قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مشکلات خواندن متن کتابها در حالت برون فکنی
حل مشکلات خواندن متن کتابها در حالت برون فکنی (مطلب ویژه)
آبان ۲۱, ۱۳۹۷
دوست داشتن خود
تفاوت خود پسندی با دوست داشتن خود
آبان ۲۱, ۱۳۹۷

دیدن افراد در خواب قبل از ملاقات با آنها

دیدن افراد در خواب قبل از ملاقات با آنها

دیدن افراد در خواب قبل از ملاقات با آنها

خواب ها و رویاها همیشه بازتاب خالص افکار و احساسات سرکوب شده در ضمیر ناخودآگاه نیستند و نمی توان آنها را فقط نوعی فعالیت ذهنی در هنگامی که امواج مغزی تتا در خواب سبک ظاهر می شوند دانست. دیدن رویاهای صادقه و مشاهده اطلاعاتی از آینده خود نشان دهنده این است که رویاها چیزی فراتر از پردازش های ذهنی ما هستند.

خواب ها می توانند آینه انعکاسی شهود ما باشند و اطلاعاتی که از طریق حواسی جز حواس پنجگانه عادی دریافت می کنیم را به خوبی به تصویر بکشند.

ممکن است در رویاها با افرادی ملاقات کنیم که قبلا آنها را ندیده ایم و چهره آنها می تواند به هم ریخته و یا کاملا واضح دیده شود. البته این موضوع در مورد مکان ها هم صدق می کند و برای افرادی پیش آمده که قبل از مراجعه واقعی به یک مکان دیدنی، مشابه آن را در خواب دیده باشند.

در مورد افرادی که در خواب ملاقات می شوند و بعدا همان ها را در زندگی واقعی خود می بینیم تئوری های مختلفی وجود دارد. وقتی به خواب می رویم روح ما از بدن به طور موقت جدا شده و در عوالم مختلف به سر می برد و امکان دارد با افرادی که بعدا قرار است وارد زندگی ما شوند ملاقات داشته باشد.

دلیل دیگر می تواند تنها نوعی پیش گویی آینده از طریق رویاها باشد بدون آنکه آن شخص را در خواب ملاقات واقعی کرده باشیم. یعنی بخشی از آینده خود را در خواب ببینیم که قرار است با فلان فرد دیدار داشته باشیم.

دلیل بعدی حالتی مشابه دژاوو است و ما فقط فکر می کنیم که آن فرد را در خواب دیده ایم در حالی که این تنها اشتباه مغز ما است. همچنین چهره برخی افراد ممکن است به قدری شبیه هم باشد که آنها را با افرادی که در گذشته دیده ایم اشتباه بگیریم و فکر کنیم شاید آنان را در خواب دیده باشیم.

اگر واقعا قبلا با روح افراد در خواب ملاقات کرده باشیم به محض دیدن آنها در عالم بیداری ممکن است احساس آشنایی و حس عجیب نزدیکی را حس کنیم و این احساس معمولا دو طرفه است و احتمالا متوجه نگاه های عجیب و معنی دار آنها به سمت خودتان خواهید شد.

 

دیدن افراد در خواب قبل از ملاقات با آنها

 

همچنین گاهی راهنمایان معنوی ما در قالب افرادی که قرار است در آینده به ما کمک کنند در رویاها ظاهر می شوند و پیامهای ارزشمندی را از طرف آنها به ما می دهند تا هر وقت آنها را در بیداری ملاقات کردیم بتوانیم راحت تر به آنها اعتماد کرده و روی کمک آنها حساب کنیم.

دیدن فردی در خواب قبل از ملاقات واقعی با او در بیداری معمولا در بین کسانی که بعدا با هم ازدواج می کنند زیاد دیده می شود. به شخصه سرگذشت چندین نفر از افراد فامیل را شنیده ام که گفته اند قبلا در خواب دیده اند قرار است با چه فردی و با کدام مشخصات ازدواج کنند. چهره ای که آنها در خواب دیدند معمولا خیلی واضح نبوده ولی مشخصات کلی همسر آنها را نشان داده است.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

7 دیدگاه ها

 1. Salar گفت:

  سلام يه درخواست دارم ازتون
  اگه ممكنه بگيد تمرينات رو از كجا شروع كنيم اگه ميشه به ترتيب بگيد تا نتيجه مطلوب داشته باشيم. و اينكه سيگار يا قليان تاثير منفي روي نتيجه تمرينات داره؟

 2. جلال گفت:

  سلام ما یه کارخونه جن زده داریم که تقریبا هر شب خواب میبینم اونجام و کسی رو اونجا نمیبینم فکر کنم جن خوب باشن یه بار هم دیدم زیر اونجا شهر جنهاست ولی جنهارو نمیبینم مشکل چی میتونه باشه

 3. بابک گفت:

  بروجرد مهمان خواهرم بودم شب خواب دیدم دوتا از دوستان صمیمی خواهرم رو می بینیم صبح از خواب بیدار شدم به خواهرم گفتم امروز دوتا از دوستای قدیمت رو می بینیم باور نکرد و گفت چند ساله با کسی رفت و آمد ندارم بهش گفتم خواهیم دید، بعد از ظهر رفتیم بازار به خواهرم گفتم این میوه فروشی توی خوابم بود بریم میوه بخریم وقتی رسیدیم توی مغازه دوتا از دوستان خواهرم اونجا بودن، خواهرم خیلی تعجب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار