قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – خانه جنزده (نوشته سهند)
فروردین ۲۰, ۱۳۹۸
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – جذب شغل دلخواه (نوشته مریم)
فروردین ۲۰, ۱۳۹۸

علامت های پوستی جادوگران در قرون وسطی

علامت شیطانی بر پوست

علامت های پوستی جادوگران در قرون وسطی

همانطور که می دانید در قرون وسطی مجازات جادوگری از سوی کلیسا، مرگ بود. مقامات کلیسا راه های مختلفی برای شناسایی جادوگران داشتند. حتی ساعت عبور و مرور افراد در کوچه ها نیز کنترل می شد و هر زنی که در ساعات نزدیک به ۳ شب از خانه اش بیرون می رفت مظنون به انجام اعمال جادوگری و سپس دستگیری بود.

یکی دیگر از راه های شناسایی جادوگران در آن زمان، بررسی کل بدن شخص برای یافتن علامت پوستی مثل خال یا برآمدگی عجیب بود. البته این ضایعات پوستی در همه افراد ممکن است وجود داشته باشد ولی در کسانی به مظنون به جادوگری بودند این ضایعات پوستی و علامت ها چند ویژگی مهم داشتند:

– هنگامی که سوزنی به آن قسمت زده می شد نه درد داشت و نه خونریزی مشاهده می شد
– معمولا بی رنگ، متمایل به آبی یا قرمز بودند
– یا ممکن بود قشری از پوست مرده باشد

داشتن علامت های فوق باعث می شد که فرد به راحتی جادوگر شناخته شده و از سوی کلیسا به سزای مرگ برسد.

اما آیا واقعا چنین چیزی حقیقت دارد؟ چه بسیار زنان، مردان و کودکان بی گناهی که سر این موضوع جان خود را از دست دادند. به عقیده افراد آن زمان، فردی که با نیروهای جادویی سر و کار دارد در معرض لمس، خراش و هر نوع تماس دیگر با شیاطین قرار گرفته و علامت هایی در بدن آنها ظاهر می شود که شباهتی با عارضه های پوستی عادی ندارد.

محل وجود این علامت های جادوگران که به صورت طبیعی در بدن آنها ایجاد می شد حتی می توانست در زیر پلک چشم یا زیر بغل باشد. بنابراین همه بدن آنها پس از تراشیدن موها مورد بررسی قرار می گرفت.

نوع مشابهی از این علامت ها، علامت های شیطانی نام دارد که در افراد قربانی نیروها و حملات شیطانی دیده می شود و شبیه همان ضایعات پوستی و لکه ها و خال ها (که فاقد درد و خونریزی هستند) در بدن قربانی مشاهده می شود. البته بستگی دارد حملات شیاطین به کدام کالبد ما باشد. گاهی علامت ها فقط در سطح کالبد اختری تشکیل می شوند ولی اگر حملات شدیدتر باشد می تواند باعث ایجاد نوعی ضایعه پوستی که به خاطر فعال تر شدن سیستم ایمنی و حمله گلبول های سفید به یک عامل بیگانه و ناشناخته پدید می آید شود.

افرادی که به شفای افراد جنزده مشغول هستند ممکن است پس از انجام شفادهی و شکستن طلسمات، دچار این ضایعات پوستی شوند چون انرژی منفی حاصل از این کار را به خود جلب کرده و اثرات واضحی بر بدن آنها می گذارد.

اینکه آیا چنین چیزی حقیقت دارد یا خیر مطمئن نیستیم. بنابراین اگر چنین برآمدگی ها و جوش های بدون درد و زخم در بدن شما به وجود آمده نگران نشوید و به جای آن به دکتر پوست مراجعه کنید.

گاهی چیزی که بر سطح بدن مشاهده می شود از حد ضایعه پوستی نیز می گذرد و تبدیل به خراش و التهاب و جای دست می شود و شخص مبتلا، هر چه قدر فکر می کند دلیلی برای آن پیدا نمی کند بنابراین آن را به حملات جن و شیاطین نسبت می دهد. نمونه تجارب ایرانی و خارجی در این زمینه بسیار است ولی مراقب باشیم که بی احتیاطی ها و آسیب های غیر آگاهانه به بدن و امراض دیگر را به این نیروها ربط ندهیم و واقعا مطمئن باشیم که این ضایعات پوستی به طرز عجیب و بدون علت پدید آمده اند.

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار