قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
کندالینی
مقدمات کندالينی يوگا | کندالینی یوگا چیست؟
مهر ۷, ۱۳۹۶
رویابینی
تمرين حرکات ورزشی در رويابينی آگاهانه یا خواب روشن
مهر ۱۰, ۱۳۹۶

مکانيسم اصلی باز شدن چشم سوم؟

مکانيسم اصلی باز شدن چشم سوم؟

تفاوت فعال سازی با باز کردن کامل چاکرای چشم سوم؟
علت درد در پيشانی پس از فعال سازی چشم سوم؟
چشم سوم چگونه باز می شود تا موجودات ديگر را ببينيم؟

جواب:

اگر هر يک از سوالات فوق برای شما پيش آمده است، جواب آن در بخش زير توضيح داده شده است.

همانطور که می دانيد، ما دارای ۷ کالبد هستيم.

هر يک از اين بدن ها (به جز جسم فيزيکی)، دارای ۷ چاکرای اصلی در محل چاکراهايي که می شناسيم هست (البته در برخی سيستمها، هر يک از بدن ها را متعلق به يک چاکرا می دانند که بيشتر حالت استعاره دارد).

در اينجا ما تنها در مورد دو بدن، يعنی بدن انرژی (اختری) و بدن عاطفی (استرال) و ارتباط آنها را با باز شدن چشم سوم، صحبت خواهيم کرد.

در مرحله اول گشايش چشم سوم، معمولاً لازم است که چشم سوم مربوط به بدن انرژی فعال سازی شود. اما فعال سازی يعنی چه؟

ما در حالت عادی، هيچ حس خاصی را در ناحيه پيشانی بين دو ابرو (محل چشم سوم) نداريم (لازم به ذکر است که اين چشم، تنها در اين ناحيه قرار ندارد. بلکه به صورت يک تونل، از پيشانی آغاز شده و در همان امتداد تا پشت سر ادامه می يابد).

فعال سازی هر چاکرا، موجب افزايش سياليت انرژی در آن نقطه و تسهيل کارکرد طبيعی آن چاکرا می شود. در مورد چشم سوم (مانند ساير مراکز انرژی)، اين فعال سازی ممکن است توسط برخی مانتراها، تصوير سازی ذهنی، تنفس سايشی (بخش اول تمرينات آن) و …. صورت گيرد. از نشانه های فعال شدن آن، احساس سنگينی، ارتعاش، گزگز و يا حتی درد خفيف در آن نقطه است که مربوط به ورود انرژی بيش از مقدار قبلی به آن ناحيه و پاکسازی موانع انرژی آن است. فعال سازی اين چاکرا ممکن است در عرض چند ساعت تا چند روز رخ دهد.

بايد توجه داشت که مورد فوق، در مورد چشم سوم موجود بر کالبد انرژی است.

سپس با ادامه تمرينات انرژيکی و کار بر چاکراهای پايين و برطرف سازی موانع انرژی موجود بر کانال اصلی که ۷ چاکرا با به هم متصل می سازد، راه برای ورود هر چه بيشتر انرژی از چاکراهای پايين به چشم سوم باز می شود.

از اثرات اين تمرين، افزايش ميل به مراقبه، افزايش هوشياری ذهنی و آرامش نسبی است.

اين تمرين، به تنهايي نقشی در ديدن ناديدنی ها ندارد. در واقع افرادی هستند که حتی استاد انرژی درمانی هستند و به راحتی انرژی را در هر کجای بدن خود به حرکت در می آورند ولی ديد مکاشفه ای ندارند….

مهارت در تمرين فوق و توانايي به حرکت در آوردن انرژی در چاکراها بيشتر برای برون فکنی کالبد اختری و انرژی درمانی مورد نياز است.

برای رويت جهان ها و موجودات ديگر، حتما بايد چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی يا استرال باز شود.

يکی از اين راه ها مراقبه است.

در حالت عادی، به دليل وجود عقده های روحی و عاطفی و عدم توانايي تمرکز فکر، ذهن ما دائما مشغول فکر کردن است…. انرژی پرانا که بايد از طريق مراقبه يا خواب (حالت بی ذهنی و تمرکز فکر) از طريق چاکرای هفتم وارد کالبدهای اوليه ما شود، به دليل فکر کردن و مشغوليت ذهنی ما، کاملا مسدود می شود. در واقع هر نوع حواسپرتی و فکر کردن، مثل سپری هست برای ورود به اين انرژی و اجازه نفوذ آن به ما را نمی دهد.

اما در حالت تمرکز فکر و يا بی ذهنی، اين انرژی به راحتی از طريق چاکرای هفتم وارد سيستم ما شده و موانع انرژی را در وجود ما برطرف می کند (مانند اشعه ليزر) و ممکن است آن انرژی های منفی مربوط به عقده ها و عواطف منفی به صورت آزاد شدن گرما، از وجود ما خارج شود.

با پيشروی اين حالت، نه تنها کالبد انرژی بلکه کالبد عاطفی ما هم تصفيه شده و راحت تر می توانيم تمرکز فکر کنيم. با ورود بيشتر انرژی پرانا به چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی، اين چشم بزرگتر و بزرگتر می شود. با بزرگتر شدن اين چشم، قدرت تمرکز فکر هم بالاتر می رود و اثر مستقيم بر يکديگر دارند.

سپس تا جايي اين چشم (چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی) تقويت می شود که قادر هستيم جهان ها و موجودات ناديدنی را رويت کنيم.

البته اين گشايش چشم سوم به يکباره رخ نداده و فرآيندی چند ساله هست. در طی مراحل گشايش آن، حالات زير مشاهده می شود:

– افزايش وضوح روياها
– افزايش ميزان حدسيات درست از وقايع
– افزايش ديدن رويابينی آگاهانه به صورت خودکار (نه با کمک تکنيک های آن)
– سهولت در پرواز روح (برون فکنی کالبد اختری)
– سهولت در مراقبه (حتی تا ۱۸ ساعت در روز)
– عدم به خواب رفتن ذهن (حفظ هوشياری حتی در خواب)
– در نهايت، رويت ناديدنی ها (جهان ها و موجودات نامرئی و …)

در مورد تنفس سايشی (تکنيکی بسيار قوی در گشايش چشم سوم)، علاوه بر فعال سازی چشم سوم مربوط به کالبد انرژی، چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی به واسطه مشاهده نقاط نورانی و تصاوير ابر گونه پشت پلک چشم و فرستادن انرژی زياد از طريق تنفس سايشی به اين نقاط نورانی و تقويت آنها رخ می دهد. در نتيجه اين عمل، اين نقاط نورانی کم کم رشد پيدا کرده و تبديل به تصاوير روحانی واضحی می شوند.

بر اساس موارد فوق می توانيد افرادی که ادعای باز شدن چشم سوم را از افرادی که واقعا اين کار را انجام داده اند تشخيص دهيد. اگر ديديد شخص مدعی، رفتارهای عصبی و سرشار از نگرانی داشته و يا قدرت تمرکز فکر بالايي ندارد و زود رنج و … هست، غير ممکن است چشم سوم او برای ديدن موجودات ديگر باز باشد. چون کار اين چشم، قبل از آنکه مربوط به رويت ناديدنی ها باشد، مسئول کنترل عواطف، حفظ تمرکز فکر و هنر مشاهده ضعف های درونی و برطرف کردن آنها است.

متاسفانه افراد مدعی دروغين در اين امر بسيار هستند و افرادی هم که صاحب اين توانايي هستند در سکوت به سر می برند.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

92 دیدگاه ها

 1. حسین گفت:

  سلام استاد.خسته نباشید.میشه نظرتون رو در مورد کتاب دینامیک اختری وکاندلینی و چاکراها ترجمه استاد ارام بگید.
  کتاب استاد ارام خیلی سخته ولی دینامیک اختری اسونتره.
  ممنون از لطفتون

 2. محمد گفت:

  سلام ادمین محترم و ممنونم به خاطر زحمات شما که حداقل با واقع گرایی به متافیزیک دارید نگاه میکند و این نشان از تجربه شما دارد
  در مورد مسله متافیزیک ابتدا لازم است دیدگاه خودمان را از متافیزیک و چشم سوم درست کنیم چون خیلی بزرگ نمایی شده در این مسله و همچنین امار نادرست که همه تصور میکنند دیدن ماورا بازی کودکانه است و میتوان به راحتی به ان عالم وارد شد …. هر چند لازم است بدانیم که متافیزیک و چشم سوم و کندالینی با تمرین بدست نمیاید و در نهایت ممکن است منجر به نابودی شخص بر اثر تمرینات و تخریب سیستم عصبی و سلولهای مغزی گردد چرا که این مسله فقط یک استعداد ذاتی ناشی از حالت های انرژی درونی شخص است که مبتواند ببیند و یا ارتباط داشته باشد و به تمرین و تلاش و اراده حاصل نمیشود مگر کسی که ان را در خود داشته باشد پس خوبه قبل از هر کاری در این مورد کسی که خودش دارای چشم سوم فعال است که بسیار کم هستند را پیدا کنیم و از انها سوال کنیم که ایا وارد این تمرینات شویم یا نه … پاسخ این شخص در بله یا نه میتواند مجوز ورود باشد چون انها میتوانند حالت های اترژی شخص و تشخیص دهند … بنابراین ۵۰ سال اگر وقت را صرف پیدا کردن استاد کنند بهتر از تمرینات خودسرانه ای است که فقط انرژی شخص را نامنظم و نابود میکند ….

 3. حسین گفت:

  سلام استاد.مطالبی در مورد خود هیپنوتیزم بزارید.
  با تشکر.

 4. بنیامین گفت:

  سلام یعنی باید اول پنج چاکراه اول رو باز کنیم تا چشم سوم قابل باژ شدن باشه؟

 5. حسن گفت:

  سلام ببخشید میتونم شمارتون رو داشته باشم باهاتون صحبت کنم من خیلی مبتدی هستم و ب این علم خیلی علاقه دارم نیاز ب کمک شدید دارم ی چن وقتی هست با این مطالب درگیرم ولی چیزی دستگیرم نمیشه چون معنی و مفهوم خیلی از کلمات رو نمیدونم میخوام ساده تر بران بیان کنید

  • admin گفت:

   سلام. تنها راه ارتباطی همین سایت هست. مدیریت این سایت شغل اصلی من نیست و بنابراین لزومی نداره وقت بیش از حد بذارم.

 6. ماهان گفت:

  باسلام و وقت بخیر. من دیدن نور با چشم باز در شب تاریک حاله مه اندود و نورانی ابری سیاه سفید ک مابینش نورانی بود رو مشاهده کردم ولی نمیدونم چ تمرینات حرفه ای میتونم انجام بدم واس بهبود. سکرات طبیعیه

 7. محمد گفت:

  با سلام. استاد شما که کامل ناامیدم کردین . اگه سالها طول میکشه یا حتما باید بقیه چاکراها فعال بشن که فایده نداره ادامه بدم. چون من بقیه چاکراها واسم مهم نیست فقط چشم سوم مهمه . با روش تنفس فرسایشی که گذاشتین ادامه بدم آیا ممکنه سالها طول بکشه ؟ تا یک سال باشه اشکال نداره ولی بیشتر طول بکشه فایده نداره.، اثرات دیدن نورهای محوشونده در پشت پلکها بعد از چه مقدار زمان این تمرین حاصل میشود؟ آیا با دید اختری میتوان گفت چشم سوم فعال شده است،؟ ممنون میشوم پاسخم را بدهید..

  • admin گفت:

   سلام. تو این روش که توسط دکتر ساگان معرفی شده اشاره ای به چاکراهای پایین تر نشده و مستقیم روی چشم سوم کار کرده. شاگرداش تا قبل یک سال تونستن تو این روش موفق بشن. خودمم بعد چند هقته انجامش علائم خوبی ازش دیدم ولی به خاطر فشار به کندالینی اونو ادامه ندادم.

 8. محمد گفت:

  من چند وقته نورهايي به رنگ هاي مختلف اطراف خودم ميبينم كه تا بحال يدونه پروانه كه توش همه رنگيوجود داره رو دوبار جلوي چشمام ديدم كه هر طرف نگاه ميكنم بازم هست دفعه اول يكي از چشام تا چند دقيقه تار شد دفعه دوم تشنج كردم چيه اين؟

 9. یامین گفت:

  سلام به همگی ، استاد میتونین یکم درباره فرق بین چشم سوم و چشم بصیرت صحبت کنین و مطلب بزارید ، ممنون میشم خسته نباشید .

 10. 김미용 گفت:

  سلام کتابو مطالب روانشناسی زیاد میخونم علاقه خیلی زیادی ب این جور چیزا دارم بعضی از چاکراهامم باز کردم الان جدیدا خیلی جذب چشم سوم شدم دوست دارم بازش کنم ولی خیلی استرس دارم و میترسم پشیمون شم بعضی وقتام به چیزایی تو خواب مببینم که به واقعیت تبدیل میشن قبلا اتفاقات فردا رو تو خواب میدیعیننمیدیدم خیلی زیاد نیس ۱۵ سالمه خیلی دوست ندارم در این مورد با بقیه صحبت کنم اما فکردم شاید ی مشاور کوچیکیدر این مورد و اینکه ب نظرتون این کجام بدم یا ن !. بیشتر، از این میتربتونیدکوچیکینظرتونسم ک انقدر غرقش بشم تا افسرده بشم یا هرچیزه دیگه

 11. 김미용 گفت:

  جدی!!!!!۲۵ من تا اون موقع احتمالا وارد عرصه جدیدی شدم 😐
  ولی چند وقت پیش تو مدرسه از حرفایه دبیر حوصلم سر رف دوبار چاکراهایه دسمو باز کردن تله کنیزیو تمرین ک خیلی خوب بود ولی وقتی رسیدم خونه خیلی خوابم میومد تا فردا صبش خوابیدم خخ

 12. 김미용 گفت:

  بله درست میگین حتی ی بار صدا مامانمو شنیدم ک میگفت مریض شده ??:| حالا جدا ازینا پیشنهادی برای استفاده از چاکرا ها به غیر از چشم سوم ندارید

 13. 김미용 گفت:

  بله دیدم ممنون^^

 14. آرسام گفت:

  با سلام . ببخشید من از سن کوکی تا الان که ۲۸ سالمه هروقت که خوابیدم در هوشیاری کامل خوابیدم و حتی کوچکترین صداهای اطرافیانو میشنوم و گاهی هم حتی پاسخ میدهم . بجز مسایل پیش بینی که معمولا درست درمیاد و اینکه همیشه حاله افراد واشیا رو هم حتی میبینم البته اکثرا بصورت تکرنگ ولی در خوب بصورت رنگی هاله های افرادو میبینم .آیا ممکنه چشم سوم من کامل باز نشده باشه ؟ یا اصلا این نشانه ها مربوط به چشم سوم هستند ؟

 15. سمیرا گفت:

  سلام. چه خوب که با سایتتون آشنا شدم. چند سوال ازتون داشتم.
  ۱) من دارم برای باز شدن چشم سومم از کتاب (یوگا در هفت مرحله) استاد محمدرضا یحیایی استفاده میکنم. ایشون در این کتاب چیزی درمورد باز شدن چاکراهای دیگه قبل از چاکرای ششم نگفتن. روششون هم برای باز شدن چشم سوم، مدیتیشن با خیره شدن به شعله ی شمع هستش. که هر هفته باید به یک نقطه ی خاص از شمع خیره شد و … . میخواستم ازتون بپرسم آیا شما این کتاب و این روش رو تایید میکنید و فکر میکنید نتیجه بخشه این روش؟
  ۲) آیا با باز شدن چشم سوم، اختلالی در زندگیم ممکنه بوجود بیاد؟ مثلا ناخواسته پی به رازهای مگوی اطرافیانم ببرم که اصلا تمایلی به دونستنش ندارم یا آیا اجنه و ارواح رو به راحتی میبینم یا برام سردردهای شدید ممکنه پیش بیاد؟؟ یعنی کنترلی در دستم نیست برای مهار اینکه چه چیزهایی رو ببینم و حس کنم یا چیزهایی که تمایلی ندارم رو اصلا نبینم؟ چون اصلا دلم نمیخواد اختلالی در روند طبیعی زندگیم پیش بیاد یا مجبور بشم موجودات غیرارگانیک رو ببینم.
  ۳) راستش هدف من از باز شدن چشم سوم، فقط معنویات و رسیدن به حقیقت و اینجور داستانها نیست. دلم میخواد در زندگی روزمرم و در مسائل کاری و روابطم با افراد هم از این قدرت استفاده کنم. فقط که هدف افراد از زندگی، معنویات نباید باشه. بنظر من انسان باید چند بعدی باشه و هم به مادیات توجه کنه و هم معنویات. حال اگر از این قدرت در جهت مادیات استفاده کنم به گونه ای که حواسم باشه به کسی آسیبی نزنم. آیا در اینصورت میشه از این قدرت در این جهت هم استفاده کرد؟
  ۴)همسرم قبلا چندباری با چشمهاش اجنه و روح یکی از اقوامش که فوت شده بود رو دیده بود. میگه هیچ ترسی هم ازشون نداره. خیلی تمایل داره که یه جن تسخیر کنه تا اون جن در خدمتش باشه و در عین حال هیچ آسیبی هم بهش و به زندگیمون نزنه یعنی از نوع خوبش باشه. بنظرتون باید چطور اینکارو بدون دردسر انجام بده؟؟

  • admin گفت:

   روش خیره شدن به شمع و انجام تراتاکاهای مربوط به اون برای باز شدن دائمی چشم سوم خیلی موثر نیس. مگر اونکه مراقبه های این چنینی اون قدر ادامه پیدا کنه که خود به خود باعث باز شدن چااکراهای پایینی هم بشه.
   در مورد انتظاری که از چشم سوم میره پست خطرات چشم و پست روش باز کردن چشم سوم به روش شخصی رو سرچ کنید. شاید اون چیزی نباشه که فکرشو میکردید.

   • طهماسب گفت:

    سلام خسته نباشید. آیا میتوان به کمک اساتید در چند دقیقه چشم سوم را کاملا باز کرد ؟ در فیلم دکتر استرنج ،استادش با گذاشتن انگشتش چشم سوم او را در چند دقیقه باز میکند . آیا این کار امکان دارد ؟ آیا شما عزیز در این باره کمک می نمایید و یا از همکاران شما ؟ آیا راه میانبری از تمرینات چند ماهه و یا چند ساله وجود دارد ؟

 16. reza گفت:

  ببخشید برای فعال سازی چشم سوم و دیدن اجسام غیب کتابی هم است

 17. زهرا گفت:

  سلام…اینکه چشامو می بندم ولی باز محیط رو میبینم ولی محیط به رنگ سیاه و سفید و حالت نگاتیوی داره مربوط به چشم سوم یا مشکل بینایی پیدا کردم؟؟

 18. طهماسب گفت:

  سلام و درود بر شما . بنده در حدود چهار هفته است که تمرینات نقطه سفید ، بیست دقیقه مراقبه اوم ، بیست دقیقه شنیدن اصوات اجنا ، بیست دقیقه تمرین نور و سی دقیقه تنفس سایشی را در روز انجام می دهم. در این تمرینات علاوه بر خارش اجنا و دیدن انواع نور های زرد بنفش و سرمه ای ،دو سه روز است که در آخر تمرینات با چشمان بسته وقتی به نقطه اجنا تمرکز می کنم،درحدود یک یا دو دقیقه تصاویر مختلف آدم ها با وضعیت های گوناگون به صورت خیلی واضح و رنگی از جلوی چشمم رد میشوند. مثل این که در گوگل در قسمت تصاویر آنها را به صورت شفاف و رنگی مشاهده می کنم. حتی یکی از این ها به من ناراحت شد و اخم کرد. و اینکه در آخر تلاش کردم بفهمم در اطراف آیا معادن طلا و نقره وجود دارد یا نه! در حدود چهار پنج ثانیه دیدم که در یک کارخانه کامیون ها بار طلا و نقره خالی می کنند . با این توصیفات آیا چشم سوم بنده در حال باز شدن میباشد یا اینکه دچار توهم و یا تصویر سازی ذهنی شده ام.اگر احتمال باز شدن چشم سوم میباشد، با ادامه تمرینات آیا میتوان حوادث و رویدادهای آینده را به صورت فیلم خیلی کوتاه مشاهده کرد.با تشکر از راهنمایی های شما .

  • admin گفت:

   درود. بله اینها از علائم باز شدن چشم سوم هست. در مورد دیدن چهره ها نظرات مختلفی وجود داره از جمله مشاهده زندگی های قبلی که البته بهش اعتقادی ندارم و یا چهره راهنمایی روحی و دمونها و ارواح و …
   مسلما هر چه قدر بیشتر روش کار کنید چیزهای جالب و پیشرفته تری خواهید دید.

 19. طهماسب گفت:

  درود بر شما عزیز ، در توصیفات قبلی بنده مربوط به دیدن مناظر و اشخاص در تمرینات چشم سوم و تمرکز بر اجنا ، بعد از نوشتن مطالب بالایی رفتم تمرینات شنیدن اصوات اجنا و تمرین نور و تنفس سایشی را انجام بدهم. با شروع این سه تمرین ،هجوم انواع مناظر طبیعی رنگی و چهره اشخاص را مشاهده کردم .حتی یک فیلم پنج ده ثانیه‌ای از طبیعت از جلوی چشمان بسته ام رد می شدند. به حالتی دچار شده بودم که تمرکز نصفه نیمه ای که قبلا در تمرینات داشتم آنرا هم از دست داده بودم. در تمرین نور مجبور می شدم تمرین را از اول اجرا نمایم. قبلا در اواسط تمرینات دیدن نور ها و مناظر خیلی انگشت شمار بود. ولی حالا به صورت فزاینده افزایش پیدا کرده است .واینکه چند ساعت قبل تمرین نقطه سفید و مراقبه اوم را انجام داده بودم. با این توضیحات آیا راهی وجود دارد که در حین تمرینات از هجوم تصاویر و مناظر تا حد ممکن جلوگیری کرد تا تمرکز مان به هم نریزد ؟ و این را بگویم که چند ساعت بعد از تمرینات اثری از این مناظر و اشکال را نمی بینم. با چشمان بسته و با تمرکز بر اجنا فقط مه ای از نور های زرد و سرمه ای رنگ و یا نقاط نورانی در گوشه چشمان و یک نقطه نورانی زرد بزرگ در چشم راستم که شاید مربوط به تمرین نور است را میبینم . آیا با ادامه تمرینات در ساعات دیگر مشاهده این مناظر و اشکال مختلف میسر می شود ؟ خیلی ممنون.

  • admin گفت:

   اون تصاویر که معمولا خیلی گذرا و سریع هستن و مثل تصاویر بین خواب و بیداری هستن تو حالت مراقبه چشم سوم زیاد دیده میشن و گاهی تخلیه انرژیکی اون هستن و دیدنشون و یا حذفشون دست خودمون نیست مگر اینکه کامل پاکسازی کرده باشیم. تازه هر چه قدر چشم سوم شما فعال تر بشه ممکنه عوالم دیگه رو هم ببینید و بیشتر تمرکز شما رو به هم بزنن و یا مثلا نورهای شدید و یا حالت خارج شدن روح از چشم سوم هم بهش اضافه بشه. کم کم اینها عادی میشن و دیگه حواستون بهشون پرت نمیشه. هر تجربه ای پیش میاد اون رو بپذیرید و بعدش به تمرینتون ادامه بدید.

 20. محمد حسن گفت:

  با سلام
  کلاً باز شدن چشم سوم خوب نیست چون ادم جنیان را میبینه و وقتی اونها فهمیدن طرف این قابلیت را داره دیگه رهاش نمیکنن و سعی میکنن اذیتش کنند .فرد رفتارهایی از خودش نشون میده که برای دیگران عجیبه و فکر میکنن مشکل روانی یا جنون داره چون چیزهایی میبینه و بهشون عکس العمل نشون میدهد ممکنه بخنده بترسه در حالیکه بقیه افراد جمع خیلی عادی هستند چون چیزی نمیبینند و به این خاطر فکر میکنن او مشکل داره اما بهر جهت جنیان هم میتونند ادا اطوار دربیارن حواس فرد را پرت کنند و کلا نباشه بهتره . نظر اساتید چیه در این مورد؟

  • admin گفت:

   شما باز شدن چشم سوم رو مثل خوردن داروی روان گردان توهم زا میبینید که شخص هر لحظه موجودات عجیب میبینه که بقیه نمیبینن. دیدن با چشم سوم قابل کنترله و وقتی شخص نخواد با تنظیم انرژی و بر هم زدن تمرکز میتونه اراده کنه چیزی نبینه.

 21. طهماسب گفت:

  سلام بر شما . بنده چند هفته است که برای باز کردن چشم سوم انواع تمرینات را از جمله شنیدن اصوات اجنا به مدت بیست دقیقه در روز را انجام می دهم. این صدا همراه با موزیک و ارتعاشات صدای یک زن میباشد. آیا شما از این اصوات قدرتمند و مطمئن سراغ دارید تا در سایت خوبتان قرار دهید ما استفاده نماییم ؟ و سوال دیگرم اینکه ما با چه روشهایی از مطالب و ویدیو های یوتیوب درباره چشم سوم و غیره که به زبان انگلیسی هستند برای ما به زبان فارسی زیر نویس یا ترجمه شود ؟ آیا راهی ارزان و به صرفه برای گوشی موبایل وجود دارد ؟ در گوگل در این باره جستجو کردم تجهیزات گرانقیمت بود و روشهای دیگر را نفهمیدم.با تشکر از زحمات شما عزیز.

  • admin گفت:

   اونها مانتراهای هندی هستن که چون مال دین خاصی هم هستن نشرشون خلاف قوانین کشوری هست. ما کار ترجمه فیلم انجام نمیدیم ولی تو یوتیوب اگه به فارسی برگردید هستن کسایی که ترجمه کردن.

 22. محمد گفت:

  سلام برای پرواز روح آسون تریتن روش چه روشیه با تشکر.

 23. طهماسب گفت:

  سلام خسته نباشید. بنده شش هفته است که تمرینات نقطه سفید ، تمرین نور و تنفس سایشی ، اصوات اجنا و مراقبه اوم را انجام می دهم. حدودا ده روزی میشود که احساس گرما در بالای سر و آزاد شدن انرژی گرمایی در کف پاهایم بخصوص در پای چپم به دفعات زیاد تقریبا بیست سی بار در روز را دارم . این علایم مربوط به فعال شدن کدام چاکرای ما میباشد؟ آیا احساس این انرژی گرمایی در آینده بیشتر هم میشود ؟خیلی ممنون.

  • admin گفت:

   درود. احساس گرما در بالای سر به خاطر ورود انرژی پرانای زیاد به چاکرای تاج هست. در واقع وقتی تمرکز بالا بره مسدودیتی برای ورود انرژی از طریق اون چاکرا نیست. در مورد پاها هم دو امکان هست. پاها در ارتباط با چاکرای اول هستن و وقتی چاکرای اول در طی تمرینات فعال بشه پاها هم انرژی زیادی رو حس میکنن. احتمال دوم به خاطر باز شدن چاکراهای فرعی در پاها هست که راحت تر از بقیه جاها باز میشن و چون وسیله ارتباطی ما با زمین هستن و انرژی از طریق اون به زمین دفع میشه بنابراین در خروج انرژی اضافی از بدن نقش دارن و تحریک میشن.

 24. محمد گفت:

  سلام
  گرم شدن انگشت کوچک دست راست دلالت بر چه چیزی دارد؟

 25. زهرا گفت:

  سلام….وااای خدای من تمام این توضیحاتی که آقای طهماسب در مورد خودشون دادن برای منم صدق میکنه …از جمله اینکه من مواقعی که در حالت آلفا میرم تصاویری رو مبینم که شبیه فیلم هستن…مردم رو میبینم که درحال رفت و آمد هستن یا بعضی مواقع یه جاده رو میبینم یا یکبار احساس میکنم یه شخصی رو دیدم و اوهم من رو دید و برایم اخم کرد در حین این اتفاق از کف پام گرمای زیادی خارج میشه و ضربان قلبم خیلی شدید میشه من یه مدت یوگا کار میکردم و بعد از یوگا رفتنم این اتفاقات برام داره پیش میاد بعضی مواقع این تصاویر ها اینقدر زیاد میشه که حتی شبا نمی تونم بخوابم و آرامش رو ازم میگیره….این تصاویری که میبینم مربوط به چه زمان هستش (آینده یا گذشته)؟؟؟ آیا توهم ؟؟اخه مربی یوگام حرفم رو باور نداره و میگه امکان نداره به مدت چند ماه چشم سومت باز شده باشه

 26. ساحل گفت:

  سلام من یه سوال داشتم این چیزی شما گفتنی چشم سوم من یه کم باز هست من بخواهم کامل بازش بکنم چکار کنم اخ مدیتشن هم کار میکنم وقتی داشتم مدیتیشن کار میکردم اشک میرختم همون لحظه یه صحنه بهم نشون دادن حتی به من همه چاکراها رو نشون دادن روی بعضی چاکراها تیرگی بود منظورش این بود چاکرا ها باز کنم یه بار هم خیلی ناراحت بودم فقط اشک میرختم همون لحظه احساس کردم یه نفر از پشت بهم انرژی میده حسش کردم حتی رنگهای چاکراها رو دیدم بعد از اون یه چیزی دیدم ولی هیچی نفهمیدم از این صحنه ها یه بار تو خواب بهم گفتن فقط همین کلمه رو بگو من دارم هر روز کار میکنم اینجوری من کار بکنم کامل چشم سوم باز میشه همه این چیزا رو تو هوشیاری کامل دیدم

 27. علیرضا گفت:

  با سلام به استادم ….من وقتی در حالت عادی نشستم ویا میخواهم بخوابم و چشمانم.را ببندم بین ابرو هام یه فشاری هست.نمیشه گفت درده یجور فشار که به بیرون و داخل میره و نمیتونم تحمل کنم این حس رو و باید هر۳۰سانیه یه بار دستمو بین ابروهام بکشم و فشار بدم .بیشتر این حس رو وقتی که چشمام رو میبندم حس میکنم البته دست خودمه وقتی که بهش فکر نمیکنم اون حس رو ندارم .ولی وقتی که بهش فکر میکنم هنگام بستن چشمام اون حس را دارم

 28. R.r گفت:

  سلام
  شمایه جاگفته بودین یه شاگردباتجربه هستین
  خب میتونیدبگین زیرنظرچه کسی هستید واینکه میشه بااینکه شاگردیدبه من آموزش بدیدمیخام یه متافیزیک تمام شم
  یه جورایی عین شما
  این حرفه بسیارواسم جالب ودوست داشتنیه

  لطفابی پاسخ نگذارید.باتشکر

 29. R.r گفت:

  آیاسفردرزمان به عقیده شماممکنه؟

 30. کیا گفت:

  سلام استاد سوالی دارم برای انجام تمریناتی مانند تنفس سایشی که برای باز کردن چشم سوم هستند باید حتما پاییه قوی داشته باشیم و ۵ چاکرا پایین رو فعال کرده باشیم

 31. fatemeh گفت:

  سلام استادخسته نباشید.من دیشب توی مدیتیشن یه نورسفیددیدم و یهوقلب شروع کردبه تندتندزدن ویکم بعدش احساس کردم یه گرمای شدیداز پاهام بیرون رفت دلیلش چیه؟

  • admin گفت:

   حرکت انرژی داخل چاکراهاتون میتونه به صورت حس های فیزیکی و تغییر دما مشاهده میکنه. تپش قلب به خاطر اثرات عبور بیشتر انرژی از چاکرای قلب و دیدن نور به خاطر فعال شدن بیشتر چشم سوم بوده

 32. No name گفت:

  شنیدم کسی که چشم سومش فعاله دیوونه شده و ارامششو از دست داده درکل کسی که باز میکنه چه مقدار از ارامششو از دست میده و هر شب با کابوس های وحشتناک میخوابه؟

 33. محمد گفت:

  با سلام و اظهار لطف و ارادت به آدمین محترم و استاد بی غل و غش جناب ردای سیاه- حقیقتا” سایت پرمحتوای آرنوشا رو راهنمای کامل و جامعی برای همه علاقمندان موضوعات پاراسایکولوژیک میدونم چه مبتدی و چه حرفه ای .

  ۳۵ سالمه و از نوجوانی بصورت جسته گریخته اتوهیپنوز – آگاهی در رویا و… رو تمرین میکنم و مدتی است با کتاب دینامیک اختری رابرت بروس آشنا و در حال تمرین اون هستم .

  ردای سیاه و استاد عزیز خوشحال میشم منو راهنمایی و با دادن پاسخ به سئوالات این شاگرد در ابتدای راه مشعوف و سرافرازم کنید . بینهایت متشکرم

  ۱- کتاب پرواز روح در ۹۰ روز رابرت بروس (که در یه مقاله بیان کردید) رو به ترجمه فارسی جایی ندیدم – آیا جایی برای خرید یا دانلود اون معرفی میفرمائید که ترجمه فارسی باشه ؟

  ۲- در صورت فعال سازی آجنا چاکرا بطور کامل آیا مثلا” امکان رویت نرخ سهام یه نماد شرکت بورسی برای روزهای آتی (در خلسه عمیق) بصورت شهودی و یا الهامی امکانپذیره ؟ (نوعی آینده نگری منظورم هست تو این مورد خاص)

  ۳- در برون فکنی کالبد اختری چطور ؟ قابلیت رویت این موضوع و درکش امکان پذیره ؟ (منظورم همین سئوال ۲ هست)

  ۴- تمرینات انگیزش انرژی رابرت بروس در دینامیک اختری واقعا” لذت بخش و البته کمی طولانی و خسته کننده هستند – سئوال من اینه میشه این تمرینات با تنفس سایشی – تراتاکا و .. ترکیب بشه تا نتیجه بهتری کسب کرد ؟

  باز هم سئوال دارم – ولی به جهت عدم اطاله کلام از بیانشون در این مبحث خودداری و منتظر پاسخ شما استاد بی ادعا و روشنگر این مریدان رو هستم.

  • با سلام. پاسخ گویی به کامنتهای سایت بر عهده اینجانب است و امیدوارم بتوانم به شما کمک کنم. فعلا تنها کتاب ترجمه شده رابرت بروس کتاب دینامیک اختری است. دریافت خبرهای غیبی از طریق چشم سوم یا برون فکنی ممکن است ولی همیشه دقیق نیست و ارزش ریسک بالا را ندارد مگر آنکه در مورد مسائل کوچکتر از آنها استفاده کنید و اگر به نتیجه رسیدید و استعداد لازم را داشتید از آنها برای سرمایه گذاری های کلان استفاده کنید.
   تمرینات انگیزش انرژی محدود به کتاب دینامیک اختری نیست. می توانید به پست آموزش جامع باز کردن چاکراها مراجعه و بسته آموزشی را دانلود کنید و با روش های دیگر هم کار کنید.

 34. Farinaz گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من یکم مراقبه انجام میدم و چشم سومم در اثر مدیتیشن تحریک شده ولی یه چیزی برا من اتفاق افتاده اونم دو دفعه و اینه که توی شب که خواب هستم بیدار میشم همه چیز و میبینم و همه چیز طبیعیه ولی جسمم قابل تکون دادن نیستم اوندم از رو تخت بلند بشم بلند شدم ولی جسمم سر جاش بود و من هر دو دفعه ترسیدم و برگشتم سرجام و انقدر تمرکز کردم تا تونستم جسمم تکون بدم این مورد چیه ؟

 35. پیمان گفت:

  عرض ادب و احترام
  خانم ردای سفید و سایر دوستان و مدیران محترم
  مدتی قبل با دیدن یک فیلم معنوی که یه حالتی مثل انرژی بود یه حالتی در بدنم حس کردم که بعد از اون بارها این حالت رو حس میکنم ولی کسی نتونسته بهم کمک کنه که این چیه و خودمم دقیق نمیدونم ولی حس بدی بهش ندارم. اوایل از پشت ستون فقرات ناحیه کندالینی یه حالتی مدور حس میکردم میاد بالا ولی همون اوایل گیر میکرد و یه گرفتگی و دردی در همون قسمت پایین ستون فقرات حس میکردم. ولی الان طوری شده که در حالت های معمولی مثلا دراز کشیدم یا پشت صندلی به خصوص وقتی پشت صندلی و کامپیوتر هستم و اکثرا هم تنها هستم و کلا تنها هستم! حس میکنم یه چیزی مثل نبض یا حالت ارتعاش یا به صورت مدور از پشت کمر باز شروع میشه و بیشتر اینو توی بدنم حس میکنم و من رو پشت صندلی کامپیوتر تکون میده طوری که اگه یه کم فیلم معنوی و یا آموزش باز کردن چشم سوم از یوتوب و از عرفای بزرگ هند ببینم این حالت خیلی شدید میشه طوری که قشنگ چند سانت صندلی کامپیوتر جلو و عقب میره و این حالت مدور که حس میکنم دقیقا از پشت ستون فقرات حس میکنم و شکلش هم یه جور نیست بلکه متغیر هست یعنی مدور بودنش مدل های مختلفی داره و وقتی که خیلی شدید میشه دیگه سرم هم با اون حالت مدور پیدا میکنه یعنی طوری من رو تکون میده که سرم هم مدور شکل میگرده ولی خیلی کمتر راهنمایی بفرمائید ممنون

  • با سلام. احساس انرژی در انتهای ستون فقرات میتواند به خاطر فعالیت بیش از حد چاکرای اول هم باشد. در هر صورت سعی کنید چاکراهای بالایی به همراه نادی های خود را هم باز کنید تا انرژی بتواند به جای گیر کردن در انتهای ستون فقرات و آزار شما، به نواحی بالاتر هم حرکت کند.

   • پیمان گفت:

    ممنون یعنی انقدر انرژی شدتش زیاد هست که صندلی رو تکون میده تا این حد قابل احساس هست اخه موندم ممکنه که فعالیت ناقص یا سطحی کندالینی یا … باشه؟

    • وقتی انرژی کندالینی یا حتی چاکرای اول خیلی فعال شود اما چاکرای دوم به بالا و نادی ها مسدود باشند انرژی کندالینی نمی تواند بالا بیاید و در محلی که قرار دارد فعالیت می کند. قطعا فعالیت کامل کندالینی نیست چون اگر با این شرایط شدیدا فعال می شد آسیب های جدی به شما میزد. بهتر است به آن ناحیه توجه نکنید و بیشتر روی چاکراها و نادی ها کار کنید.

 36. زهرا گفت:

  با سلام من قبلا مدتی روی فعال سازی چشم سوم برای برون فکنی روح کار میکردم اما بخاطر اتفاقی که یکبار در زمان برون فکنی برایم رخ داد کلا مدتیشن و تمرینات رو کنار گذاشتم . چشم سومم فعال نشد اما گاهی نا خوداگاه در وسط پیشانی ام درد یا احساس لرزش میکنم خیلی کوتاه و بعد رفع میشه همون اظه یک حس عجیبی دارم بعد اون حس میره میخواستم بدونم علت این درد چیه و چرا الان که چند سالی از تمرینات گذشته ام میگذره هنوز گاهی این حالت میشم ممنونم

  • با سلام. شما به هر نقطه از بدن که تمرکز کنید لرزش و ارتعاش رو حس می کنید. اگر قبلا تمرینات چاکرا را انجام داده باشید در این کار مهارت بیشتری دارید. مهارتی که بعد از سالها هم از بین نمی رود ولی مشکلی هم ایجاد نمی کند. بدن انرژی شما صرفا حساس است.

   • زهرا گفت:

    متشکر از شما
    من سایتتون رو برخی مطالبش رو مطالعه کردم الان میبینم که تمریناتی که قبلا داشتم بسیار ناچیز وده اما همانطور که گفتم بدون تمرکز گاهی درد در وسط پیشانی و لرزش حس میکنم . تمرینهایی که در باره فعال سازی چشم سوم در این سایت درج شده من نداشتم اما الان حس می کنم ناخوداگاه من رو به فعال سازی میره . خوابهای روشن هدایت خواب ها . یک شب در رخت خواب بیدار بودم و چشمانم بسته بود چراغ اتاق هم روشن بود (همونطور که گفتم چند یالی از تمریناتم میگذره و حتی بهشون فکر هم نمیکنم) که نا خوداگاه در مقابلم پشت پلک پرده سیاهی آمد و تصاویر و فیلمی به طور واضح روی آن آمد مثل اینکه تو سینما باشید یک جاده زیبا و سرسبز پر پیچ و خم و بعد یک شهر بزرگی که از بالا نگاه میکردم مثل پرنده از بالا سر این شهر میگذشتم بیدار بودم و این فیلم رو میدیدم انقدر زیبا بود که دلم نمیومد چشمم رو باز کنم این ها خیلی سریع اتفاق افتاد شاید یک دقیقه هم نشد چشمم رو باز کردم بعد از مدتی خوابم برد . الان که مطالبتون رو میخونم برایم جای تعجبه چرا من که تمرینی ندارم باید شب ها در اتاقم نقاط نورانی ببینم دو شب پیش نور رنگین مثل پروانه از کنارم عبور کرد
    آیا بخاطر تمرین هایی است که چند سال پیش داشتم و الان داره بروز میکنه اما آن تمرین ها ناچیز بود و تداوم نداشت الان طوری شدم که حتی برخی اتفاقات رو میتونم حس کنم
    برای من سوالات بسیاری پیش اومده که شاید اینجا مجالش نباشه . از پاسخ گویی شما متشکرم

 37. tarane گفت:

  سلام ممنون از سایت خیلی خوبتون
  من همیشه هاله خودم را میدیدم اخیرا چند بار نصف شب انرژی خیلی زیادی را روی بدنم حس میکردم طوری که انگار تنم بی حس میشد بعد این حجم انرژی انگاری میخواست وارد آجنای من بشه و فکر کنم نمیتونست و فشار زیادی را بین ابروهام و اطراف چشمام داشتم تقریبا دو سه ساعتی طول کشید و من نمیتونستم بخوابم این اتفاق چهار پنج بار افتاد و نمیدونم اصلا چرا
  بعد اون من ارتعاش زیاد در آجنا دارم و البته بیشتر ارتعاش روی چشمام هست احساس خروج انرژی از چشمام دارم احساس درد هم بالای ابروها و چشمام هست بعضی وقتا این حالت ۲۴ ساعته و چند روز هست و من را کلافه کرده وقتی تمرکز میکنم انرژی از پاهام خارج بشه لحظه ی تمرکز ارتعاش قطع میشه همین که تمرکز را برمیدارم دوباره شروع میشه
  من باید چاکراهای پایین رو پاکسازی کنم تا این حالت بره؟ و این همه انرژی از کجا میاد ؟ و یه سوال دیگه ایا ممکنه کسی به سمت من انرژی بفرسته؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • با سلام. تعادل بخشیدن به همه چاکراها و پخش این انرژی در بدن می تواند کمک کننده باشد. تصور کنید انرژی از زمین از پاها وارد چاکرای اول می شود و سپس به چاکراهای بعدی می رود و در نهایت از چاکرای هفتم خارج می شود. علاوه بر تصور خروج انرژی از پاها می توان آن را از سر هم خارج کرد. معمولا وقتی بدن شما به انرژی زیاد عادت کند این علائم هم کمتر می شود. انرژی معمولا یا از چاکراهای اصلی هفتگانه یا از چاکراهای فرعی دست و پا و … می آید. امکان دریافت از دیگران هم وجود دارد ولی نه این قدر شدید. همچنین سعی کنید به چشم سوم فکر نکنید چون آگاهی از آن ناحیه باعث انتقال انرژی به آن قسمت می شود.

 38. سجاد گفت:

  سلام
  میرم سر اصل مطلب ،من سه ساله مدیتیشن های نا منظم میکنم یعنی به مدتی انجام میدم بازنه مدتی بعد دوباره ول میکنم و باز شروع میکنم قبلا وقتی مدیتیشین میکردم وسط سرم فشار زیادی داشتم اما جدیدا حتی بدون مدیتیشن و فقط با چند ثانیه توجه به چاکرای شش وسط سرم فشار بیش از حد تحمل حس میکنم به حدی که بیحال میشم و چشام قرمز میشه و نمیتونم دیگه سرپا وایسم ،و از موقعه ایی که اینجوری شدم پشت بدنم یعنی کمر سمت چپ نزدیک چاکرای قلب همیشه حس میکنم یه نفر دستشو میذارع اونجا و کمی داغ میشع و گاهی هم خیلی زیاد داغ میشه ،دست و پاهام عرق میکنن،کمبود وزن شدید گرفتم،موهای سرم دارع میریزه ،گاعی وقتی کسی رو میبینم نمیتونم تحمل کنم و استفراغ میکنم،خیلی اتفاقات زو قبل از اینکه رخ بده مث یه فکر تو ذهنم رد میشه و میبینم و بعدا واقعا رخ میدع،گاهی بطور غیر ارادی جملاتی که در حین صحبت با کسی هستم رو قبل از گفتن میفهمم ،وقتی که کمی چشم هامو میبندم و فقط یه کوچولو بازه هاله های سیاه میبینم،گاهی بدون اینکه بخوام ناخودآگاه میفهمم که نامزدم دارع چیکار میکنه مثلا دارع با چه کسی چت میکنه و… برای جلوگیری از بعضی از اتفاق های بدی که واسم رخ میده و بالا گفتم بابد چیکار کنم؟
  یه چیز دیگه ،وقتی که بچه بودم تقریبا پنج یا شش سالم بود و نمیدوستم اصلا متافیزیک چی هست
  صداهایی تو ذهنم می شنیدم ،همش فک میکردم یه چیزهای که قابل دیدن نیس داره وارد بدنم میشه و اون صداهایی که می‌شنیدم بهم میگفتن باید اسم خودتو بگی تا اون چیزا نتونن وارد بدنت بشن و یا گاهی از جایی که میخواستم رد بشم اون صداها میگفتن رد نشو وگرنه اون چیزا وارد بدنت میشن و اتفاقات بدی واست پیش میاد و هروقت هم که به صداها گوش نمی کردم واقعا اتفاق بدی واسم پیش میمود
  حالا که بزرگ شدم و یکم تحقیق کردم و چند نفر پرسیدم بهم میگن تو به جن حساسی و این چیزا

  واقعا این چیزا چی هستن؟
  چطوری جلوسونو بگیرم؟

  • با سلام. شما مدیوم قوی هستید ولی روش های اصولی را دنبال نکردید مثل کار کردن به ترتیب روی چاکراها از اول تا هفتم و از همه مهمتر ایجاد هاله دفاعی. ظاهرا هر نوع انرژی می تواند به کانال شما وارد شود که با تقویت هاله دفاعی و کمک گرفتن از خود برتر این حالتهای آزار دهنده کمتر می شود و می توانید از این توانایی های خود به نحو بهتری استفاده کنید. موید باشید

 39. مرتضي گفت:

  سلام ببخشيد چنتا سوام داشتم ۱-ايا با باز شدن ۷چاكراي اصلي هاله انسان نسبت به نفوذ موجودات ماوراي قوي تر ميشه؟؟ ۲-با بازشدن كدوم چاكرا ترس از موجودات ناشناخته از بين ميره؟

 40. متين گفت:

  درود
  ببخشيد مصرف مسواك حاوي فلورايد تاثيري بر چشم سوم داره؟ ايا باعث جلوگيري از بازشدنش ميشه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار