قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

دفاع ماورایی در برابر جن و دفع جن psychic self defence

افزایش قد با هیپنوتیزم
بررسی ادعای افزایش قد با هیپنوتیزم
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
پیام پنهان به ناخودآگاه یا سابلیمینال یا subliminal messages چیست و آیا واقعا تاثیر دارد؟
پیام پنهان به ناخودآگاه یا سابلیمینال یا subliminal messages چیست و آیا واقعا تاثیر دارد؟
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷

دفاع ماورایی در برابر جن و دفع جن psychic self defence

دفع جن

دفاع ماورایی در برابر جن و دفع جن psychic self defence

ما در جهان بزرگی زندگی می کنيم که نه تنها از چيزهای مادی تشکيل شده بلکه موجودات و نيروهای غير مادی و ماورایی رو هم شامل می شه. گاهی اين نيروها می تونند روی پديده های مادی اثر گذار باشند. معمولا ما محافظ شده هستيم و به راحتی تحت حملات جادویی و ماورایی قرار نمی گيريم مگر در ۴ حالت:

– در جایی باشيم که اون نيروها متمرکز باشند

– در معرض شخصی باشيم که حامل اون نيروهاست

– خودمان به صورت خواسته و با اراده خود به سمت پديده های ماورایی برويم و در اثر بی احتياطی دچار آنها شويم

– در شرايطی که مورد حمله افراد ديگر که دستی در امور ماورایی دارند قرار گيريم

وقتی کسی ما رو مورد حمله ماروایی و جادویی قرار میده قرار نيست که خود رو در ميدانی از جنگ با موجودات غير ارگانيک و جن ببينيم. ما در سطح بهينه ذهنی و روحی و جسمی نيستيم و نمی تونيم پديده های ظريف اطراف رو به راحتی تشخيص بديم. معمولا حمله های ماورایی در سطح ناخودآگاه ما اثر می ذاره و سپس وقتی تونست با تغییر لايه های ظريف درونی و ذهنی ما رو دچار تزلزل کنه اون وقت می تونيم اثرات فيزيکی اون رو به صورت بارزتر ببينيم. اين اثرات هم معمولا به صورت اختلالات مختلف فيزيکی مشاهده می شه و باز هم ربطی به مشاهده رو در روی جنها و نيروهای منفی جادویی نداره و به ندرت می شه اونها رو واقعا رويت کرد.

البته اينها حرف من نيست و منبعم جادوگر معروف غربی به نام ديون فورچون هست که به دليل دانش و تجربه زياد بهتر از هر کس ديگه ای می تونه در اين قبيل مسائل اظهار نظر کنه. بنده هم فقط مطالبی که از کتاب پر ثمر ايشون خوندم رو برای شما باز گو می کنم و نقش يک اکو رو دارم.

در حالات ساده حمله ماورایی، ما معمولا حس ترس و آشفتگی و بدبينی رو داريم. گاهی ممکنه حس انقباض روحی رو در يک بخش از بدن مثل سينه داشته باشيم و اون به اين دليل هست که ماده اختری و اکتوپلاسم در بخشی از بدن جمع می شه.

هنگامی که حمله ماورایی پيشرفت کنه شخص دچار خستگی عصبی زيادی می شه و حتی می تونه به قدری روی فرد اثر بذاره که حتی گوشه گير بشه و تنها روی تخت بخوابه و نتونه حرکت کنه. در اين حالت هيچ بيماری فيزيکی رو نمی شه مستقيما به شخص نسبت داد.

گاهی حملات ماورایی به اين اندازه موفقيت آميز نيست و نمی تونه وارد بعد فيزيکی شخص بشه و تنها در مرز بين جسم و ذهن باقی می مونه و بيشتر در حالت بين خواب و بيداری متوجه اون می شيم. اين تجربه وحشتناکی هست چون شخص هم از خوابيدن ترس داره و هم از بيدار شدن. به دليل کمبود خواب ممکنه که فرد کم کم دچار گسستگی روانی بشه.

خستگی عصبی و گسستگی روانی بيشترين شکل رايج حملات اختری هستند و به در جهان مدرن بيشتر مشاهده می شوند.

در حالات وخيم مشاهده می شه که حملاتی که به کالبدهای ظريف انسان وارد می شه در بدن غليظ فيزيکی ما هم ديده می شه. در اين حالت شخص دچار کبودی های آشکار بر روی سطح پوستش می شه و معمولا هم الگوها و رنگ های خاصی دارند و بعد از چند روز نيز ناپديد می شوند.

نشانه ديگر حمله اختری گاهی به صورت استشمام بوی شيطان هست که معمولا رايحه گوشت فاسد شده داره. افرادی که در اون محل هستند چه روشن بين باشند و چه نباشند به راحتی می تونند اون بو رو حس کنند. موردی توسط ديون فورچن در فردی سعی داشت موکل عنصر خاک رو احضار کنه گزارش شده. اين مورد به اين دليل ديده شد چون مراسم احضار به صورت اشتباه انجام شده بود و شخص مورد حمله شياطين قرار گرفته بود.

حالت ديگر اثبات حملات اختری مشاهده جای پا خصوصا در محل هایی که برف نشسته هست. اين حالت هم دو بار توسط فورچون مشاهده شده که ردپاها در برف ظاهر شده و در انتهای يک ديوار ناپديد شده اند.

مورد ديگر حمله اختری يا حتی حضور معمولی موجودات غير ارگانيک، پديده ای هست که به نام زنگ اختری شناخته می شه. زنگ اختری معمولا صدایی واضح مشابه شکستن ملايم ظرف شيشه ای يا ضربه مختصر به وسايل چوبی هست و يا مثل کليک هست. حتما همه شما اين صدا رو در طی روز زياد شنيديد. اين صداها فقط نشانه حمله شياطين نيست بلکه هر موجودغير ارگانيک با هر منظوری می تونه اون صداها رو ايجاد کنه. اين حالت وقتی هست که تظاهر موجودات غير ارگانيک در عالم فيزيکی بالا بره. برای مثال اون موجود سعی می کنه با ضربه مختصر بر در خانه، توجه احضار کننده ها رو جذب کنه و يا اينکه اعلام حضور کنه تا بقيه با اون صحبت کنند. اگر اين پديده زنگ اختری همراه با علائم حملات ديگه اختری باشه در اين صورت می تونه هشدار جدی در مورد تحت حمله قرار گرفتن شخص باشه.

البته نبايد همه علائم رو کورکورانه به عالم ماورا نسبت داد و بايد ابتدا علت اونها در پديده های معمول فيزيکی جستجو کرد. ولی بايد مراقب بود که خيلی هم مثل مادی گراها پديده های ماورایی رو رد نکرد. ميزان شکاک بودن بايد به قدری باشه که ابتدا تمام دلايل مادی گرايانه رو برای وقوع چيزهای عجيب بررسی کنيم و در صورتی که به جواب مورد نظر نرسيديم اون وقت اونها رو به حساب نيروهای نامرئی بگذاريم.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) tahere نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
tahere
عضو
tahere

سلام بر شما؛ ‌* منظورتون از کتاب پرثمر، کدام کتاب دیون فورچون بوده؟ * نشانه های شخصی که حامل جن شده، چیه؟ سپاس 0

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. سوال اول را خود نویسنده می داند و معمولا کم در سایت حضور دارند (ماهی یکی دو بار). منظور شما از حامل جن را متوجه نشدم. اگر منظورتان ورود جن به بدن است چنین چیزی در اسلام سندیت ندارد و از زمان حضرت سلیمان به بعد امکان ورود جن به بدن انسان از بین رفته است. البته حالاتی از جنزدگی مثل تاثیر منفی بر عواطف و احساسات را می توانند ایجاد کنند. پاینده باشید.

رفتن به نوارابزار