قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مدیوم روحی
آشنایی با چند مدیوم معروف در دنیا
آوریل 22, 2019
زبان بدن
خواندن زبان بدن | تفسیر زبان بدن
آوریل 22, 2019

سایکومتری چیست؟

سایکومتری

سایکومتری

سایکومتری چیست؟

سایکومتری یا psychometry یکی دیگر از انواع قدرت های ماورایی است که در آن به جای دریافت اطلاعات از انرژی و ارتعاشات موجودات زنده از اجسام بی جان استفاده می شود. اجسام مختلف مثل ساعت، لباس، کلید و … انرژی ها و اطلاعات صاحب خود را حفظ کرده و هر چه قدر آن فرد با این اجسام در تماس بوده باشد اطلاعات انرژیکی زیادی در آن شی ذخیره می شود. این کار مشابه حالتی است که افکار بر روی شکل ظاهری مولکول های آب اثر می گذارند. در واقع مولکول ها دارای حافظه هستند و می تواند انرژی محیط و انسانهایی که با آنها در ارتباط بوده اند را در خود حفظ کنند. (مشابه این پدیده، حالت متبرک کردن چیزهایی مثل آب یا پارچه است. وقتی آنها در تماس با بدن یا دعا و حتی مقبره یک قدیس باشند تغییراتی در سطح غیرمادی آنها ایجاد می شود که آن را از بقیه لوازم مشابه خود مجزا کرده و به اصطلاح متبرک کرده است.)

افرادی که دارای قدرت سایکومتری هستند معمولا با نگه داشتن اجسام کوچک در کف دست خود و یا قرار دادن دست خود بر روی اجسام بزرگتر می توانند اطلاعات غیبی زیادی را از کسی که با آن اجسام در ارتباط بوده به دست بیاورند. این کار با خیره شدن به اشیا هم ممکن است.

وقتی صاحب اجسام در هنگام حمل یا پوشیدن آنها دارای احساسات و عواطف خیلی شدید و یا استرس زیاد باشد به تقویت انباشتگی اطلاعات در آن شی منجر می شود. وقتی شخصی می خواهد توسط سایکومتری اطلاعاتی را از آن شی کسب کند این اطلاعات را به صورت تصویر ذهنی، شنیدن صدا و یا برانگیخته شدن عواطف مختلف دریافت می کند.

 

سایکومتری

 

فواید سایکومتری

تا به حال از تعدادی از کسانی که دارای قدرت سایکومتری هستند در زمینه جرم شناسی استفاده شده است. برای مثال آنها عکس مقتول را در دست گرفته و می توانند لحظات پایانی عمر او را شرح دهند و یا اگر کسی گم شده محل اختفای او را بگویند. موارد مستند زیادی در این زمینه به ثبت رسیده است.

علاوه بر بحث جرم شناسی می توان در زندگی شخصی از وسایل مختلفی که در اطراف ما وجود دارد اطلاعات جالبی به دست بیاوریم. مثلا اگر یک کت دست دوم خریده ایم بفهمیم که صاحب قبلی چه کسی بوده و آیا قبل از آن هم کت استفاده شده است؟ البته این حالت برای کسانی که سایکومتری خود به خودی دارند ممکن است آزار دهنده باشد چون مثلا به محض اینکه وارد یک خانه قدیمی می شوند اطلاعات اشیا بدون اراده خود شخص وارد ذهن او شود و مدام تصاویر و صداهای ذهنی دریافت کند. اگر در آن خانه قتل و جنایت رخ داده باشد فرد بیشتر اذیت می شود مخصوصا اگر دارای توانایی تفسیر عواطف موجود در اشیا نیز باشد. این یکی از دلایلی است که ورود به برخی مناطق برای عده ای از افراد بسیار آزاردهنده یا برعکس، خوشایند است.

سایکومتری شاید در نگاه اول پیچیده به نظر برسد ولی از اولین چیزهایی است که مدیوم ها توسط آن قدرت های ماورایی خود را محک زده و تقویت می کنند.

برای مثال بعد از آرام کردن ذهن، یک شی که دارای صاحب مشخص است را برداشته و در کف دست خود قرار می دهند. سپس اجازه می دهند تصاویر و صداهای ذهنی مختلف به سطح آگاهی آنها بیاید و اطلاعاتی را از صاحب آن شخص در اختیار بگذارد. سپس صحت اطلاعات را بررسی می کنند و وقتی مطمئن شدند بیشتر اطلاعاتی که از اجسام می گیرند درست است سراغ اشیایی می روند که صاحب آنها ناشناخته تر است.

 

 

3+
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوار ابزار