قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
غمگین
هفت الگوی رفتاری افراد غمگین
آبان ۱۴, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی – جادو کردن معشوق (نوشته رضا)
آبان ۱۵, ۱۳۹۷

طی الارض و تله پورت

تله پورت

طی الارض و تله پورت

اطلاعات زیادی در مورد طی الارض به معنای واقعی کلمه در دسترس نیست ولی مترادف آن در زبان انگلیسی که تله پورت نامیده می شود تا حدودی شناخته شده است و حتی یکی از مباحث فیزیک کوانتوم است.

تله پورت به معنای جا به جایی ماده یا انرژی از یک نقطه به نقطه دیگر بدون طی مسافت فیزیکی فاصله بین آن دو نقطه است. برای مثال شما در شهر آ حضور دارید ولی بعد از چند ثانیه در شهر ب ظاهر می شوید. این حالت در بین عرفا شایع بوده است. مثلا عارفی در شهر نجف بوده و چند ساعت بعد در مشهد دیده شده است و طی الارض کرده است.

طی الارض مانند سایر قدرت ها می تواند از مسیر عبادت و همچنین ریاضت هایی که عبادت محور نیستند و فرد فقط می خواد با پرورش قدرت ذاتی خود به این حالت برسد به دست آید. گفته می شود جادوگران به کمک اوراد و کمک جنیان هم می توانسته اند طی الارض کنند.

تله پورت از دید علم

از دید جهان علم و فیزیک کوانتوم، تله پورتیشن موجودات بزرگ مثل انسان هنوز توجیه نشده مگر وجود تعدادی از اسناد مربوط به مفقود شدن ناگهانی و ظاهر شدن آنها در مکان های دیگر جهان که معمولا خود به خودی بوده و حتی به ربایش توسط فضایی ها نسبت داده می شود. ولی فیزیک کوانتوم در مورد تله پورت میکروسکوپی از جمله تله پورتیشن حالت، ذره و انرژی مطمئن است (تله پورت حالت یعنی اینکه حالت یک ذره بدون جا به جایی فیزیکی خود ذره، به ذره دیگر منتقل شود).

به هر حال بهترین تئوری در مورد تله پورت انسان این است که بیایند ذرات وجود انسان را به صورت اطلاعات یا ذرات زیراتمی تبدیل کنند و با فرآیند تله پورت، آن اطلاعات را به نقطه ای دیگر از جهان مصادره کنند تا توسط کامپیوترهایی مخصوص، آن اطلاعات مجددا به انسان تبدیل شود.

تله پورت از دید ماورا

تله پورت و طی الارض در علم ماورا و مذهب در بین روحانیون ادیان گوناگون امری عادی بوده و برخی از مرتاضان هم توسط تمرین های ویژه می توانند این کار را انجام دهند و در یک چشم به هم زدن در نقطه ای دیگر از جهان ظاهر شوند.

سفر در زمان هم مشابه تله پورت است با این تفاوت که سفر جسم فیزیکی در مختصات زمان صورت گرفته و البته کمی دور از واقعیت است زیرا تا به حال کسی دیده نشده است که با جسم فیزیکی خود از آینده به زمان حال بیاید و اطلاعات خود را به ما منتقل کند. سفر در زمان بیشتر در حالاتی مثل پرواز روح و انتقال آگاهی به آینده و گذشته آن هم بدون تاثیرگذاری بر جهان ماده مشاهده می شود و تقریبا برای همه اتفاق افتاده که بخشی از آینده خود را در خواب ببینند.

روش های تله پورت فیزیکی

در کتاب های خطی و جادویی، طلسم ها و اوراد مختلفی در مورد قابلیت تله پورت و طی الارض وجود دارد که به نظر نمی رسد به همین راحتی ها بتوان به کمک آنها در یک لحظه به نقطه ای دیگر از جهان رفت زیرا در این صورت هر کس با در دست داشتن یک کتاب جادویی در بین کشورها سفر می کرد و نیازی به بلیط و ویزا نداشت.

روش دیگر انجام مراقبه های طولانی و انرژی دهی به چشم سوم توسط کریستال است که می تواند جسم فیزیکی را لطیف کرده و غالبیت انرژی معنوی بر مولکول های بدن باعث شود که مولکولها به اندازه نور مرتعش شوند و از حالت جامد خارج شوند و سپس با سرعت نور بر هر کجا که خواستیم سفر کنیم.

تله پورت اشیا

سال ۱۹۸۱ گروهی از کودکان با استعداد چین توانستند در یک آزمایش کنترل شده اشیایی همچون کاغذ و ساعت و گیره و … را بدون آنکه به آنها دست بزنند و یا شعبده بازی کنند در مکان دیگری ظاهر کنند.

تله پورت و جا به جایی اشیا در خانه های جن زده هم زیاد دیده می شود به طوری معمولا صاحبان چنین خانه هایی اشیای خود را زیاد گم می کنند ولی بعد از چند روز آنها را سر جای خود پیدا می کنند.

آموزش طی الارض توسط دعاها

در دین اسلام برای طی الارض باید شایستگی های روحی و تزکیه نفس انجام داد. همچنین مداومت در خواندن سوره توحید، تکرار ذکر یا خیر حبیب و محبوب و خواندن ذکر یونسیه می تواند به طی الارض کمک کند. البته این اذکار باید بسیار خوانده شوند و بیشتر ساعات روز مشغول خواندن آنها باشید و به واجبات و ترک محرمات هم عمل کنید.

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی

12
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 نظر دهندگان
تنها یک دوست ArMiN علی خانی (تیم مدیریت) جهانگرد نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Ali
مهمان
Ali

باسلام قبلا این سوالو کردم اما جوابی نگرفتم. من ی مشکل دارم وقتی ب تن آرامی نسبتا عمیق میرسم ذهنم بسیار هوشیاره چی کار کنم این هوشیاری ذهن کم بشه و ی خلسه کاملا عمیق رو تجربه کنم؟؟ درواقع جسمم خوابه اما ذهنم بسیار هوشیاره

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. پست از کجا فهمیم وارد خلسه شده ایم را مطالعه نمایید.

hossein
عضو
hossein

سلام
ممنون که به فکر اعضا هستین و مطالب درخواستی رو قرار میدین

از چند طلبه پرسیدم گفتن با ریاضت میشه این قدرت رو به دست آورد
میگن وقتی واجبات رو انجام میدی و کار های حرام نمیکنی و البته از هوای نفس پیروی نمیکنی (که البته روی این آخری خیلی تاکید داشتن) روح انسان بسیط میشه و قدرت طی الارض رو به دست میاری

جهانگرد
مهمان
جهانگرد

یه سوال صورت یه جن دقیقا چه شکلیه ؟؟ آخه چند روز پیش یه چیزی دیدم ؛ اما نمی دونم جن بوده یا یهویی رفتم تو رویا ولی هر چی بود چشاش خیلی روم تاثیر گذاشت به یه شکل حالت تعجب با نا راحتی و کمی عصبی بودن بود و یه جورایی از حدقه زده بود بیرون وقتی اونو دیدم توچشاش خیره شد و یه ترسی داشتم که اگه ۱ ثانیه بیشتر می دیدم بلند کمک می خواستم از مردم داشت به یه چیزی بالا تر از سرم و پشت سرم نگاه می کرد متاسفانه تو اون موقعیت نتونستم از… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. چون مادی نیستند هر شکلی می توانند داشته باشند از انسان گرفته تا حیوان و موجودات عجیب تر.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. چون موجود مادی نیستند شکل خاصی ندارند و می توانند به هر صورتی در بیایند. فکر کنم در پست معرفی موجودات غیرارگانیک یا پست روش های احضار، در مورد شکل آنها توضیحاتی آورده شده.

ArMiN
مهمان
ArMiN

باسلام. استاد یعنی واقعا هیچ تمرینی واسه تله پورت نیستش؟
بعد یچیز دیگه … سایت های خارجی نیستن که تو این زمینه ها فعالیت کنن؟؟و خیلی فعال باشن؟؟
سایت شما هم عالیه فقط اینکه نمیتونید آموزشی درمورد جادو بگذارید برای این میگم.
سایت های ایرانی که تابحال ندیدم اموزش برای جادو گذاشته باشن.
اگه نمیتونید اینجا بگید میشه به ایمیلم بفرستید؟
باتشکر.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. سایت های خارجی زیادی در مورد جادو هستند ولی بیشتر شبیه خرافه هستند و با اسپل و طلسم کار می کنند و عمدتا توسط افراد کم سن نوشته شده اند. ما هم تمرینی برای تله پورت سراغ نداریم چون واقعا از قدرت های خیلی خاص است و فعلا در کارهای ساده مثل رویابینی و برون فکنی و چاکرا هم مانده ایم.

یک دوست
مهمان
یک دوست

سلام ببخشید میخواستم بگم مرتاض های هندی برای مثال یکی درجه بالای اون ها در امورات ماورایی میتونه خودش به تنهایی به چیز های خاص برسه مثل همین تله پورت که گفتید خاصه و سخته اموزشش و اصلا نیست شاید: منظورم اینه خودشون به تنهایی تو این توانایی ها تجربه کسب میکنند و به دیگران آموزش میدهند!؟درسته؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. آنها هم این توانایی ها را در اثر طی مسیر خودشان کسب می کنند و جداگانه روی آن کار نمی کنند.

تنها
مهمان
تنها

با سلام .
استاد ببخشيد می شه بگید که سریع ترین راه برای باز کردن چاکرای ریشه چیست.

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. آموزش های مربوط به چاکراها در پست آموزش جامع باز کردن چاکراها موجود است.

رفتن به نوارابزار