قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه علی (باز کردن چاکرا)
آذر ۱۹, ۱۳۹۶
تجربه ماورا
تجربه ندا (مدیتیشن)
آذر ۲۳, ۱۳۹۶

درسی از پرواز روح

درسی از پرواز روح

یکی از مهمترین اثرات پرواز روح بر زندگی شما تجربه حالت مرگ واقعی هست. دفعه بعد که به حالت رویابینی یا پرواز روح وارد شدید سعی کنید به جای پرداختن به هیجانات موجود در اون، لحظه ای به چیزی که با خودتون آوردید فکر کنید.

بعد از خروج از بدن یا تصور اون، شما چه چیزی دارید؟ آیا اموال دنیوی که سالها برای خودتون جمع کردید باهاتون هست؟ آیا شهرت و افتخاری که در دنیای مادی دارید قابل انتقال به دنیای اختری هست؟ البته اونها بعد از بازگشت به بدنتون و اتمام تمرین پرواز روح به شما برمیگرده ولی تصور کنید که این آخرین سفر برون فکنی کالبد اختری شماست. درست مانند مرگ.

شما حتی خانواده و عزیزان خودتون رو هم دیگه تو اون حالت ندارید. تک تک چیزهایی که دوست داشتید پشت سر گذاشته شدن و مربوط به دنیای مادی شما هستن. آیا جسم زیبایی دارید؟ آیا سالها روی پرورش اندام خودتون کار کردید؟ تو دنیای اختری ما دیگه جسم نیستیم و میتونیم به هر شکلی در بیایم. چون اصلا شکل خاصی نداریم.

پس چه چیزی با ما هست؟ آگاهی و نتیجه اعمالی که روی اعتلای آگاهی اثر داشتن … شما نقطه ای از آگاهی در فضا و زمان نامتناهی هستید. اگر تو زندگی مادی روی پرورش آگاهی و اعتلای اون کار کرده باشید اون وقت در طی تمرینات پرواز روح هم با داشتن اون آگاهی بیشتر از مظاهر شبه دنیوی فاصله میگیرید و به دنبال مسائل ناشناخته تر که به والاتر شدن آگاهی تون کمک میکنه میرید. مثل صحبت با راهنمایان و شناخت بعد واقعی تر وجودتون.

این دفعه که پرواز روح یا رویابینی کردید دقت کنید که جذب چه چیزهایی میشید؟ آیا همچنان دنبال تجربه های هیجان انگیز شبه دنیوی مثل پرش از ارتفاع و پرواز و رفتن به سمت جنس مخالف و بازی با اجسام میرید؟ اینها در اوایل اشکالی ندارن و نشانه کنجکاوی شماست ولی اگر به اونها وابسته شدید و پرواز روح رو به خاطر اینها میخواید در این صورت روح و آگاهی شما به این چیزهای مادی شرطی شده و از کجا معلوم بعد از مرگ واقعی هم دلش نخواد که این پدیده های شبه مادی رو برای خودش تکرار کنه؟ در این صورت از مسیر پیشرفت معنوی خودتون باز میمونید.

رهایی از جسم و ترک عادات بلافاصله رخ نمیده. شما باید از الان تو پرواز روح تمرین کنید که از مادیات و جسم فیزیکی فاصله بگیرید تا موقع مرگ راحت تر باشید.

بعضی از مردم تصور میکنن که با مردن، خود به خود از این جهان دل میکنن و به راحتی به بهشت یا جهنم برزخی و یا هر جایی که طبق اعتقاد اونهاست میرن ولی میدونیم که تو همه ادیان، روح تا مدت ها به جسم وابسته هست و مدام به سمت اون برمیگرده تا وقتی که جسم اون متلاشی شه و باورش بشه که دیگه اون جسم به دردش نمیخوره و مجبوره بدون اون باشه. به خاطر همین تو بعضی از ادیان سریع جسم رو میسوزونن تا روح زودتر اون رو ترک کنه. تو اسلام هم این دوره به ۴۰ روز طول میکشه. زرتشتیها هم بعد از اینکه جسد رو تو دخمه میذاشتن تا توسط لاش خور ها خورده شه منافذی رو برای ورود نور شهر به محل دخمه ایجاد میکردن تا روحی که به کنار جسمش برمیگرده از تاریکی نترسه و راحت در کنار جسدش بمونه.

تجربه شخصی خودم: چند سال پیش در یکی از تجارب پرواز روحم بعد از اینکه از جسمم خارج شدم به راحتی بدن فیزیکی ام رو حس کردم و از اون فاصله گرفتم و به گشت و گذار پرداختم. بعدش به حالت رویابینی تبدیل شد و تجارب غیر حقیقی در بینش پیش اومد و اشتباها دیدم که مردم و جسدم رو دارن به سردخونه میبرن. نمیتونستم فرق بین واقعیت و دروغ رو بفهمم به خاطر همین باورم شد که مردم. به قدری ناراحت شدم و زجر شدید روحی رو تحمل کردم که تا به حال تجربه نکرده بودم. همیشه فکر میکردم مرگ نوعی آزادی روحی هست و بعدش به راحتی به جهان دیگه میرم ولی فقط با داشتن اون تجربه بود که فهمیدم چه قدر روحم به جسمم وابسته هست و حاضر بودم هر کاری بکنم ولی به جسمم برگردم. درست مثل حالتی که برای خیلی از افرادی که تازه مردند رخ میده.

به خودم میگفتم که دنیای بعدی بهتره و دنیای فیزیکی چیزی نداشت ولی به خاطر وابستگیم همون دنیای ناچیز فیزیکی هم برام عزیز شده بود. غمی که تجربه کردم از همه غمهایی که تا به امروز در زندگیم تجربه کردم عمیق تر بود و اصلا فکرش رو هم نمیکردم این قدر ترک کردن دنیا سخت هست. بعدش که بیدار شدم و فهمیدم تجربه ام واقعی نبوده اولش خوشحال شدم ولی بعدش به فکر فرو رفتم که چه طوری بتونم برای مرگ واقعی آماده شم و این قدر از وابستگی روحم به دنیا آزرده نشم.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

13 دیدگاه ها

 1. Evan گفت:

  واقعا درک کردن این جور وقایع عجیبه که چرا باید ما اصلا وجود داشته باشیم که این جور وقایع رو حس کنیم 😐

 2. مینا گفت:

  سلام واقعا چرا روح بعد مرگ جسم رو ترک نمی کنه صرفا بخاطراینکه شرطی شده نمیتونه ترکش کنه یا نمیدونم شایدفکرمیکنه ممکنه بتونه دوباره بهش برگرده

 3. مینا گفت:

  سلام شما الان مرگ رو چگونه میبینید آیا الان برای شما آسان هستش واقعه مرگ ودرکل چگونه واقعه ای است درنظرشما

  • admin گفت:

   سلام. بستگی داره. مثلا اگر مرگ در اثر خفگی باشه مسلما اولش ترسناکه و به خاطر واکنش بدن نسبت به کمبود اکسیژن هست و این یک چیز غریزی هست تا بتونه خودش رو سریعا نجات بده. ولی بعد از اینکه بمیرم مسلما ترسی وجود نخواد داشت مگر نگرانی نسبت به از دست دادن بدنی که سالها بهش عادت کردم.

 4. مینا گفت:

  سلام عزیز عذرمیخوام اینطوری که هم نگرانیتون هست وهم واکنش غریزی ترس من هیچ پروازی انجام ندادم برای بعد مرگ ترسی ندارم یا حداقل ترس شدیدی ندارم بیشتر ترس من ازخودمرگه که بتدریج یک انسان در طی یک هفته یایک ماه حالا بحاطرکمبود اکسیژن یا هرعلتی یکدفعه جسممون بی مصرف میشه خب الان فرق من دشمادرچیه

  • admin گفت:

   سلام. اونی که شما میگید مرگ نیست بلکه پوسیدگی کالبده. مرگ یعنی انتقال آگاهی به خارج از بدن و ادامه حیات در جایی دیگه.

 5. حسن گفت:

  سلام خسته نباشید
  خواستم بدونم بهتره از چند سالگی تمرین کالبد اختری را انجام داد
  و چند سال طول میکشه؟ تا بتونیم حرفه ای بشویم

  ممنون میشم جواب بدید.

  • admin گفت:

   بهتره بعد از زمان درس و دانشجویی تون باشه و به نظرم هر چه سن بیشتر باشه بهتره مگر در مورد کودکان خردسال که استعدادشون تو این چیزا بیشتره.
   اینکه چه قدر طول میکشه رو براش زمان نذارید ممکنه چند ماه ممکنه چند سال

 6. محمد گفت:

  سلام
  ببخشید ن توی یه مطلبی خوندم که در موقع پرواز روح اگه زیاد ار بدن دور بشیم ممکنه روح دیگه ایکه نیاز به جسم داره وارد بدن ما بشه و ما دیگه نتونیم وارد بدنمون بشیم آیا این درسته؟

 7. MoHaMaD گفت:

  سلام موضوع خوبیو اشاره کردی.من هم در اثر یک بیماری که بخاطر استرس بسیار شدید باعث اسهال شدید و مداوم شد طی دو سه روز دیگه رمقی برام نموند البته سعی میکردم حالمو از اعضای خانواده مخفی کنم تا نگران نشن.نهایتا در سومین روز که آب زیادی از بدنم دفع شده بود به حالت اغما رفتم وکم کم احساساتم از آدما و محیط اطرافم دورتر شد ویه حالت بسیار زجر آور از اینکه دارم دنیا وتعلقاتم رو از دست میدم بوجود اومد یادمه به بقیه نگاه میکردم و میدیدم چقدر دورم ازشون و اینکه نه مال نه برادر نه هیچ کسو هیچ چیزی نه میتونه بدادم برسه نه میتونم نگهشون دارم آره دنیا بدون اینکه بفهمیم مارو شدیدا به خودش وابسته کرده.و عجیب اینجاس با تمام دردو رنجها و شکستهاش ما بازهم دلبستشیم‌.این حسو در کودکی وقتی که درحال غرق شدن در دریا بودم هم تجربه کردم ولی اونموقع خیلی راحت و زود با ترسی به مراتب کمتر تسلیم مرگ شدم.هر روز که میگذره بیشتر وابسته میشیم

 8. میلاد گفت:

  سلام
  من یه سوال خیلی مهم داشتم
  من توی زندگی شخصیم به یه مشکل اساسی خوردم ..آدمی که خیلی دوستش داشتم بدون هیچ دلیل قانع کننده ایی منو ترک کرد و هرچی التماسش کردم که دلیلشو بهم بگه نگفت
  من حدود ۴ یا ۵ ساله دارم در مورد پرواز روح تحقیق میکنم اما هیچ وقت جسارتشو نداشتم که بخوام عملی انجامش بدم میدونم احمقانه بنظر میرسه ولی الان به خاطر مشکلی که توی زندگی شخصیم ایجاد شده میخوام اینکارو بکنم به خاطر عذاب و ناراحتی که دارم میخوام از راهنمایان روحی کمک بگیرم …سوالم از شما اینه ایا این راهنمایان روحی میتونن مارو راهنمایی کنن ؟با توجه به اینکه واقعا دنبال فضولی کردن تو زندگی شخصی اون آدم نیستم فقط دنبال دلیل طرد شدن خودمم
  من دو هفتس که حتی با دعا هم به جایی نرسیدم و انگار که ته بن بستم
  ممنون میشم منو راهنمایی و کمک کنید

  • با سلام.
   به خاطر اتفاق پیش آمده متاسف هستم. تمرینات پرواز روح دشوارتر از چیزی هستند که به نظر می رسند و بهتر است در زمانی انجام شوند که فشارهای روحی شما کم باشند مگر اینکه قدرت تمرکز فکر بالایی داشته باشید.
   برای استفاده از کمک راهنمایان درونی نیازی به پرواز روح نیست و در حالت هیپنوتیزم هم ممکن است.

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار