قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

روغن های حیاتی و رایحه درمانی برای چاکراها

تست چاکرا
تست میزان باز بودن چاکرا | تست چاکرا با پاندول و آزمایش کینزیولوژیکی
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
ارتباط وضعیت خوابیدن و فعالیت هر چاکرا
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

روغن های حیاتی و رایحه درمانی برای چاکراها

چاکرا

روغن های حیاتی و رایحه درمانی برای چاکراها

یکی از راه های تعادل بخشیدن به چاکرا ها استفاده از روغنهای حیاتی و رایحه های مختلف است. در زیر می توانید لیستی از آنها را که مناسب هر چاکرا است را مطالعه کنید:

چاکرای اول: رایحه ای که می تواند این چاکرا را به نیروهای حیاتی متصل کند و انرژی های انباشته آن را آزاد کند بوی تند روغن چوب سدر است.
همچنین از روغن میخک هم میتوانید استفاده کنید تا گره های انرژی را از داخل آن چاکرا برطرف کنید. شهامت شما را برای ترک الگوهای نامفید اجتماعی را بیشتر کرده و با ماساژ آن در محل چاکرای اول، احساس تازگی و دگرگونی نیز خواهید کرد.

چاکرای دوم: روغن چوب صندل به افزایش کارکرد چاکرای دوم برای بهبود روابط جنسی و افزایش خلاقیت و شادمانی کمک کرده و سطح فکر فرد را به سمت مسائل معنوی سوق می دهد.

چاکرای سوم: می توانید از روغن اسطوخودوس استفاده کنید تا بی قراری ها و انسدادهای چاکرای سوم را کاهش دهد و احساسات هضم نشده موجود در آن را بهبود بخشد.
همچنین افرادی که کم کاری در چاکرای سوم دارند می توانند از روغن رزماری استفاده کنند و آن را به محل چاکرای سوم بمالند و ماساژ دهند. این کار به افزایش میل به کار کردن و کاهش سستی و تنبلی هم کمک می کند.

چاکرای چهارم: بهترین و قدرتمندترین رایحه برای هماهنگی در چاکرای چهارم عطر گل سرخ بوده و می تواند انرژی های آرامش بخش و پر از عشق را به این چاکرا ببخشد. سبب هماهنگی چاکرای قلب با هستی شده و میزان احساس لذت الهی را در ما بالاتر می برد.

چاکرای پنجم: می توانید برای رفع انقباض چاکرای گلو و ایجاد هماهنگی با گفتار و بهبود انتقال پیام های درونی از عطر تند مریم گلی استفاده کنید.
برای پاکسازی چاکرای پنجم از روغن اکالیپتوس نیز استفاده شده تا به کمک آن صدای درون را بهتر درک کرده و خلاقیت و سادگی ارتباطات را افزایش دهد.

چاکرای ششم: برای تاثیر بر چاکرای ششم و رفع اسندادهای مربوط به آن و بیشتر شدن قدرت چشم بصیرت می توانید از عطر نعنا استفاده کنید. به افزایش تمرکز فکر و صافی ذهن نیز کمک می کند. علاوه بر آن می توانید از رایحه یاسمن هم استفاده کنید.

چاکرای هفتم: عطر گلهای نیلوفر میتواند به فعالیت بهتر این چاکرا کمک کرده و به درک بهتر او مبنی بر وحدت شخص با کائنات کمک کند.

چاکرا

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

3 دیدگاه ها

 1. داریوش گفت:

  عالی بود. درباره روغن باستانی ABRAMELIN چیزی ننوشتی. یا شاید هم جایی در این پست نداره.؟

  • admin گفت:

   اون روغن بیشتر برای مراسمات جادویی عموما از نوع کابالا هست و برای ارتباطات، محافظت و طلسم نویسی و حتی ماساژ بدنی هم استفاده میشه. چون بیشتر تو جادو معروف بوده خیلی تو آیین های شرقی و ارتباط دادنش با چاکرا چیزی نوشته شده مگر در حد ارتباط دادنش با چشم سوم

 2. داریوش گفت:

  بله کاملا درسته،این روغن با آیین های شرقی مرتبط نیست. خیلی ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار