قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
هیپنوتیزم ملاقات با خود برتر یا راهنمای درون
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا

هنگامی که در مورد پاکسازی چاکراها صحبت می کنیم در مورد مجموعه فرآیندهای رفع اسندادهای انرژی، خالی کردن محتویات انرژی سرکوب و در نهایت باز شدن چاکرا و جریان جدید انرژی به داخل آن صحبت می کنیم. در واقع همه اینها باید رخ بدهد تا ادعا کنیم چاکرای ما پاکسازی شده و به پیشرفت تکاملی ما کمک می کند.

اصطلاح دیگر، باز کردن چاکرا است و زیرمجموعه قبلی بوده ولی الزاما در طی آن پاکسازی صورت نمی گیرد. یعنی گاهی ممکن است چاکرای ما باز باشد ولی بدون رفع انسداد ها و قفل های انرژی. در این صورت شخص شدیدا جذب کننده هر نوع انرژی می شود که به داخل هاله او راه پیدا کند.

او قادر نیست تمایزی بین دریافت انرژی منفی و سودمند قائل شود و همه چیز بستگی به این دارد که در چه نوع محیطی قرار گرفته باشد. برای مثال اگر در محیطی معنوی و پاک باشد انرژی های مثبت محیط را به راحتی جذب کرده و احساس شادمانی می کند ولی امان از اینکه وارد محیطی شلوغ و پر از خشم و نفرت شود در این صورت مثل یک اسفنج، انرژی های منفی محیط را جذب کرده و چون نمی تواند از خودش محافظت کند ممکن است شروع کند به طور ناخواسته بدنش را منقبض کند.

یکی از راه های درمانی موقت برای او تمرین ایجاد هاله های دفاعی در اطراف خود است تا حداقل اجازه ندهد انرژی منفی به راحتی به هاله اصلی او داخل شوند. در طی این مدت نیز میتواند چاره ای اندیشیده و روی تمرین اصولی و مراقبه بر روی چاکراهای خود کار کند. مراقبه TM از مدیتیشنهای بسیار خوب در زمینه پاکسازی همه جانبه چاکراها است و اگر مراقبه های دیگری را هم انتخاب می کنید سعی کنید از نوعی نباشد که منجر به سرکوبی افکار و احساساتتان شود.

برخی از افراد متاسفانه فقط در حال کار کردن شدید برای باز کردن چاکراهای خود بوده و می خواهند به اجبار توسط روش هایی چون کندالینی یوگا به مزایایی که برای چاکراها متصور می شود برسند. با این کار فقط خودشان را در محتویات انرژیکی و عواطف سرکوب شده هر چاکرا درگیر می کنند و انگار در حال هم زدن توده ای لجن هستند که هیچ راهی به بیرون ندارد. در نتیجه، محتویات مربوطه مسبب ایجاد انسدادهای جدید و عمیق تر شده و شخص را حساس تر و بیمارتر از وضعیت قبلی اش می گرداند. به همین دلیل است که گاهی تمرین کنندگان این چنینی آرزو می کردند که ای کاش هیچ وقت دست به انجام چنین تمریناتی نمی زدند چون حالشان از قبل بدتر شده است.

برخی هم تنها بر روی باز کردن چاکراهای فوقانی خود کار می کنند و حتی به پاکسازی آنها هم می پردازند ولی دوست ندارند با محتویات و انسدادهای چاکراهای زیرین رو به رو شوند. این افراد هر چند که ممکن است تجارب خوبی در زمینه کار با چاکراهای بالاتر به دست بیاورند ولی احساس اغنا و شادی نمی کنند زیرا آرامش و شادی بی قید و شرط تنها زمانی حاصل می شود که روی همه چاکراها کار شده و ارتعاشات آنها به بالاترین حد ممکن برسد.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

6
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) FARZAD00253(B.L) علی خانی (تیم مدیریت) moein نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
moein
مهمان
moein

سلام سوال اول وقتی چاکرا باز بشه ولی گرفتگی ها و قفل های انرژی برطرف نشه ممکنه پیشرفت متافیزیکی کوتاه مدت باشه و خیلی زود از دست بره من خودم چند روز اول تله پاتی عالی داشتم و چند هفته اول خیلی عالی بودم اما بعد از گذشت یکی دو ماه دوباره برگشتم به حالت اول البته دیدگاهم و طرز تفکرم عوض شده اما تله پاتیم خیلی زود ضعیف شد بخاطر این میتونه باشه که فقط چاکرا هام باز شده و پاکسازی نشده بود؟ سوال دوم مگر این نیست که تا گرفتگی و قفل انرژی باز نشه چاکرا هم باز… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

باز شدن چاکراها با پاکسازی کامل آن تفاوت دارد. باز شدن می تواند در عرض چند روز هم اتفاق بیفتد ولی پاکسازی کامل آن روندی طولانی تر و اصولی تر دارد.

moein
مهمان
moein

سلام من قبلا تمرین باز کردن چاکرا و انجام دادم و تو چند روز نتیجه و دیدم الان ۲ ماهه دارم پاکسازی و متعادل سازی ۷ چاکرا و انجام میدم و نتیجه خوبی به اندازه این ۲ ماه دیدم
به نظرتون اگر در کنار پاکسازی و متعادل سازی چاکرا بخوام باز کردن چاکرا و هم انجام بدم ممکنه در روند پاکسازی و متعادل چاکرا ها اختلال ایجاد کنه؟ البته دلیل نیاز به باز کردن چاکرا نیاز شدید به تله پاتی هستش که باید در چند روز بهش برسم

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. حالا که روی همه چاکراهایتان کار کرده اید به نوبت انرژی را از چاکرای اول به دومی و … تا آخر ببرید و چندین بار پشت هم این کار را تکرار کنید تا هم پاکسازی و هم بازتر شوند.

FARZAD00253(B.L)
مهمان
FARZAD00253(B.L)

من چند روزهست که چاکرا۱راتمریین مکنم و خیلی خوب بودش امامن پاکسازی نکردم نمیدونم چه جوری بایداینکار راکرد ممکنه جوابی بدهیدممنون؟؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ابتدا همه چاکراهای خود را به نوبت فعال کنید و سپس به طور متعادل انرژی را در همه آنها به جریان بیاندازید. البته این برای کالبد اتری است.

رفتن به نوارابزار