قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان
کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان، جایگزینی برای مدیتیشن
دی ۲, ۱۳۹۷
حسادت
علائمی که نشان می دهد فردی به شما حسادت می کند
دی ۴, ۱۳۹۷

علائمی که نشان می دهد فردی به شما علاقه مند شده

علاقه مند

علائمی که نشان می دهد فردی به شما علاقه مند شده

گاهی ما در زندگی چنان پرمشغله هستیم که متوجه ابراز علاقه و عشق دیگران نمی شویم. این ابراز علاقه توسط دیگران می تواند در محیط فامیلی، کار، دانشگاه و … باشد.

اما چگونه بفهمیم یه نفر از ما خوشش می آید؟

در زیر به تعدادی از علائمی که نشان می دهد شخصی به شما علاقه دارد اشاره می شود:

– تهیه کردن چیزهایی که دوست دارید:

اگر فرد بداند به چیزی علاقه دارید حتی یک اپلیکیشن یا موسیقی خاص، در این صورت آن را برای شما فراهم می کند. در واقع می خواهند نشان دهند که به علایق شما توجه می کنند. وقتی ما از فردی خوشمان می آید به ریزه کاری های او دقت می کنیم. افراد جذب کسانی می شوند که به آنها توجه می شود و می خواهند مورد احترام و مقبولیت واقع شوند.

– ستایش کلامی شما:

فردی که به شما علاقه دارد همواره به تعریف و تمجید شما و توانایی هایتان می پردازد. به نظر او شما فوق العاده هستید و این احساسات باید بیان شوند. کلمات ابزار قدرتمندی برای نشان دادن عشق هستند. کلمات دارای ارتعاشات بالایی هستند که باعث تاثیرات مثبت در ما می شوند. اگر کسی مدام به تمجید و ستایش شما پرداخت در این صورت قصد دارد دل شما را برباید.

– استفاده از حرکات بدن:

حرکات بدن آنها جلوی شما تغییر کرده و مثلا ممکن است دستی به موهای خود برده و یا لبخند بر لبانشان بنشیند. آنها مطمئن می شوند لباسشان مرتب است و حالت بدنی بهتری دارند تا خودشان را جذاب تر نشان دهند.

– نگاه کردن به چشمان:

اصولا خیره شدن به چشمان افراد عادی جامعه سخت بوده و معمولا نگاه خود را می دزدیم. ولی وقتی فردی به شما علاقه مند باشد سعی می کند هر طور شده به چشمان شما نگاه کند…او می خواهد دیده شود و پذیرفته شود. در واقع چشمها وسیله مهمی در ابراز علاقه صادقانه هستند و هیچ گاه به کسی دروغ نمی گویند. البته برای یک فرد مسلمان، این گونه خیره شدنها قبل از محرمیت گناه بوده و بهتر است اصول اخلاقی رعایت شود.

– سر تا پا گوش بودن:

فردی که به شما علاقه دارد در حضورتان فقط به شما توجه می کند و به عوامل پرت کننده حواس مثل موبایل و کامپیوتر و تلویزیون و … توجهی نمی کند. او سرتاپا گوش است و مایل است همه چیزهایی که می گویید را به دقت گوش دهد. اگر با فردی حرف می زنید و سر او در گوشی است و تظاهر به شنیدن می کند یعنی علاقه چندانی به شما ندارد و برای او خسته کننده هستید. اگر فردی کار واجب با تلفن داشته باشد می تواند عذرخواهی کند و از شما اجازه بگیرد و کارش را انجام دهد ولی سرگرم شدن بیهوده به گوشی نه تنها نشانه عدم علاقه طرف به شما و صحبت هایتان است بلکه به نوعی بی احترامی محسوب می شود و بهتر است حتی به کسانی هم که علاقه نداریم این رفتار زشت را نمایان نکنیم.

بعید است ما دقیقا فردی را عاشق خود کنیم که دوستش داریم. بنابراین بهتر است در زمانهایی که این علائم شیرین را از فردی مناسب دریافت کردیم قلبمان را به سمت او باز کرده تا عشق واقعی را تجربه کنیم. این اتفاق می تواند با غیرمنتظره ترین افراد رخ دهد.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

4
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
FARZAD00253(B.L) علی خانی (تیم مدیریت) نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
FARZAD00253(B.L)
مهمان
FARZAD00253(B.L)

سلام مطالب خوبی بود .دراین موضوعات هم بگذاریید.میتوانید مطالبی از
۱-اتموکینزی(کنترول اب هوا)
۲-الکتروکنزی
۳-اموزش خاک افزاری
۴-پرواز بانیروی زهن
۵-کندالینی
۶-هاله بینی وتاه پاتی وسایبرکنزی
۷-کنترول نیروی تاریکی
۸-اموزش ایروکنزی و پیروکنزی وهیدروکنزی
۹-اموزش حرکات اجسام واموزش کنرول نور
۱۰-اموزش بروفکنی هم میگذاریین؟؟؟

با تشکر از شما دوستان و سایت بسیار خوبتان

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بیشتر مواردی که فرمودید از شاخه کینزی ها است و سامانه ارشاد مخالف این مطالب است و نمونه های قبلی هم از سایت پاک شدند. مورد پنجم را می توانید از قسمت دوره رایگان باز کردن چاکراها و فعال کردن کندالینی تهیه کنید. مورد دهم هم به زودی آماده می شود. موفق باشید

FARZAD00253(B.L)
مهمان
FARZAD00253(B.L)

اگرچاکرا هایمان فعال باشد
میتوانیم این کارهارا انجام دهیم
ویک سول دیگر چاکراها چشم سوم فعال باشد راحتر می توانیم ضمیرناخودگاه انجام دهیم؟؟؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. کار کردن با ضمیر ناخودآگاه بیشتر به توانایی شما برای رفتن به حالت خلسه بستگی دارد تا چاکراها.

رفتن به نوارابزار