قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تجربه ماورا – خواب ملاقات وحشتناک من با پادشاه اجانین (نوشته مریم بوشهری)

داستان ماورایی
داستان ماورایی – جای نگرانی نیست (۱) – (نوشته علیرضا)
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸
جفت روحی
اگر این نشانه ها را در او دیدید جفت روحی شما نیست
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸

تجربه ماورا – خواب ملاقات وحشتناک من با پادشاه اجانین (نوشته مریم بوشهری)

تجربه ماورا

تجربه ماورا – خواب ملاقات وحشتناک من با پادشاه اجانین (نوشته مریم بوشهری)

به نام خداوند بخشنده مهربان
با سلام و احترام خدمت مسئول سایت آرنوشا و کاربران عزیز سایت
این دومین تجربه ماورایی من هست که برای سایت آرنوشا میفرستم.
حدودا یکسال پیش این تجربه ماورایی برای من اتفاق افتاد.مدتی بود که در مورد اجانین تحقیق میکردم و با توجه به علاقه زیادی که به مسائل ماورایی دارم توی سایتهای مختلف سرچ میکردم و مطالب مختلف را در مورد اجانین مطالعه میکردم.البته من سالها پیش مطالب جامع و کامل در مورد اجانین میدونستم و انواع کتابها را در این زمینه خونده بودم. ولی حالا کنجکاو شده بودم در مورد پادشاه اجانین مطالبی بخونم و اینکه میگن در واقع پادشاه اصلی و رهبر همه فرقه های مختلف جن ها در واقع یکنفر هست ببینم واقعیت داره یا نه….و همه ۷۲ ملت و گروههای مختلف اجانین از این رهبر پیروی میکنند و نمی توانند از دستورات پادشاه بزرگ خود سرپیچی کنند.
با توجه به اینکه من از زمان کودکی تا الان مدیوم هستم و اگر حتی در مورد مطلبی ماورایی مطالعه و تحقیق انجام بدهم عینا چیزهایی زیادی در مورد اون موضوع ؛ در خواب یا بیداری به چشم می بینم و حس میکنم.
خلاصه به مدت چند شبانه روز در مورد نحوه احضار پادشاه اجانین مشغول مطالعه بودم و ذکرهایی هم میخوندم غافل از اینکه چه کار خطرناکی داشتم انجام میدادم و احضار ملائک و اجانین بلند مرتبه نیازمند مقدمات و ریاضت و مهر قبول از طرف آنها هست و شرایط خاصی داره و بدون انجام این ریاضتها در واقع نوعی بی احترامی به آنها محسوب میشه و باعث بی احترامی به آنها و عصبانیت آنها میشه.
ولی به هر حال من بدون اینکه نیت و قصد بدی داشته باشم و فقط از سر شوق میخواستم پادشاه اجانین را ببینم .
من کلا تجربه دیدن جن و پری و ملائکه را دارم.ولی این دفعه میخواستم پادشاه اصلی همه طایفه های جنا ببینم.
خلاصه چندین شبانه روز ذکرهایی میخوندم و مدام با خودم تکرار میکردم ای پادشاه بزرگ اجانین لطفا عظمت حضور خود را به من اعلام کنید .لطفا منو به حضور خود بپذیرید. و خبر نداشتم چه اتفاقی قراره بیوفته.
یکی از همون شبها که قبلش خیلی از صمیم قلبم خواهش و تمنا داشتم که لطفا منو به حضور خود بطلبید و من آرزو دارم شما را ملاقات کنم لطفا عظمت حضور خود را به من اعلام کنید.
اون شب وقتی به خواب رفتم اتفاقی افتاد که از ترس تصمیم گرفتم برای همیشه آرزوی دیدن پادشاه اجانین را ببوسم و کنار بزارم. در واقع اون خودش اومد پیش من یا من رفتم نمیدونم فقط خودم را دیدم در مقابل لشکری بسیار عظیم از اجانین با چهره هایی وحشتناک و یا بعضی هم به شکل انسانهای کوتوله و یک غول بسیار بزرگ و وحشتناک قبل از اون لشکر بزرگ قرار داشت …. سر اون غول به شکل حیوانی خیلی بزرگ بود و دو تا شاخ هم داشت .بدنی تنومند ورزیده و بسیار با هیبت . کمربندی چرمین دور کمرش بسته بود زنجیری آهنین توی دستش و خنجری در کمربندش داشت . و خیلی خیلی از دست من عصبانی بود انگار من یه جورایی مزاحمش شده بودم یا بی احترامی در موردش انجام داده بودم. …با اون زنجیر به جون من افتاد و شدیدا منو کتک زد فکرش رو خوندم که میخواد با خنجری که در کمربندش داره منو سلاخی کنه. من فقط نمیدونم چطور خودمو به خنجرش رسوندم و اونو از کمربند ش بیرون کشیدم و پرت کردم به سمتی دیگه …..در تمام اون لحظات بسیار وحشت کرده بودم و نفسهام به شماره افتاده بود و تمام اجانین فقط نگاه میکردن و هیچکدوم به من کمک نمیکردن . …
در واقع من خودمو تنها در مقابل یه غول بزرگ میدیدم که شدیدا منو کتک میزد.
همین لحظه از خواب بیدار شدم شوکه شده بودم اینقدر ترسیده بودم تا لحظاتی نمیتونستم از سر جای خودم تکون بخورم بدنم قفل شده بود….
از ترس از رختخوابم بیرون اومدم و در اتاقم را باز گذاشتم …واقعا ترسیده بودم……
به همه دوستان عزیزم که میخوان در این راه قدم بزارن توصیه میکنم حتما از طریق یک استاد بزرگ و حرفه ای شروع کنند و هیچ وقت بخاطر کنجکاوی کارهایی انجام ندن که ممکنه به قیمت جون خودشون تمام بشه..
امیدوارم همه دوستان عزیزم در زمینه ماورا موفق باشید ….

 

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
مهری Mohammad reza نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Mohammad reza
مهمان
Mohammad reza

شاید چون مدیوم بودید این خواب رو دیدید

مهری
مهمان
مهری

ممنون
جنها چون دینهای مختلف دارن پس احتمالا رئیس قبیله شونم فرق داره و شما به یکی از جنهای کافر برخورد کردید

رفتن به نوارابزار