قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مدارکی که نشان می دهد ذهن انسان ها می تواند با هم مرتبط باشد

استرس
تصویرسازی های ذهنی برای کاهش استرس
مهر ۸, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی باغ پدربزرگ قسمت چهارم ( سفارت جادو ) – نوشته محمد
مهر ۸, ۱۳۹۷

مدارکی که نشان می دهد ذهن انسان ها می تواند با هم مرتبط باشد

ذهن

مدارکی که نشان می دهد ذهن انسان ها می تواند با هم مرتبط باشد

جدای از حالاتی که در تله پاتی اتفاق می افتد و یک پیام می تواند بین دو یا چند نفر منتقل شود شواهد عجیبی وجود دارد که نشان می دهد ذهن انسان ها به هم مربوط بوده و حتی می تواند بدون اطلاع ما، افکار و ایده هایمان به اشخاص دیگر منتقل شود. در واقع گویی اطلاعات شخصی می تواند در ذهن جهانی وارد شده و به ذهن اشخاص دیگر هم برسد. به همین دلیل است که گاهی یک اختراع توسط چند نفر به طور همزمان در نقاط مختلف دنیا معرفی می شود و دانشمندان به این حالت، اثر چندگانه می گویند. نمونه معروف آن ارائه نظریه تکامل به طور همزمان توسط داروین و والاس بود. تصور کنید تا هزاران سال به ذهن هیچ کس نمی رسید که موجودات ممکن است از یکدیگر منشا گرفته باشند ولی به ناگهان در یه زمان دو نفر در مورد این قضیه تحقیق کردند و در زمان مشابهی هم اکتشاف خود را به جهانیان اعلام داشتند که متاسفانه چون داروین کمی زودتر نتایج کار را منتشر کرد بنابراین والاس را به اندازه داروین نمی شناسیم.

 

ذهن

 

البته این تنها نمونه ای از انتقال آگاهی و ایده بین دو نفر در جهان بود و تا سال ۱۹۲۲، حدودا ۱۴۸ اکتشاف و اختراع به همین طریق به طور همزمان توسط چند نفر ارائه شده است برای مثال:

– کسر اعشاری: ۳ نفر
– لکه های خورشیدی: ۴ نفر در سال ۱۶۱۱
– قانون پایستگی انرژی: ۴ نفر در سال ۱۸۴۷
– قایق های بخار: ۴ نفر
– دماسنج: ۶ نفر
– تلسکوپ: ۹ نفر

در واقع اختراعات و اکتشافات فوق توسط افرادی به طور همزمان انجام شده که نه قبلا همدیگر را دیده بودند و نه حرفی در مورد ایده خود زده بودند ولی توانسته اند به یک نتیجه برسند. ممکن است نه تنها این ایده در ذهن آنها در یک زمان شکل گرفته باشد بلکه انرژی ذهنی آنها روی هم اثر گذاشته و به طور ناخودآگاه به همدیگر کم کرده باشد. به نظر می رسد که آگاهی فارغ از زمان و مکان باشد و افکار ما به صورت ارتعاشی نامحدود در جهان منتشر شود و به اذهان مختلف برسد.

 

آگاهی

 

البته این حالات فقط در مورد اختراعات و اکتشافات بشری مشاهده نمی شود بلکه می تواند در مورد پیش آگاهی فجایا نیز مشاهده شود. برای مثال وقتی اتفاقات دلخراش کلان در یک شهر رخ می دهد ممکن است تعداد بسیاری از شهروندان در خواب خود چنین اتفاقی را پیش بینی کنند و یک داده بین چندین ذهن به طور همزمان پخش شود.

یک مفهوم به نام آگاهی دسته جمعی وجود دارد که شاید پوشش دهنده علل اتفاقات فوق باشد. یعنی علاوه بر آگاهی فردی که داریم نوعی آگاهی هم به طور دسته جمعی است و ضمایر مختلف بشر را به هم مربوط می سازد و انتقال اطلاعات را به صورت غیر فیزیکی مخصوصا در زمان رویا دیدن فراهم می کند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

5
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 نظر دهندگان
darya علی خانی (تیم مدیریت) جهانگرد یاسین نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
یاسین
مهمان
یاسین

با سلام من همین که وارد سایت شدم بدون اینکه به موضوع نگاه کنم تو ذهنم اومد که ممکنه یه پست باشه که بگه ذهن انسان به هم مربوطه بعد یه اتفاق دیگه افتاده
من دیگه تمرین چاکرا نمیکنم ولی چند وقته قبل از اینکه اطرافیانم حرفی بزنند یا حرکتی انجام دهند من می فهمم ممکنه تله پاتی باشه؟ حتی با اینکه دیگه تمرین نمی کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله حتی بدون تمرین هم ممکن است افرادی دارای قدرت های نهان باشند و یا اثر تمرینات آنها مدت ها بعد نمایان شود. گاهی هم باور به اینکه ما ذاتا موجوداتی ماورایی هستیم و قدرت های بیشماری داریم می تواند دریچه ذهن ما را به سمت اطلاعات غیبی باز کند.

جهانگرد
مهمان
جهانگرد

من بچه بودم همیشه ساخت یه چیزی مد نظرم بود خیلی حتی رو کاغذ هم نقشه میکشیدم و فکر میکردم تا اینکه تو ۱۰ سالگی ام یهو اخبار اعلام کرد
فلانی فلان چیزو اختراع کرد اعصابم خورد شد یعنی خورد…!!

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

پس نابغه بودید…

darya
مهمان
darya

چه جالب منم دقیقا مثل کاربر جهانگرد هستم تقریبا همه ی چیزایی که تودوران کودکی وخردسالی می خواستم بسازم ویا کشف کنم بعد ازمدتی اختراع وکشف شدن.

رفتن به نوارابزار