قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – کندالینی یوگا (نوشته سام)
مهر ۱۸, ۱۳۹۷
خیالبافی
فواید خیالبافی های روزانه
مهر ۱۸, ۱۳۹۷

روابط بین انسانها و هاله انرژی

هاله انرژی

روابط بین انسانها و هاله انرژی

هاله انرژی انسان دارای یک کپی از کل تفکرات و باورها و احساسات و خاطرات و آرزوهای انسان است و موجودات مختلف می توانند به صورت ناآگاهانه و غریزی، این اطلاعات را در هاله یکدیگر احساس کنند و برداشتهایی در ضمیر ناخودآگاه صورت بگیرد و تنها چکیده ای از این برداشتها به سطح ذهن هوشیار برسد.

حتی ممکن است بدون آنکه فردی را بشناسیم از روی همین تماس هاله ها به نکات مشترک و متفاوت خود و دیگری پی ببریم و بدون آنکه با شخص تکلم کنیم احساس خوب یا منفی نسبت به او داشته باشیم.

وقتی لایه اتری و اختری هاله دو نفر با هم پیوند برقرار می کنند احساسات مثبت زیادی را تحریک می کنند و تصور می کنید فرد مقابل را یک عمر می شناختید. چنین حالتی در زمانی که شباهت های ذهنی و علایق مشترک زیادی بین دو نفر وجود داشته باشد شکل می گیرد و اصطلاحا شبیه شبیه را جذب می کند. پس از مدتی مکالمه متوجه می شوید که چه قدر مثل هم فکر می کنید و حتی می توانید فکر هم را بخوانید و مانند هم تصمیم بگیرید.

 

هاله انرژی

 

مکانیسم عشق در نگاه اول بر اساس هاله این طور تفسیر می شود که دو نفر با جنسیت مخالف بر طبق همین تفاهمات روحی، پیوند ناخودآگاهی را در لایه های اتری و اختری خود حس کرده و در آن لحظه چیزهای دیگر بی اهمیت می شوند و فقط اشتیاق به پیوند بیشتر بین آنها باقی می ماند. هر چه قدر زمان بیشتری سپری شود تارهای مربوط به هاله انرژی هر یک بر دیگری می تابد و حس شیفتگی و تملک را بالا می برد و تجارب تلخ و شیرین زندگی به استحکام این تارها کمک می کند.

اگر زوج خیلی به هم وابسته شوند این وابستگی در سطح انرژی هاله ها هم وجود دارد و اگر یکی از آنها فوت کند معمولا دیگری هم فورا یا در اثر مرگ طبیعی و یا خودکشی از دنیا می رود. این حالت در زوج هایی که چندین دهه از زندگی مشترک و عاشقانه آنها می گذرد و به سن پیری می رسند بیشتر دیده می شود. به طوری که معمولا وقتی یکی از آنها می میرد فرد دیگر تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرد تا اقدام به خودکشی نکند. در واقع با جدایی کلاف های انرژی، لایه اتری هاله تحلیل رفته و شخص حس می کند دنیا به پایان رسیده و دیگر نمی تواند لحظه ای آن را تحمل کند.

 

هاله انرژی

 

افرادی که عاشق هستند تجربه نزدیکی جنسی را لذت بخش تر از افرادی می دانند که حسی به هم ندارند زیرا پیوند آنها هم در سطح فیزیکی برقرار شده و هم لایه های اختری آنها در هم می آمیزد و انرژی به جای آنکه فقط در چاکراهای جنسی جریان پیدا کند در چاکرای قلب نیز حس می شود. ولی افرادی که نسبت به هم سرد هستند ارتباط آنها در سطح فیزیکی بوده و از نوازش و تحریک لایه اختری هم لذتی نمی برند (این مسئله خصوصا برای زنان بیشتر اهمیت دارد).

وقتی زوجی طلاق می گیرند شاید به طور ذهنی و منطقی پذیرفته باشند که دیگر ارتباطی بین آنها نیست ولی هاله انسان معمولا خیلی کند عمل می کند و پیوند انرژیکی میان آن دو همچنان تا مدت ها وجود دارد و طرفین از جدایی هم ناراحت هستند و هنوز احساس وابستگی می کنند و گاهی ممکن است کار به ازدواج مجدد با هم بکشد. یا گاهی یکی از طرفین تا سالها همسر خود را تعقیب می کند تا مبادا او با فرد دیگری ازدواج کند و بدون او خوشبخت شود.

در دوستی ها نیز هاله نقش زیادی دارد. در ابتدای آشنایی ممکن است با فردی رابطه خوبی داشته باشید ولی پس از مدتی آن ارتباط تبدیل به تجربه دردناکی برای شما شود. در واقع در آغاز آشنایی، لایه اتری یا انرژیکی هاله بسیار فعال شده و مگس های گرد شیرینی را به خود جذب می کند. پس از مدتی ارتباط در سطح لایه اختری شکل گرفته و آنجاست که نقاط قوت و ضعیف افراد مشخص می شود و ممکن است به خاطر سراسیمگی عاطفی که قبلا داشتیم به مسیری رویم که موجب رنج ما شود که این حالت بیشتر در دوران کودکی و نوجوانی مشاهده می شود و هر چه قدر سن و تجربه فرد بیشتر شود هاله نیز رشد پیدا کرده و ناخودآگاه ما هم دقت بیشتری در انتخاب افراد انجام می دهد تا مجددا دچار رنج و ناراحتی نشود.

پیام هایی که در هاله انسانها نهفته است عامل مهمی در جذب سایرین به آنهاست. شاید دقت کرده باشید که وقتی برای یک نفر چندین خواستگار می آید بیشتر آنها وجوه مشترکی دارند و شخص اصطلاحا می گوید “هر چه درب و داغان است به خواستگاری من می آید”. در واقع آن شخص شاید در سطح ذهن هوشیار خواهان مردی مناسب است ولی ممکن است در سطح هاله خود پیامهایی از ترس و فقر و خیانت را به اطراف منتشر کند و لازم است مجددا عمق ناخودآگاه خود را بررسی کند و به رفع این باورهای فکری غلط بپردازد چون تا وقتی این پیامها در هاله او مستقر هستند قطعا فرد مناسبی هم جذب او نمی شود.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (تیم مدیریت) alich نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
alich
مهمان
alich

من شخصا قبل اینکه با کسی دوست بشم یا عاشق کسی بشم اولش ازش متنفر بودم بعد باهاش صمیمی شدم و این صمیمیت پایدار بوده
دلیلش چی میتونه باشه؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. عشق و تنفر دو روی یک سکه هستند و می توانند به هم تبدیل شوند.

رفتن به نوارابزار