک مختصر کندالینی می شود. ولی نگران کننده نیستند و قرار نیست بیداری کامل کندالینی رخ دهد مگر اینکه علائم پایدار باشند که بهتر است از قبل به خوبی روی باز شدن چاکراها و نادی ها کار کرده باشید.

۱۱- آیا اگر کندالینی بیدار شود به یک ابر انسان تبدیل می شویم؟

کندالینی تا حدودی در همه افراد فعالیت دارد. وقتی به طور کامل بیدار شود و به سمت چاکرای تاج برود مسلما تغییرات روحی و جسمی زیادی بر شما می گذارد ولی این طور نیست که دیگر کار تمام شود و به روشن بینی برسید. دفعات اول که این بیداری کامل صورت می گیرد ممکن است تنها حس کنید آگاه تر از قبل شدید و اطلاعات شهودی شما بالا رفته است. به دفعات بیشتری از بیداری کامل کندالینی نیاز است تا واقعا میزان روشن بینی و قدرتهای شما بیشتر شود.

۱۲- آیا بدون باز کردن چاکراها، کندالینی می تواند فعال شود؟ اگر نه پس چرا احساس انرژی را در ستون فقرات دارم؟

برای بالا رفتن کندالینی، هم به پاکسازی نادی ها سه گانه و هم چاکراها نیاز است. هر گونه انسداد در این مسیرها و مراکز انرژی، مانع از حرکت کندالینی است. انرژی ای هم که حس می کنید در ستون فقرات بالا می رود تنها جا به جایی انرژی سطحی پرانا است و نه شاکتی.

۱۳- حس عبور انرژی کندالینی به چه صورت است؟ گرما؟ سرما؟

اگر مسیرهای عبور آن باز نباشند به صورت سوزن سوزن شدن و حس درد شدید در ناحیه دنبالچه. اگر مسیرها باز باشند بیداری نسبی کندالینی به صورت حس جریان بسیار گرم انرژی است. اگر کندالینی کاملا بیدار شود به صورت کاملا ملموس مثل حرکت ماری کلفت در بدن به همراه ارتعاشهای بسیار شدید است. ممکن است حالات جانبی مثل برون فکنی خود به خودی و انزال و مشاهده اختری هم رخ دهد.

۱۴- آیا قطع یک روزه تمرین اختلال در پاکسازی چاکراها می شود؟ چرا بعد از یک چاکرای خاص به بعد نمی توانم انرژی را به حرکت در بیاورم؟

بهتر است تمرینات روزانه و منظم باشند ولی قطع یک روزه تمرین و انداختن فاصله چند روزه مشکلی ندارد و فقط روند پیشرفت شما را کند می کند. بعضی از چاکراها ممکن است نسبت به بقیه چاکراها دارای گرفتگی های انرژیکی بیشتری باشند و باید مدت زمان زیادتری را برای باز شدن آنها صرف کنید. برای مثال یک چاکرا از همان روز اول به خوبی حس می شود و ارتعاشات انرژی در آن جریان دارد ولی برای چاکرای دیگر ممکن است یک هفته تمرین نیاز داشته باشید تا همان ارتعاشات در آن ایجاد شوند.

۱۵- نحوه پاکسازی چاکراهای فرعی چگونه است؟

درست مانند چاکراهای اصلی می توانید از روش ورود نور سفید پاک کننده به آنها و یا روش لمسی که در دوره آموزشی باز کردن چاکراها هست استفاده کنید.

۱۶- انرژی کالبد انرژی و چاکراها از کجا تامین می شود؟ به جز پرواز روح و بیداری کندالینی چه کاربردی دارد؟

انرژی حیاتی یا پرانا یا چی، انرژی غیر فیزیکی است که در کل حیات موجود است و می توان از آن برای پاکسازی کالبد انرژی و چاکراها استفاده کرد. بیشترین میزان جذب انرژی پرانا در هنگام خواب است. با تمرینات انرژیکی می توان به آن جهت دهی داد و به سمت چاکرای خاصی برد. کاربرد آن به ويژه در زمینه بهبود سلامت جسمی، روانی و عاطفی، شفادهی دیگران و هر کاری که به هر کدام از چاکراها مربوط است می شود.

۱۷- چرا در کتاب پرواز روح در ۳۰ روز هیچ سخنی از چاکراها به میان نیامده؟ آیا تمرینات آن که با تمرکز زیاد همراه است و بیشتر بر مبنای در دو مکان متفاوت بودن است نوعی فعال کردن چاکراهاست ؟

زیرا پرواز روح به اشتباه به عنوان رویابینی در نظر گرفته می شود و تمرینات مشابهی برای هر دوی آنها در نظر گرفته می شود و اشاره ای به کالبد انرژی و برون فکنی آگاهی و کالبد اختری که همگی به این قضیه مربوط می شوند نمی شود. بهتر است کتب معتبرتری در این زمینه مطالعه شود. بحش دوم سوال هم پاسخش خیر می باشد و بیشتر روشی برای تمرکز فکر و تصویرسازی محیط جدید برای القای بخش رویابین ذهن است.

۱۸- آیا سفر در زمان در پرواز روح ممکن است؟ آیا افرادی که در گذشته هستند مرا می بینند؟

بله و بهتر است ابتدا این مقاله را بخوانید. خیر آنها شما را نمی بینند و شما فقط با باقی مانده اطلاعات آنها که در کتابخانه آکاشیک حفظ شده است در ارتباط هستید و نه خود روح آنها. برای ملاقات مستقیم با خود ارواح نیازی به سفر در زمان ندارید و می توانید آنها را در عوالم دیگر مشاهده کنید که این کار بسیار سخت است.

۱۹- دوره آموزشی پرواز روح چه زمانی آماده می شود؟

چون تمرینات آن برای چند ماه است و قرار است برای هر روز شما برنامه جداگانه ای تهیه شود بنابراین به اندازه همان چند ماه و حتی بیشتر زمان می برد. خصوصا که برای کنترل کیفیت، روی افراد خودی قرار است امتحان شود.

۲۰ – چند روز باید روی هر چاکرا کار کرد؟

بستگی دارد به اینکه بتوانید در آن چاکرا، احساس گزگز و ارتعاش یا سنگینی و گرما و … را احساس کنید. همین قدر برای پرواز روح کافی است. وقتی در یک چاکرا این حالات ایجاد شد می توانید سراغ بعدی بروید. ممکن است در عرض یک روز و یا چند هفته بتوانید چنین حالتی را در یک چاکرا احساس کنید.

۲۱ – رعایت جهت عقربه های ساعت برای گردش انرژی مهم است؟

همانطور که در پست جهت گردش انرژی در چاکراها آمده، جهت گردش انرژی می تواند بسته به هدف شما هم در جهت خلاف و هم در جهت موافق عقربه های ساعت باشد و این طور نیست که یکی از آنها مربوط به ورود بهتر انرژی باشد. مبتدی ها بهتر است در جهت عقربه ساعت انرژی را بچرخانند که باز هم این مسئله برای تمرینات پیشرفته باز کردن چاکراها مهم است و برای پرواز روح مهم نیست که انرژی را در جهت خاصی حرکت دهید و فقط صاف آن را به چاکراهای بعدی انتقال دهید. خودش کار خود را می کند.

۲۲ – در انتقال انرژی از ران به باسن و سپس چاکراها مشکل دارم و انرژی حالت جریان صاف ندارد چه کار کنم؟

ابتدا باید بتوانید انرژی را به طور کامل و روان از نوک پا تا باسن به صورت صاف حرکت دهید. این کار باید در عرض یک ثانیه انجام شود. تصور کنید توپی خیالی در این مسیر در حال جا به جایی است. اگر حس کردید آگاهی شما در این مسیر قطع می شود یعنی هنوز چاکراهای فرعی به خوبی باز نشده اند. سپس می توانید آن را به چاکرای اول انتقال دهید. ذهن شما ممکن است هنوز به مسئله گردش انرژی در جهت خاص شرطی شده باشد. شما در هر حالت، مسیر جریان انرژی را مستقیم و صاف در نظر بگیرید.

۲۳- وقتی روی همه چاکرا ها همزمان کار میکنم معمولا بعد از ۲۰ دقیقه حباب انرژی قدرتمندی دقیقا بین مقعد و دستگاه تنالسلی به وجود میاد که هربار تنفس میکنم بزرگتر و قوی تر میشه و مجبورم جریان انرژی رو قطع کنم یا به تمرین پایان بدم چون بنظرم امادگی برای کندالینی رو ندارم و چاکرا هام باز نیست. اون حباب چی هست و پیشنهادتون چیه؟

اگر چاکرای دوم شما باز نباشد انرژی در چاکرای اول باقی مانده و حس تجمع انرژی پیش میاد و خطرناک است. بهتر است چاکراهای بالایی آن را هم تا حدی باز کنید تا انرژی در چاکرای یک باقی نماند.

۲۴- فرق اینکه انرژی رو از بالا وارد و از ریشه خارج کنیم یا برعکس چیه؟

چاکرای اول نقش مهمی در فراهم آوری انرژی برای چاکراهای بالاتر دارد و بهتر است از سمت پایین به بالا انرژی را حرکت دهید. به علاوه امکان گرفتن انرژی از پاها به چاکرای اول هم وجود دارد و گردش انرژی در چاکراها را تقویت می کند.

۲۵- چند روزیه دارم تمرین تمرکز میکنم انگار دارن با مته پیشونیمو سوراخ میکنن،من اصلا تمرین چاکرا نکردم به اون نقطه هم اصلا توجهی نداشتم،دلیل چیه؟خطرناکه؟

هر گونه تمرکز فکر باعث تحریک چاکرای سوم می شود و طبیعی است. ممکن است حتی سردرد بگیرید که با تصور خروج انرژی از سر این انرژی های اضافه خارج شده و سردرد هم کمتر می شود.

۲۶- برای کار روی چاکرای بالاتر باید چاکراهای پایینی رو باز بزاریم؟

بله موقع تمرین همیشه باید چاکراهای پایینی را فعال کرد و سپس انرژی را از داخل آنها انتقال داد به چاکراهای بالاتر. در غیر این صورت مجبور می شوند انرژی مورد نیاز خود را از چاکراهای فرعی تامین کنند که کافی نیست.

۲۷- اگر یه چاکرا رو زیاد باز کنیم چطوری میشه دوباره بسته بشه و به حالت تعادل برگرده؟

به پست چاکرای بیش از حد فعال | بستن چاکراها مراجعه کنید.

۲۸- چطور بفهمیم یک موجود داره از انرژی ما استفاده میکنه؟ آیا ممکنه خود ما هم از انرژی دیگران بگیریم؟ چطوری؟

به پست دزدان انرژی چاکراها مراجعه کنید.

۲۹- میشه چاکرای چشم سوم رو فعال کرد و همه چیز رو ندید؟مثلا من از دیدن جنیان میترسم. میتونم خودم انتخاب کنم چی رو ببینم و چی رو نبینم؟

فعالیت چاکرای چشم سوم در درجه اول به شما بصیرت و جهان بینی جدید می دهد و متاسفانه آن را فقط با مشاهده جنیان اشتباه می گیرند. در ابتدا معمولا الگوهای نور مشاهده می شوند و برای مشاهده چیزهای پیچیده تر باید در کنار آن آموزش تخصصی برای پرورش دید ماورایی مثل هاله بینی و آینه بینی و رسیدن به حالت ذهنی را یاد گرفته باشید و معمولا باز کردن خالی چشم سوم نمی تواند در این حد به شما امکان مشاهده عجایب را بدهد و معمولا تصاویر شهودی توسط  ذهن سانسور می شود.

۳۰- بعد اینکه آیا چاکرا ها حجم دارن؟یعنی سه بعدی هستن یا مثل یه نقاشی روی کاغذ دو بعدی هستن و انرژی وارد میشه؟از اونها انرژی خارج هم میشه؟

چاکراها یک نوع میدان انرژی هستند و به نوعی حجم دار هستند و حتی کمی حالت مخروطی دارند. مسیر ورود و خروج انرژی در آنها معمولا از چاکراهای فوقانی و تحتانی و یا چاکراهای فرعی است.

۳۱- انرژی های غیرفیزیکی روی جسم فیزیکی هم تاثیر دارن و مثلا میتونن از خستگی جلوگیری کنن؟ (یعنی مثل انرژی که از غذا میگیریم)

بله. حتی مرتاضانی هستند که سالها فقط از انرژی پرانا تغذیه می کنند و به آب و غذا لب نمی زنند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

94 دیدگاه ها

 1. مهدی گفت:

  سلام اگر تمرینات باز کردن چاکرا زیر نظر مربی باشه بهتره یا با همون تمرینات گفته شده تو سایت هم نتیجه مطلوب حاصل میشه ؟ با تشکر توجهتون

 2. مهدی گفت:

  و اینکه در زمان تمرین میشه به فایل صوتی اموزشی داخل سایت گوش داد و طبق اون عمل کرد یا تمرین باید در سکوت انجام بشه؟

 3. Mohammad گفت:

  سلام. در حالت عادی برای باز کردن هر چاکرا چند روز زمان میخواد میشه توی یه روز یا ۱ ساعت باز کرد؟؟
  برای خواب روشن بینی یا برونفکنی حتما باید چاکرا ها فعال کنیم؟؟

 4. سلام. من تازه شروع به فعال کردن چاکرای ریشه کردم میخواستم بدونم با فایل صوتی رایگانی که در داخل سایت قرار دادین میتونم تمام چاکرا ها را فعال کنم و یا خیر و

 5. Amirreza گفت:

  سلام چطوری امکان داره بدون فعال بودن چاکرا ها یا کمی فعال بودن بعضی چاکرا های کندالینی فعال بشه منظورم یه انرژی خیلی خیلی قویه که از پایین بدن به بالا میاد که فک کنم بهش میگن کندالینی

 6. Amirreza گفت:

  درود
  میشه بگید انرژی کندالینی چه حسی هستش وقتی از پایین به بالا میاد مثلا انرژی سردی هست یا به بدن گرمای زیادی میده یا هیجان زیادی میگیریم

 7. tanha گفت:

  کلا حس انرژی چجوری است؟کندالینی رو نمیگم.منظورم انرژی است که با باز شدن چاکرا باید حس کنیم.

 8. tanha گفت:

  سلام. اون روشی که توی اموزش جامع چاکرا و کندالینی گفته بودین (روش اول که از همه تاثیر گذارتره) رو انجام میدم ولی اصلا هیچ انرژی رو بعد از مسواک کشیدن خیالی حس نمیکنم. خیلی اعصابم خورده.الان چند هفته است که دارم تمرین میکنم.

 9. Moon گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ابتدا از طریق تصویر سازی ذهنی چاکراهامو سعی کردم که پاکسازی کنم بعد کمی که قدرت تمرکزم بیشتر شد رفتم سراغ فایل های صوتی و هرشب از اول تمریناتو انجام دادم تا چاکرای سوم رفتم بعد یه روز تمرینی انجام ندادم و بعد دوباره که خواستم انجام بدم یه حس خیلی آزار دهنده ای داشتم و برای اینکه برطرف بشه مجبور بودم بدنمو تکون بدم یا بازدم خیلی عمیقی داشته باشم و در نهایت نتونستم بیشتر از چاکرای دوم بالا برم و تمرینو قطع کردم دلیل این موضوع چی میتونه باشه؟

 10. meysam گفت:

  با سلام
  در رابطه با چاکرای دست ها من هر چقدر تمرکز میکنم تا حتی نبض رو در یکی از انگشتانم هم که شده حس بکنم موفق نمیشم چه برسه به احساس نبض در هر دو دست بصورت همزمان.
  لطفا راهنمایی کنید

 11. Saman zand گفت:

  باسلام
  چگونه چاکرا های فرعی رو باز کنیم؟

 12. tanha گفت:

  سلام.انرژی کالبد انرژِیکی ما از کجا تامین میشه؟ اصل انرژِی چیه و از کجا میاد؟ انرِژی به غیر از کمک به کندالینی و پرواز روح و… کاربرد دیگه ای هم داره ؟

 13. (lucy(black rochet گفت:

  درود
  کدوم چاکرا واسه هاله بهتره

 14. tanha گفت:

  سلام.بخش تماس با ما ی سایت درسته؟ اونجا پیام بدیم میخونین؟
  شما کلاس های حضوری یا یه همچین چیزی دارین؟

 15. Kia گفت:

  سلام. وقت بخیر و ایام بکام
  پیش از صحبت، از شما بابت سایت خوبتون و کتابی ک در اختیار من و دیگران قرار دادین تشکر میکنم.
  از طریق کتاب دینامیک اختری ۳ ماه روی چاکراهای فرعی کار کردم و درحال حاضر بصورت خیلی راحت و در حالت های متفاوت حتی بدون نیاز ب تمرکزِ زیاد انتقال آگاهی انجام میدم. مثل یک رود آهسته و روان جاری میشه و بالا پایین میشه و تمرینات مختلف چاکراهای فرعی (چرخشی ابرکشی جداسازی و قلم موکشی) و… ب راحتی صورت میگیره.
  ناگفته نماند در طول این ۳ ماه چندبار پرواز روح رو بصورت کوتاه مدت تجربه کردم ک همشون هنگام استراحت و خوابیدن بوده ولی بنظرم چون انرژیم کم بوده طولی نکشیده.(و باید بگم ک اخیرا متوجه شدم مسائلی ک در نوجوانی باهاشون مواجه شدم مربوط ب همین قضایا بوده)
  درحال حاضر باید کار روی چاکراهای اصلی رو شروع کنم و ۱ بار انجام دادم و براحتی انجام گرفته و طبق مطالبی ک خوندم پیش رفته. درحال حاضر با ۳ مساله مواجه شدم!

  ۱ اینکه طبق این کتاب چندروز باید روی چاکراهای اصلی کارکنم؟ چون تو کتاب تا اونجایی ک من خوندم ب این مطلب درست اشاره نکرده.

  ۲ اینکه الان ک تمرین تحریک انرژی و برانگیختگی رو برای آماده بودن کالبدهام میخوام ادامه بدم وقتی عمل چرخشی رو انجام میدم مدام سعی میکنه خلاف عقربه های ساعت پیش بره و ی چیزی انگار مانع میشه تا درجهت عقربه های ساعت تمرین کنم!
  درحالی ک من تا الان در جهت عقربه ها انجام دادم و همچین مساله ای ب این صورت پیش نیومده. (یعنی در طول این ۳ ماه خیییلی کم باهاش مواجه شدم و تازه شدت مخالفت مثل الان نبوده!)
  امروز لحظاتی خلاف جهت عقربه ها انجام دادم ب راحتی حرکت می‌کرد و اینکارم باعث شد ک زانوم دچار تنش و گرما شه( مثل چندبار اولی ک تازه شروع ب پاکسازی چاکراهای فرعی کردم)

  آخریشم اینه ک جدیدا موقعی ک میخوام انرژی رو از پشت ران ب قسمت کفل ببرم ب این ناحیه ک میرسم حالت چرخشی میگیره و خیلی سخت میشه ک بصورت مستقیم انجام بدم
  الان من باید دقیقا چیکار کنم!؟ ??

  ممنون میشم ب تمامی سوالاتم پاسخ بدین. ?

 16. alone whale گفت:

  سلام و ممنون بابت ایده میزگرد.
  وقتی روی همه چاکرا ها همزمان کار میکنم معمولا بعد از ۲۰ دقیقه حباب انرژی قدرتمندی دقیقا بین مقعد و دستگاه تنالسلی به وجود میاد که هربار تنفس میکنم بزرگتر و قوی تر میشه و مجبورم جریان انرژی رو قطع کنم یا به تمرین پایان بدم چون بنظرم امادگی برای کندالینی رو ندارم و چاکرا هام باز نیست.
  اون حباب چی هست و پیشنهادتون چیه؟

 17. alone whale گفت:

  سلام، ممنون بابت پاسختون متوجه شدم.
  فرق اینکه انرژی رو از بالا وارد و از ریشه خارج کنیم یا برعکس چیه؟

 18. علی گفت:

  سلام چند روزیه دارم تمرین تمرکز میکنم انگار دارن با مته پیشونیمو سوراخ میکنن،من اصلا تمرین چاکرا نکردم به اون نقطه هم اصلا توجهی نداشتم،دلیل چیه؟خطرناکه؟

 19. آسمان گفت:

  سلامم.برای کار روی چاکرای بالاتر باید چاکراه های پایینی رو باز بزاریم؟

 20. سعید گفت:

  سلاک خسته نباشید
  آیا با چاکراه های باز میشه ال اس دی یا قارچ های سمی یا گل یا روانگردان های دیگرو که روی تخیل تاثیر میزارن رو مصرف کرد؟ من قبل از باز شد چاکراه هام همه چی مصرف میکردم اما بعد از تجربه های روحانی دیگه مصرف نکردم الان که دریچه های باز دارم میخوام بدونم آیا ضرر داره و باعث بسته شدنش میشه البته مواد دودی رو که اصلا نمیتونم مصرف کنم چون چند بار بعد از باز شدن چاکراه ها قلیون کشیدم تا مدت ۲ هفته یک ماه به سختی دوباره باز شدن ولی درباره روانگردان ها که خوراکی هستند اطلاعاتی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

 21. hossein گفت:

  سلام و خسته نباشید
  یه جا خوندم که اگر چاکرا بیش از حد باز بشه مشکلاتی به وجود میاد.فکر کنم همین سایت بود البته
  خب اگر یه چاکرا رو زیاد باز کنیم چطوری میشه دوباره بسته بشه و به حالت تعادل برگرده؟
  لطفا این رو یک پست جدید بزارید چون شاید بدرد خیلیا بخوره
  و اینکه چطور بفهمیم یک موجود داره از انرژی ما استفاده میکنه؟آیا ممکنه خود ما هم از انرژی دیگران بگیریم؟چطوری؟
  میشه چاکرای چشم سوم رو فعال کرد و همه چیز رو ندید؟مثلا من از دیدن جنیان میترسم. میتونم خودم انتخاب کنم چی رو ببینم و چی رو نبینم؟
  بعد اینکه آیا چاکرا ها حجم دارن؟یعنی سه بعدی هستن یا مثل یه نقاشی روی کاغذ دو بعدی هستن و انرژی وارد میشه؟از اونها انرژی خارج هم میشه؟
  انرژی های غیرفیزیکی روی جسم فیزیکی هم تاثیر دارن و مثلا میتونن از خستگی جلوگیری کنن؟ (یعنی مثل انرژی که از غذا میگیریم)

 22. hossein گفت:

  سلام.
  شما در جایی گفتین که موجودات غیرارگانیک و حتی خود انسان ها ناخواسته یا با اراده خودبه چاکراهای ما وصل میشن و از انرژی ما استفاده میکنن
  جایی دیگر هم گفته شد که انرژی غیرفیزیکی در تمام عالم وجود دارد
  خب اگر اینجوریه چه نیازی دارن که از انرژی ما استفاده کنن و انرژی ما رو بدزدن؟؟؟

 23. الهام گفت:

  سلام من رو چاکرای سوم و چهارم دارم کار میکنم البته چاکرای اول و دوم رو باز نکردم بعد هربار تمرین ستون فقراتم درد میگیره این حالت طبیعیه؟

 24. Meysam گفت:

  با سلام
  چرا من هر وقت تمرکز میکنم و میخوام نیرو رو وارد بدن میکنم و هدایت کنم همه ی عضلات بدنم منقبض میشه؟

 25. اذیار گفت:

  سلام برون ریزی چاکرا ها چقد طول میکشه و چرا اینقد با درد و افسردگی و انزوا همراهه اصلا بلاخره قراره تموم بشه و چه کارهایی کمک میکنه این دوره قابل تحمل تر بشه

 26. METI گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چرا دیگه میزگرد برگزار نمی کنید ، ایده خیلی خوبی بوده و سوالات خیلی ها پاسخ داده شده لطفا ادامه اش بدید ممنون

 27. دختر دریا گفت:

  خسته نباشید.
  ببخشید من شنیدم برای اینکه بدونیم چاکراهامون یاز هستن یا نه باید هاله بینی بشیم.
  روش دیگه ای وجود نداره ایا؟؟
  اگر وجود نداره شما خودتون هاله بینی رو انجام میدید؟؟
  اگر انجام نمیدید،ما باید کجا دنبال اشخاصی باشیم که هاله بینی انجام میدند؟؟

 28. دختر دریا گفت:

  با سلام و درود مجدد.
  ببخشیـد من چند وقتی هست که دایره های کوچک نور سفید رو میبینم،بعضی وقت ها هم کمی ابی هستند،توی نت که سرچ کردم ازشون به نام نورهای فرشته یاد شده بود.
  میخاستم بدونم اینها ربطی به چشـم سوم داره یا نه همینجوری بوجود میاد؟؟؟

 29. مهدی گفت:

  سلام. میشه از راه ماورایی یه زبان دیگه رو یاد بگیریم و به آن مسلط بشیم؟؟

 30. DissLove گفت:

  باسلام و خسته نباشید….راستش من خیلی علاقه دارم که چاکراهام رو باز کنم….و همین طور پرواز روح و حرکت اجسام با نیروی ذهن …..ولی نمیدونم چرا یه ترسی مانع شده تا نتونم به سمتشون برم….البته این ترس درباره موجودات ماورایی هست….مثلا احساس میکنم که اگه من چشم سومم رو باز کنم موجودات عجیب رو میبینم‌….اما وقتی این پست رو خوندم نوشته بود که واسه دیدن موجودات ماورایی باید دید ماورایی رو پرورش داد…من تو خونه ی خودمون فقط میترسم یعنی نمیتونم تنها باشم ….بیشترین مکانی که ازش ترس دارم حموم….و ایینه داخلش…با اینکه هیچ اتفاقی واسم نیوفتاده اما….روز و شب هم واسم خیلی فرق داره…تو روز احساس قوی بودن میکنم و به خودم میگم حتما رو چاکراهام کارمیکنم…اما همین که شب میشه اون حس قوی بودن از بین میره و جای اون رو ترس میگیره….راه کاری هست که بشه این ترس رو خاموش کرد؟

  • با سلام. توصیه می شود از تمرینات رویابینی شروع کنید تا ترس شما نسبت به چیزهای ناشناخته کمتر شود.

  • Kia گفت:

   با سلام. طبق پاسخ تیم مدیریت تمرین رویابینی مفید هستش. و علاوه بر اون برای پاکسازی چاکرا ها و تمرین ها نیاز نیس ک حتما شب انجام بدید. من هم مثل شما تا حدودی ترس داشتم پس روز رو برای انجام تمرین هام انتخاب کردم. درحال حاضر بعد از گذشت مدتی شب هم تمرین میکنم ک بصورت خود بخود بعد از تمرین برونفکنی صورت میگیره حس ترسی ندارم چیزه خاصی وجود نداره یا درصورت وجود، مشکلی ایجاد نمیکنه مثل سایه سیاه ک دراین سایت توضیحش داده شده ک اصلا جای نگرانی نداره. شجاعت اینه ک با وجود ترس هات کاری رو ک میخوای انجام بدی. آیات قرآنی و صحبت با خدا، امامان و فرشتگان و طلب یاری و یا همون ایجاد هاله دفاعی درحالی ک تصور کنی نوری از ملکوت اعلا و از طرف پروردگار بر هاله تو و خودت میتابه برای من بسیار آرامش بخشه. خودتون رو تحت فشار قرار ندین ترس ها طبیعی هستن اما رفته رفته کاسته میشن. پاکسازی چاکرا ها رو هرروز منظم و ب ترتیب انجام بدین و بعد از تمرین خودتون رو درگیرش نکنین. انجام پاکسازی هاله دفاعی هم مفیده و اینکه صبور باشید و از ابتدا بدنبال پرواز روح نباشین. پاکسازی چاکراهای فرعی کمه کم تقریبا ۳ ماه نیاز داره و بعد اصلی ها. ک دراین زمینه سایت آرنوشا کاملا اطلاعات مفیدی رو دراختیار قرار داده. قدم های کوچیک و دنباله دار بردارین مسیر خودش نمایان میشه. موفق باشید درپناه خدا.
   با سپاس از سایت آرنوشا ❤️

 31. DissLove گفت:

  باسلام.ممنونم…فقط یه تمرین تکراری هس یا نه متنوع؟

 32. DissLove گفت:

  ببخشید من چیزی متوجه نشدم…فایل صوتی نداره؟

 33. DissLove گفت:

  واسه رویا بینی نیاز نیس که چاکراها باز باشه؟

 34. DissLove گفت:

  من کلی راجب تمرینات رویا بینی مطالعه کردم ولی متوجه منظورشون نشدم…من با فایل های صوتی راحت ترم اما هرچی تو گوگل سرچ میکنم همشون پولیه!چیکار کنم؟

 35. DissLove گفت:

  خوب بود ولی هنوزم گیجم..ممنون بابت مطالبتون

 36. na.sa گفت:

  چجوری وقتی یه ادم قوی میخواد ازمون انرژی بگیره نزاریم (حتی وقتی سپر هم درست میکنیم میتونه بگیره)

 37. faty گفت:

  سلام چطور می تونم چاکرام رو پاک سازی کنم .استاد بزرگوار من یک روز ک تمرین پرواز روح انجام میدم ولی وقتی می خوام روحم مثلا دستام بالا ببرم کشش زیادی رو حس می کنم و وقتی چشام باز می کنممی بینم
  ک واقعا دستای فیزیکمو بردم بالا

 38. مجید گفت:

  سلام، آیا فعالیتهای جنسی با همسر شرعی باعث تضعیف انرژی چاکراها میشه تاثیرش روی افراد تازه کار و حرفه ای چیه. ورزش کردن چطور آیا تاثیری روی قدرت چاکراها و انرژی کندالیتی داره؟
  ممنون از پاسخگوییتون

 39. شیلا گفت:

  سلام من چند وقتی هست که روی تحریک انرژیکی چاکراها تمرین میکنم ولی هر چقدر تمرین میکنم هیچ گرمایی احساس نمیکنم حس سنگینی و گزگز چرا ولی گرما نه خواستم ببینم آیا تنها با حس سنگینی و یا گزگز تحریک انرژیکی صورت گرفته یا اینکه حتما باید گرمایی هم احساس بشه؟

 40. Moon گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من دیشب یه حس عجیب و غریبی داشتم که نمیتونم توصیفش کنم شروع کردم به مراقبه و انرژی رو از پاهام حرکت دادم و از چاکراهام رد کرد تا رسیدم به چاکرا ششم و حس کردم منبسط شدم دیگه جسممو حس نکردم و حس کردم فضای اتاقو پر کردم بعد همینطور رفتم بیرون و به شهرو کشور و زمین و کهکشان یهو همه چیز واسم کوچیک شد بعد با همون سرعت که رفتم برگشتم و چاکراهامو بستم و تا ۵ شمردم که آگاهیم برگرده و سعی کردم بخوابم بعد از چند دقیقه خواستم برادرمو صدا کنم که برام آب بیاره ولی اصلا هیچ کنترلی رو بدنم نداشتم نه میتونستم حرکت کنم نه حرف بزنم ۳۰ ثانیه ای طول کشید تا تونستم خودمو حرکت بدم هنوزم که چند ساعت میگذره حس سبکی دارم و حس میکنم مثلا پاهام یا دستام خودشون نیستنو فضای دورشن این مسائل چه ربطی به هم دارن؟ من چرا اینطوری شدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار