قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

روش هایی برای بالا بردن ارتعاشات و احساس شادمانی بیشتر

تجربه ماورا
تجربه ماورا – تجربه ارتباط با موجودات غیر ارگانیک (نوشته محمدرضا)
آذر ۱۰, ۱۳۹۷
باطل کردن نفرین و طلسم
باطل کردن نفرین و طلسم از طریق راه های ذهنی
آذر ۱۲, ۱۳۹۷

روش هایی برای بالا بردن ارتعاشات و احساس شادمانی بیشتر

بالا بردن ارتعاشات

روش هایی برای بالا بردن ارتعاشات و احساس شادمانی بیشتر

جهان مادی هر چه قدر هم که مادی و سخت به نظر برسد به هر حال از انرژی تشکیل شده. بدن ما نیز علاوه بر پیروی از قوانین انرژی دارای انواع دیگری از انرژی مانند پرانا است. هر چه قدر ارتعاشات ما بالاتر باشد یعنی در سلامتی جسمی و ذهنی بالا هستیم و برعکس.

چه کار کنیم تا ارتعاشات ما به طرز موثری بالا رفته و احساس شادابی و سبکی و لذت درونی شدید را حس کنیم؟

در قدم اول باید از کارهایی که در پست “کارهای غیر عمدی که باعث کاهش ارتعاشات ما می شود” اشاره شده دوری کنید. وقتی آنها اصلاح و برطرف شدند می توانید سراغ روش های قدرتمند زیر برای افزایش سطح ارتعاشات وجودی خود استفاده کنید:

۱- زندگی در لحظه حال

هیچ چیزی مانند بودن در لحظه حال و توجه به اتفاقاتی که هم اکنون رخ می دهد نمی تواند باعث افزایش فرکانس های وجودی ما شود. فکر کردن در مورد آینده و گذشته چیزی جز اتلاف انرژی ذهنی و از دست دادن آن نیست.

بودن در لحظه حال انرژی خود را وقتی نشان می دهد که شما حتی در خواب و رویا هم پرانرژی و آگاه هستید زیرا وقتی در روز انرژی ذهنی شما بیهوده مصرف نشود در خواب هم باقی می ماند و حتی موجب افزایش دیدن رویاهای آگاهانه هم می شود.

ترک اعتیاد فکر کردن به گذشته و آینده در ابتدا سخت بوده ولی با تمرین بیشتر می توانید ذهن خود را بهتر در لحظه حال نگه دارید. یکی از راه های حفظ افکار در لحظه حال، توجه به اطراف و بیدار کردن حس پنجگانه و مشاهده مناظر رو به رویمان است. حتی اگر مشغول کار هستید می توانید روی صداهایی که می شنوید و یا چیزهایی که می بینید تمرکز کنید تا ذهن شما به آنها قلاب شده و دیگر به مسائل متفرقه فکر نکند.

۲- تنفس عمیق

تنفس عمیق اگر به قصد وارد کردن انرژی های موجود در هوا باشد می تواند روش عالی برای بالا بردن ارتعاشات ما محسوب شود. پرانامایا مجموعه تمریناتی است که به بهترین نحو می تواند چاکرا ها و مجاری انرژی های ما را پاکسازی کرده و به جریان انرژی بیشتر در آن کمک کند.

روش های ساده مثل تنفس با ریتم هم می تواند اثرات مشابهی داشته باشد. برای مثال سعی کنید چند ثانیه نفس عمیقی بکشید و به همان میزان نفس را حبس و در آخر به بیرون دهید. این کارها را اگر در مواقعی که استرس دارید انجام دهید می تواند به طرز شگرفی ذهن شما را از استرس خالی کند.

۳- راه رفتن در طبیعت

مشاهده طبیعت و راه رفتن در آن و سعی در برقراری ارتباط انرژی با آنها می تواند ارتعاشات شما را به طرز فوق العاده ای زیاد کند. حتی اگر مجبور هستید به مدت طولانی از طبیعت دور باشید در خانه خود چندین گلدان با گل های زیبا نگهداری کنید و هر زمان احساس کمبود انرژی و افت ارتعاش را حس کردید با آنها تماس برقرار کنید.

۴- انجام کارهای الهام دهنده

هر چه قدر هم که در زندگی خود پرمشغله باشید به هر حال می توانید دقایقی را پیدا کنید که در آن به چیزهای الهام بخش مثل گوش دادن به آهنگی خاص و یا خواندن کتابی که می تواند به شما نیروی فکری جدید دهد بپردازید.

۵- کارهای انرژیکی

پاکسازی چاکراها به هر روشی که بلد هستید می تواند نه تنها ارتعاشات شما را بالا ببرد بلکه فضا را برای ورود انرژی های جدید باز کند. ریاضاتی مثل روزه آب هم می تواند شدیدا ارتعاش شما را بالا ببرد.

 

بالا بردن ارتعاشات

 

۶- انجام کارهای اخلاقی و انسان دوستانه

فکر کردن به خود و غرق شدن در خودپسندی و نفع پرستی می تواند باعث سستی شدید و کاهش ارتعاشات شما شود. بر عکس، وقتی به کسی بدون چشم داشت و حتی مخفیانه کمک می کنید می توانید احساس شادی و سبکی ناشی از بالا رفتن ارتعاشات خود را حس کنید.

اگر امکان انجام کارهای بزرگ بشری را ندارید حداقل روزی چند دقیقه در ذهن خود آن کارها را انجام دهید. علاوه بر رسیدن به ثواب این افکار خوب، ضمیرناخودآگاه شما از این افکار لبریز شده و نه تنها شادی شما را بالا می برد بلکه زندگی شما را در جهت خیر رساندن به بقیه تنظیم می کند.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

3 دیدگاه ها

  1. جهانگرد گفت:

    سلام
    یه سول داشتم که این حالت که آدم خودشو حس نمی کنه چیه آیا ربطی به این مسایل ارتعاشی داره ؟؟ مثلا میشه دست رو کنترل کرد اما اصلا نمی شه وجودشو حس کرد و مثل یه آدم بی دست می شی.

  2. محمد گفت:

    آب مقناطیسی رو امتحان کنید ارتعاشات بدن رو خیلی بالا میبره و تقویت میکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار