قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مسیر دست راستی و دست چپی چیست؟
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷
فواید هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم
فواید هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷

غلبه بر ترس برون فکنی | خطرات پرواز روح

غلبه بر ترس برون فکنی | خطرات پرواز روح

غلبه بر ترس برون فکنی | خطرات پرواز روح

سوالی که ممکنه برای خیلی ها پیش اومده باشه این هست که چگونه به ترس تجربه برون فکنی غلبه کنن؟ برخی از اونها کمی بعد از اینکه وارد خلسه شدن و علائم پرواز روح در اونها مشاهده میشه به ناگهان دلهره به سراغشون میاد که نکنه اتفاق بدی بیفته و یا موجودات ترسناک به سراغشون بیاد. گاهی هم صداها و نورهای عجیبی رو مشاهده میکنن و این به ترس اونها اضافه میکنه و فوری از اون حالت خارج میشن.

خودمم در اوایل تمرینات برون فکنی کالبد اختری چنین حالاتی رو داشتم. مدام میترسیدم که نکنه روح مردگان به جلوی چشمم بیاد و ….. و این باعث میشد از ادامه کار منصرف بشم.

شما هر چه قدر که هنگام پرواز روح دچار ترس و دلهره بشید به همون میزان هم کالبد انرژیکی شما منقبض میشه و برون فکنی رو برای دفعات بعد سخت تر میکنه. همچنین چون در حالت خلسه عمیق هستید و تلقین پذیری شما بالا هست بنابراین مدام دارید به خودتون به صورت غیر مستقیم تلقین میکنید که بله پرواز روح ترسناکه…

بنابراین اگر خیلی از تجارب پرواز روح میترسید فعلا تمرینات اون رو متوقف کنید و حالت مشابهش رو که رویابینی هست رو تمرین کنید. این کار چند مزیت داره:

– شما معمولا در اواسط رویا، آگاه میشید و بنابراین اون ترس های مربوط به خروج از جسم و شنیدن صداهای عجیب در حالت نیمه بیداری که در تمرین پرواز روح بود وجود نداره.

– عالم رویا خیلی شبیه عالم اختری هست و وقتی به اون عادت کنید و ترسهاتون از بین بره بنابراین در مورد عالم اختری هم چنین هست. بحث مهم حس استقلال از بدن فیزیکی و معلق شدن آگاهی در فضای ذهن یا جهان های دیگه هست و نیاز هست که کمی به اون حالت عادت کنید. چه در رویابینی چه در پرواز روح….

– قدرت کنترل شما در عالم رویابینی بیشتره بنابراین راحت تر میتونید از صحنه های ترسناک فرار کنید. اگر هم اتفاق بدی بیفته به خونسری پیش خودتون میگید که این فقط یک رویا هست و نیازی به ترس نداره.

برای خودم ورود به رویابینی خیلی مهیج و کمی ترسناک بود چون اصلا بهش عادت نداشتم. اولین باری که تو خواب آگاه شدم از اواسط رویا بود و ترسی نداشت. ولی دفعه دوم از اتاق خودم و در حالتی که حس میکردم از بدنم خارج میشدم بود و خیلی ترسیدم. قلبم به قدری تند میزد که پیش خودم گفتم الان سکته میکنم. البته اون قلب فیزیکی نبود و چاکرای قلب بود. به هر حال درد زیادی روی قفسه سینه ام بود و دستم رو روی قلبم گذاشته بودم. دفعه سوم هم که باز وارد عالم رویا شدم حالتی بود که داشتم از بیداری واردش میشدم و وقتی نزدیک به حس خروج از بدن بود به شدت استرس گرفتم و انگار داشتم میمردم. موجودی سیاه رنگ من رو از جسمم کشید بیرون و من فریاد میزدم. وقتی مطمئن شد من به اندازه کافی از بدنم دور هستم من رو رها کرد و خودم شروع به بررسی اطراف کردم. از این جا به بعد تا الان ترسم از رویاینی و پرواز روح به طور کلی از بین رفت چون در واقع بهش عادت کردم. مثل واکسنی میمونه که اگر تزریق شه تا آخر عمر میتونه فرد رو مصون کنه.

بعد از اون اتفاقات وقتی شروع به تمرینات پرواز روح کردم ترسناکترین صداها و مناظر برام خنده دار بودم چون میدونستم که بروزشون طبیعی هست و آسیبی هم میتونن بزنن. حتی اگر تو بیداری هم کمی چیزهای عجیب ببینم خیلی برام عجیب نیستن.

 

غلبه بر ترس برون فکنی | خطرات پرواز روح

خطرات پرواز روح

برخی از مردم نگران خطرات پرواز روح هستن. باید دید اصلا برون فکنی خطری داره یا نه؟

ما هر شب موقع خواب به طور غیرآگاهانه پرواز روح میکنیم…چه بخوایم چه نخوایم….اگر تا به حال براتون اتفاقی نیفتاده بنابراین در حالت آگاهانه پرواز روح هم اتفاقی نمیفته.

موجوداتی که در عوالم دیگه میبینید هم نمیتونن به شما آسیب فیزیکی بزنن حتی اگه با خنجر تیکه تیکه کنن شما رو. اصلا ماده در اونجا به این شکل معنا نداره و اگر در پرواز روح خودتون رو به شکل جسم میبینید که اجسام روش اثر دارن به خاطر شرطی شدگی های ذهن شماست و نوعی سراب هست. خیلی راحت میتونید همه اونها رو از بین ببرید و نقطه ای از آگاهی بشید که در فضا وجود داره. حتی اون فضا هم سراب هست چون بحث زمان و فضا مربوط به دنیای فیزیکی هست نه عوالم دیگه.

برخی میگن که اون طناب نقره ای متصل به خودشون و جسمشون ممکنه پاره بشه و بمیرن. طناب نقره ای چیزی نیست که مورد پذیرش همه محققان روحی باشه. اگر تلقین کنید هست اون رو میبینید در غیر این صورت مشاهده نمیکنید. به فرض هم که باشه افرادی مثل رابرت بروس پس از مدت تحقیق و بررسی به پارگی ناپذیر بودن اون طناب اعتراف کردن به طوری که خودش میگه که حتی در فاصله کیلومترها از بدن هم اون طناب آسیب ندیده و اینکه خودش عمدا هم سعی کرده اون طناب رو پاره کنه نشده.

عده ای هم تصور میکنن که اگر برون فکنی کنن موجودات دیگه بدن اونها رو تسخیر میکنه. همون طور که گفته شد خواب شبانه هم نوعی برون فکنی هست منتها غیر آگاهانه بنابراین اگر تو اون تسخیر نشدید تو حالت پرواز روح عمدی هم اتفاقی براتون نمیفته. البته این موضوع در باور برخی از جادوگران وجود داره ولی اون به شرطی هست که فرد قبل از خواب و پرواز روح، به احضار دست زده باشه و به خاطر ضعف آگاهی و اجازه ورود موجودات دیگه به قلمرو اون امکان تسخیر وجود داره و به همین خاطر در اطراف تختشون کاردهای فولادی و سیم قرار میدادن. ولی برای افراد عادی که این اعمال عجیب رو انجام نمیدن مشکلی وجود نداره.

به هر حال ترس و نگرانی واکنش طبیعی ذهن انسان در مورد مسائل ناشناخته هست. با تمرین و ممارست و افزایش تجربه، خیلی از این ترسها هم بی معنی میشند. گاهی برای از بین بردن ترس فقط باید در عمل انجام شده قرار گرفت.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

33
دیدگاه بگذارید

avatar
12 Comment threads
21 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 نظر دهندگان
Ebi MoHaMaD علی خانی (مسئول روابط عمومی) ali Samira نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
elham97
مهمان
elham97

سلام عجیبه کسی بخواد یاد بگیره این کار رو انجام بده من از خیلی سال هست که بدونی که بفهمم همچین چیزی برام اتفاق می افتاد خوب قاعدتا میترسم و سعی مکینم خودمو بیدار کنم اصلا دوست ندارم تجربه اش کنم اما تلاش بعصی ها رو برای رسیدن برای این ححالت متوجه نمیشم بنظرم کیفیت این کار و موفقیت در اینکار به پاک بودن روح هم تاثیر داره هرچقدر روح پاکتر باشه راحتتر انجام میشه من خودم تجربه کردم هرچی میگذره بخاطره گناهانی که دارم این کار سختتر و درد اور تر میشه شایدم یک روز بشه دیگه اتفاق نیووفته… بیشتر »

reza
مهمان
reza

الهام خانوم…
این کار برای بعضی ها مثل امید ب زندگیه…اگه نباشه زندگی بی معناس وگرنه اگر اینجور بود فرقی بین ادم هایی که روحشون پاکه با بقیه نداشت…
اگر شما میترسید بهتره بدونید اون دنیا هم مث دانیای اختری با این تفاوت ک در اون دنیا بدی و خوبی از هم جدا می شن…
اوکی؟
باتشکر از رادی

نا شناس
مهمان
نا شناس

ببخشین استاد یک مقاله ندارید در رابطه با کنترل به دست گرفتن رویاها . منلا بتونم در خواب همون چیزی رو که می خوام ببینم. با تشکر.

negar
مهمان
negar

سلام.من قبلا برای خوندن مطالب چشم سوم توی سایتتون اومدم ک اتفاقی در مورد پرواز روح خوندم و حدس زدم این اتفاقی ک این همه مدت واسم میوفتاده پرواز روح بوده… و الان شکم ب یقین رسیده.میشه بگید الان من دقیقا چکار کنم :/

negar
مهمان
negar

ببینید من قبلا در این حد بود ک مثلا میدونستم خابم و صدای اطرافمو میشنیدم و اطرافمو میدیدم و نمیتونستم تکون بخورم و فک میکردم این فلج خاب هست،اولین بار هم فک کنم حدود ۷ یا ۸ سالم بود،اما تا الان ادامه داره و فقط بعضی مواقع رخ میداد،اما الان دقیقا میدونم چ زمان هایی اتفاق میوفته و این ک وقتی اتفاق میوفته دیگ میدونم ک تو این حالتم.الان مشکلم اینه ک مدت زمان توی این حالت بودنم ب مرور داره زیاد تر میشه در حالی ک من هیجی در موردش نمیدونم

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام …وقت بخیر….من عادت دارم که چند تا خواب دارم یه جوری انگار خواب ها تو نوبتن!!!!و یکی یکی خواب ها رو میبینم و اگه از خوابی ترسیدم پبکم رو برای ۴ ثانیه نگه میدارم در این موقعیت دو اتفاق ممکنه برام بیوفته….یا بیدار میشم و دوباره پلک هام رو نگه میدارم و برمیگرد ک حالت دوم اینکه با پلک خوابم رو عوض میکنم….این رو همه دارن یا فقط من اینجوریم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. روش شما شبیه روش بازگشت به رویا است.

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

یه سوال دیگه هم داشتم…شما راهکاری دارید که خواب کسی رو که دوست داریم رو ببینیم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. چون موضوع جالبی است به ادمین و گروه ترجمه فرستاده شد تا اگر موافقت کنند در مورد آن مقاله بنویسند.

سبحان
مهمان
سبحان

من جسمم را فراموش میکنم اما یک استرس خاصی دارم اون لحضه که همه چی خوب پیش میره میلرزم و همه چی خراب میشع

Kia
مهمان
Kia

سلام. شخصا خودم رو آدم پاکی نمیدونم. اما در برونفکنی های خیلی کوتاهی ک در محیط خونه داشتم فرشته ها رو چندبار دیدم درحالی ک حتی ازون ها خواستم کمکم کنن بلند شم و اونا هم دستم رو گرفتن اما این قدرت منه ک کم هس و در تمرین های پرواز روحم سهل انگاری میکنم و سریع ب جسمم برمیگردم و بیدار میشم. مدام بهم میگن روی رسالتت کار کن اما من کم کارم. علاوه بر همه اینها و تجارب ناقصی ک کاملا مطمئنم برونفکنی هس، یک تجاربی برام پیش میاد ک نمیدونم چیه. یهو جلوی چشمام انگار ی پرده… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

ممنون از به اشتراک گذاری تجربه تون. به نظر می رسه برخی از تجربه های شما در حالت خلسه عمیق و در حالتی که از جسم خارج نشدید اتفاق می افتد.

rrrf
عضو
rrrf

سلام.معذرت میخوام از نظر خدا برون فکنی اشکالی نداره و یا اینکه روحمونو جدا کنیم گناه نیست

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. خود عارفان اسلامی هم به مرحله پرواز روح ارادی می رسیدند و بیشتر به خاطر ریاضات و عبادات آنها بوده. رسیدن به این قدرت از طریق روش های نامشروع مثل اکنکار و جادو مشکل دارد. روش های برون فکنی این سایت هم از روش های علمی مثل ایجاد حالات خلسه و هیپنوتیزم است و مشکلی ندارند.

Arsham
مهمان

من دوازده سالمه. حدود سه ماه پیش بود که فرداش میخواستم با فامیل مون برین سفر به مشهد. شیش من تو حالت فلج خواب غیر عمدی بودم که متوقف شدم در اون حالت.از جسمم بیرون امدم.ما خونمون تقریبا قدیمی بود. اون موقع که بیدار شده بودم دور و برم پر از موجودات سیاه بود و جسم خودم را می دیدم و از ان محافظت میکردم.آن ها قصد نفوظ به جسم من را داشتن.من به سرعت به آش پزخانه رفتم و چاقو رو برداشتم و به آنها حمله کردم و تا صبح از خودم محافظت کردم.خیلیاشون به حلاوت رساندم کلی هم… بیشتر »

arman
عضو
arman

به گمونم شب زیاد غذای چرب چیلی خوردی داداش کوچولو !

گنگستر خوبی هستی اما !
چجوری تونستی بری چاقو برداری با کالبد اختریت ؟؟ به ما هم یاد بده !!
خیلی ها رو به هلاکت رسوندی ؟؟؟ نکنه ماتریکس ورژن۲ رو خونه شما زدن ؟؟؟

(جناب علی خای جسارتا” چرا هر چرت و پرتی رو تائید میکنید داداش گل ؟؟؟ اعتبار سایت پائین میاد با این مزخرفات بخدا !)

Samira
عضو
Samira

سلام من از وقتی تمرینات مربوط به خلسه برون فکنی رو شروع کردم و کلا توی مسائل چشم سوم کالبد اختری و اینگونه مسائل وارد شدم و تمریناتی رو شروع کردم و یک تجربه برون فکنی هم توی این یکماه داشتم حالتهام عوض شده خودم یک تغییراتی رو حس میکنم یک حالت مبهم و خنگی دارم روی مسائل دیگه نمیتونم در بیداری تمرکز کنم خیلی سریع تمرکزم بهم میریزه در یک لحظه دیگه نمیتونم روی دو یا چند موضوع تمرکز کنم تا کسی صحبت میکنه حالت گیجی و منگی و مبهم بودن جو اطراف بهم دست میده انگار صداهارو نمیشنوم… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. حالت مربوط به عدم تمرکز به خاطر فعالیت بیش از حد چشم سوم است که به دلیل تمرکز زیاد بر آن و نامتعادل بودن چاکراهای پایینی و بالاتر از آن است و بنابراین انرژی نمی تواند از چشم سوم عبور کند و در آنجا جمع می شود و مشکلاتی به وجود می آورد که در پست فعالیت بیش از حد غده پینه آل آمده مثل عدم تمرکز فکر و …. اضطراب های شما می تواند به خاطر برون ریزی انرژی های عاطفی قدیمی از چاکراها باشد که باید طی شوند. همچنین سعی کنید با نوشتن افکار و احساسات… بیشتر »

Samira
عضو
Samira

تشکر استاد بزرگوار از راهنمایی تون 🙏🙏🙏

Samira
عضو
Samira

سلام استاد من بنا به گفته شما چند روزه دیگه روی چشم سوم کار نمیکنم فقط میخوام بدونم فعالیت چشم سوم یا برون فکنی میتونه روی بینایی تاثیر بزاره مثلا باعث دوبینی یا تار شدن دید بشه یا ندیدن درست کف خیابون یا موانعی که توی پیاده روها هست ؟ امشب که رفتم بیرون متوجه شدم کف خیابون و چاله چوله هارو درست نمیتونم ببینم یا یکسری موانع توی پیاده رو یا خیابون رو اصلا نمیبینم و ناخواسته بهشون برخورد میکنم غیر ازین خیلی چیزهارو از شب گذشته یادم نمیاد یا اینکه وسایلم رو کجا میزارم درحالیکه قبلا خیلی تیز… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. اتفاقا کار بر چشم سوم باعث میشود که دید شما بهتر شده و به جزئیات بیشتری دقت کنید و فضا را رنگی تر و زنده تر احساس کنید. به نظرم شاید ترس یا هیجانات منفی باعث بروز این مشکلات شده. سعی کنید تصور کنید انرژی سفید پاک و شفادهنده از بالای سر وارد چاکراهای هفتم شده و از آنجا پایین می آید و به چاکرای اول می رسد و سپس انرژی اضافی از پاها خارج می شود. اگر مشکل رفع نشد حتما به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید شاید دلایل فیزیکی مثل خدای ناکرده تومورهای مغزی باعث این… بیشتر »

Samira
عضو
Samira

باشه چشم استاد تشکر از راهنمایی تون 🙏🙏🙏🙏

Ebi
مهمان
Ebi

باور کن ۲روز دیگه هم میای میگی استاد بزرگوار حادثه ساختمان پلاسکو،زلزله سرپل ذهاب،کشتی سانچی،سیل خوزستان،همه ی اینا ک اتفاق افتاد من فک میکنم به خاطر فعالیت بیش از حدمه😂😂😂😂😂به نظرتون استاد من ادامه بدم یا متوقفش کنم کارمو😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅اومدیمو خدای ناکرده یه هفته دیگه ماشین زد زیرت نکنه میخوای بیای بگی استاد شما مقصری ک بهم نگفتی متوقفش کنم😅😅😅😅😅😅آبجی چشم سوم که کار میکنی مغزت فعالیت داره قربونت نه چشم جسمانیت🤗درسته اسم چشم سومه ولی اون چشم نیست😅البته باتقاضای اجازه از استاد بزرگ،و طلب بخشش از آبجی حواسپرتمون😍موفق باشی❤

ali
مهمان

ایا پرواز روح برای کسانی که عمل قلبی دارند ویا پیوند قلبی کردن خطری دارد یانه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. خیر

ali
مهمان

سلام مرسی .یه سوالی که یادم رفته بود
میخواستم بگم کسی که قلب او وابسته به باطری هست این گونه پرواز روح یا انجام چاکرها خطری ندارد؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. تا به حال تحقیق علمی در مورد عوارض این کار انجام داده نشده ولی از آنجا که کار بر چاکراها واقعا تغییراتی بر میدان الکترومغناطیسی بدن ایجاد می کند ممکن است اندکی برای شما خطرناک باشد و بهتر است حتما با پزشک خود (اگر به این مسائل اعتقاد دارد) مشورت کنید و یا از چیزهای ساده تر و بی خطرتر مثل رویابینی شروع کنید. موفق باشید

MoHaMaD
مهمان
MoHaMaD

با سلام.ابتدائا بگم من با نظر الهام خانم موافقم روح هر چقدر پاکتر باشه برونفکنی دستیافتنیتره.من خودم الان که دارم دهه سی زندگیمو تموم میکنم خیلی با سالهای نوجوانی تا نهایت سی سالگی تو تجاربم افت کردم.اون موقع ها انرژی مورد نیاز در اختیارم بود و براحتی به مرحله خروج مثل چرخش احساس صدای زنبور و طوفان که مقدمه خروج بود میرسیدم ولی چون زیاد پخته نبودم خیلی میترسیدم ولی حالا که دیگه ترس برام از بین رفته نمییتونم به حالت خروج برسم.خیلی سخته.وقتی هم میرسم معمولا یا تو ناحیه میانی بدن محل چاکرای دو و سه کالبد اثیریم محکم… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. گاهی افزایش سن به خاطر ایجاد مشغله ذهنی در مورد کار و زندگی و تجمع بارهای عاطفی منفی در طی زندگی، سخت می شود ولی می توان با کار کردن اصولی و گذاشتن زمان لازم این مشکلات را حل کرد و اتفاقا برای فردی که سن بیشتری دارد یادگیری این موارد راحت تر است و بهتر می تواند از مفاهیم پیچیده سر در بیاورد و همت بیشتری در مورد ادامه تمرینات داشته باشد. موفق باشید

رفتن به نوارابزار