قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

رویاها و پیش بینی وقایع آینده | دیدن آینده در خواب

تجربه ماورا
تجربه ماورا – نیروهای تاریکی (نوشته مریم)
فروردین ۶, ۱۳۹۸
تجربه ماورا
تجربه ماورا – اعدام در خواب (نوشته هیراد)
فروردین ۸, ۱۳۹۸

رویاها و پیش بینی وقایع آینده | دیدن آینده در خواب

رویاها و پیش بینی وقایع آینده | دیدن آینده در خواب

افرادی زیادی رویاهایی می بینند که بسیار واقعی جلوه داده و نوید ها و هشدارهایی در مورد وقایع آینده به آنها می دهد. مثلا خواب می بینند که قرار است با مردی که دوست دارند ازدواج کنند و یا خوابی در مورد مرگ اقوام خود می بینند. عده ای هم در مورد حوادث بسیار تلخ مثل طوفان و آتش فشان خواب می بینند. از کجا بفهمیم کدام یک از خواب های ما در آینده به وقوع می پیوندند؟

افرادی بسیاری با مطالعه دقیق خواب های خود عقیده دارند که واقعا راه خاصی برای این کار وجود ندارد. اینکه یک خواب بد ببینیم دلیل ندارد حتما آن چیز بد در آینده رخ می دهد. یا اگر همسر مورد علاقه خود را در رویا دیدید و مشاهده کردید که با او به ماه عسل می روید شاید در آینده چنین نشود. هیچ راه قطعی برای تشخیص صادقه بودن رویاها نیست و به نظر می رسد خواب هایی که مستعد به حقیقت پیوستن هستند مقداری روشن تر و شفاف تر هستند.

فردی خواب دیده بود که دایی او بعد از ۵ سال با او تماس گرفته و گفته است که سرطان دارد. او بعد از بیدار شدن از خواب خیلی ناراحت بود که مبادا واقعا دایی او سرطان گرفته باشد. بعد از چند ساعت واقعا دایی او زنگ زد ولی به جای اینکه بگوید سرطان دارد گفت مایل است او را به جشن شکرگزاری دعوت کند. پس در نتیجه آن شخص درست است که تا حدودی توانسته است اطلاعات واقعی را در خواب مشاهده کند ولی کل محتوای آن صحیح نبوده است. همان شخص می گوید که سالها قبل یکی از اقوام فوت شده او در مورد تصادف و مرگ فامیل دیگر خبر داده است و پس از چندی این خواب به حقیقت رسیده است. این در حالی است که او خواب های بد بسیار دیگری در مورد زلزله و سیل و مرگ سایر اقوام دیده بود ولی بیشتر آنها به وقوع نپوستند. پس حتی اگر فردی باشید که در بیشتر اوقات خواب هایتان درست از آب در می آید و رویای صادقه است ولی دلیل نمی شود که سایر خواب هایتان هم به وقوع بپیوندند.

اگر راهی برای تشخیص اینکه یک خواب می تواند به وقوع بپوندند یا خیروجود ندارد پس چگونه بتوانیم نگرانی خود را در مورد خواب هایی که اثرات عاطفی شدیدی روی ما گذشته و خبر بدی در مورد آینده به ما می دهند کم کنیم؟ در این حالت بیشترین تلاش خود را بکنید تا بعدا پشیمان نشوید. برای مثال با شخصی که خواب دیده اید به دردسر می افتد تماس بگیرید و او را راهنمایی کنید. اگر خواب دیدید هواپیمای شما سقوط می کند زمان پرواز را تغییر دهید. اگر خواب مرگ یا تصادف خود را دیدید صدقه بدهید. البته قرار نیست تمام انرژی خود را روی جلوگیری از اتفاقاتی که معلوم نیست رخ می دهند یا خیر بگذارید پس مثبت اندیش باشید. آماده باشید ولی خودتان را مریض نکنید.

اگر می خواهید رویاهای صادقه بیشتری ببینید قبل از خواب مراقبه کنید و دفترچه ای برای ثبت رویاها کنار بگذارید و خواب هایتان را به محض بیدار شدن یادداشت کنید. قبل از خواب ارتعاشات خود را بالا برده و روی تقویت قدرت های ماورایی خود کار کنید.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

6 دیدگاه ها

 1. نایت کینگ گفت:

  من خیلی تنبل هستم و همیشه بی حال و سست,و بی اراده و همچنین دارای سردرد هستم. از همه اعضا می خوام کمکم کنن.

 2. یه تازه کار گفت:

  سلام
  یه سوال،شاید بگم مهمترین سوال
  من بعد از تحریک چشم سومم گاهی اوقات رویای صادقه میبینم و بعد از چند وقت خوابهام دقیقا تعبیر میشن
  حالا سوال اینجاست که آیا ممکنه که بتونم با رویابینی شفاف و مدیتیشن عمیق آینده رو اونجوری که میخام دستکاری کنم و به قولی برای خودم بسازم؟
  یعنی مثلا بخام فلان اتفاق برام بیوفته و واقعا بیوفته ؟
  واقعا به جواب نیاز دارم
  ممنون میشم پاسخ بدین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار