قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
غیب لمسی
غیب لمسی | نشانه های غیب لمسی
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷
بایگانی آکاشیک
بایگانی آکاشیک یا Akashic records و نحوه دسترسی به آن (مطلب ویژه)
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷

غیب شنوایی یا Clairaudience چیست؟

غیب شنوایی

غیب شنوایی یا Clairaudience چیست؟

غیب شنوایی یکی دیگر از توانایی های ماورایی انسان است که در طی آن شخص می تواند صداهای واضح یا ناواضحی را از قلمروی جهان های دیگر بشنود. این حالت نباید با بیماری های روانی و توهم و هذیان اشتباه گرفته شود.

علائم غیب شنوا بودن:

– شما قادر هستید صداهایی را چه به صورت درونی و چه بیرونی بشنوید. صداهای درونی معمولا در قالب الهام شدید هستند ولی صداهای بیرونی به قدری واضح هستند که ممکن است متوجه تمایز آنها با صدای اعضای خانواده و … نشوید با این تفاوت که این صداها را فقط شما می شنوید.

– شدت گرفتن شنیدن صداهای غیبی در عالم خلسه و هنگام بیدار شدن یا به خواب رفتن

– شنیدن صدای درونی که افکار و ایده های متفاوتی با شما دارد و مانند تله پاتی عمل می کند. اگر خود برتر و راهنمای روحی شما باشد معمولا سطح عقلی پیامها بسیار بالاتر از تفکرات خودتان بوده و نصیحتهای پخته و جدیدی را به شما می دهند.

– در حالی که تنها هستید کسی نام شما را صدا بزند.

مورد آخر معمولا نه به خاطر توانایی خود فرد بلکه گاهی به دلیل محلی که در آن زندگی می کند مشاهده می شود و حتی اگر فرد عادی هم وارد آنجا شود ممکن است صداهایی را بشنود و اصطلاحا در خانه ای تسخیر شده قرار دارد.

یکی از دوستانم به همراه خانواده اش خانه ای ارزان را خریداری کرده بودند و مدتی در آن زندگی می کردند. او می گفت وقتی تنها است صداهایی را می شنود و یا اینکه کسی اسم او را صدا می کند. این اتفاق برای سایر اعضای خانواده هم رخ داده بود. این در حالی بود که در خارج از خانه چنین حالاتی را مشاهده نمی کردند بنابراین خود آنها توانایی غیب شنوایی نداشتند بلکه صداها در عالم فیزیکی منعکس می شدند و هر کسی قادر به شنیدنش بود.

استفاده غیرآگاهانه از مهارت غیب شنوایی

اگر شما فردی هستید که در مواقع استرس و درماندگی با خودتان به صورت درونی صحبت می کنید و ناگهان ایده های خوب و آرامش دهنده به سراغ شما می آید احتمالا منشا آن پیامهای خود برتر، ارواح کمک کننده و فرشتگان است.
همچنین شاید پیش آمده باشد که به فردی نصیحتی کنید که خودتان هم از پختگی و کامل بودن آن تعجب کنید و ندانید اصلا چه طور آن ایده به ذهنتان خطور کرده. در واقع در سطح درونی، پیامهای موجودات دیگر را دریافت کرده اید و همان را انعکاس داده اید و خودتان هم خبر دار نشده اید.

البته حالت منفی این کار هم به صورت وسوسه شیاطین دیده می شود. یعنی دریافت ایده های پست و پلید توسط موجودات غیر ارگانیک منفی در سطح ضمیرناخودآگاه به طوری که حتی خودتان هم خبردار نمی شوید که چنین چیزی حاصل فکر خودتان نبوده.

تقویت مهارت غیب شنوایی:

این توانایی ماورایی نه تنها به صورت مادرزادی در افراد دیده می شود بلکه می تواند با تمرین و کوشش هم نمایان شود. اولین قدم پرورش شنیدن صداهای درونی و تمایز آنها با افکار شماست. به صداهای درونی خود (افکاری که در ذهن شما هستند) توجه کنید و آنها را یادداشت کنید. اوایل فقط برون ریزی های ذهنی خودتان را شاهد هستید ولی پس از مدتی پیامهای ذهنی و چیزهایی که یادداشت می کنید پخته تر و عجیب تر خواهند شد.
اکثر حالات غیب شنوایی هم به صورت پیام درونی و حالت فکری و تله پاتیک مشاهده میشن. توجه کنید که ارواح بدن فیزیکی ندارن و نیازی به ایجاد صدای فیزیکی هم ندارن.

اگر مایل هستید صدای آنها را واضح تر شنوید می توانید این تمرینات را هم انجام دهید:

– فرو رفتن شدید در حالت خلسه و بیدار شدن قدرت شنوایی اختری

– در هنگام خواب آلودگی شدید، دست خود را از ناحیه آرنج خم کنید تا از بخش ساعد به بالا در هوا باشد. هر بار که خوابتان بگیرد دستتان افتاده و شما را بیدار می کند و در حالت خلسه نگه می دارد. شروع کنید به گفتگو با ارواح نگهبان خود و جملات خود را تکرار کنید تا کم کم صداهایی را به صورت واضح تر دریافت کنید. ممکن هم است که جواب شما در قالب تصویر مشاهده شود.

– تفویت حس شنوایی: در طی روز سعی کنید به صداهای خیلی محو محیط مثل تیک تیک ساعت، صدای قدم زدن افراد از فاصله دور، صدای عبور باد از لای شاخه ها و …. توجه کنید تا حساسیت شنیداری شما بالاتر رود و بتوانید صداهای اختری را هم تشخیص دهید. البته این روش در طولانی مدت جواب می دهد و ممکن است صداهای اختری ناخواسته را هم دریافت کنید….

– فعال کردن و تقویت چاکرای زیل و چاکرای پنجم

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
MoHaMaD داریوش نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
داریوش
عضو
داریوش

ممنونم. باز هم فوق العاده بود.
بخشی از تمرینات ماورایی که انجام میدادم مربوط به همین حس بود. در یک گریموری، روش تمرین اینطور بود که امواج و سوزش حاصل از صداهای بسیار ملایم رو احساس کنیم.
بعداز اینکه مدتی این تمرین رو انجام دادم، الان زمانی که در سکوت قرار دارم میتونم صدای فش و فش باد و یا شاید هم موج های صوتی رو بشنوم.

MoHaMaD
مهمان
MoHaMaD

در مورد شنیدن صداهای ماورایی چند تجربه دارم ولی یکی از دوست داشتنیترین صداهایی که در حالت بین خوابو بیداری شنیده ام اصوات و نغمات بسیااااار مسحور کنندس مثلا یکبار تلاوت قرانی رو میشنیدم که صدا مردونه بود وانقدر صدا زیبا و بهشتی بود که من بشدت اشک میریختم.گاهی هم تو خوابو بیداری ناخوداگاه اشعاری بسیار عمیق و وزین به ذهنم میرسه و میخونم و ردیف و قافیه و تمام خصوصیات یک شعر عمیق رو داراست.واینها باعث شده که بیشتر به نحوه سرودن شعر شعرای عارفمون پی ببرم

رفتن به نوارابزار