قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مثبت اندیشی عملی
مثبت اندیشی عملی
آبان ۳, ۱۳۹۷
شنیدن صدای سوت یا زنگ در گوش هنگام مدیتیشن
شنیدن صدای سوت یا زنگ در گوش هنگام مدیتیشن
آبان ۷, ۱۳۹۷

حمام هایی برای پاکسازی هاله انرژی

حمام نمک

حمام هایی برای پاکسازی هاله انرژی

علاوه بر انواع مدیتیشن های پاکسازی هاله می توان از روش حمام کردن نیز باعث پاک شدن هاله انرژی از انرژی های منفی و ارتعاشات پایین شد.

ما هر روز با افراد مختلفی سر و کار داریم و هاله ما در حال تبادل انرژی با آنها است. همه افراد هاله با انرژی مثبت ندارند و می توانند آلودگی های خود را بر هاله ما بر جای گذارند. همچنین هاله انرژی ما نسبت به افکار منفی خودمان هم حساس بوده و دچار تغییرات ناخودشایندی می شود. ورود به محیط هایی با انرژی منفی هم می تواند سبب جذب انرژی های ناخواسته به هاله ما شود.

با اینکه هاله انرژی می تواند کارهایی را برای رسیدن به تعادل و پاکسازی خود انجام دهد ولی اگر این انرژی های منفی در دراز مدت در هاله انرژی ما انباشته شوند احساس بیزاری از جمع و سنگینی پیدا می کنیم و یک حمام ماهانه مخصوص پاکسازی هاله می تواند به ما کمک زیادی کند.

این نوع حمام ها با حمام کردن عادی فرق دارند و خبری از شامپو و صابون نیست و تجربه کاملا معنوی است برای پاکیزگی فیزیکی و انرژیکی و گاهی با مراسم ویژه ای همراه است تا دریچه آگاهی ما را به سمت خود برتر و راهنمایان درونی مان باز کند.

حمام اولی بسیار قدرتمند است و فقط ماهی یک بار انجام شود و ترجیحا در ساعت بین ۵ تا ۶ و ۱۱ تا ۱۲ چه صبح و چه شب نباشد.

حمام نمک:

۱- قبل از حمام، دوش بگیرید و خود را تمیز کنید.

۲- وان حمام را پر کنید. حدودا یک کیلوگرم نمک (نمک یددار و تصفیه شده نباشد) را به آب اضافه کنید. آب خیلی داغ نباشد. می توانید در اطراف وان، شمع روشن کنید یا موزیک ملایم بگذارید.

۳- ترجیحا چند قطره روغن حیاتی اسطوخودوس را به آن اضافه کنید تا باعث ریلکس بهتر شما شود.

۴- نیم ساعت در آب قرار بگیرید و نیت کنید که تمام انرژی های منفی از شما خارج شوند. از خود برترتان هم بخواهید که به شما کمک کند.

۵- بعد از حمام خودتان را با حوله خشک نکنید و تا ۲۴ ساعت پس از آن، حمام دیگر نکنید.

حمام دیگر برای پاکسازی هاله، شنا کردن در آب دریا یا رودخانه به نیت خروج انرژی های منفی و دریافت انرژی های حیاتی از آب است.

همچنین می توانید به جای استفاده از نمک در حمام اولی از جوش شیرین استفاده کنید البته مقدار آن کمتر باشد (در حد دو سه مشت). این نوع حمام علاوه بر پاکسازی هاله، باعث نرمی و پاکیزگی پوست هم می شود.

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

2 دیدگاه ها

  1. اذیار گفت:

    سلام ایا تو سایت روش مدیتیشن برای پاکسازی هاله وجود داره میشه لینکش بدید یا تو سایت قرار بدید ، متاسفانه وان حموم دسترسی ندارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار