فعال کردن چاکرای زیل zeal | چاکرای زیل چیست؟

فعال کردن چاکرای زیل zeal | چاکرای زیل چیست؟

فعال کردن چاکرای زیل zeal | چاکرای زیل چیست؟

همونطور که میدونید در بدن، چاکراهای زیادی رو داریم. انواع هفتگانه اونها برای افراد بیشتر معروف هستند که میتونید آموزش باز کردن اون چاکراها رو از این قسمت مطالعه کنید.

تو این پست در مورد یک چاکرای کمتر شناخته شده به چاکرای زیل یا zeal صحبت میکنیم. محل اون در پشت سر و در قاعده جمجمه (جایی که کمی فرو رفته) هست. رنگ مربوط به  نوعی صورتیه (Magenta) و مربوط به قدرتهای ماورایی مختلفی مثل تله پاتی چندبعدی، دیدن رویاهای شفاف، غیب شنوایی، شفادهی و حتی کمک در پرواز روح میشه. فعال کردنش میتونه به بیداری کندالینی هم کمک زیادی کنه. همچنین برای انتقال انرژی به موجودات غیر ارگانیک در مراسم احضار هم معمولا از این چاکرا استفاده میشه و کلا میتونه واسطه بین ما و موجودات غیرارگانیک باشه.

از سنگها و کریستالهای مربوط به فعال سازی اون میشه به کوارتز شیشه ای و تورمالین اشاره کرد.

اگر چشم سوم باعث میشه که ما غیب بین بشیم این چاکرا به کمک چاکرای تاج باعث میشه که میزان دریافت اطلاعات غیبی در ما بیشتر و بیشتر بشه و به نوعی کمک کننده دریافت اطلاعات از چاکرای ششم و هفتم هست. حتی اینکه بتونیم با ارواح نگهبان و موجودات دیگه ارتباط تله پاتیک برقرار کنیم هم به این چاکرا مربوطه.

از اونجا که چاکرای زیل در دیدن خوابها و سفر روحی شبانه نقش زیادی داره بنابراین شدیدا نسبت به انرژی منفی موجودات غیر ارگانیک حساسه و باید اون رو نسبت به عوامل بیرونی محافظت کرد و براش انرژی های محافظتی بیشتری رو در نظر گرفت.

از علائم فعال شدن این چاکرا میشه به بروز درد در سر، گردن و قسمت بالایی شانه ها اشاره کرد. از علائم کم کار بودن اون میشه به خستگی و افسردگی و عدم توانایی در به تحقق رساندن آرزوها اشاره کرد. هر گونه استرس و تروما و برنامه ریزی نادرست ذهن میتونه اثر منفی روی این چاکرا بذاره و اون رو به سمت بسته شدن ببره.

فعال سازی چاکرای زیل:

برای فعال کردن این چاکرا دو راه توصیه میشه:

 • تصور ورود نور به رنگ تقریبا صورتی (magenta) از راه دم و ورودش به چاکرای زیل در بازدم. تصور کنید که این چاکرا از این نور تغذیه میکنه و بزرگ و بزرگتر میشه. این نور به رنگ زیر هست:

 

رنگ مگنتا

 

 • گوش دادن به صداهایی که دارای تن G# هستن. این صداها به شدت میتونن روی باز شدن چاکرای زیل اثر بذارن. نمونه ای از این صداها رو میتونید توی ویدیوی زیر گوش کنید:

 

 

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)


 1. Amir گفت:

  سلام ممنون از پاسخگويى مطالبتون
  لطفا در مورد بقيه چاكرا ها هم اين تن هايى كه روشون تأثير دارن رو قرار بدين
  ممنون

 2. امیر گفت:

  با عرض سلام وتشکر یه سوال داشتم
  میخواستم ببینم در هنگام تمرین رویه چاکراه حس کنیم که چاکرامون به سمت راست حرکت میکنه یا سمت چپ
  ممنون

 3. محمد گفت:

  سلام لطفان طریقه مخصوص مدیتیشن برای هر چاکراومانتراهاشون رو بگزارید

 4. زهرا گفت:

  سلام من روزی یک یادوبارنورهای زردرنگ به اندازه تقریبا یک سوم سوزن رودر فاصله نیم متری میبینم که ازجلوی چشام رد میشن اینا چی هستن؟

 5. امیر گفت:

  با عرض سلام و تشکر
  از وقتی رویه چاکراهام کار میکنم وقتی که دراز کشیدم مرتبا انگار یه انرژی یهو وارد پاهام یا کمرم میشه و حرکتی در اون قسمت ایجاد میکنه (میپره بالا)خواستم بدونم دلیلش چیه ؟
  ممنون

 6. زهرا گفت:

  سلام میشه ّبفرمایین بخَشی ازچه موجودیتی هستن یعنی اسم این موجودات چیه یا چه نوع انرژی هستن همانطوریکه من اونها رو میبینم اونها هم منو میبینن.ممنونم عزیزم

 7. امیر گفت:

  ببخشید که زیاد سوال میپرسم
  یعنی اینکه در حالت دراز کش یهو پاهام میپره بالا و یه چیزی داخل پام احساس میکنم بخاطر وروود انرژیه
  سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار