قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
هیپنوتیزم ملاقات با خود برتر یا راهنمای درون
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

هنگامی که در مورد پاکسازی چاکراها صحبت می کنیم در مورد مجموعه فرآیندهای رفع اسندادهای انرژی، خالی کردن محتویات انرژی سرکوب و در نهایت باز شدن چاکرا و جریان جدید انرژی به داخل آن صحبت می کنیم. در واقع همه اینها باید رخ بدهد تا ادعا کنیم چاکرای ما پاکسازی شده و به پیشرفت تکاملی ما کمک می کند.

اصطلاح دیگر، باز کردن چاکرا است و زیرمجموعه قبلی بوده ولی الزاما در طی آن پاکسازی صورت نمی گیرد. یعنی گاهی ممکن است چاکرای ما باز باشد ولی بدون رفع انسداد ها و قفل های انرژی. در این صورت شخص شدیدا جذب کننده هر نوع انرژی می شود که به داخل هاله او راه پیدا کند.

او قادر نیست تمایزی بین دریافت انرژی منفی و سودمند قائل شود و همه چیز بستگی به این دارد که در چه نوع محیطی قرار گرفته باشد. برای مثال اگر در محیطی معنوی و پاک باشد انرژی های مثبت محیط را به راحتی جذب کرده و احساس شادمانی می کند ولی امان از اینکه وارد محیطی شلوغ و پر از خشم و نفرت شود در این صورت مثل یک اسفنج، انرژی های منفی محیط را جذب کرده و چون نمی تواند از خودش محافظت کند ممکن است شروع کند به طور ناخواسته بدنش را منقبض کند.

یکی از راه های درمانی موقت برای او تمرین ایجاد هاله های دفاعی در اطراف خود است تا حداقل اجازه ندهد انرژی منفی به راحتی به هاله اصلی او داخل شوند. در طی این مدت نیز میتواند چاره ای اندیشیده و روی تمرین اصولی و مراقبه بر روی چاکراهای خود کار کند. مراقبه TM از مدیتیشنهای بسیار خوب در زمینه پاکسازی همه جانبه چاکراها است و اگر مراقبه های دیگری را هم انتخاب می کنید سعی کنید از نوعی نباشد که منجر به سرکوبی افکار و احساساتتان شود.

برخی از افراد متاسفانه فقط در حال کار کردن شدید برای باز کردن چاکراهای خود بوده و می خواهند به اجبار توسط روش هایی چون کندالینی یوگا به مزایایی که برای چاکراها متصور می شود برسند. با این کار فقط خودشان را در محتویات انرژیکی و عواطف سرکوب شده هر چاکرا درگیر می کنند و انگار در حال هم زدن توده ای لجن هستند که هیچ راهی به بیرون ندارد. در نتیجه، محتویات مربوطه مسبب ایجاد انسدادهای جدید و عمیق تر شده و شخص را حساس تر و بیمارتر از وضعیت قبلی اش می گرداند. به همین دلیل است که گاهی تمرین کنندگان این چنینی آرزو می کردند که ای کاش هیچ وقت دست به انجام چنین تمریناتی نمی زدند چون حالشان از قبل بدتر شده است.

برخی هم تنها بر روی باز کردن چاکراهای فوقانی خود کار می کنند و حتی به پاکسازی آنها هم می پردازند ولی دوست ندارند با محتویات و انسدادهای چاکراهای زیرین رو به رو شوند. این افراد هر چند که ممکن است تجارب خوبی در زمینه کار با چاکراهای بالاتر به دست بیاورند ولی احساس اغنا و شادی نمی کنند زیرا آرامش و شادی بی قید و شرط تنها زمانی حاصل می شود که روی همه چاکراها کار شده و ارتعاشات آنها به بالاترین حد ممکن برسد.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار