قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

روش مورد استفاده خودم برای باز کردن چشم سوم (بسیار قدرتمند)

تجربه ماورا
تجربه مهدی (چشم سوم)
دی ۶, ۱۳۹۶
چاکرا
باز کردن چاکراها توسط کریستالها و سنگها
دی ۸, ۱۳۹۶

روش مورد استفاده خودم برای باز کردن چشم سوم (بسیار قدرتمند)

روش مورد استفاده خودم برای باز کردن چشم سوم (بسیار قدرتمند)

چگونه چشم سوم خود را باز کنیم؟

سالهاست انواع بیشماری از روشهای باز کردن چشم سوم رو امتحان کردم. از روش سنتی باز کردن نوبتی چاکراها تا گفتن مانتراها و استفاده از اصوات امواج مغزی، مودراها، تمرینات تجسم سازی و تصویر سازی ذهنی و …

همه اونها تا حدی روی باز شدن چشم سوم اثر داشتن ولی خیلی قدرتمند نبودن یا حداقل برای من نبودن. لازمه به ذکره که همونها رو هم باید مدت طولانی انجام داد و منظورم از قدرتمند نبودنشون این نیست که فقط چند بار انجام بدم بلکه گاهی ماه ها یک روش رو مداومت کردم و حتی اون روش باز کردن چشم سوم قدرتمندی که قراره بهتون بگم رو هم مدت زیادی تمرین کردم و میکنم. بنابراین هیچ روشی قرار نیست همون دفعات اول به شما جواب بده حتی شگفت انگیزترین اونها.

پس هدف من مقایسه روشها در صورتی هست که هر کدوم به اندازه کافی تمرین بشه (حداقل چند هفته تا چند ماه).

افرادی که دنبال باز کردن یک روزه چشم سوم هستن فقط میتونن مواد مخدر مصرف کنن که چنین چیزی هم توصیه نمیشه و موقتی هم هست.

به طور کلی روشهای مختلف فعال کردن چشم سوم یا کلا دید اختری که در این سالها انجام دادم هر کدوم روی یک توانایی از بحث دید ماورایی اثر میذاشتن. بنابراین قرار نیست تنها یک روش رو استفاده کنید و از همه لحاظ بتونید از مزایای دید اختری یا چشم سوم استفاده کنید. حداقل برای خودم این جوری بوده و به مجموعه از روشها نیاز بوده.

برای مثال وقتی تنفس سایشی رو تمرین میکردم میتونستم تو بیداری، تصاویر سریع و رندم رو (مثل همونهایی که بین خواب و بیداری دیده میشن و هیپنوگوگیک نام دارن) ببینم. همچنین مقدمه ای بود برای مشاهده نورها و هاله بینی و …. این در حالی که بود تمرینات تراتاکای شمع برای باز کردن چشم سوم، این حالت رو به من نمیداد و عوضش میتونستم بازتاب تصویر رو در حالی که درخشان تر میشد و تصویر ثابت تری میداد ببینم. چیزی که در روش تنفس سایشی دیده نمیشد.

پس اول باید ببینید که چه جور دید اختری میخواید. اگر میخواید بتونید تصاویر شهودی رو که معمولا هم بسیار سمبلیک هستن رو موقع تمرین مشاهده کنید در این صورت روش تنفس سایشی رو پیشنهاد میکنم. البته اگر میخواید با اون به دیدن نورها و هاله ها موفق بشید لازمه حتما تمرین دید اختری که بر پایه تنفس سایشی هست رو هم انجام بدید.

اگر دوست دارید بتونید در بیداری و خارج از مواقع تمرین نسبت به حضور انرژی ها و موجودات دیگه حساس بشید و بتونید رد اونها رو در فضا دنبال کنید در این صورت روش نقطه سفید رو که از قدرتمند ترین روشهای باز شدن چشم سوم هست رو بهتون پیشنهاد میکنم و روشی بوده که به همراه تنفس سایشی بیشتر از سایر متدها برام قدرتمند عمل کرده. منبع اون هم از یک کتاب خطی بوده.

با روش نقطه سفید مسلما نمیشه اون تصاویر شهودی و کلی که با تنفس سایشی ایجاد میشد رو دریافت کرد ولی به جاش میشه مستقیما خود موجودات رو در حالی که در فضا هستن رو مشاهده کرد.
اساس این تمرین بالا بردن توانایی چشم در تشخیص لکه های انرژی در فضا هست که کم کم با تمرین، بزرگ و بزرگ تر میشن.

البته قرار نیست از اول اون موجودات رو ببینید. برای خودم پیشرفت با این روش به این صورت بوده (که با تنفس سایشی هم همراه بوده):

– در هفته های اول تنها میتونستم نقاط سفید رنگ بسیار واضحی رو در جای تاریک و سپس جاهای روشن ببینم. این نقاط اوایل بسیار کوچک و ثابت بودن.
– کم کم این نقاط متحرک تر شدن. برای مثال موقع مطالعه میدیدم که یک مرتبه لکه نور سفیدی در فضا میچرخه و چند ثانیه بیشتر دوام میاره.
– در هفته های بعدی، اندازه این نقاط سفید کمی بیشتر شد و دیگه لکه نبودن و به بزرگی یک سکه شده بودن.
– کم کم اونها به حالت رنگی تر و با شکل مشخص تری دیده شدن ولی هیچ گاه تو دید مستقیمم نبودن و از دید جانبی و یا همون از گوشه چشمم دیده میشدن.
– همچنان اونها از دید جانبی ام دیده میشن ولی درخشان بودنش کمتر شده ولی حجمشون بیشتر شده و شکل واقعی انسان گونه دارن.با ترکیب تمرین دید اختری بر پایه تنفس سایشی موفق به مشاهده چیزهای بیشتر از جمله هاله ها و راهنمایان معنوی هم شدم.

اما روش نقطه سفید برای فعال کردن چشم سوم چگونه هست؟

– یک کاغذ سفید به طول یک وجب و عرض نیم وجب بردارید.
– یک دایره سیاه رنگ به اندازه یک سکه وسط اون رسم کنید. دایره باید کامل سیاه باشه. خودم از کاغذ رنگی سیاه رنگ استفاده کردم. کشیدن اون توسط قلم سیاه چندان جالب نمیشه چون یکدست نمیشه.
– سپس در وسط اون دایره یک نقطه سفید رنگ به اندازه نوک سوزن ایجاد کنید. خودم اون رو توسط ذره ای لاک غلط گیر ایجاد کردم.

– کاغذ رو بچسبونید دیوار. دقیقا مقابل چشمانتون باشه. فاصله اون از چشمانتون کمتر از یک وجب باشه (نگران ضعیف شدن چشمتون به خاطر نزدیک بودن فاصله نشید. یافته های جدید چشم پزشکی گفته که ضعیف شدن چشم ربطی به فاصله نزدیک نگاه کردن نداره و بحث نور و اثر هورمونها بر چشم هست).
– به نقطه سفید رنگ وسط دایره سیاه خیره بشید و روزی ۲۰ دقیقه روی اون مراقبه کنید. فکر کنید اون نقطه همه چیز شماست و ذهنتون از چیزهای دیگه خالی بشه.
– با این کار حساسیت چشمان شما نسبت به تشخیص لکه های سفید در فضا بیشتر میشه. در واقع وقتی به فضای تاریک و یا فضای معمولی میرید و مشغول تمرین هم نیستید میتونید عین همون نقطه رو در فضا ببینید. با پیشرفت تمرین پس از چند هفته تا چند ماه کم کم میتونید لکه ها و اشکال بزرگتر رو در فضا ببینید که تحرک هم دارن.
– خیلی مهمه که این تمرین رو همراه با تفکر فکر انجام بدید وگرنه ذره ای ارزش نداره. به گفته اون کتاب خطی، این روش مخصوص دیدن ارواح هست و حتی افراد کودن هم میتونن در چند ماه در این روش موفق بشن. ولی خب برای دیدن انرژی های مختلف و موجودات دیگه هم کاربرد داره.

البته در کنار روش بالا گاهی روش باز کردن چشم سوم توسط تمرین نور رو هم انجام میدم چون باعث سه بعدی شدن دید در هنگامی که پلکها بسته هستن میشه و نیروی زیادی رو به سمت چشمان فیزیکی (نه الزاما چاکرای چشم سوم) می فرسته و به دید اختری کمک بیشتری میکنه. اثر اون در هنگامی که در تاریکی مطلق باشید بهتر دیده میشه و توده های انرژی رو راحت تر حس میکنید و اگر در هم در حالت خلسه انجام بدید میتونید تصاویر شهودی رو دریافت کنید. ولی اگر میخواید فقط از لکه نورانی شروع کنید بنابراین همون روش نقطه سفید کافی هست.

 

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

212
دیدگاه بگذارید

avatar
91 Comment threads
121 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
88 نظر دهندگان
عاموزا شب زنده دار علی خانی (مسئول روابط عمومی) کورش سام نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
soheil4451
مهمان
soheil4451

سلام ببخشید چه مواد مخدری میتونه این کارو کنه؟ من شنیدم اسید بیشترین تاثیر داره. بعد این حالتی که به وجود میاره ازبین رفتنیه؟

سام
مهمان
سام

ال اس دی

حسین
مهمان
حسین

سلام بر ادمین عزیز من چشم سومم باز بود .تمام اتفاقات رو جلو جلو میدیدم یا تو خواب یا حالتی ک چشمام رو میبستم. اما دوساله ک میگذره و انگار هنگ کردم .شبها خوابهای سریالی یا چند خواب میبینم اما هیچ اتفاقی نمی افته. باید چکار کنم؟؟؟؟ و دیگر اینکه از همون سال تا ب العان پیش خیلی از دعا نویسها رفتم ،میگن طلسمی.همشون یک حرف میزنن اما کاری انجام ندادن.آخری نفر دقیقأ حرفهای قبلی هارو زد اما گفت یک چیزی میگم نترسی. گفتم بگو گفت طلسمت اینقد سنگینه ک کار من یا مثل من نیس .دقیق گفت یا زنی… بیشتر »

محمد
مهمان
محمد

هیچ طلسمی در کار نیست این مسله به میدان های مغناطیسی ذهن شما مربوط است همه هستی و هر ماده ای یک‌محور ۳۶۰ درجه ای را دارا میباشند به مانند چرخ و فلک ، بنابراین دوره ای را به سمت سعود و بالا میرویم و سپس فرود میاییم شدت فراز و فرودها هم به میزان انرژی هر شخصی مربوط است …. بهترین کاری که میتوانید انجام‌دهید انجام مراقبه های لازم برای ثبات و پایداری تمرکزتان میباشد

حسین
مهمان
حسین

خیلی ممنون محمد جان

فرهاد
مهمان
فرهاد

سلام. طلسم بی معنیه. شما حتما بخاطر تغییر نگرشهاتون دچار رکود شدید. با تمرینات مراقبه و پالایش روح شرایطتتون بهتر میشه. وقتی یه جادوگر بی ایمان از طلسم حرف میزنه پشت سرش از طلسم گشا میگه که جیبت رو خالی کنه! همه فالگیرها ورد زبانشون طلسمه چون پول در میارن ازش

محمد
مهمان
محمد

با سلام. دوست عزیز میتونید بیشتر توضیح بدین؟ چون حرفهاتون رو کامل منطقی می بینم . ممنون میشم راهنمایی کنید. البته برای دانش میپرسم که بتونم به دیگران کمک کنم.

حسین
مهمان
حسین

سلام .مرسی از شما ک جواب دادید.و درست میگید هر کس در زمینه کاری خودش .حالا تو این پست میخوام از همه دوستان مخصوصأ مشهدی ها که دعا نویس یا کار بلدی رو میشناسن که تو کار ابطال سحر و طلسم استاده بهم خبر بده.ممنونم از همه و دعا میکنم هیچ وقت گرفتار این چیزها نشید
Hoseinkasra@ تلگرام منه

صنم
مهمان
صنم

خوب من یه روش دیگه بهت میگم این کار رو انجام بده قبلا امتحانش رو پس داده به درونت نامه بنویس به نیروی درونت و از اون بخواه که این مشکل رو بر طرف کنه که از همون لحظه تموم میشه بعدشم اعتقاد خودت به سحر جادو باعث شده گرفتارش بشی.تکرار جملات تاکیدی هم خیلی موثره

مهرداد
مهمان
مهرداد

سلام با توجه به اینکه گفتین هر کسی در یه زمینه ایی مهارت داره ،آیا فردی رو میشناسین که درزمینه احضار روح مرده تخصص داشته باشد؟

محمد علی
مهمان
محمد علی

سلام حسین اقا بهترین راه برای رفع مشکل قران است مخصوصا خواندن و همراه داشتن ان بسیار به رفع مشکل شما کمک میکند قرائت قران در داخل منزل خودتون اگه شرایط جلسه قران فراهم باشه بهتر هم هست وقرائت سوره مباره بقره سفارش شده در خصوص رفع طلسم وهمچنین خواندن حداق ۵ بار ایه الکرسی درروز ودرصورت امکان بیشتر بشه عالیه و نذری برای یکی از اهل بیت به این نیت که اگر مشکل من حل شد هر چیزی که خودت در توانت هست پول یا روزه یا نماز یا….. برای هر کدام از ائمه که مد نظرت بود انجام… بیشتر »

Wolf
مهمان
Wolf

سلام من این روش نقطه رو انجام دادم احساس کردم دایره سیاه سفید شد وبعدش دوره دایره سیاه حاله سفید روشن دیدم

a
مهمان
a

سلام من تازه دارم مدیتیشن شروع میکنم از اولین بار تا الان هر بار در انجامش چشم چپم بی حس میشه و بعد اتمام ده دقیقه بعد رفع میشه.دلیلش چیه؟

پارسا
مهمان
پارسا

سلام و خسته نباشید. تا اونجای که من در فیزیک خوندم هر جسم گرمی یک طول موجی داره که طول موج‌ها هم از موج رادیویی شروع میشه تا گاما. از طرفی هم شنیدم که چشم سوم یا غده‌ی صنوبری توانایه گرفتن طول موج‌ها را داره. پس در نتیجه امکانش هست که با چشمه بسته بفهمیم که ایا کسی پشت سر هست (جسم گرم) یا حتی در مراحل پیشرفته تر طول موج ها را گرفت، تفکیک کرد و پیام آنها را دریافت کرد؟! اگر میشه با چه روشی باید این قسمت از آجنا را فعال کرد؟

خلیل
مهمان
خلیل

سلام برشما و همه دوستان ، لطفاً بفرمایید این چشم سوم و روشهای بازشدن آن با چشم برزخی که بعضی از علما و اندیشمندان دینی به علت مراقبه ، ذکر ، نماز شب و عبادات فراوان شبانه به آن میرسند چیست ؟ مثل علامه حسن زاده آملی ، مرحوم آیت اله قاضی طباطبایی و مرحوم علامه طباطبایی که میگن خیلی تبحر داشته اند ، ضمن اینکه خودم کتابهای انرژی درمانی ، چاکراهها و پرانا خوانده و تمرین کرده ام و به نتایجی که حداقل بپذیرم که وجود دارد رسیده ام .

مجتبا
مهمان
مجتبا

سلام این روش شیخ بهایی است

........
مهمان
........

megan aga be on agahy xas narsed mzr hast chezy jz tabahy va nabode be dombal nadarad rahy nest bedon rsedan be on daraja az agahy chshm som baz konem va zarar nadashta bashad?? lotfan komakm koned xaely dost daram chshm somm ro baz konam

Mobi
مهمان

سلام من همين بار اول دوم كه تنفس رو انجام ميدم سريع تپش قلب ميگيرم حس ميكنم نفسم دار بند مياد طبيعيه؟فشار نمياد به بدن؟ شما خودتون كجايي هستين كلاس حضوري نداريد؟

محمد
مهمان
محمد

با سلام . استاد یکی از اعضا گفته اند که طلسم و این چیزها وجود ندارند و همه چیز به میدان مغناطیسی ذهن برمیگردد ، و گفته هر ماده ای میدان ۳۶۰ درجه ای را داراست و بالا و پایینی به میزان دارایی انرژی هر شخص هست ،.میخواستم اگر علمی در این زمینه دارید راهنمایی بفرمایید چون کمی منطقی به نظر میرسه تا بپذیریم اون طلسم ها و وردهای جادوگری رو ..با سپاس

رضا
مهمان
رضا

باعرض سلام من اگه بخوام چشم سومم را باز کنم باید چیکار کنم.واینکه فقط تمرکز بین دو ابرو کافی است

امیر
مهمان
امیر

سلام اگر در انجام این کار پلک بزنیم یا چند ثانیه برای دیدن زمان از برگه چشم برداریم اشکالی رخ میدهد؟

ALI
مهمان
ALI

سلام یه سوال داشتم از کجا باید بفهمیم که توانایی ماورایی ما زیاد است یا کم

hani
مهمان
hani

سلام من از بچگی یه چیز هایی خاکستری رنگ تو هوا میدیدم که جابخ جا میشن و پیشبینی اینکه یه کاری باید انجام بشه یا نشه برام خیلی جالب بود باید کار خاصی میکردم مثل گل یا پوچ جوابش به انجام دادن اون ربط داشت میخواستم بدونم ربطی به چاکرای چشم داره یا نه

Shadow
مهمان
Shadow

سلام ببخشید من تمرینات مشابه نقطه سفید رو زیاد لنجام‌ داده بودم نقطه سفیدم اطرافم دیده بودم ولی نمیدونستم چیه…من امروز این تمرین شمارو انجام دادم و باز کلی نقطه سفید تو دید جانبیم میبینم….ینی همشون جنن!!!

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام من ۱۴-۱۵سالمه من تو کانال های چاکرا عضوم چندین تست انجام دادم من رو چاکرا گلو خیلی خوب بودم مثلا از وچهارتا سوال سه تاش رو اوکی بودم دوم این که رو چشم سوم هم هوب بودم بعدش من خیلی قدرت تخیل بالایی دارم حتی با فکرای تخیلی خوابم میبره راحتم حرکات یوگا یا تمرینی باشع انجام مبدم کلا چیزی که به مغز مربوط بشع راحت تمرکز میکنم بعدش حاجی بنظرت کدوم چاکرا رو کار کنم بعدشم از چشم سوم خوشم میاد دوس دارم داشته باشم ولی چون میتونیم ارواح و جن ها رو ببینیم من از ابن خوشم… بیشتر »

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

من فقط میخوام حس ششم قوی بشه شما به عنوان یه بزرگتر یه راهنمایی بکن مثلا یکی بهم دروغ میگه بفهمم یا مثلا قبل از این که من خونه رفته باشم کسی رفته تو خونم در ضمن ۱۶سالمه ممنون میشم کمک کنی

amir
مهمان
amir

سلام دوستان
من وقتی به چشم سوم فکر میکنم یا اینکه روی اون تمرکز میکنم بین ابروهام حالت سنگینی و فشار پیدا میکنه اما بدون هیچ تمرینی ندارم دنبال یه راه کاربردی و خوب برای فعال کردن چشم سوم هستم

Maryam
مهمان
Maryam

سلام
ببخشید من به تازگی تصمیم گرفتم که چشم سومم رو باز کنم و توی حرفاتون که در بالا نوشته شده بود نشاهده کردم که واستون اتفاق افتاده نوری رو در روشنایی دیدید و اون حرکت کرده اما زیاد دوام نیاورده من هنوز تمرینی انجام ندادم اما در چند روز گذشته این اتفاق برام افتاده میدونید دلیلیش چی میتونه باشه؟

M.F
مهمان
M.F

سلام من حدود دو ماه پیش میخواستم یکار لذت بخش انجام بدم و دقیقا یادمه که سرم به جایی نخورده بود حالم خوب بود و دارو هم مصرف نکرده بودم و هوا کاملا روشن بود و یکدفعه قبل از انجام اون کار ذره هایی اندازه سکه که حالت جرقه داشتن به سرعت بالا و پاین و چپ و راست میرفتن و به قدری واقعی بودن که فکر نکنم توهم بوده باشه و بعد چند دقیقه کاملا رفتن من تا اون موقع چیزی از چشم سوم نمیدونستم و الان که مطالب تون رو خوندم برام یکم عجیب شد به نظر شما… بیشتر »

طهماسب
مهمان
طهماسب

سلام برادر ، شما در انجام این تمرین گفته اید که همراه با تفکر فکر باشد وگرنه اثری ندارد. در این تمرین غیر از توجه به نقطه سفید ، به چه چیزی فکر کنیم ؟ علاوه بر این بنده در حدود چهار هفته است که این تمرین را انجام می دهم.با تمرکز بر نقطه سفید ،بعد از چند دقیقه دایره سیاه خاکستری رنگ میشود و لحظاتی بعد به رنگ سرمه ای یا آبی سیر در می آید. اطراف دایره سیاه دو سه میلیمتر هاله زرد رنگ ایجاد شده و بقیه کاغذ سفید را هاله صورتی رنگ و یا بنفش کم… بیشتر »

mohammad
مهمان
mohammad

سلام با اجازه بزرگتر ها.درین تمرینات پلک نزدن مهمه.ولی بعداز مدتی چشم میسوزه و مجبورید پلک بزنید.پس اوایل تا چشاتون اذیت شد اونهارو تا حدودی ببندید ولی نه کامل وبعد کامل باز کنید چندروز اول چشا از شدت سوزش اشکشون در میاد ولی کم کم تایم پلک نزدن میره بالا.از طزفی نباید چشمتون به اصطلاح بپره.بلکه ثابت خیره بشید.فواید این تمرین خیلیه یکیش مانیتیسم شدیده که چشاتون بدست میاره و زیبایی و نفوذ خارق العاده ای به چشم میده عزیزان هر تمرینی یک سری دلایل و تئوری داره علمش رو یاد بگیرید

احسان
مهمان
احسان

این مطلب و دایره سیاه و نقطه سفید وسط را من هم نیز مطالعه کردم. در نسخه قدیمی و خطی.. در انجا هم نویسنده این مورد را به شیخ بهایی عزیز عارف به عمر ربط داده..
عزیزان مهم اثر این عمل است ک واقعا مفید و تاثیر گذار است. در ان کتاب من مطالعه کردم که از روزی ۳دقیقه شروع شود تا زمانی که به ۳۰ دقیقه در. روز برسد..
که البته باز نظر استاد مهم است..
وسلام

Alireza
مهمان
Alireza

سلام میشه لطفا شماره گذاری کنید که من دقیقا برای باز کردن چشم سومم باید چه کاری رو انجام بدم تا از همه امکاناتش بتونم استفاده کنم متن بالا یکم گیج کنندس ممنون میشم اگه پاسخ بدید?

متین
مهمان
متین

سلام من سه چهار روزه تمرین می کنم اما نه سردرد دارم نه در ناحیه پیشانی احساس گزگز می کنم هیچ یک از علایم باز شدن چشم سومو ندارم در روز اول تمرین یهو یه نور زرد رنگی پشت پلکهام ظاهر شدو ناپدید شد ،الان من باید چیکار کنم.

متین
مهمان
متین

استاد شاید این نور زرد نگ مربوط به چاکرای سومم بشه،رنگ اون زرده برای همین می گم در ضمن استاد چرا ی گروه تو تلگرام باز نمی کنید ما سریع تر سوالهامون رو ازتون بپرسیم.
هرکی موافقه لایک کنه.

متین
مهمان
متین

استاد میشه بعضی از چاکرا ها به خودی خود باز باشن چون من در روش لمسی روی نقطه ای از انگشتم تمرکز می کردم وانرژی و گرمای خاصی رو تا بند آخر انگشتم احساس می کردم؟

عباس
مهمان
عباس

من یه سری نقاط نورانی فقط و فقط وقتیکه به آسمان نگاه میکنم میبینم که مدام در حال حرکتن، آیا این علامت باز شدن چشم سومه؟

متین
مهمان
متین

سلام استاد وقتی که ما به یک نقطه از بدنمون فکر می کنیم و احساس مور مور شدن و گزگز میکنیم یعنی انرژی در اون نقطه بیشتر جریان داره تا نقاط دیگر؟ مثلا وقتی به یک انگشتم تمرکز می کنم نقاطی دیگر از بدنم مور مور میشن مانند پا ها هر قدر که تمرینم زیاد تر می کنم این نقاط زیاد تر میشن.

فریبرز
مهمان
فریبرز

سلام
من ی مدتی کمی هست ک دارم روش تنفس سایشی رو انجام میدم و از اون ب بعد انگار ک قابلیت های جدیدی تو خودم پیدا کردم به عنوان مثال تا حدودی انرژی های اطرافمو درک میکنم حتی میتونم ساعت دقیق رو حدس بزنم چند بار امتحان کردم تونستم ساعت دقیق رو پیش بینی کنم تا حدی ک دیگه ب ساعت ها احتیاجی ندارم چون میتونم بفهمم ساعت چند هست. میتونم حدس بزنم بعضی از افراد ب چ موضوعاتی فکر میکنن یا حتی میدونم راجب چی قراره با من حرف بزنن
این ها نشونه چشم سومه؟ یا چیز دیگه ای؟

مرجان
مهمان
مرجان

سلام من همیشه خوابهای میبینم که تعبیر میشن یعنی اگر قرار اتفاق خاصی بیافته من خوابش رو چند رو قبل میبینم خوابهای زیادی میبینم که همشون به نحوی تعبیر شدن این میتونه ربطی به چشم سوم داشته باشه ؟ من الان تمرین تنفس سایشی رو انجام دادم و به شدت در وسط ابروهام درد عمیقی رو حس میکنم با اینکه خیلی کم تمرین کردم و اتفاقی در حین تمرین افتاد که تعجب کردم شاید ربطی نداشته باشه ولی تا به حال اتفاق نیافتاده بود در حین تمرین تلفن زنگ خورد و رفتم که جواب بدم دیدم هیچ شماره ای نیافتاده… بیشتر »

Amir
مهمان
Amir

سلام ممنون از پاسخگويى و مطالبتون ???
در اين روش نور فضايى كه داريم توش تمرين ميكنيم به چه صورت باشه و تمرين در چه زمانى از طول شبانه روز انجام بشه بهتره ؟

متین
مهمان
متین

استاد مثلا کسی چشم سومشو باز میکنه و دو تا چشم فیزیکیش به هر دلیلی از کار می افتن و شخص کور میشه آیا این فرد می تونه مثل قبل با چشم سومش ببینه یا دیدن با چشم سوم مستلزم چشم فیزیکیه؟

عباس
مهمان
عباس

اشکالی نداره در حال تمرین نقطه سفید یا شمع یا تنفس ستایشی یا آینه به موزیکهای مخصوص باز کردن چشم سوم گوش داد؟؟

mahya
مهمان

سلام اینکه میگن اگه چشم سومو باز کنی افراد گناه کارو ب شکل حیوان میبینی راسته؟و اینکه جن هارو ب شکل واقعیشون میبینی؟و اینکه بهت صدمه میزنن؟چون من میخوام تو این تمرینات بیام تا اخرشم میرم میخوام قبل هر کاری اینارو بدونم

عباس
مهمان
عباس

آیا میشه نخوابید و رفت به سطح تتا و دلتا؟؟
اگه میشه چه تمرین‌هایی خوبه؟؟

اختربانو
مهمان
اختربانو

سلام
قربون دستت سلام ماروهم به اجنه برسون
اجرکم الله

Hani
مهمان
Hani

سلام
راستش دنبال مطلب درمورد تله‌پاتی و هیبنوتیزم بودم که خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم. تا حالا دنبال اینجور مسائل نبودم ولی این مطلب رو که خوندم دیدم این اتفاق دیدن نقاط نورانی همینجوری بدون انجام هیچ کار خاصی هر وقت بخوام میتونم ببینمشون یعنی فقط کافیه بخوام اون نقاط نورانی و کوچولو و متحرک رو ببینم و بلافاصله میبینمشون.

همیشه برام سوال بود که این نقاط نورانی چی هستن که میتونم ببینمشون. الان که این مطلب شما رو خوندم به نظرم شاید دیدن این نقاط نورانی به مطلب شما ربط داشته باشه.

ممنون میشم راهنماییم کنین

عباس
مهمان
عباس

من وقتی تمرین شمع رو انجام میدم هر از گاهی یه چشم مقابل چشم چپم پشت شمع میبینم، به نظر تون چیه؟؟؟

Milad
مهمان
Milad

سلام من میخوام حاله افراد و یک درک از آینده داشته باشم باید کدام تمرین رو پیش بگیرم
ممنون

کیا
مهمان
کیا

سلام من خیلی وقته که در مورد چشم سوم و چاکرا ها تحقیق میکنم شاید بهترین سایتی رو هم که دیده باشم سایت شما باشه من فعلا در حال باز کردن چاکر سوم هستم استاد ولی دیروز به صورت اتفاقی به این مطلب در اینترنت برخوردم میخواستم بدونم که ایا این مطالب حقیق داره و اتفاق می افته در صورتی که چشم سوم باز شه. میگه که اطرافیان کسی که صاحب چشم سوم هستن قدت تفکرشون رو از دست میدن مخصوصا وقتی با اون فرد تماس داشته باشن چون تمام حواسشون بخاطر انرژی که فرد از انها میکشد از بین… بیشتر »

کیا
مهمان
کیا

استاد ببشخید سوالی دیگه داشتم من در بین تمرین هام برای باز کردن چاکرا مدتی هست وقتی تمرین رو شروع میکنم و یکم بعدش کل بدنم بی حس میشه و یه نقطه از گرما رو تو بدنم به وجود میاد هر دفعه هم در نقطه از بدنم ایجاد میشه گرما ولی گرماش در اون حدی هم هست که میتونم بفهمم کجای بدنمه ولی بعد از تمرین در اون ناحیه احساس درد میکنیم وخیلی سخت میتونم اون ناحیه رو تکون بدم ایا راهی هست که این اتفاق نیوفته

ساناز
مهمان
ساناز

سلام..عذر میخوام من هروقت روی چشم سوم تمرکز میکنم درد بدیو احساس میکنم!..حتی تا چند دقیقه بعد از پایان تمرکز هم هست..البته منظورم از تمرکز تنفس سایشیه!!

پريسا
مهمان
پريسا

چرا انقدر زخمت بكشيم كه چشم سوم رو باز كنيم كه موجودات غير ارگانيك ببينيم ! احتمال نداره كه توهم باشه تحقيقات نشون داده كسايى كه اسكيزوفرنى يا توهم دارن فعاليت در قشر جلويى پيش پيشانى و امواج الفا در اونها افزايش داره من قبلا اطلاعاتى راجع به اون نداشتم و تصميم گرفتم بازش كنم اما متاسفانه دچارت حملات شديد پنيك شدم و حس كردم از دنياى واقعيت دور شدم و دنيا برام حالت موج داره و مسخ شخصيت و واقعيت دست داد و مجبور شدم يك سال تحت درمان دارويى قرار بگيرم و هنوز هم دارم نتيجه اون كارم… بیشتر »

Mozhan
مهمان
Mozhan

سلام
من نمیتونم از فاصله کمتر از نیم وجب به نقطه خیره بشم به شدت سردرد و چشم درد میگیرم حتی برای چند ثانیه هم نمیتونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

Mozhan
مهمان
Mozhan

لطفا جواب بدین چطور انجام بدم

Mozhan
مهمان
Mozhan

در ضمن تصویر ۲تا میشه وقتی از جلو نگاه میکنم

مهدی
مهمان
مهدی

سلام خسته نباشید من مدتها عمل مدیتیشن برای باز شدن چاکرا ها رو انجام میدادم ولی هیچ وقت این نور ها رو حس نمیکنم همیشه هم پاهام سوزن سوزنی میشه در زمانهایی زیاد که ثابت نشستم ولی هیچی حس نمیکنم اشکال کارم کجاست

بهاره
مهمان
بهاره

با سلام. آیا بازکردن چشم سوم تمرکز رو بهم میزنه؟ منظورم اینه که اگ لکه های سفید رو ببینیم حوب دگ نمرکزی نمیمونه. تازه این اولاشه؟
ولی من یه قرد کنکوربم . دنبال یه روشی می گردم که تمرکز رو زیاد کنه. میشه کمکم کنین؟

رفتن به نوارابزار