قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
چاکرای دوم
چاکرای دوم | مراقبه چاکرای دوم | پاکسازی چاکرای دوم
مرداد ۱۴, ۱۳۹۷
چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی | باز کردن چاکرای سوم
مرداد ۱۵, ۱۳۹۷

میزگرد ۱ (سوالات پرواز روح)

میزگرد ۱ (سوالات پرواز روح)

درود!

میزگرد های سایت آرنوشا چی هستند؟

هر چند مدت یک بار موضوعی انتخاب می شه و افراد سوالاتشون رو در مورد اون موضوع می پرسند و تحت عنوان میزگرد شناخته میشه. این کارها برای این هست که از میزان پرسش سوالهای تکراری در پست های مختلف سایت کمتر بشه و همه سوالات، یک جا در یک پست بررسی بشه. اگر کسی مجددا سوال تکراری رو پرسید به همین پست و با ذکر شماره سوال و جواب بهش ارجاع داده میشه.

موضوع این میزگرد: پرواز روح

 

پرواز روح

 

می رسیم به سوالات آقای tanha که پرسش هایی رو مطرح کردند که بارها سوال بقیه هم بوده:

۱- ایشون مطرح کردند که چرا روش های پرواز روح این سایت کمی با روشهای دیگر متفاوت هست؟

دلیلش این میتونه باشه که برخی از منابع اینترنتی تمایزی بین رویابینی و پرواز روح نمیدونند و هموت روشهای خواب آگاهانه رو به جای روش پرواز روح معرفی می کنند. بنابراین عجیب نیست اگر چیزی از مراقبه، چاکرا و انرژی و کالبدهای متعدد نشنویم.

۲- بحث افزایش ضربان قلب در حین پرواز روح

سوال بعدی ایشون و خیلی از افراد دیگه این هست که چرا ضربان قلب در هنگام برون فکنی و پرواز روح بالا میره. این به خاطر فعالیت بالای چاکرای قلبه و نه خود قلب. اگر همون موقع بیدار شید می بینید قلبتون داره به آرامی میزنه. وقتی تعادل در چاکراها برقرار بشه و چاکرای قلب توسعه یافته تر بشه و از میزان هیجانات کم بشه دیگه اون ضربان حس نخواهند شد.

۳- هنگام رسیدن به مرحله ارتعاش چه کنیم؟

پرسیده بودند بعد از ارتعاش چه کار کنند؟ اول از همه اینکه ارتعاشات باید طوری باشه کل بدن رو فرا بگیره. ممکنه گاهی شدید باشه گاهی خفیف ولی به هر حال می دونید که بدن انرژیکی تون تحریک شده. بهتره وسط ارتعاشات سعی نکنید برون فکنی کنید چون کارتون سخت میشه. بذارید ارتعاشات فروکش کنند و بعد از جسم توسط روشهایی چون تصور طناب و بالا رفتن از اون خارج شید.

توجه کنید که اگر انرژی چاکراهای شما کم باشه کالبد ثانویه ساخته نمیشه و در داخل همون کالبد اولیه باقی می مونید که کار اون فقط گسترده شدنه و نه خروج از بدن. پس قبلش حتما روی پاکسازی کالبد انرژی تون کار کنید تا بتونه به شما انرژی لازم رو قرض بده.

برای پاکسازی کالبد انرژی تون دو سری چاکرا رو باید پاکسازی کنید. یکی فرعی ها که عمدتا در دست و پا و … هستند و اصلی ها که همون هفت چاکرای معروفند. اگر حتی انگشت کوچک شما دارای گرفتگی انرژیکی باشه همون می تونه روی مراحل بعدی برون فکنی و جریان انرژی اختلال ایجاد کنه. روش های مختلفی برای پاکسازی هست که کاملش رو در دوره رایگان آموزش جامع فعال کردن چاکراها و کندالینی گفتیم. آموزشها هم نوشتاری اند هم به همراه فایل صوتی تمرین. از روش لمسی که تو کتابچه معرفی شده برای پاکسازی چاکرای فرعی استفاده کنید.

۴- در پرواز روح به کجاها می توان سفر کرد؟

ایشون پرسیدند که بعد از پرواز روح به کجا می ریم؟ ممکنه شما به جهان حد واسط این دنیا و جهان اختری برید. تو این حالت محیط اطراف مثل خونه خودتونه و فقط کمی جای وسایل جا به جا شده. کالبدی که استفاده میشه هم مخصوص همین جهانه. یک درجه بالاتر از اون جهان اختریه که باید با کالبد اختری رفت (این کالبدها بسته به ارتعاشات و انرژی ما خود به خود ساخته و عوض می شوند). جهان اختری با اینکه دنیایی حقیقی هست ولی تحت تاثیر عواطف و احساسات و افکار ما فورا تغییر شکل میده و در اصل خودمون باعث میشیم خیالی شه. هر چه قدر به عوالم بالاتر سفر کنید دنیاهای واقعی تر رو خواهید دید.

اگر هم بخواید به این عالم فیزیکی سر بزنید باید به جهان حد واسط وارد بشید ولی با کوچکترین فکر اضافی و از دست دادن تمرکز فکر، مشاهدات شما آمیخته با خیالات میشه و حتی ممکنه وارد جهان اختری بشید و کلا از این جهان حدواسط که خیلی شبیه جهان خودمونه خارج بشید.

اینکه کجا سفر می کنید دست خودتونه می تونه کهکشانها باشند یا مناظر مختلف و جنگلها….فقط اینکه اگر بخواید به عوالمی با ارتعاشات بالاتر برید باید خودتون هم انرژی کافی رو داشته باشید ولی برعکسش ممکنه و می تونید راحت به عوالم پست سفر کنید. پست بودن یک عالم به معنای اشغال بودنشون توسط موجودات خبیث نیست بلکه صرفا ارتعاش کمتر و مشابه جهان مادی ما رو دارند.

۵- گرفتن حقایق در عالم پرواز روح

جناب پرسیده اند Osyangar که آیا می شود با پرواز روح به حقیقت نابی از این دنیا رسید و همینطور به ادراک رسید؟

اگر منظور گرفتن اطلاعات حقیقی از این دنیا باشد به پست دیدن خانه همسایه از طریق پرواز روح مراجعه کنید.

اگر منظور گرفتن حقایق معنوی و ادراک باشد در این صورت باید گفت که بله قطعا. ابتدا به پست درسی از پرواز روح مراجعه کنید. پرواز روح بینش ما را نسبت به زندگی و مرگ تغییر می دهد. می توان با راهنمایان روحی ملاقات کرد و از آنها در مورد امور زندگی مشورت خواست. اگر مشکل کاری یا عاطفی در زندگی پیش می آید می توان از آن راهنمایان کمک گرفت تا بهترین مسیر را انتخاب نمود. ولی در این راه باید مواظب بود زیرا ممکن است اطلاعات غلط معنوی همچون تناسخ و زندگی گذشته به ما رونمایی شود و موجب سردرگمی مذهبی ما شود. همچنین برخی از انواع موجودات غیرارگانیک با ارائه اطلاعات نیمه غلط می توانند موجبات گمراهی معنوی ما را فراهم کنند. نیمه غلط از آن جهت که ابتدا سعی دارند با پیش بینی وقایع به صورت صحیح اعتماد ما را جلب کنند تا حرف های بعدی آنها را بدون چون و چرا بپذیریم و سپس هر چه بخواهند به خورد ما می دهند. همیشه ذهن پرسش گر و منطقی خود را داشته باشید و هیچ چیزی را به صورت محض نپذیرید تا مشکلی ایجاد نشود.

۶- خطرات پرواز روح

جناب محمد پرسیدند که امکان مرگ، سکته و جن زدگی در پرواز روح وجود دارد یا خیر؟

ما هر شب به طور عادی در هنگام خواب، پرواز روح غیرارادی می کنیم و روحمان از جسم فاصله گرفته و حتی ممکن است به جهان های روحی دیگه برود. به عبارتی خواب برادر مرگ است چون در هر دو روح از بدن خارج می شود ولی در اولی روح باز میگردد و در دومی، بازگشتی وجود ندارد. اگر تا به حال با این پرواز روح های غیرارادی شبانه نمرده ایم و اتفاقی برای ما رخ نداده بنابراین با انجام آگاهانه آن هم مشکلی پیش نمی آید. کمااینکه اگر هم کسی در حین پرواز روح مرده باشد در بین ما نیست که در مورد علت مرگ خودش بگوید.

در مورد امکان سکته هم باید بگویم که شما اگر بیش از حد بترسید هیجان ذهنی باعث می شود که ذهن به حالت خلسه عمیق نرود و نتوانید برون فکنی کنید و فورا بیدار می شوید. اگر تا به حال بعد از دیدن کابوس های شبانه سکته نکرده اید در هنگام بیدار شدن از پرواز روح هم سکته نخواهید کرد. ترس معمولا در اولین تجارب برون فکنی خواهد بود و بعد از کسب تجربه، دیدن وحشتناک ترین موجودات هم برای شما خنده دار خواهد بود زیرا می دانید وجود فیزیکی ندارند و نمی توانند به شما آسیبی برسانند. به هر حال اگر کسی خیلی از پرواز روح می ترسد توصیه می شود ابتدا تمرینات رویابینی آگاهانه که مشابه پرواز روح است را انجام دهد تا ترسش از چنین مناظر و موجوداتی بریزد و به حالت بودن در خارج از بدن عادت کند.

۷- انرژی و پرواز روح

سوال مهم دیگه اینکه مسئله انرژی در پرواز روح چه قدر مهم است؟ برای افزایش انرژی چه کار کنیم؟ از کجا بدانیم چاکراهای ما چه قدر باز هستند؟

برای دانستن جواب ابتدا به پست نقش چاکرا در پرواز روح مراجعه کنید. برای افزایش انرژی باید تمام چاکرای اصلی و فرعی باز شده باشند وگرنه یا برون فکنی رخ نمی دهد و یا ناقص انجام می شود. همچنین احتمال دارد در بینایی اختری و حرکت کردن در عوالم دیگر هم مشکل پیدا کنید. اینکه از کجا بدانیم چه قدر چاکراهای ما باز هستند می توانید به پست تست باز بودن چاکراها مراجعه کنید. همچنین باید قادر باشید به اراده خود انرژی را در بدن خود حرکت دهید. اگر حتی در کوچکترین بخش بدن، انرژی را حس نکردید یعنی هنوز باید تمرین کنید.

۸- کالبد انرژی و پرواز روح

همچنین سوال شده که کالبد انرژی در ارتباط با پرواز روح چیست؟

بدن ما دارای چندین کالبد است مانند کالبد انرژی، عاطفی یا اختری، ذهنی، روحانی، کیهانی و الهی… اما موقع برون فکنی قرار نیست خود کالبد انرژی یا اثیری را به بیرون بفرستیم بلکه کالبدی جدید و از جنس انرژی توسط نیروی چاکراها ساخته می شود و وسیله ای موقت است تا بخشی از آگاهی و کالبد اختری (یا کالبد های دیگر) وارد آن شوند.

۹- مدت زمان تمرین برای کسب مهارت در پرواز روح

سوال اینکه چه قدر باید تمرین کنیم تا بتوانیم پرواز روح کنیم؟

پرواز روح یک پدیده شانسی نیست بلکه یک مهارت است. درست مثل ورزش…برای مثال شما کی می توانید در ژیمناستیک بالانس بزنید؟ آیا شانسی می شود؟ خیر…باید مدتی روی عضلاتی چون دست و حفظ تعادل کار کنید. تغذیه مناسب داشته باشید و به موقع ورزش کنید. مجموعه این مهارتها می شود زدن بالانس واقعی. در مورد پرواز روح همین طور…شما وقتی می توانید آن را انجام دهید که قدرت تمرکز فکر شما به قدری بالا برود که بتوانید حداقل تا ۲۰ دقیقه پشت سر هم تمرکز کنید. برای رسیدن به این توانایی چه میزان زمان لازم است؟ گاهی چند هفته…گاهی چند ماه و گاهی سال…اگر تمرین شما اصولی و پشت سر هم نباشد ممکن است هیچ وقت جواب نگیرید. تا وقتی هم که این توانایی را به دست نیاورید نمی توانید به طور مستقیم و هوشیارانه پرواز روح کنید. بنابراین به جای تمرکز بر خود پدیده پرواز روح، باید روی کسب مهارت های جانبی آن تمرکز کرد. معمولا افراد بنا به تمرینات و میزان مستعد بودن، بین چند هفته تا چند سال می توانند پرواز روح را کامل یاد بگیرند.

محیط، ژنتیک، سبک زندگی و میزان آسیب های روحی روانی که در زندگی به آن دچار می شویم همگی بر روی مهارت های لازم بر پرواز روح اثرگذار هستند. فردی که در تبت به دنیا می آید و از ابتدا تمرینات تمرکز فکر را می آموزد و در محیطی دور از زندگی ماشینی زندگی می کند مسلما خیلی سریع تر از فردی که شب و روز غرق در حواسپرتی و موبایل و اینترنت است می تواند در پرواز روح موفق شود.

 

۱۰- سفر به دورترین نقاط در پرواز روح

سوال شده که چگونه به دورترین کهکشان ها سفر کنیم و اینکه اگر در جایی طلسم شده برویم برایمان اتفاق می افتد و آیا می توانیم به جاهایی که آدرس آن را نداریم دسترسی نداشته باشیم؟

جواب اینکه اگر شما در دنیای مادی برای سفر به نقاط دیگر به وسیله نقلیه نیاز دارید، وسیله نقلیه شما در برون فکنی، کالبد ظریف غیرفیزیکی شماست و چون در جهان غیر فیزیکی قرار ندارید بنابراین بعد زمان و مکان معنا ندارد و شما هر جا که نیت کنید به آنجا می روید. برای مثال می توانید چشمانتان را بسته و تصور کنید که در فلان جا هستید. در کمتر از چند ثانیه به آنجا منتقل می شوید. منتها جایی که قرار است بروید نباید از ارتعاشات شما بالاتر باشد ولی برعکس آن ممکن است. یعنی شما راحت می توانید به جهان های پست تر از ارتعاشات خود بروید ولی برعکس آن ممکن نیست.

اگر جایی طلسم شده باشد ممکن است نیروهای آن در بعد اختری هم فعال باشند و برای مثال در آن جو، موجودات غیرارگانیک به خصوصی وجود داشته باشند که بهتر است در چنین مکانهایی هاله دفاعی خود را تقویت کنید.

مهم نیست شما آدرس جایی را داشته باشید یا نه. تنها نیت کافی است تا شما خود به خود به محل مورد نظر بروید. برای برگشتن به بدن هم کافی است به جسمتان فکر کنید و نیت بازگشت باعث برگشتن واقعی به بدنتان می شود.

بعد مسافت در سفر پرواز روح مهم نیست و می توانید با نیت درونی در عرض چند ثانیه به فلان کهکشان بروید چون همانطور که گفتیم بحث مکان و زمان و محدودیت های آن تنها در مورد عالم فیزیکی مطرح است و نه جهانهای دیگر.

و اما سوالات آقای مهدی:

۱۱- آیا پرواز روح و بیرون بودن از جسم فیزیکی محدودیت زمانی خاصی داره؟ اگه داره حد اکثر زمانی که میشه پرواز روح کرد چقدر هست؟

بله بسته به انرژی موجود در چاکراها و میزان تمرکز فکر شما، سفرتون می تونه بین چند ثانیه تا چند ساعت باشه. موارد خیلی نادری از برون فکنی به مدت چند روز هم مشاهده شده ولی رایج نیست.

۱۲- یک فرد حرفه ای چقدر زمان میبره که از هوشیاری کامل وارد خلسه بشه و بعد از اون برون فکنی کنه؟

جواب شما در بند نهم آورده شده.

۱۳- جهان های پست تر خطرناک هستن؟

همیشه پست تر بودن یک جهان نشانه خبیث بودن آن محیط نیست. برای مثال جهان حدواسط فیزیکی و اختری نسبت به جهان اختری از ارتعاش کمی برخورداره و به جهان ما نزدیک تره ولی ممکنه تجارب بهتری رو نسبت به جهان اختری تجربه کنیم. ولی معمولا این طور هست که اگر جهانی دارای ارتعاشات پایین باشد موجوداتی پلیدتر در آن پرسه می زنند.

۱۴- میشود در حالت پرواز روح با انسان هایی که بیدار هستن ارتباط برقرار کرد؟

بله به شرطی که وارد جهان حدواسط فیزیکی و اختری بشید.

۱۵-  آیا میشود با پرواز روح، وارد خواب انسان های دیگه شد؟

بله ولی خیلی به ندرت.

۱۶- تفکرات ما توی پرواز روح میتونه به موجودات غیر ارگانیک و ارواح آسیب بزنه؟ (مثلاً یه هیولای خطرناک رو تصور کنیم)

بله و نوعی ساخت اگرگور و همچنین روش دفاعی محسوب می شه.

۱۷- شما گفتین که نمیشه وارد جهان های بالا تر از ارتعاشمون شد، آیا راهی هست که بشه ارتعاشمون رو بالاتر ببریم؟

بله با انجام تمرینات انرژیکی و پاکسازی بیشتر چاکراها.

۱۸- تبدیل رویابینی به پرواز روح چگونه است؟

کافی است وقتی در رویا آگاه شدید تصور کنید که همه صحنه های رویا محو می شود و خودتان را در جسم فیزیکی احساس می کنید. تکان نخورید…در همان لحظه به روش طناب سعی کنید از جسم خود خارج شوید و یا صرفا حس کنید که سبک شده اید و از بدن بیرون می آیید. احتمالا احساس ارتعاش و علائم برون فکنی را هم تجربه می کنید. اگر انرژی شما به حد کافی باشد و چاکراهای شما فعال باشند به احتمال زیاد این دفعه در کالبد اختری تان هستید.

۱۹- ارتعاشات چه قدر باید قوی باشند؟ اگر خفیف بود چه؟

بسته به میزان انرژی چاکراهای شما ارتعاشات می تواند قوی یا خفیف باشد. البته دقت کنید که گاهی ارتعاش شدید و آزار دهنده خود نوعی نشان دهنده وجود بلاک و گرفتگی انرژیکی و مقاومت در بدن است و ارتعاشی مناسب است که به صورت جریان روان و گرم انرژی و ملایم حس شود. اگر هم هیچ ارتعاشی حس نشود ممکن است نشان دهنده فعال نبودن چاکراها باشد.

۲۰ – آیا واقعا در فلج عضلات نمی توان تکان خورد؟

اگر وارد عالم اختری شده باشید مسلما بدن فیزیکی قابل تکان دادن نیست و فقط دست بدن اختری دچار حرکت می شود و ممکن است با دست بدن فیزیکی اشتباه گرفته شود. گاهی هم در خلسه سبک هستید و آماده اید وارد فلج عضلات شوید. اگر اراده کنید می توانید بدن خود را تکان دهید ولی همین که به این کار بی میل هستید و تمایلی برای بر هم زدن حالت عمیق ریلکس خود ندارید نشان دهنده پیشروی به خلسه عمیق تر است و فلج واقعی عضلات رخ می دهد. همیشه هم برای ورود به عالم اختری نیازی به فلج عضلات نیست و حتی برخی در حال پیاده روی هم می توانند برون فکنی کنند که البته کاری پیشرفته است.

۲۱- روش خروج از بدن توسط طناب چگونه است؟ آیا چشمها بسته باشند؟

این کار باید در خلسه عمیق که مسلما چشم ها بسته است و ارتعاشات فروکش کرده اند انجام شود. نیازی نیست تصور دقیقی از این کار داشته باشید. فقط حس کنید از طنابی خیالی بالا می روید. اگر تصور این کار سخت است می توانید به این فکر کنید که بدن شما سبک شده و کم کم از جسم فیزیکی شما فاصله می گیرد و به سقف نزدیک می شود. اگر هم اتفاقی نیفتاد یا انرژی شما برای این کار کم است یا کلا وارد خلسه عمیق نشده اید و افکار شما پراکنده است.

۲۲- آیا در هنگام ورود به خلسه برای برون فکنی نباید تکان خورد؟ حتی بدن خود را هم نخوارانیم؟

به هیچ وجه حتی به اندازه یک سانتی متر هم عضلات خود را تکان ندهید چون در این صورت ذهن می فهمد که شما بیدار هستید و فرمان فلج عضلات را صادر نمی کند. گاهی خارشها به خاطر عبور جریان انرژی است و ممکن است حتی حس کنید که تعداد زیادی مورچه از صورت و سایر اعضای بدن شما بالا می روند. اوایل این حالات عادی هستند و به آنها توجه نکنید. بی حرکت ماندن مزیت دیگری هم دارد و آن گسترش کالبد اولیه و جدایی نسبی از کالبد فیزیکی و فراهم آوری شرایطی بهتر برای جریان انرژی و ساخت کالبد ثانویه است.

۲۳- آیا دیدن موجودات غیرارگانیک در هنگام برون فکنی خطرناک است؟

هیچ خطر فیزیکی ندارند چون شما خارج از جسم خودتان هستید و فقط به خاطر بیداری حواس اختری، آنها را بهتر مشاهده می کنید. برای اینکه کمتر با آنها رو به رو شوید و یا از انرژی خواری آنها در امان باشید، قبل از برون فکنی و یا بعد از آن، هاله دفاعی ایجاد کنید.

۲۴- حس تکان خوردن بخشی از بدن مثل دست در هنگام خلسه عمیق

گاهی دست فیزیکی شما تکان نخوره و دست کالبد رویا یا اختری شما حرکت کرده و این حالات در قبل از برون فکنی کامل، رایج هست. همچنین گاهی واقعا دست فیزیکی به خاطر گرفتگی های انرژیکی قبلی و ورود انرژی جدید به آن، مقاومت انرژیکی در آن صورت می گیرد و حالتی مثل یک دفعه پرت شدن در آن پدید می آید که با پاکسازی های انرژیکی در طی روز این حالت قبل رفع است. در هر حال این حرکات مختصر که خود به خودی هم رخ می دهند مانعی برای پرواز روح نیستند (به شرطی که شما را از خلسه خارج نکنند). اینکه با چنین حواسپرتی هایی از خلسه خارج نشوید به قدرت تمرکز فکر شما بستگی دارد که آن هم قابل پرورش است.

۲۵- از کجا بفهمم که وارد خلسه عمیق شدم یا نه؟

پست فهمیدن عمق خلسه را مطالعه کنید.

۲۶- آیا روش مدرسه تجارب خارج بدن برای پرواز روح مناسب است یا خیر؟

روش های آنها تنها برای رویابینی است و پرواز روح نیست و خود موسس آن به تفاوت بین آنها اعتقادی ندارد.

۲۷- حس چسبندگی به بدن موقع خروج آگاهی از بدن و سپس تمام شدن سریع تجربه به دلیل چیست؟ آیا این تجربه، پرواز روح است؟

اگر انرژی و حالت کشش به بدن رو به صورت خودکار ( و نه تلقینی) حس کنید به احتمال زیاد پرواز روح است. هر جا که حس کردید بدن شما گیر کرده و نمی توانید از آن قسمت جدا بشید یعنی دچار گرفتگی انرژی در آن ناحیه هستید و باید تمرینات پاکسازی انرژی را در آن محل زیادتر انجام بدید. وقتی میزان انرژی شما در کل کم باشد یا دید اختری ندارید و یا در راه رفتن در حالت پرواز روح دچار عدم تعادل و مشکل می شوید و تجربه شما هم زود تموم میشود. بهتر است کار بر چاکراهای فرعی و اصلی را هم در راس کارهای خود قرار دهید تا تجربه کامل تر و طولانی تری داشته باشید.

۲۸- وقتی میخوام برون فکنی کنم موقع خلسه یه حس عجیبی بهم دست میده انگار رو غلطکم با فاصله یکی دو میلیمتر احساس میکنم هی چپ و راست یا بالا پایین میشم دلیلش چیه چطوری برطرفش کنم؟

به طور کلی احساس شناور شدن بر بالای بدن، حس سبکی، مشاهده اتاق با چشمان بسته و تصاویر مختلف در طی خلسه، به خاطر انبساط کالبد اولیه است. این کالبد قابلیت خروج از بدن ندارد و بیشتر برای کارهایی چون دید از راه دور و روشن بینی و آینه بینی استفاده می شود. برای اینکه از بدنتون خارج شوید بابد به قدری انرژی حیاتی داشته باشید که کالبد ثانویه ساخته شود و آگاهی شما به همراه کالبد اختری وارد آن شود. کار بر چاکراها و عمیق تر کردن خلسه می تواند به این کار کمک کند.

۲۹- شما گفتین دیدن بقیه موجودات خطری نداره ولی من جایی شنیدم اگر جن رو ببینی به روح آسیب میرسه و حتی شنیدن صداش باعث مریضی میشه. جریانش چیه؟

اطلاعات عجیب و غریب در کتابها و اینترنت زیاد دیده می شود و حتی ادعا می کنند ممکن است تسخیر شوید ولی این حالات ربطی به پرواز روح ندارد و در حالت بیداری هم ما همچنان در تماس با این موجودات هستیم و مشکلاتی که برای خودمان درست می کنیم (مثل انجام احضارات و صادر کردن اجازه به آنها برای دخالت در زندگی مان و …) باعث نفوذ آنها در زندگی ما می شود وگرنه ما هر شب به طور عادی برون فکنی غیرارادی می کنیم و با هزاران موجود در ارتباط هستیم ولی اتفاق بدی نمی افتد.

۳۰- شما به دنیاهای با ارتشاعات بالاتر از اختری وارد شدین؟چطوریه؟ویژگی های ظاهریش چه فرقی با اختری میکنه؟

بالاتر از جهان اختری، جهان ذهنی است که شدیدا نیازمند تسلط کامل بر عواطف و قوای ذهنی است و برای ورود به آنجا هم باید با کالبد ذهنی وارد شد و بنده تا به حال به آنجا نرفته ام.

۳۱- این کارهای دفاعی واقعا اون موجودات رو میکشه یا باعث دردشون میشه؟یا فقط از ما دورشون میکنه؟

در اکثر مواقع باعث دوری آنها می شود و کشتن و سوزاندن موجودات دیگر معمولا توسط اوراد الهی قابل انجام است.

۳۲- از یه جایی خوندم که اگه در پرواز روح از بدن دور بشی روحی که بدن نداره وارد بدنمون میشه این حقیقت داره؟

در هنگام پرواز روح، روح شما به طور کامل از بدن خارج نمی شود و تنها نسخه ای ثانویه از آگاهی و بخشی از کالبدهای شما وارد کالبد ثانویه حامل آنها می شود. این اتفاق به طور طبیعی در خواب شبانه هم رخ می دهد منتها به صورت ناآگاهانه. اگر تا به حال اتفاقی نیفتاده با پرواز روح آگاهانه هم مشکلی ایجاد نمی شود حتی اگر مسافت طولانی باشد (بعد مکان در دنیای غیرفیزیکی معنای چندانی هم ندارد).

 


حالا اگر بقیه هم سوالی در زمینه پرواز روح دارند تو قسمت کامنتها مطرح کنند. اگر جالب توجه بود اون سوالات رو هم با نام خودشون داخل همین پست میارم و پاسخ میدم. اگر هم موضوع عمومی تری بود جناب آقای علی خانی عزیز پاسخشون رو در همون بخش کامنتها خواهند داد. کامنتهایی هم که هیچ ارتباطی با این پست ندارند به اونها پاسخ داده نخواهد شد.

شما هم می تونید در بحث شرکت کنید و نظرات خودتون رو نسبت به سوالات ابزار کنید به شرطی که مطابق قوانین سایت و قوانین کشوری باشه.

دقت کنید که اینجا یک پست آموزشی نیست و فقط به سوالات کلی که در حوزه پرواز روح به ذهنتون میاد پاسخ داده میشه.

برای آموزش پرواز روح از صفر تا صد، به زودی دوره ای جداگانه گذاشته خواهد شد.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

70
دیدگاه بگذارید

avatar
29 Comment threads
41 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 نظر دهندگان
ali رضا امید رحیمی آسمان علی خانی (تیم مدیریت) نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Sara
مهمان
Sara

سلام ،ایده ی جالبیه،ولی منکه هیچوقت به جواب سؤالام نرسیدم،و بنظرم سوالاتی که فعلا مطرح شده و پاسخ داده شده، اهمیت چندانی ندارند و عملا مشکلی رو حل نمیکنن. تنها جان روشها ی ارائه شده خیلی زیادن مهم اینه که کدوم عملا به درد بخوره. شما سعی کن بتونی پرواز کنی بعدش هرجا دلت خواست میری،هرجا بتونی میری و هرجا نتونی نمیری. موقع ارتعاش بدن هم فقط آرامشتو حفظ کن،نترس هیچ چیزی برای ترسیدن نیست. به شنیده هات و دیده هات حین ارتعاش اصلا توجه نکن،فقط منتظر باش ارتعاشات تموم شن تا کارتو ادامه بدی.

Osyangar
مهمان
Osyangar

سوال من اینه که آیا میشه با پرواز روح به حقیقت نابی از این دنیا رسید و همینطور به ادراک رسید؟

محمد
مهمان
محمد

درود. تو مطالبی که خوندم ذکر شده بود که امکان مرگ در خواب یا کابوس وجود نداره و اتفاقی برای جسم فیزیکی نمیوفته
خواستم ببینم در پرواز روح هم هنینطوره ؟ آیا موجودات غیر ارگانیک دیگه نمی تونن
به ما صدمه بزنند ؟ و البته اگر آدم در حین
کابوس یا حتی پرواز روح به علت ترس یا استرس زیاد بیدار شه و از اون حالت خارج
شه امکان داره که تو بیداری بر اساس همون استرس یا ترس سکته کنه یا مشکلی براش پیش بیاد ؟
ممنون میشم جواب بدید .

tanha
مهمان
tanha

سلام.مرسی از پاسخ ها.می بخشین زیاد سوال میپرسم.منتظر دوره اصلی هستیم.
یه کم از تجربیاتتون بگین که برای اولین بار چی شد و چه حسی داشتین؟بعد از چه مدت تمرین برای اولین بار موفق به برون فکنی شدین؟
از کجا بفهمیم که انرژی چاکرامون چه قدره و چه جوری بیشترشون کنیم؟
کالبد انرژی رو یه کم توضیح بدین یعنی چی؟ چون فعلا نمیتونم دانلود کنم.
ما چند تا کالبد داریم و هر کدوم چه جوره رو هم توضیح بدین.

unlimited
مهمان
unlimited

با سلام اگر بخواهیم به کهکشان برویم چکار کنیم
سرعت حرکتمان چقدر است؟
و ایا اگر در مکانی که طلسم شده باشد امکان گیر کردن وجود دارد ؟؟اگر ادرس ندانیم چه؟؟

یاسین
مهمان

با سلام من سوال دارم
من چشم اختری دارم موقع مشاهده اختری مثلا به زمین نگاه میکنم تو ذهنم میخوام شبیه دریا باشه و دقیقا تغییر شکل میده
۱-این به چه کار من میاد؟
۲-تو پرواز روح هم همینطوره؟
ممکنه به این مطلب بی ربط باشه میشه جواب بدید ممنون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. سوال اول خود را در پستهای مربوط به چشم سوم ارسال کنید یاسین عزیز. بله در پرواز روح هم میتوان هر صحنه دلخواهی را ایجاد کرد.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. سوال اول خود را در پستهای مربوط به چشم سوم ارسال کنید یاسین عزیز. بله در پرواز روح هم میتوان هر صحنه دلخواهی را ایجاد کرد.

tanha
مهمان
tanha

میشه تمام توانایی هایی که قبل پرواز روح رو نیاز داریم(مثل تمرکز ذهنو…) روبگین که تمرین کنم.روش تمرینشون هم بگین.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. در پست ذکر شده که در اینجا مطلب آموزشی گذاشته نمی شود و فقط پاسخ به سوالات است. برای یادگیری مهارت های لازمه می توانید به پستهایی که به طور جداگانه گذاشته مراجعه کنید. برای مثال برای چاکراها به این پست و برای تمرکز فکر به این پست و برای یادگیری خلسه و ریلکس کردن به این پست مراجعه کنید.

tanha
مهمان
tanha

سلام.میدونم .منظورم یه پست جداگانه است که توی اون کامل پیش نیاز های پرواز روح روبگین(همشون با هم و به طور تخصصی).چون هرچه قدر تلاش میکنم برونفکنی کنم نمیشه.فک کنم اول باید پیش نیاز هام رو بهتر کنم.مگه نه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. پست آموزش پرواز روح را خوانده اید؟ در آنجا از مسائل تئوری تقریبا کامل گفته شده. غیر از آن دوره تخصصی دیگری به عنوان محصول بعدی سایت در حال ساخت است که البته غیر رایگان است و چند ماه طول می کشد تا تهیه شود.

tanha
مهمان
tanha

ممنون .خوندم.اما هرکاری که میکنم نمیشه.میخوام از این به بعد از روش رویابینی اگاهانه پرواز روح رو انجام بدم.مطمعن هستم که حداقل از پس این یکی بر میام!فعلا میخوام رویابینی آگاهانه انجام بدم اما از شانس من اونم نمیشه.قبلا تو خواب یهو اگاه میشدم ولی بلد نبودم پایدارش کنم.الان که بلد شدم پایدارش کنم تو خواب اگاه نمیشم.اعصابم خورده.البته قبول دارم که یه کم عجولم.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. با عجله نمیتوان این تمرینات را انجام داد. به نظرم روی یک روش تمرکز کنید و وقتی موفق به انجامش شدید سراغ کار بعدی برید. حداقل چند ماه وقت لازم است تا یک روش را درست پیاده کنید.

tanha
مهمان
tanha

مرسی.فعلا دارم روی رویابینی کار میکنم اما هنوز نتونستم تو رویا اگاه بشم و کنترلش کنم.

مهدی
مهمان
مهدی

سلام، اینا سوالهای من هستن: ۱. آیا پرواز روح و بیرون بودن از جسم فیزیکی محدودیت زمانی خاصی داره؟ اگه داره حد اکثر زمانی که میشه پرواز روح کرد چقدر هست؟ ۲. یک فرد حرفه ای چقدر زمان میبره که از هوشیاری کامل وارد خلسه بشه و بعد از اون برون فکنی کنه؟ ۳. جهان های پست تر خطرناک هستن؟ ۴. میشه در حالت پرواز روح با انسان هایی که بیدار هستن ارتباط برقرار کرد؟ ۵. آیا میشه با پرواز روح، وارد خواب انسان های دیگه شد؟ ۶. تفکرات ما توی پرواز روح میتونه به موجودات غیر ارگانیک و ارواح… بیشتر »

Sara
مهمان
Sara

سلام?
وقت بخیر،ادمین عزیز اگه امکانش هست لطفا جواب بدین،ممنونم
منتظر بودم خوابم بگیره،بعد فهمیدم دارم میخوابم،نمیدونم شروع رویابینی بود یا شروع برونفکنی،اطرافمو میدیدم و منتظر بودم اون حالاتو بگذرونم که دیدم یه مار سیاه کنارمه،ترسیدمو سعی کردم بیدار شم و شدم…. انقد جن دیدم عادت کردم ولی دیگه مار ندیده بودم،خودشم مار سیاه،تعبیری که برا مار سیاه نوشته شده شامل این دست خوابها هم میشه؟یافقط تخیل و چیز بی معنایی میتونه باشه؟!اگه باز دیدم بهش توجه نکنم؟قبل خواب ایت الکرسی و توحیدم میخونم.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ادمین خودشان وقت نمی کنند پاسخگوی نظرات باشند. امیدوارم من بتوانم کمکی به شما بکنم. تعبیر خواب معمولا در مورد خواب های غیرآگاهانه بیشتر کاربرد دارد. حیواناتی چون مار و گربه و عقرب معمولا بیشتر مربوط به موجودات غیرارگانیک هستند.

Sara
مهمان
Sara

ممنونم که راهنمایی میکنید،اینها خطری ندارن؟یعنی بازم فقط مسأله ی ترس وغلبه بر اونه؟

Sara
مهمان
Sara

ادمین عزیز،چندروزیه که دارم تجربه های ماورایی مو مینویسم،امیدوارم کسی نبینه و نخونه،چون نمیدونم چه توضیحی براش خواهم داشت! ??
بنظرت نوشتنشون کار درستیه؟ خیلی ارومم میکنه و این کارو دوست دارم,

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله نوشتن باعث تخلیه احساسات و عواطف و صافی فکر می شود. اگر می خواهید کسی آنها را نخواند بهتر است یک زبان رمز برای خودتان ایجاد کنید و رمزی بنویسید.

Sara
مهمان
Sara

چه کار سختی! ممنونم که جواب میدین

tanha
مهمان
tanha

سلام.من الان یه ماهی میشه که دارم تمرین میکنم.اما چند تا مشکل دارم.
۱٫ ارتعاشاتی که حس میکنم حدود یه دیقه طول میکشه و بسیار خفیفه.چه طوری بیشتر بکنمش؟
۲٫گفتید دچار فلج عضلات میشدید ولی میتونم راحت بدنم رو تکون بدم.
۳٫ روش طناب رو باید با چشم باز تصور کنیم یا از پشت پلک بسته؟ البته در هر صورت جواب نمیده.
۴٫نباید تکون بخوریم. اگه بدنمون خارش گرفت یا یه چیزی مثل این چی؟

tanha
مهمان
tanha

سلام.وقتی از رویابینی میخوام پرواز روح کنم سوت بلندی میشنوم و عضلاتم منقبض میشه که باعث میشه تمرکزم رو از دست بدم و از عمد بیدار بشم. چیکار کنم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

انقباض عضلات به خاطر گرفتگی های انرژی است که باید در طی روز تمرینات پاکسازی انرژی را انجام دهید تا رفع شوند.

tanha
مهمان
tanha

سلام.یه حالتی هست که هنگام رویادیدن اتفاق میفته… یکهو از خواب بیدار میشیم و صدای سوت شدیدی رو میشنویم و عضلات منقبض میشن و … که منتهی به برونفکنی میشه.دقیقا وقتی صدای سوت رو شنیدم چیکار کنیم تا برونفکنی کامل بشه و یهو قطع نشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. این صداها به خاطر تغییر فرکانس انرژیکی شماست. باید در روز آن قدر قدرت تمرکز انتخابی خود را تقویت کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید روی چه چیزهایی تمرکز کنید یا نکنید و حواستان پرت نشود.

Saman zand
مهمان
Saman zand

با سلام و خسته نباشید
من وقتی می خواهم از خلسه سبک به خلسه عمیق برم همیشه نا خود آگاه یک قسمت که معمولا دست چپمه ناخودآگاه تکان میخوره و تمرکز کلا بهم میخوره و دیگه نمیتونم برم خلسه عمیق
چیکار باید انجام بدم؟

tanha
مهمان
tanha

سلام.از کجا بفهمم که وارد خلسه عمیق شدم یا نه؟ اگه فهمیدم نشدم ایا مشکلی دارم یا طبیعی است؟( اخه برام عجیبه که کار به این آسونی رو نمیتونم به درستی انجام بدم انجام بدم.)

علی
مهمان
علی

این کتاب روش خواب شفاف در چند روز گفته آیا کارآمده؟
http://obe4u.com/files/phase_pr.pdf

علی
مهمان
علی

سلام امروز برای اولین بار تمرینای رویابینی اجام دادم روش چرخه حسی انجام دادم که کلا خوابم پرید بعد یک ساعت خوابم برد قبل خواب به خودم تلقین کردم که وقتی بیدار شدم چشمام باز نمیکنم از جام تکون نمیخورم و سعی میکنم روحم از بدنم جدا کنم وقتی بیدار شدم تلاش کردم بار اول زوز زدم بدم تکون خورد از خواب پاشدم دوباره خوابیدم ایندفه کل بدنم شروع به لرزیدن کرد تلاش کردم روحمو جدا کنم اولا انگار یه وزنه سنگین رو کمرم بود(به شکم خوابیده بودم) بعد کلی تقلا کردن تا نصف بدم روح جدا شد تا چشمامو… بیشتر »

Amirreza
مهمان
Amirreza

وقتی میخوام برون فکنی کنم موقع خلسه یه حس عجیبی بهم دست میده انگار رو غلطکم با فاصله یکی دو میلیمتر احساس میکنم هی چپ و راست یا بالا پایین میشم دلیلش چیه چطوری برطرفش کنم

شب زنده دار
مهمان
شب زنده دار

با سلام…اگه میشه راجع به حس ششم و صدای درون هم مطلب بذارین…تشکر فراوان

hossein
عضو
hossein

سلام.
شما گفتین دیدن بقیه موجودات خطری نداره ولی من جایی شنیدم اگر جن رو ببینی به روح آسیب میرسه و حتی شنیدن صداش باعث مریضی میشه. جریانش چیه؟

سوال دوم اینکه شما به دنیاهای با ارتشاعات بالاتر از اختری وارد شدین؟چطوریه؟ویژگی های ظاهریش چه فرقی با اختری میکنه؟

سوال سوم اینکه این کارهای دفاعی واقعا اون موجودات رو میکشه یا باعث دردشون میشه؟یا فقط از ما دورشون میکنه؟

یک دوست
مهمان
یک دوست

سلام خسته نباشید
میخواستم بگم چگونه به بقیه ثابت کنیم که جهان فرامادی وجود دارد و پرواز روح واقعیت دارد؟بهشون بگیم انرژی پرانا تون رو فعال کنید و آشناشون کنیم با این انرژی؟غیر این چی بهترین جواب براشون خوبه که واقعا آگاه کننده شون باشه و دیگه قبول کنن؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. مسائل ماورایی با تجربه کردن و علاقه شخصی و تمرین قابل باور می شوند و نمی توان اعتقاد کسی را با زور تغییر داد.

محمد
مهمان
محمد

سلام
من یه سوال دارم از یه جایی خوندم که اگه در پرواز روح از بدن دور بشی روحی که بدن نداره وارد بدنمون میشه این حقیقت داره؟

hossein
مهمان
hossein

سلام و خسته نباشید

آیا در پرواز روح درک ما از جهان بهتر میشه؟مثلا میشه ابعاد اضافی فضا زمان که در حالت بیداری قابل مشاهده نیست رو دید و درک کرد؟

اگه میشه یکم توضیح بدین ک چه چیزایی رو میتونیم درک کنیم

سوال دوم اینکه تا چه حدی میشه از جسم دورشد؟
اگر بی نهایت،آیا شما امتحان کردین کجا جهان تموم میشه؟و بعد از اون چیه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. در مورد سفر در زمان می توانید پست سفر در زمان در پرواز روح را مطالعه کنید.
در مورد بعد مکان و دور شدن از جسم هم نظریه ای است که می گوید بعد مکان در عوالم غیر فیزیکی معنا ندارد و آگاهی ما در حال گردش در اطلاعات است.

آسمان
مهمان
آسمان

سلام.دوستم شب ها دچار بختک میشه اونم چندبار در یک شب…و یکبارم اونو دیده.راهی واسه گنترلش هست؟یا از حالتش واس انجام کاری استفاده کرد؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله می توان آن را به پرواز روح تبدیل کرد. تصور کند در آن حالت از طناب خیالی بالا می رود یا سبک شده و به سقف نزدیک می شود.

آسمان
مهمان
آسمان

درود. راهی واس این هست که کلا نیاد سراغش؟؟؟؟

آسمان
مهمان
آسمان

یا میشه باهاش ارتباط برقرار گرد؟؟؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. روش های دفاعی مثل ایجاد هاله دفاعی می تواند آن را دور کند. برای ارتباط هم می توانید تا مرحله رویابینی یا پرواز روح پیش بروید و رو در رو با آن صحبت کنید.

امید رحیمی
مهمان
امید رحیمی

سلام ودرود خدمت دوستان من سوالم اینه که افرادی هستند که استعداد پرواز روح رو داشته باشن و شرایط استعداد چیه

سوال بعدیم اینه من نمیتونم تمرکز کنم
ایا راهی برای خلاصی از اون وجود داره

و دیگه اینکه استادم گفت برای بار اول باید حتما کسی پیشت باشه ایا درسته یا تنهایی هم میشه انجام داد

و اخرین سوالم اینه که چطور میتونم به مرحله ارتعاش برسم

ممنون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. همه انسانها استعداد پرواز روح را دارند. برای رفع مشکل عدم تمرکز فکر باید تمرینات مراقبه را جدی دنبال کنید. نیازی نیست کمی همراهتان باشد. برای رسیدن به مرحله ارتعاش باید هم ذهن و هم سطح انرژی شما در وضعیت مناسبی باشند.

رضا
مهمان
رضا

سلام وخسته نباشید. ببخشید من یه مشکلی دارم که حدود یک ماهه اذیتم میکنه.من تا یک هفته هیچ خوابی نمیدیدم و فقط سیاهی بود…سیاهی مطلق…وولی بعد از یک هفته وارد یک مکان مه گرفته میشدم.یه زمین سیاه که مه سفید همه جاشو گرفته.یه دخت ابی رنگ…ابی فیروزه ای میبینم که میوه هاش همه ابی فیروزه ایی و درست شبیه سیبه…انقدر خوابشو دیدم که تا حدودی میتونستم کنترلش کنم.چند بار دست زدمم به درخت.یه حس عجیبی داشتم انگار من یه لامپ یه ولتی هستم که دارم از یه ژنراتور دوهزار ولتی نور میگیرم(مثالی که متوجه بشید چی میگم)بعد از چند هفته… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. هر انسانی در شبانه روز بین ۳ الی ۵ خواب می بیند و اگر چیزی یادتان نمی آید پس فراموششان کرده اید. سعی کنید صبح ها بعد از بیداری خوابتان را بلافاصله یادداشت کنید. اوایل صبح چند بار بیدار شوید تا بهتر خواب هایتان یادتان بیاید. در مورد درخت و ارتباط آن با آب احتمالا تلقین خودتان است و جن زدگی این گونه نیست. البته قدرت تلقین را هم نباید دست کم گرفت و بهتر است خودتان را وارد خلسه کنید و تصور کنید که ارتباط درخت و آب از بین رفته و هر بار به آب دست… بیشتر »

ali
مهمان
ali

با عرض سلام و خسته نباشید
پس میتونیم در برونفکنی زمان بیشتری درست کنیم و اطلاعات و آگاهی مون رو بالا تر ببریم ؟
و در واقع میتونیم بگیم که در پرواز روح حد و مرز خاصی و محدودیت آنچنانی وجود نداره؟
ببخشید استفاده از محصول شما برا کسایی که کمتر از ۲۵ سال سن دارن مشکلی که نداره یا باید
به اطلاعات و حد خاصی برسن؟
دست شما درد نکنه آقای خانی ممنونم برای راهنمایی هاتون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله گذشت زمان در عالم اختری و عالم فیزیکی متفاوت است. محدودیت سنی گذاشته شده به خاطر این است که افراد کم سن تر یا مشغله های دیگر دارند و یا ذهن پرهیجانی دارند و پشتکار افراد بالغ تر را ندارند ولی اگر احساس می کنند به بلوغ فکری و ذهنی لازم رسیده اند مشکلی ندارد.

آسمان
مهمان
آسمان

سلام/وقتی چشمامو میبندم و تمرکز میکنم فشار بدی ب مغزم میاد و حس میکنم میخواد بترگه! واقعا میترسم و تمرین رو قطع میکنم اما میتونم لرز ش انرژی رو حس کنم ک از سرم تا پام میرع اما این فشار خیلی بده/نظرتون؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. این حالت در اوایل مراقبه عادی است چون انرژی زیادی از چاکرای تاج به سر وارد می شود و فعالیت چشم سوم هم بالاتر می رود ولی رفته رفته با پاکسازی انرژی های بیشتر، این حالات رفع می شود.

رفتن به نوارابزار