علائمی که نشان میدهد مدیوم روحی هستید و نه یک دیوانه

مدیوم

علائمی که نشان میدهد مدیوم روحی هستید و نه یک دیوانه

حتما در مورد افراد مدیوم روحی زیاد شنیدید خصوصا که اونها تو کتابهای احضار روح کلاسیک بیشتر معرفی شدن و پل مهمی بین افراد زنده و مرده هستن. همه افراد قادر نیستن ارواح و جنها رو حس کنن ولی مدیومها به خاطر ویژگی های ذاتی یا اکتسابی میتونن با موجودات غیر ارگانیک ارتباط برقرار کنند. این ارتباط میتونه شامل دیدن اونها، شنیدن صداشون و یا حس حضور اونها باشه. همچنین اگر از نوع مدیومهای اکتوپلاسمی باشن میتونن به واسطه تولید اکتوپلاسم کاری کنن که جن یا روح متجسد بشه و همه افراد بتونن اون رو بیینن.

هر کسی که توانایی معنوی داره الزاما مدیوم روحی نیست. شما ممکنه تو تله کنیزی یا تله پاتی خوب باشید ولی دلیل نمیشه بتونید با جنها ارتباط برقرار کنید هر چند اگر تمرین کنید زودتر از افرادی که آمادگی خاصی ندارن به نتیجه میرسید ولی فردی که مدیوم هست کارش دریافت انرژی ها و اثرات موجودات عوالم دیگه هست و معمولا تو شاخه های دیگه علوم ماورا هم موفق هستند.

گاهی مدیومی ذاتی هست و فرد برای به دست آوردن این توانایی تلاشی نمیکنه ولی افراد دیگه هم میتونن با تمرینات زیاد در طول سالیان متمادی قدرت مدیوم بودن رو کسب کنند.

حالا از کجا بدونید مدیوم روحی هستید یا خیر؟ در زیر لیستی از خصوصیات مهم مدیوم های روحی آورده شده و اگر چند تاشونو دارید شاید نشون میده که شما هم جزئی از اونها هستید. بنابراین توانایی خودتون رو بپذیرید و اون رو موهبت الهی بدونید و اجازه ندید که فکر کنید مبتلا به بیماری روانی هستید خصوصا که آزمایشات روانی نشانی از بیماری رو در شما نشون نداده باشه.

این خصوصیات عبارت اند از:

۱- مشاهده ارواح از کودکی: معمولا همه افراد تا قبل از سه سالگی میتونن جنها و ارواح رو ببینن و تعجبی نداره اگه بچه ای تو اتاق خالی به کسی بخنده چون شاید داره با یه موجودی صحبت میکنه ولی معمولا افراد بعد از سه سالگی این توانایی در اونها خاموش میشه اما مدیومها همچنان این قدرت رو حفظ میکنن.

۲- ممکنه حالات خفیف تری از مشاهده موجودات عوالم دیگه رخ بده مثل مشاهده دایره های نورانی و رنگهای مختلف در فضا و یا مدام از گوشه چشمتون رفت و آمد موجوداتی رو حس کنید که در صورت تمرین بیشتر خواهند شد.

۳- شنیدن صداهای غیر مادی. برای مثال ممکنه از اتاق بغلی تون صدای همهمه و یا مکالمه موجوداتی رو بشنوید. در واقع قدرت غیب شنوایی شما بالا هست و از نوع مدیوم غیب شنوا هستید.

۴- ممکنه حس لامسه شما حساس باشه و گاهی عبور باد سرد (بدون هیچ منبع تولید باد) رو روی پوستتون حس کنید و یا اینکه احساس سوزن سوزن پیدا کنید و یا احساس نوازش شدن رو داشته باشید. این حالات در لحظات احضار بیشتر هست ولی برای افراد مدیوم در حالات عادی هم ممکنه رخ بده.

۵- شما به انرژی محیط و افراد حساس هستید و نمیتونید برخی از محیطها خصوصا مناطق جن زده و یا قبرستانها رو تحمل کنید و این برای افراد مدیوم بسیار آزار دهنده هست.

۶- حس ارتباط عمیق شما با حیوانات در شما زیاد هست و انگار اونها با شما رفتار بهتری نسبت به سایر انسانها دارند.

۷- وسایل الکترونیکی اطراف شما نسبت به حضورتون ممکنه از کار بیفته و یا زودتر خراب بشن و معمولا از افرادی هستید که همیشه چند تا لامپ اضافه تو خونتون دارید.

۸- داشتن ارتباط عمیق با افرادی که تازه فوت شدن. ممکنه حضور اونها رو مدام در اطرافتون حس کنید.

۹- متاسفانه افراد مدیوم معمولا افسردگی های طولانی مدت دارن و حس میکنن باید برگردن خونشون در حالی که از لحاظ فیزیکی داخل خونه هستند.

۱۰- ممکنه الهامات شما قوی باشه و ایده ها و افکار تصادفی و ناب و کمک کننده در ذهنتون جرقه بزنه و خودتون تعجب کنید که منشا اون از کجا بوده.

 

خودم تا به حال مدیوم های زیادی رو از نزدیک دیدم و هر کدوم تو یک زمینه استعداد داشتن. برای مثال یکی راحت میتونست انرژی حیاتی رو به جنها برای حرکت اجسام منتقل کنه و به راحتی هم اموری مثل تله پاتی و روشن بینی رو انجام میداد. یا یه کدومشون روح ها رو میدید و رفتن به قبرستان برای اون سخت بود. تو پیدا کردن سحر و طلسم از داخل منازل هم استعداد عجیبی داشت. بیشتر اونها هم خانم بودن و کلا خانمها استعداد زیادی در مدیوم بودن دارن هر چند که جدیت اونها در انجام و تمرین امور ماورایی از آقایون معمولا کمتر هست.

 

50 پاسخ به علائمی که نشان میدهد مدیوم روحی هستید و نه یک دیوانه

 1. E گفت:

  درسته …والبته من میتونم حضور و نگاهشون رو حس کنم ولی اصلا خوشم نمیاد و دارم سعی میکنم با بی تفاوتی این حس رو از بین ببرم ولی گاهی واقعا آزار دهنده است همین دیدن سایه و نورو رد شدن اونها هم عادی نمیشه برام

 2. amir گفت:

  سلام تجاربی که دارم باعث ترس در من میشه چه کار باید انجام بدم؟

 3. amir گفت:

  چند بار وقتی میخواستم شب بخوابم باد ملایمی تو صورتم وزید که اولا اصلا توجه نمیکردم به حساب توهم و خلاصه هر طوری که بود توجیه میکردم ولی اخرین دفعه طوری بود که اصلا واسم قابل توجیه نبود و به شدت ترسیدم صدا هایی که حالت ضربه دارن اما نه شدید به دیوار اتاق بعضی اوقات وارد میشن که شدید ترینش زمانی بود که من ۷ اسم رو هر کدوم هزار دفعه گفتم البته روزه هم گرفته بودم اسامی این ها بودن
  ۱-سمید ۲-یدع ۳-هلیهون ۴-لالهون ۵-دمدعوث ۶-حاجنی ۷-فیثاهیلوب
  البته قبل از این کار توی خونه هر موقع طبقه ی بالا هستم صدای راه رفتن شدید مثل دویدن میشنوم و بعضی اوقات وقتی داخل اتاقم اتاق مخوف میلرزه وقتی مثلا دارم تلوزیون نگاه میکنم یا پای کامپیوترم از کنار چشمم بعضی اوقات حرکات نور میبینم یا حرکت یه چیزی که رد میشه و صدا هایی که منبع مشخصی ندارند که زیاد میشنوم مخصوصا یک ساعت قبل اذان صبح یا وقتی تو راه مسجد واسه نماز صبحم و یادم نمیاد کابوس دیده باشم به غیر از یک بار که بدنم قفل شده بود نمیتونستم فریاد بزنم یه نفر که به شکل مادرم بود در حالت خواب بیداری بدنمو میکشید که با ذکر بسم الله ازاد شدم

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   اگر خودتون خودخواسته اون ذکرها رو گفتید پس دوست داشتید که احضار بشن و لازم نیست دفعشون کنید ولی قبلش باید روی افزایش شهامت خودتون کار میکردید مثل عادت به تاریکی و تحمل پدیده های عجیبی که ممکنه در اون لحظه به خاطر بالا بودن ترس رخ بده تا کم کم ترستون بریزه. البته با کسب تجربه کم کم روان شما قوی میشه و حساسیتش کم میشه بنابراین از این موهبی که به شما داده شده استفاده کنید. ترس در اوایل طبیعی هست و مکانیسم دفاعی انسان هست و جای نگرانی نداره ولی اگر حملات واقعی از اونها دریافت کردید در این صورت قضیه فرق میکنه.

   • amir گفت:

    چون منبع این اذکار را اسمای الله به من معرفی کرد که احتمالا دروغ بوده و من امادگی مواجه با اجنه رو ندارم لطفا شما یک راه حل قوی معرفی کنید چون نمیتونم شب ها بخوابم و ترس بر من چیره شده و نیاز به زمان و ارامش دارم تا اونو از بین ببرم و با این تشویش خاطر اوضاع خرابتر میشه.لطف میکنید و خدا شما رو اجر بزرگ مرحمت کنه

    • تصویر پروفایل admin admin گفت:

     هر چیزی که از منابع معتبر اسلامی و مورد تایید مراجع و علمای دینی نباشه باید تو الهی بودنش شک کرد هر چند که ظاهرش الهی باشه و از نامهای خدا هم استفاده کرده باشه. اولین کار خواندن صرف عمار هست تا دور بشن و بعدش پست رفع جن زدگی رو بخونید. تو اونجا هم یک سری روش برای دور کردنشون هست.

     • amir گفت:

      خیلی ممنون خیالم راحت شد اجرتون با خدا
      یک حجت الاسلام جوان به من گفت هیچ ذکری بیشتر از صد بار نباید گفته شه (حتی اسامی خدا) غیر از صلوات
      شما نظرتون چیه در این مورد؟؟؟؟!

     • تصویر پروفایل admin admin گفت:

      بله اذکار رو نباید سر خود به تعداد ابجد کبیرشون گفت چون اثرات خیلی شدیدی دارن. حتی بعضی از اونها باعث مصیبت تو زندگی میشه تا محبت دنیا رو از دل شما کم کنه و به خدا نزدیک کنه. هر چند که اذکار دارو هستن ولی نباید اونها رو سر خود مصرف کرد. مثل اینکه بری تو داروخانه و هر چی دارو هست ور داری بخوری. برخی از اسامی خدا به تعداد خاص اگر گفته شه حتی میتونه موکلهای شیطانی رو احضار کنه و در این مورد تو کتاب سحر شمس المعارف کبری زیادی توضیح داده شده و علما اون کتاب و دستوراتش رو حرام اعلام کردن هر چند ظاهر الهی داره.

   • امیر گفت:

    تا حالا حمله ای دیدید ؟ به سمت خودتون ؟

    • تصویر پروفایل admin admin گفت:

     اوایل بله و اون هم به خاطر ترس و عادت نداشتن بوده. به خصوص در هنگام خلسه و برون فکنی یا بی احتیاطی در احضار که تقریبا من رو به تشنج برد ولی الان چند سالی هست که حمله ای ندیدم.

 4. امیر گفت:

  سلام

  من وقتی در جاهای تاریک و خلوت راه میرم به صورت عجیبی یه هو جن میبینم برای مثال ۲ نفر سیاه رو میبینم که به دیوار تکیه دادن یا اینکه یه جن با قدی زیر ۱۶۰ یک متری ام وایساده یا راه میرود همراهه من بیرون خونه نه به صورت مستقیم با دید جانبی ام چون وقتی مستقیم ببینمشون محو میشن با دید جانبی ام میبینمشون خیلی میبینم هر روز زیاد میبینم و موقع تاریکی و خلوتی خیلی بیشتر میبینم ولی موقعی که میخوان حرکت کنن دیگه نمیبینمشون تمرکزم به هم میریزه ولی کلا ناخودآگاه میبینمشون

  ۴ ساله تمرین باز کردن چشم سوم میکنم و ال اس دی و ماری جوانا هم مصرف میکنم به خاطر باز شدن فکر و مغز و مصرفم هم اصلا به خاطر تفریح نیست

  به خدا خیلی اعتقاد دارم و کسی به اندازه ی خودم ندیدم که ایمان و باور داشته باشه همیشه در حال حرف زدن با خدا ام و قرآن پیشه خودم دارم و همیشه از خدا طلب کمک و یاری میخوام و همیشه به خودم میگم هیچ آسیب غیر فیزیکی به من نمیرسه چون خدا یار و یاور و کمک حال من هست

  خواستم در مورد این قدرتم بدونم که جدیدا پی بردم بهش و تعجب کردم
  به هیچ عنوانیییی نمیترسم هیچچچچچچ

  میخوام یکم چیزای جدید درمورد یاد بگیرم و بدونم چرا اینجوری شدم (البته بودم ولی اخیرا پی بردم) و میخوام بدونم خطری برام نداره و میتونم چه کار هایی انجام بدم با این استعدادم و ۱۰۰% بگید چطوری قوی اش کنم

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   سلام. تاکید میکنم مصرف مخدرها رو کنار بذارید حداقل ال اس دی رو.
   نترسیدن خوبه و اولین قدم کار با جن هست ولی کافی نیست. اگر از نوع الهی میخواید کار کنید حتما موقع ارتباط با جن روشهای دفاعی رو انجام بدید. اینها نه به خاطر ترس و حمله هست بلکه سر اینکه اختلاط انرژی بین ما و اونها نباید صورت بگیره و همیشه باید فاصله ای بین ما و اونا باشه و به هاله ما نزدیک نشن. تنها در روشهای کلیپوت یا شیطانی هست که فرد با جن یکی میشه و در احضار به وحدت میرسن.
   با توانایی هاتون میتونید کارهای زیادی کنید به شرطی که با مخدرها تشدید پیدا نکنه و وابسته به اون نباشه چون اگر خودتون نتونید به طور طبیعی چیزهای ماورایی رو ببینید یعنی آمادگی انرژیکی و روحی رو نداشتید و چیزهایی هم که با کمک مخدر به دست میاد توهم هست چون باز شدن چشم سوم به تنهایی به شما تجارب شهودی نمیده. چاکرای قلب هست که باعث دریافت تجربه های شهودی میشه و به همین خاطر هماهنگی همه چاکراها لازمه. مراقبه تون رو هم بیشتر کنید. هر چه قدر فرد پیشرفت میکنه دیگه اون ریاضتهای کم قبلی اثر نداره و باید هی بیشتر کنه. مثل کسی که دوز داروش رو باید مدام بالا ببره.
   یکی از راه های استفاده از توانایی تون رفتن به عالم خلسه و پرسش از موجودات و راهنماهای درونی در مورد موارد مختلف هست. یا اینکه تو تاریکی مراقبه های طولانی کنید و کم کم اشکالی که ایجاد میشن رو بهشون با دید جانبی دقت کنید و هر بار سعی کنید با دادن انرژی به اونها به بزرگ و شفاف شدنشون کمک کنید. باید به قدری تمرین کنید که بتونید به اختیار اونها رو ببنید و البته قسمتیش توسط انرژی هست. یعنی تصور کنید که انرژی وارد بدن شما میشه و به چشمانتون میره. این طوری تصاویرشون خیلی واضح تر میشن. وقتی هم که لازم ندارید انرژی رو از چشمان تخلیه کنید تا دیگه اونها رو نبینید.

 5. امیر گفت:

  تمام این خصوصیات و دارم حتا گزینه ۷ !!!!!!!!!! لامپ اتاقمو من سریع به سریع عوض میکنم چون نورش کم میشه سریع و از کار میوفته

 6. فاطمه گفت:

  سلام🌹
  منم از این تصاویر جانبی می بینم خیلی…
  اما عین یه جرقه می مونن
  و من حس می کنم فرشته هان
  میشه؟!
  آخه نورانی اند و بهم آرامش میدن، هر وقت تو موقعیت سختی بودم یهو یه جرقه ی خیلی زیادی می دیدم که انگار خدا داره بهم میگه نترس من هستم…
  یعنی به غیر از جن ها موجودات دیگه ای هم اینطوری با دید جانبی میشه دید؟

 7. الهام گفت:

  به نظرم اون هفت اسمی رو که amir هزار بار خونده ،اسما الهی نمیخوره باشن اتفاقا بنظر مثل اسمهای شیاطین و اجنه هست!

 8. پری گفت:

  این ویژگی از کودکی با من هست در کودکی خواب های عجیب و غریب و این که موجوداتی که درون تاریکی داشتن دنبالم میکردن شاید تو ۱ ثانیه هزاران بار میخوابیدم و میپریدم تو خواب و بیداری گیر میکردم برون فکنی برام اتفاق می افتاد و من با وحشت فقط میخواستم که بیدار بشم گز گز و خارش در چشم سوم وجود چیزهایی رو در اطرافم حس میکنم نگاه سنگینی رو در اکثر اوقات حس میکنم خیلی وقتا به دلیل این نگاه ها از خواب عمیق بیدار میشم و بعد برام برون فکنی های متوالی به وجود میاد و دالونهایی از نور که به دنیا های دیگه میره و. ‌.. من باید چیکار کنم باید قوی تر بشم ؟ یا باید مثل این همه سال ازش فرار کنم ؟

 9. سارا گفت:

  سلام
  من می خوام یه معامله با شیطان یا جن بکنم
  ولی متاسفانه خودم بلد نیستم چی کار کنم و کسی هم ندارم
  لطفا راهنماییم کنید

 10. Mousavi گفت:

  سلام خسته نباشید خانمی ۲۱ ساله هستم که از ۷ سالگی دچار حالاتی شدم با تحقیق و پرس و جو فهمیدم که قدرت مدیومی دارم اما با مطالب ذکر شده کمی متفاوته، خیلی گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم برای رفع حالت هام دست به هر کاری زدم، از دعا نویس گرفته تا روانپزشک و روح شناس اما هیچ تغییری نکردم و با گذشت زمان این حالات من پیشرفت هم میکنند،من احساس میکنم این حالات من به خواست خداست، اما در هر حال من گیج شدم، خیلی نیاز دارم با کسی که تجربیات بالایی در این زمینه داره حرف بزنم و منو راهنمایی کنه تا بتونم این نیرو و حالات رو کنترل کنم و از توانایی هام اگاه بشم، خواهش میکنم راهنمیی کنید که من چیکار کنم

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   سلام. توانایی هاتون چی هست؟

   • اوا گفت:

    من اغلب اوقات در حالت خواب دچار فلج خواب میشدم
    خیلی برام ترسناک بود چون سنمم کم بود
    هم به روان پزشک مراجعه کردم هم به روان شناس و هم به دعا نویس هیچکدوم تاثیری روی من نداشت. حالتی که من دچارش میشم مانند بختکه اما تا بحال هیچ جوره نتونستم درمانش کنم
    تا اینکه یک سال پیش تصمیم گرفتم دیگه ازش فرار نکنم و امتحانش کنم پس امتحانش کردم تو اون حالت روحمو به پرواز درا وردم و در اون زمان تمام کارهایی که مادر و پدرم هنگام خواب بودن من انجام میدادن و با جزئیات تمام  دیدم
    وقتی براشون تعریف کردم شگفت زده شدن
    ازون موقع به بعد این حالت برام جذاب شد و دیگه ازش نمیترسیدم
    تا اینکه چند وقته تو اون حالت چیز های خیلی عجیب و ترسناکی میبینم. تو اون حالت روحم شاهده تمام واقعیاته اما یه روز تو همون حالت وقتی داشتم روحم رو به حرکت در میاوردم سرم رو که چرخوندم به یه دختر بچه بر خوردم که پاهاش از زمین فاصله داشت
    به زور خودمو ازون حالت دراوردم
    یک باره دیگه توی همون حالت قرا گرفته
    چند دفعه دیگه هم چیز های مشابهی اتفاق افتاد
    تا اینکه چند روز پیش بعد از چند بار اتفاق افتادن همین حالت وقتی بیدار شدم کاملا بیدار بودم مطمئنم یه دفعه یه چیزی به سرعت روحم رو از بدنم خارج کرد سرم همونطور قفل مونده بود نگاهم سطل اشغال رو به رو زوم بود تو اون حالت خیلی سعی کردم که خودمو نجات بدم و خیلی برام تعجب اور بود که چرا در بیداری این اتفاق دخ داد که یه دفعه یه حسی که تا بحال سراغم نیومده بود از ساق پابه ران ها و به بالاتر موج زد خیلی شوکه بودم که الان چی میشه بعدا از اون باز به روش های قبلی خودمو نجات دادم
    اما یه چیز عجیب دیگه اینه که من بیشتر اوقات قبل خواب یه نیرویی تو بدنم احساس میکنم و از روی اون حدس میزنم که قراره بعد خواب چه اتفاقی بیوفته بعضی روز هاهم بعدنماز صبح یه نیروی خیلی عجیب سرتار بدنمو در خودش می پوشونه  که منو از خوابیدن منصرف میکنه نیرویی که خیلی قویه
    یه نکته ی دیگه هم اینه که من بیشتر بعد از اذان صبح به این حالت دچار میشم و خیلی کم پیش میاد که قبل اذان به این حالت برم
    من فکر نمیکنم این بختک یا فلج خواب باشه و فکر میکنم از یه نیروی ماورائی سرچشمه بگیره چون من راه درمانی ندارم
    به من گفته شده که  کالبد من نسبت به امواج نامرئی حساسیت نشون میده
    در گذشت زمان من اشخاصی رو می دیدم مثل مادرم و شوهرم که با من حرف میزدندو من اوایل فکر میکردم واقعا مادر و شوهرم هستن اما بعدا فهمیدم که چیزی به شکل اون ها هستند من اون زمان اون اشخاص و میدیدم اما تابه حال حتی یک بارم دستاشون به من نخورده بود اما یک ماهی میشه که هر وقت در منزل خودمون به اون حالت میرم یک چیز درست شبیه همسرم منو ازار میده و منو میزنه و بار ها منو به شکل فجیعی ازار جنسی داده، من میدونم که اون همسرم نیست و به همه  چیز اگاهم و همسرمم میبینم که خوابه
    و بعضی وقتا که میخوام جلوشو بگیرم تا اذیتم نکنه، دستم بهش میخوره و قشنگ احساسش میکنم  واینکه درد ازارش رو هم احساس میکنم، احساس میکنم هرچی که هست چیز خوبی نیست و شیطانیه و منو به بازی گرفته
    دو الی سه بار هم وقتی خانه ی مادرم خوابیده بودم چیزی شبیه مادرم منو اذیت میکرد و بعضی وقتا باهام صحبت میکرد و یک بار هم به شدت دستمو گاز گرفت
    یک نیمه شب هم  مدام به این حالت میرفتم
    یک بار که مدام به این حالت میرفتم از مادرم خواستم تابالا سرم بنشینه و به محض شنیدن کوچک ترین صدایی از من، منو  تکان بده اما اون روز فهمیدم که من حتی با تکان هم نمیتونم از اون حالت دربیام
    به طور معمول یک شب درمیان بعد نماز صبح به این حال میرم
    بیشتر اتفاقات در این حالت برای من اتفاق می افته  و کم تر پیش میاد در بیداری چیز عجیبی برام پیش بیاد مثلا پارسال وقتی تو خونه تنها بودم و سرنماز مشغول عبادت بودم یه دفعه چند تا گیره اویز دیواری پشت سر هم کنده شد و افتاد زمین  و همزمان کنترل هود هم به زمین پرت شد، البته در سنین پایین تر هم شاهد جن  در بیداری بودم که اون هم فکر کنم دوبار بود، و خیلی چیز های دیگه که زیاد بهشون توجه نکردم
    درمورد توانایی هامم واقعا نمیدونم چی بگم ولی در کل من از بچگی تا الان با همه فرق داشتم هیچکسو مثل خودم ندیدم و هیچکس هم مثل منو ندیده  نمیگم خل و چلم ولی رفتار های خاصی  دارم از لحاض روحی روانی و عواطف هم با بقیه فرق دارم و تا بحال کسی نتونسته منو درک کنه و سر همین دوستی ندارم، حدود ۴،۵سال پیش به بیماری دو قطبی مبتلا شدم ۳ سال عذاب کشیدم اما به لطف خدا خوب شدم،
    من استعداد فوق العاده ای در ایده پردازی دارم در هر زمینه ای،
    ارثی هم نیست چون تو کل خاندانمون یه نفر با استعداد یا هنرمند نبوده، مثلا من بدون هیچ دانش قبلی اشعاریا نوشته هایی میگم که علاوه بر وزن و اوای زیبا، سر شار از معناست،
    و بسیار دلنشینن،
    و کسی باورش نمیشه که اون هارو من گفتم و همه رو متعجب میکنه از معلمام گرفته تا مردم عادی، من نقاشی رو هم به خودی خود میکشم و هیچ اموزشی ندیدم و الان تابلو هایی میکشم که کسی باورش نمیشه بدون  گذراندن دوره اونارو کشیدم علاوه بر طراحی خوب در ترکیب رنگ هم مهارت خیلی زیادی دارم و چون کسی  باورش نمیشه به همه گفتم که کلاس رفتم
    خلاصه چیز هایی رو به وجود میارم که ایده اش از خودمه
    و در هر زمینه که بخوام خیلی زود پیشرفت میکنم
    مهارت بیش از حدم در تمام امور همه رو متعجب کرده این چیزا واسه من خیلی عادیه اما وقتی خودمو با بقیه مقایسه میکنم به این تفاوت پی میبرم، من مطمئنم اگر وقت بذارم  میتونم خیلی چیزا اختراع کنم، در ضمن خیلی بیشتر از سنم میفهمم و درک میکنم و به راحتی میتونم راه حل های خوبی برای مشکلات دیگران پیشنهاد کنم که واقعا سنجیده و پخته است

    • تصویر پروفایل admin admin گفت:

     همون طور که آخرش گفتید میتونید از توانایی هاتون تو راه مثبت استفاده کنید و مثلا ایده هاتون رو از عالم اختری هم کسب کنید و به بشر خدمت کنید. اگر در مسیرهای جادویی قدم برمیداشتید و روی چاکراها و احضارها و مراقبه ها هم وقت کافی میذاشتید از اینی هم که هستید بیشتر پیشرفت میکردید.

     • اوا گفت:

      راستش علاقه دارم که پیشرفت کنم اما جادو چاقوی دولبه است، و احضار روح هم کار الکی نیست،احضار جن هم زندگی انسان رو مختل میکنه ووقتی پرده ی بین این دو برداشته بشه دیگه نمیشه حتی یک لحظه زندگی عادی داشت.

 11. نيكتا گفت:

  سلام.
  من نميدونم چند بار برام اتفاق افتاده و اتفاقي بوده يا واقعا چيزي وجود داره.
  يادمه ٤ ساله كه بودم، يه روز صبح زود كه خواب بودم، كل اتفاقات اون روز و ديدم قبل اينكه اتفاق بيافتن.
  خواب هاي عجيب زياد ميبينم در حالي كه قبلا اصلا نميدونستم مديوم چيه و تازه ٢،٣ روزه دارم در اين موارد ميخونم.
  مثلا پارسال يه شب خواب يه پسر بچه اي و ديدم و صبح تو راه، اون پسر از روبروم اومد و الانم ١ ساله تقريبا هر روز صبح ميبينمش و هر روز صبح كله تنم ميلرزه از ترس.
  ولي پريشب خوابي ديدم كه ديروز برام اتفاق افتاد. همونقدر واضح و عبن همون چيزي كه ديدم بودم و از بقيه قيمت هاي خوابم چيزي يادم نمياد !
  و اينكه مثلا همش حس ميكنم يكي پشت سرمه ( اين از قبل ها بوده و نه واسه ٢،٣ روز اخير) از گوشه چشمم هي سايه ميبينم، يا يهو كل بدنم ميلرزه، يا حس ميكنم كسي لمسم ميكنه.
  چيكار بايد بكنم ؟ اصلا واقعيه يا زده به سرم ؟

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   سلام. دیدن اتفاقات آینده تو خواب ممکن هست و اگر خوابهاتون رو به محض بیداری یادداشت کنید میبینید که تعداد روشن بینی هاتون ممکنه بیشتر هم باشه. دیدن موجودات اختری از گوشه چشم راحت تره و دلیلش رو تو مقاله های بعدی میگم.
   اگر میخواید در این مسیر پیشرفت کنید میزان مراقبه و کار بر چاکراهاتون رو بیشتر کنید.

 12. اوا گفت:

  من یه پیشنهادی دارم کسانی که علاقه به ارتباط با اجنه و روح دارن اول برن فیلم های احضار ۱،احضار ۲،و انابل رو نگاه کنن که بر اساس واقعیت ساخته شده و با دیدن اون میفهمید که زیاد راجع به اینجور چیزا نبایدکنجکاوی کنید، من هم قبلا علاقه داشتم ولی الان به این نتیجه رسیدم، نصیحت من به شما اینه که چوب تو لونه ی زنبور نکنید

 13. Raha گفت:

  سلام.من امروز تازه بااین علامت هایی که نوشتید فهمیدم یک مدیومم.الیته فکرکنم.از۴سالگی یه موجودی روهرروز توی خونه میدیدم و به مادوم میگفتم.ی موجودمثل گربه سیاه و پشمالو باچشم های مخروطی ک بیرون اومده.خیلی ترسناک بود.ازدیوار میومدویکم قدم میزد داخل حیاط یاراهرو یاحتی حمام ومیرفت.مادرم باصدقه ودعاسعی کردحلش کنه.اوایل دندان هام رو روی هم فشارمیدادم تا اون موجود رفت.ولی اتفاقی که میوفتاد این بود که توی خواب روی ی بلندی بود وکلی ادم پایین میگفتن بیا پیش ما.هیچوقت نپریدم پایین ولی یهوسکوکوچیک میشدومن از نزدیک میدیدم همشون بامن فرق دارن.وقتی دستشون بهم میخوردازخواب میپریدم وتهوع وسرگیجه داشتم.این موارد هم باختم قران مادرم کمتر کرد.این خوب شدن ازهشت سالگی تاده سالگی بودباز دیدن موجودات عجیب ازده سالگی برام شروع شد.الان چه بیداری توی خواب میبینم یه سری موجودات توی خونه تردد میکنن وسایل خاص میارن.اغلب هم مشکی هستن ومشخص نیست.اگرم جایی که میذارن برم هیچی نیست.یاحتی شیرحمام بازوبست میشه.داخل حمام دانشگاه خونه مهمونی اتوبوس متروهمه جاهستن.حتی ی سری که دنبال ادما راه میرن میبینم یابین مردم میرن.گاهی سمتم برمیگردن ومیان سمتم یاجاخالی میدم نخورن بهم یااگه بخورن خیلی محکم میخورن.الان دیگه خسته شدم.دوماه پیش بامادرم پیش یه دعانویس رفتم ولی قبول نکردمن اینارومیبینم.وقتی هم برام دعاداد تاخونه تموم اون موجودات اذیتم کردن مجبور شدم وسط راه بندازمش توی جوب.ولی الان حتی سرنماز هم باشم یاساق پام روگا میگیرن یاجلوی سجاده میان.نمیذارن نمازم رو درست بخونم.من هنوزم میترسم ازشون.ازوقتی هم که اون دعاروبهم دادن کمتر صداهارومیشنوم یا میفهمم قراره چه اتفاقی بیوفته وبیشتر لمس میشم حتی توی خواب گاهی جهت عوض میکنم یهومیبینم یکیشون زل زده بمن.چیکارکنم که یاعادی بشم یابهشون عادت کنم و نترسم

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   وقتی این قدرتها رو دارید حیفه که استفاده نکنید. سعی کنید باهاشون ارتباط برقرار کنید و گفتگوی دوستانه باهاشون داشته باشید. اونها موجودات دارای شعور هستن و برای چنگ انداختن و گاز گرفتن خلق نشدن.

   • ابراهیم گفت:

    سلام
    من توانایی دیدن و ارتباط گسترده ای دارم.میبینم.میشنوم.زندگی میکنم باهاشون.از بچگی با من بودن.بزرگانی را میبینم که در باور نمیگنجد من….
    نمیدانم ……فقط فکر میکنم گنجی دارم و نمیدانم چگونه استفاده کنم

 14. Raha گفت:

  چطور باهاشون ارتباط برقرار کنم من هرچقدر هم حرف بزنم عکس العمل ندارن. ولی صداهاشون که نمیفهمم چی میگن و خودشون وغیره رو میفهمم و میبینم.ولی نمیتونم بفهمم چی میخوان یا چی میگن.این چند روزهم علاقه پیداکردم بفهمم ولی سخته.

 15. خانم گفت:

  من بار ها و بار ها شده که حس کنم یه نفر داره بهم نگاه میکنه و با مرده ها احساس نزدیک بودن میکنم و با حیوانات خیلی راحتم حس ششم و الهامات درونی قوی دارم ولی چون یکم میترسم ترجیح میدم که بهش فکر نکنم

 16. مرتضی گفت:

  با سلام و درود
  متاسفانه یا خوشبختانه من ۸مورد از اون موارد بالا رو از کودکی‌دارم.
  تا قبل از اینکه بدونم موجودات سیاه و سفید چی هستن به شدت میترسیدم و یا بدون پیش فرض به سمت خطر میرم با اینکه مطلعم در پس واقعه چه حالتی پنهان شده .
  فقط به من بگید چطور میتونم تمام این بخشها رو خاموش کنم .تا الان تونستم یکیش رو کنترل کنم ولی مابقیش که مربوط به قضاوت از لحاظ برداشت عمومی میشه رو نتونستم .‌نگاه به چشمان دیگران بدون هیچ ماهیتی سرگذشت آنها را از گذشته و آینده رو بهم نشون میده.

  اجنه ها در حال حاضر ازم میترسن حتی سفیدهاش . بعضیهاشون سیاه پوست نهنگی دارن بعضی هاشون چیزی شبیه موهای بلند پشمی

  چه اتفاق ترسناکی در من افتاده؟

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   با بستن چاکراها و غرق شدن در دنیای مادی احتمال بروز این توانایی ها کمتر میشه و اینکه هر انرژی که دارید تصور کنید از پاهای شما خارج میشه و به زمین میره. غذاهای گوشتی زیاد بخورید و شکمتون همیشه پر باشه.

 17. baaback1 گفت:

  سلام به همه
  ممنونم از مطالب خوبتون
  از دوستان میخوام که راهنماییم کنید

  از بچگی بین خواب و بیداری البته خیلی کم ۱ چیزایی میدیدم که قفل میشد بدنم و نمیتونستم نه حرفی بزنم و نه تکونی بخورم…
  خوشبختانه یا بدبختانه هم مدیوم های زیادی رو هم اطراف خودم دیدم و باهاشون در ارتباط بودم
  البته من ادمی هستم که دایره رفاقتم خیلی بزرگه ولی برام عجیبه که این همه مدیوم رو میشناسم…
  چند وقتی بود که شبا واقعا اذیت میشدم و موجوداتی رو میدیدم که صورت انسانی داشتن و یا اینکه ماهیت دودمانند و تیره داشتن که با دیدنشون معمولا قفل میشدم و نمیتونستم تکون بخورم و فقط میتونستم سرشون غر بزنم و تو حالتای خوبش هم گاهی نورای خیلی قشنگ رو دیوار اتاق میدیدم که هرکدوم واقعا دیدنی بود ولی تو ۱ تایم خیلی کم اتفاق می افتاد و گاهی هم ۱ سری چهره های تکراری میدیرم تو خواب که تو عالم بیراری نمیشناختمشون ولی اونجا حتی فکر میکردم که طرف زن منه…
  چند وقتی نزاشتم فکرم درگیر باشه و کمتر تو خواب اذیت میشدم..
  چیزی که خودم میدونم اینه که چشم سومم فعال نبود چون هرچیزی رو تو خواب و بیداری میدیدم و تو بیداری چیزی رو نمیتونستم ببینم ولی تا حدودی حس میکردم تا چند وقته پیش که احساس عجیبی رو پیشونیم داشتم که از شانس همون موقع پیش دوتا از دوستانم بودم که مدیوم بودن و عکس العمل جالبی ازشون دیدم که نیاز به گفتن نیست،ولی ازون موقع انرژی رو تو بدنم میتونم کنترل کنم و هر قسمتی از بدنم که اراده کمم انرژیمو میتونم اونجا جمع کنم….

  از اون روز یکی از دوستانم بهم میگه که رو خودم کار کنم و خودمو قوی تر کنم ولی دوست دیگم مخالفه این موضوعه و شدیدا منع میکنه و استدلالش هم اینه که باید در کنار ۱ استاد بری جلو وگرنه خطرناکه…

  چند شب پیش داشتم ۱ مطلبی تو همین سایت میخوندم که در خصوص ۱ صفحه سفید بود که ۱ لکه مشکی گرد توش بود و نقطه سفید توش بود که فرموده بودید بهش نگاه کنیم،اتفاقی که یادم موند این بود که صبح مادرم منو تو همون وضعیت دید که گوشیمو با دوتا دستام گرفته بودم و با عینک ۱ جورایی بیهوش شدم فکر کنم البته بدونه اینکه تا صبح تکونی بخورم دراز کشیده بودم ….

  نمیدونم چه اتفاقی داره میفته
  سطح انرژی بالایی دارم
  سعی کردم نه به کسی بدی کنم و ته از کسی بدی به دل بگیرم که باعث شده انرژی ۱ نواختی داشته باشم..
  گاهی اوقات حرفایی میزنم که از نظر خودم بدیهیه البته با اینکه قبلش بهش فکر نمیکردم ولی چندوقته بعدش تو اخبار به عنوان یافته های جدید علمی بهش اشاره میشه که حتی ۱ کتاب هم نوشتم که از چاپ کردنش منصرف شدم….
  یادمه برای اولین بار ۱ نمودار بورسی رو دیدم و تقریبا ۱ ساعت اون نمودار رو تحلیل کردم و دوستانم اگر منو نمیشناختن باورشون نمیشد که من هیچ دوره ای در این خصوص نرفتم….
  وضعیت مالیم به هم ریخته چند سالی هست ولی زاویه دیدم به پول خیلی حقیر شده…
  بعضی وقتا میتونم فکر دیگران رو بخونم که بعضی وقتا خوبه و بعضی وقتا بده…
  …….

  عذر میخوام بابت توضیحات اضافی ولی سعی کردم ۱ کوچولو توضیح بدم چون حس کردم اینجا جاییه که ادم میتونه راحت حرفشو بزنه چون خیلی ها تجربه نزدیک به تو و یا حتی تجربیات قوی تر داشتن و میتونن راهنمایی کنن..

  بنظر شما باید بیخیال بشم و چشمامو ببندم و به زندگیم برسم یا اینکه رو چاکراهام کار کنم تا تسلط پیدا کنم؟

  برای دیدن موجودات ماورایی نمیخوام کاری انجام بدم چون خیلی برام جالب نیستن ولی بدم نمیاد ببینم چه خبره دور و برم البته تو بیداری ،چون فکر میکنم از انرژیم تغذیه میشه ولی برام خیلی قشنگتره که بتونم اطلاعات خوبی از جهان و دنیاها داشته باشم البته اگر مشکلی برام پیش نیاد….

  میخوام بهم بگید اگر هدف روحانی پشت این موضوع هست
  اگر میشه به بشریت کمکی کرد
  اگر اینجوری تاثیرات مثبتی رو میبینیم
  اگر میشه تو جبهه خوبان قرار گرفت
  اگر و اگرهایی که مطمئنا شمایی که میخونی و اطلاعات داری متوجه سوالم شدی و خواهشم اینه که بهم بگی و راهنماییم کنی ..

  همیشه تو زندگیم ازم سو استفاده شده
  نمیخوام کاری کنم که اشتباه باشه..
  لطفا راه درست رو نشونم بدید و راهنماییم کنید که تمرین کنم و تسلط پیدا کنم و ورود کنم و یا اینکه کلا بیخیال شم….

  سپاس از همتون

  • تصویر پروفایل admin admin گفت:

   بستگی به اولویتهای زندگی تون داره. میتونید در حین کارای دیگه تون به امور ماورایی و تمرین روزانه هم مشغول شید و از استعدادهاتون استفاده کنید ولی اگر حس میکنید باعث میشه حس عجیب غریب بودن پیدا کنید در این صورت بیخیالش شید

 18. گناهکار گفت:

  ۲٫۳٫۴٫۵٫۶٫۸٫۱۰ باحال بود که اینا بود ولی
  مسخرس اگه یه درصد من مدیوم روحی باشم :/

 19. پرستش گفت:

  سلام استاد.ممنون بخاطر وقت ارزشمند که واسه ما قرار میدین.من سال۹۴ مشکل مالی داشتم وسعی کردم از سایت چهار سوق جن احضار کنم.چند تا سوال داشتم.من وقتی ازش کمک خواستم فقط متوجه شدم اون بیشتراز من انتظار وخواسته داره.وبعد نماز شب تمام اتفاقات روز قبل که واسه عزیزانم افتاده بود رو واقعا نمیدونم خواب بودم یا بیدار رو میدیدم.اگر هوس غذا یا نوشیدنی میگردم اگر هیچکس خونه نبود زنگ خونه بصدا درگیرند فردی که من نمیشناختمش واسمون میاورد.و……. خیلی خوب بود تا مشکل مالی من با سود خیلی زیاد به نفعم حل شد.از آون به چند شب راحت بودم تا هرشب با صدازدن اسمم یا لمس نوازش دست وپام وفوت کردن یا باد سرد روی صورتم بیدار میشدم.استاد وقتی نماز نخونم حالم خوبه ولی وقتی نماز میخونم مخصوصا نماز وتر شب.دوبارهٔ میان سمتم.وازم میخوان به قولم عمل کنم.راستش من نمیتونم صورت واندام اجنه رو ببینم.خیلی وسوسه شدم یه بار نگاهش کنم ولی نتونستم خودم رو راضی کنم.من در ضمن من خالم یکی از قویترین زنایی که جن تسخیر میکنم ولی ازیک ماه شاید ۳ روز توی عالم انسانهاست.شروع کارش هم همسن من بوده.من نمیخوام عین خالم جهان غیر مادی و…. ببینم وحتی آنجا بمونم. وحشتناکه.فقط میخوام موقع مشکلاتم ازشون استفاده کنم.

 20. الهام گفت:

  بابک ۱ ،و رها و آوا و پری و دیگرانی که اینقدر قدرت مدیومیتون بالاست پیشنهاد میکنم کتاب سفر روح ،نوشته مایکل نیوتن ومدیومها نوشته آلان کارداک رو حتما مطالعه کنین اونوقت میفهمید چکار کنین تا آسیب نبیند و از این موهبتتون هم چطور به نفع خود و انسانیت بهره ببرید .خصوصا آوا شما مشخصه روح بسیار باتجربه و قدیمی ای داری و من بهت قول میدم اگه با روح محافظ و نگهبانانت ارتباط بگیری بهت میگه زندگی قبلیت در یکی از کرات بسیار پیشرفته از نظر علمی و روحی بودی و الان قطعا در این دنیا و کره زمین مأموریت مهمی داری که باید انجام بدی .شماها میتونین حتی قدرتهای شفا دهی و انرژی درمانیتونو تقویت کنین .حتی اگه تو ذهنتون از یک استاد معنوی کمک و راهنمایی بخاین مطمعن باشین استادتون میشه .کتابهای اکنکار هم بخونین خیلی عالین برای شمایی که اینطوری هستن .این کتاب سفر روح حرف نداره متوجه میشین چکار باید بکنین.اینو هم مطمعن باشین همه شما روحهایی محافظ دارین .کتاب اکنکار کلید جهان‌های اسرار نوشته توماس پال تو ایچل ، عالیه یعنی این کتاب مخصوص راهنمایی شما مدیوم ها هست .خود این نویسنده که فوت کرده ،الان یکی از استادان معنوی افراد زنده و مدیومها هست ولی حتما باید تو دهنتون باهاش حرف بزنین و ازش بخاین که راهنما و استاد معنوی شما بشه که به این استادها گورو میگن .بچها شما امتحان کنین و بخونین این کتابها رو اونوقت ببینین شماها رو در پرواز روح آگاهانه به چه جهان‌های معنوی سطح بالا می‌برد و محافظتون هستن .حیله واقعا استعداد به این خاصی و ناب رو دارین ولی بی ثمر و بی هدف بمونه ،در ضمن رها جان گفتی بعضی از این موجودات رو میبینی که دنبال بعضی آدما راه میرن،میشه لطفا بگی چه شکلی و چه رنگی هستن؟ و اندازشون و فرمشون چطوریه ؟ ممنونم .بچها یکی دیگه از این استادان معنوی ربارتارزار هستش ،شما فقط کافیه اسمشو صدا کنین خودش میاد سراغتون و تو خواب یا بیداری بهتون میگه چکار کنین و معلم و استادتون میشه .

 21. الهام گفت:

  ادمین عزیز اینکه گفتین دوستتون توی قبرستان میبینه کسایی رو ،آیا اونها جن هستن یا روح افراد مرده رو میبینه؟و اگه روح میبینن اونها روحهای درگذشته قدیمی هستن یا ارواحی که تازه مردن؟

 22. الهام گفت:

  کتاب با شما تا ابدیت رو هم مطالعه کنین ،حرف نداره یعنی شماها بابک ،مرتضی ،رها و آوا خصوصا اگه این کتاب رو بخونین در آینده خودتون میشین یکی از استادان و راهنمایان معنوی انسانها .چون همتون مدیومهای قویی هستین .البته از نظر تعالی روح هم باید خوب و یالا باشین ،یعنی مدیوم بودن دلیل بر برتری معنوی و روحی و انسانیت نیست .ولی اکثر مدیومها روحهایی قدیمی و باتجربه و مهربان هستن.این کتاب تا چند سال پیش ممنوع بود ولی الان آزاده و گیر میاد .حتما بخونیدش حتی بهتون استادی که باید شما رو در این زمینه هدایت کنه معرفی میکنه و راه و طریقه ارتباط با اونو هم میگه .خود نویسنده کتاب هم یکی از استادان معنوی در قید حیات هست .خیلیم راحته ارتباط باهاش .فقط خواست شما رو میخاد و این قدرت و استعداد مدیومیتونو..⁩اینو هم بگم تمام این استادان معنوی همشون زمانی انسان بودن ،یعنی جن و فرشته یا موجودات دیگه ای نیستن که از ارتباط باهاشون بترسین .مثلا همین ربارتارزار هندی بوده که فک کنم حدود دویست سال پیش مرده .حتی وقتی که میاد و خودشو به صورت مادی یا ذهنی بهتون نشون بده ،یه مرد سبزه رو با لباس هندی سفید با ریش بلند ،میبینینش.موفق باشین .

 23. الهام گفت:

  میبخشید اینقدر حرف میزنم .ولی وقتی میخ⁦ونم و میبینم چه استعداد خاص و کم نظرین دارین واقعا حیفم میاد و غصه میخورم که بدون ثمر بمونه این توانایی بچها و اینکه چقدر میتونه مفید واقع بشه برای انسانها و دنیامون .بحثش خیلی مفصله اینکه بخام بگم چه تاثیر بزرگ و سرنوشت سازی شماها میتونین در دنیامون بذارین .من حدود ده ساله در این زمینه ها مطالعه جدی داشتم ،البته خودم مدیوم نیستم .ابراهیم و بابک روح پیشرفته ای دارین برای همین بابک میگه اون موجودات ازم میترسن و ابراهیم هم میگه افراد بزرگی رو میبینه ،در واقع همتون ،و اینطور که دیدم هر کدومتون یک یا چند تا قدرت خاص در زمینه ای دارین .

 24. الهام گفت:

  بچها یه کتاب بسیار عالی و بی نظیر دیگه هم هست که خیلی بدردتون میخوره کتاب هنر رویابینی معنوی نوشته هارولد کلمپ هست ،حتما بخونیدش مطمعنم خیلی براتون مفید خواهد بود

 25. الهام گفت:

  دیروز داشتم در مورد بچه های ایندیگو یا ستاره ای می‌خوندم بعضی از خصوصیاتش به شماها که مدیوم هستین میخورد ،خودتونم بخونین ،ببینین بقیه خصوصیاتشونو دارین یا نه ؟ !!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *