قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تصویرسازی ذهنی
دوره آموزشی تصویرسازی ذهنی (مطلب ویژه)
شهریور ۲۲, ۱۳۹۷
شفادهی
آیا شما هم قدرت شفادهی دارید؟ | علائم شفاگر بودن
شهریور ۲۴, ۱۳۹۷

راهنمایان در عالم رویا

راهنمایان در عالم رویا

راهنمایان در عالم رویا

برخی از افراد قادر هستند راهنمایان و مشاورانی را در عالم رویا مشاهده کنند و با آنها صحبت کنند و حتی پند و نصیحتهایی در زمینه های مختلف دریافت کنند. این راهنماها می توانند پیر یا جوان و از هر دو جنس باشند. معمولا شکل آنها در رویاها ثابت است ولی گاهی هم ممکن است در خواب بعدی با ظاهری متفاوت دیده شوند.

افرادی که اعتقادات خاص خودشان را دارند ممکن است راهنمایانی از همان نوع مکتب مشاهده کنند.

برخی از افراد، راهنمایان رویا را به صورت حیوانات مشاهده می کند. حیواناتی آرام و متین که نصیحتهای گران قدری را به صاحب خواب می کنند.

 

راهنمایان در عالم رویا

 

ضمیر ناخودآگاه و ارتباط آن با راهنمایان

در اکثر مواقع ممکن است بنا به ضرورت زندگی، ضمیر ناخودآگاه خودمان به صورت پیرمردی مهربان با صدایی متین و چشمانی نافذ در عالم رویا دیده شود و اطلاعات خودمان را از اعماق ذهن استخراج کرده و به سطح آگاهی ما برساند.

البته گاهی هم این راهنمایی ها به صورت غیرمستقیم صورت می گیرد.

برای مثال فردی مقدار پول در خانه گم کرده بود. شب در خواب دید که یک دزد در حال رفتن به سمت یک کمد کوچک است و پولهایی را از داخل آن برمی دارد. وقتی مرد از خواب بیدار شد به سراغ آن کمد رفت و پولهایش را یافت. در واقع او خودش قبلا آن پولها را در آنجا گذاشته بود ولی فراموش کرده بود. اما ضمیر ناخودآگاه چیزی را فراموش نمی کند و در عالم رویا به شکل دزد جای پولها را به فرد یادآوری کرد.

اما اگر آن مرد اصلا از جای پول خبر نداشت و قبلا هم پول را ندیده بود چه؟ اگر در خواب می دیدید فلان جا پول است و بعد از بیدار شدن متوجه صحت خوابش می شد چه؟ ضمیر ناخودآگاه ما تنها اطلاعات گذشته را دارد و نه آینده. در این صورت او غیب بینی کرده و فرآیندی ماورایی صورت گرفته است.

اگر مشاوره هایی که راهنمایان روحی شما می کنند مربوط به اطلاعات غیبی و حتی آینده می شود در این صورت شما با هوشی جداگانه طرف هستید و دیگر ضمیرناخودآگاهتان خودش را به شکل راهنما در نیاورده است. البته ناخودآگاه شما می تواند در نحوه رسیدن این اطلاعات به سمت آگاهی شما دستورزی بخشد و آنها را نمادین کند که در این صورت باید تعبیر رویای خودتان را کشف کنید.

گاهی هم مشاوران ممکن است مستقیما با شما صحبت نکنند و نصیحت ها را در قالب یک رویا و داستان به شما انتقال دهند و خودتان باید جواب مورد نظرتان را استخراج کنید.

اما این راهنمایان رویا چه کسانی هستند؟ هر چیزی می تواند باشند از خود برتر، فرشتگان، ارواح و … گرفته تا شیاطین…

بله شیاطین هم می توانند در طی عملیات احضار وارد خواب فرد شده و به او اطلاعاتی را بدهند. گاهی هم داوطلبانه حاضر شده و اطلاعات غلط و گمراه کننده را به افراد انتقال می دهند.

چگونه با راهنمایان رویا در ارتباط باشیم؟

اینکه تا به حال آنها را در خواب ندیده اید نشانه عدم وجود آنها نیست. اینکه آنها وجود داشته باشند هم دلیل بر این نیست که خودشان به خواب شما بیایند. باید از آنها درخواست کنید و قبل از خواب از آنها بخواهید که در خوابتان آمده و در مورد فلان مشکل به شما راهنمایی دهند. اگر خوابهایتان یادتان نمی آید در این صورت این کار فایده ای ندارد چون به محض بیدار شدن، خوابتان یادتان می رود و قبلش باید حداقل به مدت یک هفته روی یادآوری خوابها و نوشتنشان کار کنید.

ممکن است آنها را به هر شکلی ببینید. حتی ممکن است سناریویی در رویای خود ببینید که جواب سوال شما به صورت نمادین در داخل آن باشد.

جوابهایی که گرفتید را بررسی کنید و ببینید آیا با عقل و منطق جور در می آیند یا نه و سپس به عنوان راهنمای تکمیلی در کنار راه کارهای اصلی خود استفاده کنید ولی هیچ گاه عقل خود را کامل دست رویاها ندهید….

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار