قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

روش ساعت زنگ دار برای تکنيک بازگشت به رويا | آموزش رویابینی

رویای شفاف
چهار مانع ورود مستقیم به رویای شفاف یا خواب روشن
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
رویابینی آگاهانه
ايجاد کابوس توسط رويابينی آگاهانه
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

روش ساعت زنگ دار برای تکنيک بازگشت به رويا | آموزش رویابینی

روش ساعت زنگ دار برای تکنيک بازگشت به رويا | آموزش رویابینی

بعضی از شما شايد نتونيد با تلقين، خود به خود از خواب بيدار شيد و يا اينکه اگر هم بيدار شديد در اواخر خواب REM هستيد و احتمال رويابينی به شدت کاهش پيدا خواهد کرد. برای افزايش شانس رويابينی می تونيد روش هايی مثل بازگشت به رويا يا روش Rague رو همراه ساعت زنگ دار انجام بديد.
اما چه طوری؟
چيزی که احتياج داريد يه موبايل با قابليت خاموش شدن خودکار هست. می تونيد برای نسخه اندرويد از اين جا يه نرم افزار رايگانی رو در اين باره دانلود کنيد:

دانلود

۶ ساعت بخوابيد و بعدش يه کم بلند شيد و چرخ بزنيد و دوباره بخوابيد ولی اين بار ساعت رو برای هر ۲۰ دقيقه يک بار کوک بذاريد و هر بار هم فقط چند ثانيه کوتاه زنگ بزنه (auto dismiss). وقتی زنگ زده شد اصلا از جاتون تکون نخوريد و همون طور ثابت بمونيد. خودش بعد چند ثانيه در صورتی که زنگ رو درست تنظيم کرده باشيد خاموش می شه. بعدش می تونيد تو ذهنتون يه ذکر يا مانترا رو بگيد تا وارد روياتون شيد (اگر تو امواج مغزی تتا باشيد اين کار چند ثانيه طول می کشه و اگر نباشيد اتفاقی نمی يفته و دوباره می خوابيد). يا می تونيد به خواب قبليتون فکر کنيد و کم کم صبر کنيد تا تشکيل بشه. اگر اتفاقی نيفتاد با زنگ بعدی که زده می شه همون کارا رو انجام بديد.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار