قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
روز بد
راه هایی برای تبدیل یک روز بد به یک روز مثبت
دی ۱۲, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – نقش روزه گرفتن در سفر روح من (نوشته Fayez)
دی ۱۵, ۱۳۹۷

قانون جذب و پیدا کردن همسر مناسب

قانون جذب و پیدا کردن همسر

قانون جذب و پیدا کردن همسر مناسب

زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهیم آن را با کسانی تقسیم کنیم که علاقه خاصی بین ما و آنها وجود ندارد. هر کسی حق دارد همسری داشته باشد که در حد جفت روحی او باشد تا هر دو بتوانند به رشد و کمال هم کمک کرده و زندگی شیرینی را در کنار هم داشته باشند.

قانون جذب چگونه به جذب همسری خوب کمک می کند؟

در این مقاله در مورد قدم های لازم در مورد جذب همسر مناسب توسط قانون جذب توضیح داده می شود که اگر آنها را رعایت کنید می توانید شریک خود را در زمان مناسب پیدا کنید.

ابتدا لازم است باور کنید که برای شما فقط یک شریک خوب وجود ندارد بلکه می تواند هزاران هزار نفر باشد. حتی روابط قبلی خود را اگر نگاه کنید شاید در نگاه اول یک شکست بوده است ولی در واقع بهترین روابط در زمان خود بوده چون به شما کمک کرده است بدانید واقعا چه چیزی می خواهید و از چه کسانی خوشتان یا بدتان می آید. در واقع باعث صافی ذهن شما و شناخت بهتر از نیازهایتان شده و این می تواند به باریک تر شدن انتخاب های شما و نزدیک شدن به همسر مناسب و ایده آل کمک کند.

بنابراین گذشته خود را شکست ندانید و خود و افراد درگیر با آن را ببخشید…

 

قانون جذب و پیدا کردن همسر

 

جذب همسر مناسب توسط قانون جذب به کمک روش های زیر:

۱- تصویرسازی ذهنی

همه چیز در ابتدا فکر بوده و بعدا به صورت اجرایی و ملموس در آمده. بنابراین اولین قدم برای محقق شدن بیرونی یک چیز، تحقق درونی آن در ذهن شماست.

روزی چند دقیقه چشمانتان را بسته و تصور کنید همسری با ویژگی های دلخواهتان در کنارتان نشسته…تصور کنید وقتی با هم هستید چه حسی دارید؟ نشاط و شادی را از اعماق وجودتان احساس کنید. همچنین ببینید وقتی او در کارهای خانه یا بیرون کمک می کند یا برای شما هدیه می خرید و یا به مسافرت می روید چه حسی دارید.

مهمترین نکته این است که دقیقا حس کنید او الان در کنار شماست…

۲- لذت بردن از مجرد بودن

خیلی ها به دنبال ازدواج هستند تا از تنهایی بیرون بیایند ولی اگر در زمانی که مجرد هستید احساس تنهایی کنید ارتعاشات بیشتری را در این زمینه در وجودتان ایجاد می کنید و تنهایی بیشتری جذب شما می گردد.

بنابراین حتی اگر مجرد هم هستید احساس کنید همسرتان در کنارتان است و تنها نیستید. این گونه ارتعاشات شما در جهت داشتن یک یار تنظیم شده و واقعا فرد مناسبی را جذب خواهید کرد.

۳- توکل بر خدا و زمان بندی او

برای بسیاری از افراد مفهوم زمان مناسب رسیدن فلان چیز و صبور بودن سخت است. حتی اگر شما آماده ازدواج باشید ممکن است آن فرد آماده شما نباشد. ممکن است حتی خودتان لازم باشد درس های معنوی بیشتری را پشت سر بگذارید تا بلاخره قطعات گمشده پازل در کنار هم قرار بگیرند و شما از تمام اتفاقاتی که برای پیشرفت و کمال شما مناسب بوده اند سر در بیاورید.

۴- بیکار ننشستن

چه کسی گفته حتما باید اولین ملاقات شما با افراد، ملاقات با نیمه گمشده شما باشد؟ شما همچنان به گشتن ادامه دهید و با احتیاط انسانها را بررسی کنید و با حفظ فاصله شرعی، با آنها در مورد تشکیل زندگی صحبت کنید. هر چه قدر بیشتر تعاملات اجتماعی داشته باشید احتمال جذب همسر مناسب بالاتر می رود. با هر بار آشنایی با فرد جدید، فرکانس های وجودی شما تغییر پیدا کرده و به کائنات اعلام می کند که واقعا آماده ازدواج هستید. البته هیچ گاه اجازه ندهید در طی این آشنایی ها متوجه ضرر عاطفی و جسمی شوید. اگر از همان اول حس کردید فردی که با آن آشنا شده اید فرد جذابی برایتان نیست دلیلی ندارد رابطه را با او ادامه دهید.

در نهایت اینکه افراد زیادی در بیرون وجود دارند که می توانند همسر ایده آل شما باشند. اگر باور داشته باشید و نکات بالا را رعایت کنید در این صورت باورتان را به صورت واقعیت، خواهید دید.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار