قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فریب احساسی خانم ها و سوء استفاده از آنها
فریب احساسی خانم ها و سوء استفاده از آنها
آگوست 24, 2018
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – دیدن دزد در آینه (نوشته حسن)
آگوست 25, 2018

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

مغناطیس حیوانی در قرن هجدهم توسط مسمر به عنوان نیروی حیاتی که در همه موجودات و کهکشانها وجود دارد و با آن می توان برای امور درمانی و هیپنوتیزم هم استفاده کرد شناخته شد.

به عقیده او و کلا کسانی که مسمریسم (پیرو تعلیمات مسمر) هستند با مغناطیس حیوانی یا مانیه تیزم می توان شخصی را از صدها کیلومتر آن طرف تر هیپنوتیزم کرد بدون آنکه فرد خودش از این موضوع خبر داشته باشد. همچنین کارهای مسمر  در زمینه شفا با آهنربا که دارای قدرت مغناطیس شفادهنده است هم معروف است ولی اعتبار علمی چندانی ندارند.

 

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

 

هنوز هم هستند افرادی که تصور می کنند افراد هیپنوتیزم کننده با نگاه و دست خود می توانند کسی را خواب کنند و نیروی مغناطیس حیوانی به آنها بفرستند. ولی استفاده از نگاه و حرکات دست در علم هیپنوتیزم کنونی بیشتر برای ایجاد نقطه تمرکز و یا پالس دادن فیزیکی به عضلات برای ریلکس شدن بیشتر است.

امور درمانی که با استفاده از نیروی مانیه تیزم انجام میشود از لحاظ علمی مورد تردید بوده و آن را به خود تلقینی افراد نسبت به درمان نسبت می دهند ولی مسمریسمها معتقدند اگر به شخصی که خودش هم نداند مغناطیس حیوانی را برای شفایش بفرستیم همچنان قابلیت درمان کنندگی را دارد پس تلقین خالی نیست.

گفته می شود جذبه شخصی و نفوذ کلام و اینکه بتوان افراد را با حرف و نگاه تحت کنترل قرار داد همگی به خاطر مغناطیس حیوانی فرد است.

به خاطر مانیه تیزم است که میشود افراد، ایده ها و اتفاقات مناسب برای شرایط خود را در زندگی جذب کرد و حتی قانون جذب هم به وسیله مانیه تیزم عمل می کند.

شباهت های کلی بین مفهوم پرانا یا انرژی چی با مغناطیس حیوانی یا مانیه تیزم وجود دارد ولی اصول باورهای مربوط به آنها و کارکرد آن دو نوع انرژی از دید مسمریسمها متفاوت است و مغناطیس حیوانی را روحانی تر فرض می کنند.

 

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

 

جذبه و مانیه تیزم

شکی نیست که عده ای از مردم دارای جذبه بیشتری نسبت به سایر افراد هستند. وقتی در جایی حاضر می شوند انرژی جدیدی به محیط ساطع می شود و اگر حضور نداشته باشند جای خالی آنها به شدت حس می شود. ممکن است جذبه آنها به خاطر زیبایی کلام یا ظاهر خوب آنها باشد ولی کسانی هم هستند که با وجود چرب زبانی و زیبایی ظاهر و اندام، برای ما جذاب نیستند.

افرادی که دارای مغناطیس حیوانی قوی هستند چنان جذبه ای دارند که حتی می توانند حیوانات را هم به خودشان جذب کنند. حیوانات بهتر از انسانها می توانند نیروهای مخفی و مرموز انسانها از جمله مانیه تیزم را ادراک کنند.

وجود مغناطیس حیوانی در افراد توجیه کننده جذب یا دفع آنها از هم است. وقتی از کسی نفرت داشته باشید با اینکه تنفر باعث دفع است ولی اگر فردی همان میزان نفرت را داشته و شخصیت و انرژی آن مشابه شما باشد آن وقت به هم جذب می شوید و بیشتر باعث آزار هم می شوید. عشق هم با اینکه جذب کننده است ولی می تواند باعث دور شدن افراد سراسر نفرت از شما شود چون انرژی های شما با هم همخوانی ندارد.

 

مغناطیس حیوانی چیست؟ | تقویت مانیه تیزم

 

تقویت مانیه تیزم

ممکن است عده ای از قصد بخواهند با جادوی سیاه یا افکار و عواطف منفی به شما آسیب برسانند. اگر شما نسبت به آنها ترس یا نفرت داشته باشید دست آنها را برای فرستادن امواج زیان آور خود باز می گذارید. پس قدم اول حفظ بی اعتنایی و یا افزایش مهر و محبت درونی است. در مراقبه تصور کنید که چاکرای قلب شما انرژی اش را به اطراف شما می فرستد و هاله دفاعی شما را تقویت می کند. البته هر نوع مدیتیشن عمیقی هم می تواند باعث افزایش میزان مغناطیس حیوانی در شما شود.

عده ای ممکن است در جمع آوری مغناطیس از محیط به خوبی عمل کنند ولی آن را به راحتی هدر دهند. اینها باید در سبک زندگی و عواطف و رفتار خود تغییر ایجاد کنند. تغذیه و خواب مناسب هم در جذب مانیه تیزم نقش اساسی دارد.

از راه های دیگر تقویت مانیه تیزم، اصلاح نحوه صحبت و برخورد با افراد و کاهش هدر دادن انرژی در مشاجرات، تکرار مانترای اوم، تصور ورود انرژی از چاکرای قلب به چشم سوم است. همچنین سعی کنید به چشمان افراد منفی خیره نشوید و تماس فیزیکی زیادی برقرار نکنید.

سعی کنید با خود آهنربا حمل کنید و هر چند مدت یک بار در وان حمامی که در آب آن چندین آهنربا انداخته اید آبتنی کنید.

 

9+
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 نظر دهندگان
ستایش.بعلی خانی (مسئول روابط عمومی)ستایش.ب نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
ستایش.ب
مهمان
ستایش.ب

سلام
طرز تلفظ و ادا کردن مانترای اوم به چه شکله؟
تلفظ مانیه تیزم چطور؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام.
اوم را به صورت کشیده و ترجیحا در طی عمل بازدم بگویید. به صورت اوووووومممممم
مانیه تیزم هم همان طور که نوشته می شود خوانده می شود. (مانی + یه + تیزم)
موفق باشید

0
ستایش.ب
مهمان
ستایش.ب

ممنون از خدماتتون

0
رفتن به نوار ابزار