قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
هاله
لمس هاله به جای دیدن هاله
مهر ۲۹, ۱۳۹۷
رویابینی آگاهانه و گالانتامین
داروی ضدآلزایمری که رویابینی آگاهانه را تشدید می کند
مهر ۲۹, ۱۳۹۷

دروازه هایی به سمت ابعاد دیگر در زمین

دروازه هایی به سمت ابعاد دیگر در زمین

بر روی کره زمین، نقاط انرژی وجود دارد که به نظر می رسد اجداد ما از آنها به عنوان دروازه ای به سمت جهان ها یا ابعاد دیگر استفاده می کردند و این ادعا دارای شواهد علمی هم است.

این نواحی معمولا دارای خواص الکترومغناطیسی بوده و در مجاور آنها مقادیر زیادی کوارتز و یا عناصر معدنی حاوی خواص پیزوالکتریک است. ناسا در سال ۲۰۱۲ توسط Jack Scudder اعلام کرد که بر روی کره زمین، پورتال ها و دروازه هایی عمدی برای انتقال بین کره زمین و خورشید ساخته شده است. این دروازه ها غیر قابل پیش بینی هستند و با ناگهان باز و بسته می شوند. البته او نقاط ایکس دیگری را هم کشف کرد که از طریق آنها الکترونها قادر به جا به جایی اند و راحت تر می توانند مورد مطالعه قرار گیرند.

تا به حال تنها همین نقاطی که تنها الکترون ها می توانند از بین دروازه ها عبور کنند به خوبی شناخته شده اند ولی شناخت همان ها می تواند شروعی باشد بر مطالعه دروازه هایی که انسانها از طریق آنها به عوالم دیگر می رفتند.

دروازه های باستانی

محققی به نام فردی سیلوا گفته است که اجداد ما در برخی نقاط جهان توانسته اند مناطقی که از لحاظ میدانهای انرژی نامتعادل هستند را شناسایی کنند و در کنار آنها معبد یا معابد مختلفی بسازند. این مناطق انرژی از نظر آنها مقدس بوده چون به عنوان دروازه درونی به سمت ذهن و یا احضار موجودات دیگر و حتی القای برون فکنی کالبد اختری بوده اند. اینکه این دروازه ها استفاده معنوی داشته و یا با جسم فیزیکی هم توسط آنها سفر می کرده اند مشخص نیست.

یکی از دروازه های معروف به سمت جهان های دیگر، در پرو واقع شده و به نام دروازه خدایان شهرت یافته. بر روی یک صخره یک در که به هیچ سمتی راه ندارد حک شده. در افسانه ها آمده وقتی اسپانیایی ها به دنبال طلا در کشور پرو آمدند یک راهب از این دروازه فرار کرد و به داخل سنگ غیب شد و دیگر هیچ وقت دیده نشد.

 

دروازه

 

توریست هایی که به دیدن این صخره می روند از حضور میدان انرژی عجیب در کنار آن صحبت می کنند و وقتی دستشان را روی صخره می گذارند، پالس های انرژی عجیبی را در آن حس می کنند.

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی

6 دیدگاه ها

  1. Ali گفت:

    باسلام آیا در پرواز روح میتوان شخص دیگری را ک معروف باشد در هرجای جهان دید و آن شخص آن دیدار را بخاطر داشته باشد؟ منظور اینکه شخص معروفی از کشوری دیگر باشد و ما اونو ببینیم و اونم یادش باشه

  2. Ali گفت:

    سوال بعدیم اینه ک چجوری آب رو مغناطیسی کنیم تو ی پست شما خوندم ک با گرفتن لیوان با کف دودست بعد پنج دقیقه آب مغناطیسی میشه اینجا سه تا سوال دارم سوال اول اینکه چجوری با آهن ربا این کارو انجام بدم سوال دوم اینکه جنس لیوان استیل باشه بهتر نیست ؟ سوال سوم اینکه زمانی ک باکف دستام لیوانو میگیرم حس میکنم این لرزش دست خودمه ک باعث لرزش آب میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار