قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
هیپنوتیزم
نقش خنثی کننده افکار منفی در مورد هیپنوتیزم
خرداد ۸, ۱۳۹۷
مدیتیشن حباب، روشی برای خودکاوی
مدیتیشن حباب، روشی برای خودکاوی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۷

فروختن روح به شیطان | معامله با شیطان

فروختن روح به شیطان

فروختن روح به شیطان | معامله با شیطان

برخی از افراد به قدری از زندگی ناامید شدن که میگن من که دیگه کاری از دستم بر نمیاد و زندگیم از جهنم بدتر شده پس از جهنم واقعی نمی ترسم و می خوام روحمو به شیطان بفروشم تا شاید فرجی در کارهام حاصل شد. برخی از شدت حرص و زیاده خواهی و پیشرفت یک شبه میخوان با فروختن روحشون به شیطان به قدرت و مکنت و پول و … برسند. چون شنیدن که فلان هنرپیشه یا خواننده با استفاده از این روش سریع تونسته به قدرت شیطانی برسه و معروف و پولدار شه. انگار که اصلا صدای زیبا و تلاش اون خواننده و ابداعات و هنر و بودجه اون تاثیری در پیشرفتش نداشته و فکر میکنند همش به خاطر کمک شیطان بوده.

بسیاری از امور مربوط به فروختن روح به شیطان نوعی سو استفاده یک طرفه هست و به نوعی بردگی کردن برای جن ها هست.

اول از اینکه برای اینکه وارد معامله با هر موجود غیر ارگانیکی بشید باید ابتدا بتونید اونو نه تنها احضار کنید بلکه باهاش صحبت کنید و ببینید آیا حاضره که فلان کار رو در ازای فروختن روحتون به اون انجام بده یا خیر؟ خیلی از افراد فقط دست به قلم و مرکب خونی می شن و روحشون رو دو دسته تقدیم شیطان می کنن. بدون اینکه بدونن آیا شیطان هم برای اونها کاری می کنه یا خیر. و این طوری فقط دارن یک طرفه به شیطان سود می رسونند و خودشون هیچی رو در یافت نمی کنن. بگذریم از اینکه وقتی شما جنی رو خطاب می کنید معمولا همون جنها اطراف خودتون که از جنهای ضعیف و پست هستند احضار می شند چون در احضارهای واقعی ابتدا همه جنها رو باید دور کرد و فقط جن خاص رو فرا خوند و امضای اختری اون رو با مال خودش تطابق داد تا یه وقت جن دیگه ای به جای اون نیاد.

بنابراین شخصی که همین جوری میشینه واسه خودش رو کاغذ روحش رو به شیطان می فروشه تا پول گیرش بیاد نه تنها چیزی گیرش نمیاد بلکه روحش رو به جن های پست و عادی اطرافش داده.
فروختن روح به شیطان نمی تونه راهگشای زندگی شما باشه چون شیاطین می تونن شما رو قبل از موعد به تحقق رسوندن آرزو و درخواستتون نابودتون کنن و یا زندگی تون رو به جهنمی بدتر از این چیزی که هستید تبدیل کنند. به خاطر همین هست که خواننده ها و افراد مشهوری که موفقیتشون با کمک گرفتن از شیاطین بوده در آخر، سرنوشت تلخی براشون رقم می خوره.
لازمه که بگم منظور از فروختن روح در اینجا در اختیار گذاشتن آگاهی و انرژی شماست. اونها به هاله و مراکز انرژی و چاکرا شما متصل می شند و توسط اون شما رو کنترل می کنن. یا القاهای فکری و وسوسه های شدیدی رو در شما ایجاد می کنند که مقاومت در برابر اونها بسیار سخته.

آیا بعد از فروختن روح به شیطان می شه اونو پس گرفت؟

البته توبه برای همه باز هست و جادوگران سیاه زیادی بودن که در آخر عمر توبه کردن و به خدا برگشتن ولی بسیار بسیار اذیت شدن و شکنجه زیادی رو پشت سر گذاشتن. جدا کردن اونها از سیستم انرژی و کالبد انرژی و عاطفی و روانی تون که تونستن در طول سالیان به اون نفوذ کنن و شما رو ضعیف کنن بسیار سخته ولی با همت و پشتکار، شدنی هست.

متاسفانه برخی از انواع قسم های مربوط به فروختن روح به شیطان دارای مجازات هایی برای فرد خاطی و شکننده قسم هست. یعنی شما از اول به اونها اجازه دادید که اگر توبه کردید و قسم همکاری با شیطان رو شکستید شما رو تنبیه و مجازات کنن و این کار رو هم خواهند کرد مگر اینکه روش های دفع اونها رو بلد باشید تا از مزاحمت جنها کم کنید.

برخی از افرادی که از تعهد خودشون به شیطان سرپیچی کردن اوایل صداهای ترسناک و انواع مشکلات مربوط به حمله جن رو تجربه کردن و حتی برای مدتی از خانه و زندگی خودشون دور شدن ولی فایده ای براشون نداشته.

مسئله اجازه خیلی مهم هست. مهم نیست که موقع اجازه دادن، از خود محتوای قسم خبردار شده باشید بلکه وقتی حتی کورکورانه یه قسم به زبان بیگانه رو بخونید خود به خود در عالم روحی اون اجازه تبدیل به تعهد می شه. برخی از انواع احضارات به زبان منسوخ شده لاتین و یا فرانسوی و … هستن و شما ممکنه ناخواسته با شیطان وارد معامله بشید.

این افراد در کنار اینکه به روش های مثبت روحانی باید رو بیارن تا بتونن خودشون رو از شر شیطان خلاص کنن باید مراقب سلامتی فیزیکی خودشون باشند. چیزهایی مثل اعتیاد به الکل و مواد میتونه هاله محفظتی اونها رو ضعیف کنه و به اون جن، اجازه تضعیف بیشتر رو بده.

بنابراین از انجام خود سرانه احضارات و روشهای جادوی سیاه خودداری کنید چون میتونه در آخر منجر به تسخیر شما و پیچیده تر شدن مشکلات شما بشه. اگر هم قصد دارید روحتون رو به شیطان بفروشید و فکر میکنید با این کار وضع زندگی شما بهتر می شه در این صورت حتما سرنوشت شوم و تلخ افرادی که این کارها رو کردن رو مطالعه کنید. زندگی تون هر چه قدر جهنم باشه حداقل میتونه جهنمی تر نشه. اگر هم قبلا اشتباهی کردید و روحتون رو به شیطان فروختید باز هم سرنوشت افراد توبه کرده رو بخونید و مطمئن باشید که می تونید از شر اونها خلاص بشید.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار