قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عالم اختری
لوله اختری برای ارتباط از مسیر اختری
شهریور ۲۱, ۱۳۹۶
باز شدن چشم سوم
علائم باز شدن چشم سوم و شروع غیب بینی
شهریور ۲۴, ۱۳۹۶

غیب بینی و شهود در خلسه

غیب بینی و شهود در خلسه

نوع ديگری از غيب بينی، به دست آوردن اطلاعات تصويری و شنيداری در طی خلسه هست. بسيار از غيب بينها در حالت خلسه و نيمه هوشياری و حتی خواب می توانند اطلاعات شهودی دريافت کنند. برخی نيز اين امکان را در حالتی که وارد جهان اختری شدند پيدا می کنند. حتی به عقيده برخی از آنها بدون تغییر در سطح آگاهی نمی توان اطلاعات غيبی به دست آورد. فرد بايد بداند که غيب بينی توسط سايکومتری و کريستال بينی هم مانند غيب بينی در خلسه و خواب صحيح و انجام شدنی است. تنها تفاوت آنها اين است که دو مورد اولی در حالت بيداری و هنگامی که شخص در جهان فيزيکی است رخ داده و مورد سوم در حالتی که شخص در جهان اختری و جدا از محسوسات فيزيکی است قرار می گيرد.

نکته جالب توجه اين است که در افرادی که به طور حرفه ای در حالت خواب يا خلسه غيب بينی می کنند به هيچ وجه حالت خلسه يا خواب آلودگی ايجاد نمی شود و مانند افراد سايکومتريست و کريستال بين کاملا هوشيار است! او تنها درهای حسی خود را به محسوسات فيزيکی و شنوایی و افکار پراکنده می بندد و با اراده خود وارد جهان اختری می شود. به همين دليل است که اکالتيست های حرفه ای می توااند به راحتی با سطح توجه خود از جهان ماده به جهان اختری، از اطلاعات دنيای اختری استفاده کند. درست مانند کسی که موقع تايپ با کيورد می تواند حروف بزرگ و کوچک را با فشار دادن دکمه شيفت ايجاد کرده و بين آنها به راحتی انتخاب کند.

دليل اينکه برخی غيب بينی توسط خلسه را ترجيح می دهند اين است که رسيدن به مرحله دريافت شهود از طريق بيداری کامل به قدرت تمرکز بالایی نياز دارد و بسيار سخت بوده و به تمرين زياد نياز دارد. اونها رفتن تو حالت خلسه و نيمه بيداری را راحت تر می دانند و بهتر می توانند حواس خود را از جهان مادی دور کنند.

قدرت غيب بينی در خلسه به قدری بالا است که گاهی تمرين کننده بدون اينکه بخواهد می تواند اطلاعاتی را از جهان های ديگر دريافت کند. البته هشدار جدی در مورد رسيدن به حالت نيمه هوشياری به وسيله مصنوعی مانند مواد مخدر بايد داد زيرا معمولا به جای آنکه تجارب مثبتی را به رقم زند موجب بروز حالات منفی و مضر در شخص خواهد شد و در دراز مدت به يک روش کاملا نا کار آمد و مخرب برای رسيدن به خلسه می شود.

برخی از سيستم های اکالت به تمرين کننده ها آموزش می دهند که با تمرين تمرکز فکر خالی بتوانند به نيروی غيب بينی دست پيدا کنند آن هم بدون انجام تمرينات ماورایی ديگر.

برای اينکه حالت تمرکز بر يک چيز و جدا شدن از محسوسات مادی را درک کنيد مثالی می زنيم. موقعی که به يک فيلم يا تابلوی زيبا نگاه می کنيد يا کتاب جذابی رو می خوانيد شديدا محو آن می شويد و کاملا از جهان مادی اطراف جدا می شويد! در آن حالت کاملا در حالت هوشياری قرار داريد ولی ارتباط شما با جهان ماده (به جز آن چيزی که به آن متمرکز شده ايد) قطع شده است. بنابراين رسيدن به حالتی که غيب بينان به آن می رسد حالت عجيب و غير عادی نيست و يکی از حالات عادی ذهن ما است.

در مورد نکته مهمی که بايد هشدار دهم اين است که هيچ گاه چيزی رو ناقص ياد نگيريد و به دنبال نتايج زود هنگام هم نباشيد. برخی از اکالتيست ها همين روشها رو به نوع تغيير يافته ای تمرين می کنند تا نتايج زودتری بگيرند ولی تنها به خود صدمه می زنند. برای مثال به آنها به غلط گفته می شود که آن قدر به کريستال خيره شوند تا هوشياری آنها از دست برود يا اينکه در حالی که چشمانشان را لوچ کرده اند خيره شوند! اين حالات شخص را سريعا به خواب مصنوعی وخود هيپنوتيزم می برد ولی اشکال آن اين است که شخص بيش از حد نسبت به اطلاعات بيرونی حساس می شود. برای مثال ممکن است به راحتی تحت تاثير اراده و افکار موجودات بيرونی چه در جهان فيزيکی و چه در جهان اختری قرار بگيرند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

10
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) یوسف silgam علی خانی (تیم مدیریت) ژاله نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Emad
مهمان
Emad

توضیحاتی از روش رفتن تو حالت خلسه دارید تو سایتتون؟
روندش شبیه همون تمرکز جز به جز به اجزای بدن (خود هیپنوتیزم) هست؟

ژاله
مهمان
ژاله

سلام ببخشيد من در حالت خلسه قبل از خواب و در هوشياري تصوير يك زن كره اي جوان و زيبا رو ديدم بصورت واضح معني ان چي ميتونه باشه. در حد ٢ثانيه و بعد محو شد.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

ممکن است زایده توهم شما و بخشی از رویا باشد و یا موجودی غیر ارگانیک. می توانید به پست حقایقی در مورد فلج عضلات مراجعه کنید.

ژاله
مهمان
ژاله

سلام ايا امكان داره در پرواز روح هنگام مواجه شدن با اجنه از شدت ترس ديوانه شويم؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. دیدن جنها در بیداری ممکن است شوک های عمیق روانی بر جای گذارد ولی در حالت رویابینی و پرواز روح به خاطر تغییر سطح آگاهی این میزان ترس وجود ندارد وگرنه ما باید سال ها پیش در کودکی در اثر دیدن کابوس های وحشتناک مرده بودیم.

silgam
عضو
silgam

سلام من هر کاری که میکنم که وارد خلسه بشم نمیتونم. حتی دو ساعت با فایل صوتی الفا بدون حرکت نتونستم وارد خلسه بشوم حتی یوگانیدرا و روش استاد کاکوب رو کلا اکثر روش ها رو انجام دادم به طور کامل اما وارد خلسه نشدم لطفا روشی بگین که بتونم وارد خلسه بشم.؟ ۲- روش شرطی شدن توسط شخصی بعد وارد حالت … بنظرم بهترین راه حل اینه. اما چون کسی رو نمیشناسم منو به این حالت دربیاره پس اگر فایل صوتی که بتونه این حالت تداعی کند رو معرفی بنمایید در این دو مورد توضیح بدین 👇👇👇 بیشتراوقات که… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ممنون از توجه شما. خلسه حالت عجیبی نیست و احتمالا تجربه کرده اید. برای مثال می توانید به پست عمیق تر کردن خلسه مراجعه کنید که در مورد همین مشکل توضیح داده شده است.

یوسف
مهمان

با سلام سوالی داشتم اینکه وقتی تو سرویس خوابم برد برا چند ثانیه بیدار شدم ولی هیچکس تو اتوبوس نبود و فقط یه دختر سفید رو و کوتوله رو دیدم و وقتی هوشیاری رسیدم خبری نبود این اتفاق برا همین یه ساعت پیش بود آیا به خلسه رفته بود؟
با تشکر از سایت خوبتون

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. به پست دیدن موجودات در هنگام خواب مراجعه نمایید. مفهوم موجود در آن پست به پاسخ سوال شما کمک خواهد کرد. موفق باشید

رفتن به نوارابزار