قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
داستان ماورایی
داستان ماورایی (دختر برفی) – نوشته سمیرا
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
بهبود رویه سایت آرنوشا
نظرسنجی
مرداد ۲۲, ۱۳۹۷

میزگرد هفتگی ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

میزگرد هفتگی ۲ (سوالات مربوط به چاکراها)

درود!

موضوع میزگرد این هفته ما، پرسش و پاسخ در مورد چاکراها و کندالینی (که چشم سوم هم شامل آن می شود) است. هر سوالی در این خصوص دارید در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا در داخل پست به آن پاسخ داده شود.

ابتدا به تعدادی از سوالات رایج در این زمینه پاسخ داده می شود. سپس به مرور که شما هم در این بحث شرکت کنید مباحث مورد نظر شما هم به آن افزوده می شود.

 

تست چاکرا

 

 

۱- آیا می شود از ابتدا روی چشم سوم کار کرد؟

از آنجا که هر چاکرا به چاکرای قبلی خود مرتبط است و معمولا انرژی خود را از مرکز انرژی پایینی اش دریافت می کند بنابراین بهتر است قبل از باز کردن چشم سوم، روی چاکراهای دیگر هم کار کرده باشید. دوره آموزشی رایگان باز کردن چاکراها و فعال سازی کندالینی را می توانید دانلود کرده و تمرینات را شروع کنید.

۲- تعداد واقعی چاکراها

در  مورد تعداد و جایگاه چاکراها نظریات متفاوتی وجود دارد و از پنج تا ۱۲ چاکرا هم معرفی شده. کدام صحیح است؟

پذیرفته ترین حالت که توسط تجربیات دست اول افراد به دست آمده اعلام می دارد که تعداد آنها ۸ مورد است. منتها چاکرای دوم که معادل چاکرای جنسی است در سیستم ۷ گانه حذف شده و یا با چاکرای نافی یکی در نظر گرفته شده. البته اینها در مورد چاکراهای اصلی است وگرنه چاکراهای فرعی بدن به صدها عدد هم می رسد برای مثال چاکرا کف دست و پا و …

۳- چه زمانی می توانیم کندالینی را فعال کنیم؟

وقتی به خوبی تمامی چاکراها و نادی های سه گانه سوشومنا، آیدا و پینگالا را پاکسازی کردید تازه می توانید روی بیداری کندالینی کار کنید. البته کندالینی در همه افراد تا حدودی فعال است بنابراین منظور ما از بیداری آن، فعال سازی کاملش است.

۴- با بیداری چشم سوم چه توانایی هایی به دست می آوریم؟

توانایی ها بسته به میزان باز شدن این چاکرا و پیشرفت روحی مان متفاوت است. از افزایش بصیرت و خرد درونی گرفته تا مشاهده نور و الگوهای رنگی، هاله بینی، فکر خوانی، روشن بینی، پیشگویی، افزایش تمرکز فکر، سفر درونی، آینه بینی و …

۵- چه قدر طول می کشد کندالینی در ما کاملا فعال شود؟

این پروسه زمان بر است و در رایج ترین تمرینات معمولا حدودا ۱۰ سال طول می کشد البته به شرطی که روزانه چند ساعت زمان بگذارید.

۶- نادی چیست؟

نادی همان مسیرهای عبور انرژی در بدن هستند. در بحث کندالینی، سه نادی در محل ستون فقرات وجود دارند که انتقال دهنده انرژی کندالینی به سمت بالا هستند. (اطلاعات بیشتر در پست کندالینی).

۷- تمرینات باز کردن چاکراها زیر نظر مربی باشد یا توسط کتاب و سایت هم می شود؟

اگر به مربی خوب و حرفه ای دسترسی دارید چه بهتر که در کلاس های او حاضر شوید ولی یادگیری اگر به طور دقیق از روی منابع اینترنتی و کتاب باشد مشکلی ایجاد نمی کند و همان اثرات کلاس و مربی را دارد.

۸- در هنگام تمرین می توان به فایل صوتی مربوط به باز کردن چاکراها گوش کرد یا باید در سکوت تمرین کرد؟

فایل ها برای این ساخته شده اند که شما از روی آنها همزمان کار کنید. بنابراین به نوعی راهنمای شما هستند. اگر آنها را به خوبی حفظ شدید می توانید در سکوت هم تمرین کنید و همان دستورات را انجام دهید.

۹- مدت زمان باز شدن هر چاکرا چه قدر است؟ برای پرواز روح و رویابینی باید چاکراها باز باشند؟

بسته به میزان تمرینات و آمادگی قبلی شما و اینکه بخواهید برای چه منظوری از انرژی چاکرا استفاده کنید مدت زمانی از چند دقیقه یا حتی چند روز و هفته مورد نیاز است. اگر در چاکرا، احساس ارتعاش و تغییر دما و فشار احساس کردید یعنی باز شده است. البته باز شدن درجه دارد و مثلا برای پرواز روح نه تنها باید آنها را فعال و پاکسازی کرد بلکه باید انرژی را به صورت پیوسته در آن برقرار کرد. برای رویابینی نیازی به باز کردن چاکرا نیست ولی پرواز روح چرا. دلیل نیاز پرواز روح به انرژی چاکرا را می توانید در این پست بخوانید.

 

 

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

8
دیدگاه بگذارید

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 نظر دهندگان
Mohammad مهدی admin شادی نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
شادی
مهمان
شادی

سلام نادی یعنی چی؟

مهدی
مهمان
مهدی

سلام اگر تمرینات باز کردن چاکرا زیر نظر مربی باشه بهتره یا با همون تمرینات گفته شده تو سایت هم نتیجه مطلوب حاصل میشه ؟ با تشکر توجهتون

مهدی
مهمان
مهدی

و اینکه در زمان تمرین میشه به فایل صوتی اموزشی داخل سایت گوش داد و طبق اون عمل کرد یا تمرین باید در سکوت انجام بشه؟

Mohammad
مهمان
Mohammad

سلام. در حالت عادی برای باز کردن هر چاکرا چند روز زمان میخواد میشه توی یه روز یا ۱ ساعت باز کرد؟؟
برای خواب روشن بینی یا برونفکنی حتما باید چاکرا ها فعال کنیم؟؟

رفتن به نوارابزار