موجودات عنصری چیستند؟

موجودات عنصری

موجودات عنصری چیستند؟

موجودات عنصری یا elemental being موجوداتی هستن که بر خلاف انسان تنها از یک عنصر ساخته شده اند. در واقع اگر عناصر رو به آب و آتش و خاک و هوا و اتر تقسیم کنیم اون موجودات فقط یکی از اونها رو دارن (البته جز اتر). کالبد اختری این موجودات پس از مرگشون به یک عنصر تجزیه میشه و چون روح ندارن بنابراین میرا هستن و به طور کلی از هستی محو میشن. خود افراد هم میتونن چنین موجوداتی رو با قدرتشون بسازن و وارد عالم اختری کنن که البته گاهی این کار به صورت غیرارادی و ناخواسته صورت میگیره و ممکنه یک موجود عنصری ساخته خودشون رو با یک جن اشتباه بگیرن.

این موجودات نه تنها در عالم اختری بلکه تا حدودی میتونن در عالم فیزیکی هم تاثیراتی بذارن و به همین دلیل جادوگران از اونها استفاده های زیادی میکردن. موجودات عنصری هم دارای انواع خوب هستن و هم منفی. عنصر اتر باعث هماهنگی تمام موجودات عنصری در عالم اختری میشه.

موجودات عنصری هوا و آتش در عالم اختری میتونن باعث تغییراتی در جریانات اختری-الکتریکی بشن و موجودات عنصری آبی و خاکی باعث تغییراتی در جریانات اختری-مغناطیسی میشن. این موجودات از این جریانات استفاده میکنن تا بتونن کارهایی رو در عالم فیزیکی انجام بدند. اگر موجود غیرارگانیک چه از نوع عنصری و چه از نوع انسانی بخواد روی عالم فیزیکی ما اثر بذاره باید هم بتونه جریانات مغناطیسی و هم الکتریکی رو با هم دچار تراکم و تغییر کنه تا اثرش در دنیای فیزیکی ما قابل مشاهده باشه. در واقع یک مدیومی که بهش مدیوم اکتوپلاسمی میگیم قراره چنین جریاناتی رو به صورت آماده در اختیار اونها بذاره.

در زیر به بررسی بیشتر نامها و کارهای موجودات عنصری میپردازیم:

–    موجودات عنصر آتش یا سالاماندرها: جادوگران از اونها برای کنترل انرژی این عنصر برای تغییرات در جهان استفاده میکردن. همچنین سبب کارهایی چون محافظت از جادوگر هم میشدن و به علاوه بهش علم کار با شعله و حرارت واقعی هم می آموختن. لازم به ذکره که نباید این موجودات رو با جنها و دمونها اشتباه گرفت. چند سال پیش قبل از اینکه بدونم این موجودات چی هستن اونها رو تو عالم اختری دیده بودم و با شیاطین اشتباه گرفته بودم. برای مثال شیر آتشینی رو دیدم که بهم آتش پراکنی میکرد. تصور میکردم شیطان هست ولی بعدها متوجه شدم که فقط یک سالاماندر هست.

سالاماندر

–    موجودات عنصر آب یا آندین: این موجودات میتونستن به جادوگران در حل مسائل عاطفی کمک زیادی کنن. همچنین وظیفه آوردن دوستی و محبت به خانواده ها رو داشتن. همچنین موجب کمک به فرد برای کنترل باران و مه و … میشدن.

Undine

–    موجودات عنصر خاک یا نومها: این موجودات به جادوگران در اموری مثل استفاده از سنگها و معادن کمک میکردن. البته کلا موجودات عنصری غیر از وظیفه تخصصی شون در از امور دیگه هم میتونن کمک کننده باشن ولی معمولا کارهایی که میتونن بکنن خیلی محدود هست ولی همون رو سریع تر انجام میدن. به همین خاطر احضار کننده ها از اونها برای برخی از امور بیشتر استفاده میکردن خصوصا که تسخیر اونها هم خیلی سخت نیست.

نوم

 

–    موجودات عنصر هوا یا سیلفها: این موجودات به افراد کمک میکنن تا بتونن دانش رو بهتر جذب کنن و معمولا معلمهای خیلی خوبی در علوم مختلف هستن. همچنین به احضار کننده یاد میده که چه طوری بتونن با افراد دیگه جهان تله پاتی داشته باشن. در اموری مثل کنترل باد و غلبه بر جاذبه هم فعالیت میکنن.

سیلف

10 پاسخ به موجودات عنصری چیستند؟

 1. گناهکار گفت:

  واو…..یعنی چی دقیقا؟ ما میتونیم یکی از اونها رو بسازیم؟ یا کنترلشون کنیم؟؟ خیلی جالبه

 2. محمد گفت:

  میشخ روش احضارشون رو بزارید

 3. امیر گفت:

  جالبهههه, چطوری می تونیم خلق کنیم

 4. الهام گفت:

  من اینو می‌دونم و توی فراروانشناسی خوندم که شما بیاید به یک تصویر دلخواه حتی اگه خودتون اونو نقاشی کنین و یه موجود خیالی باشه خیلی عمیق بهش فکر کنین شبح اون ساخته میشه و شما اونو میتونین ببین.ولی درک و شعوری نداره حتی کاهنهای مصری از این روش هیولاهایی میساختن که از مقبرها محافظت کنن و دزدان فکر میکردن که این اشباح ،روح و شیاطین و طلسم هستن و فرار میکردن .حتی خیلی از این هیولاهای ساختگی الان در بعد اختری سرگردان و ول هستن ،برای همین میگن کسایی که پرواز روح میکنن اگه اینها رو دیدن نترسن چون اونها اصلا درک و شعوری ندارن .البته این که من میگم عنصریها نیستن ،اینها دمونها هستن .در مورد عنصرهایی که تو دریا و اقیانوسها هستن میگن اگه کسی در حال غرق شدن باشه و از اونها کمک بخاد کمکش میکنن،البته اینها کم کم پیشرفت می‌کنن و در مراحل بعدی تکامل حیوان و بعد انسان میشن .من اینطور در موردشون خوندم ،نظر ادمین عزیز چی هست در این مورد آخر .چون شما گفتین اینها روح ندارن عجیب شد برام !

  • Izengard گفت:

   ببخشید میشه بیشتر در باره این موجودات توضیح دهید
   میشه مراحل ساختشون رو توضیح بدید
   کتابی که مطالعه کردین هم اگر میشه معرفی کنید

 5. داریوش گفت:

  مطلب فوق العاده ای بود. خیلی ممنون از شما….
  عمر موجودات عنصری چقدره؟
  آیا با کمک مثلا سیلفها میشه پرواز کرد؟

 6. آیدا گفت:

  چقدر جالب!
  یعنی میتونم با داشتن یک آندین مشکل عاطفی م رو برطرف کنم ؟
  چطور میتونم یه آندین داشته باشم ؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *