قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
ارواح خوب
جملات رایجی که ارواح خوب در خواب زندگان می گویند
دی ۱۷, ۱۳۹۷
داستان ماورایی
داستان ماورایی – سفر روح – قسمت اول (نوشته صاعقه)
دی ۱۷, ۱۳۹۷

جملاتی جادویی برای جذب ثروت

قانون جذب پول و ثروت

جملاتی جادویی برای جذب ثروت

در جهان هیچ محدودیتی برای ارائه ثروت و موفقیت و خوشبختی به شما نیست منتها افکار محدود کننده ما باعث می شود تصور کنیم در جهان فقیر و سخت گیری زندگی می کنیم که همه چیز تنها در اختیار درصدی از افراد بوده و بقیه نمی توانند از موهبت های بی نهایت الهی بهره مند شوند. این افکار منفی مانع از بهره بردن از چیزهایی که می تواند حق ما باشد می گردد. با تغییر الگوهای فکری می توان از نعمات بی نهایت جهان دعوت کرد تا وارد زندگی ما شوند.

با جملات جادویی جذب ثروت شما ذهن خود را باز کرده و آماده دریافت ثروت و موفقیت بی حد و حصر می کنید. همچنین ارتعاشات خود را در جهت یافتن موقعیت های بهتر ثروت ساز هماهنگ می کنید.

قبل از گفتن جملات جادویی زیر، بدن و ذهن خود را با انجام چند نفس عمیق ریلکس کنید. البته ایده آل آن است که خود را حداقل وارد خلسه سبک کنید. سپس جملات زیر را با احساس و اعتقاد فراوان تکرار کنید. با هر بار تکرار آنها، شما ضمیر ناخودآگاه خود را به گونه ای تنظیم می کنید که موانع جذب ثروت را از راه شما برداشته و به جای آن راه مشخصی را برای رسیدن به موفقیت و ثروت برای شما پیدا کند.

حداقل زمان گفتن این جملات جادویی، تکرار روزانه آنها به مدت ۵ الی ۱۵ دقیقه در طول یک هفته است.

برای گفتن جملات جادویی جذب ثروت، دست خود را بر روی قلبتان گذاشته و جملات زیر را تکرار کنید:

– من آرامش، موفقیت، ثروت و سلامتی را به عنوان بخش اساسی زندگی ام تجربه می کنم.

– برای من بسیار راحت، امن و طبیعی است که ثروتمند و موفق باشم.

– ثروت، هر روز به سمت من و در همه جهات جاری می شود.

هر چه قدر این جملات را با آرامش و در حالت خلسه (حداقل آلفا) و به همان مدت زمانی که در بالا گفته شد تکرار کنید ناخودآگاه شما روز به روز بیشتر دچار تحول شده و زندگی شما را طوری برنامه ریزی می کند تا به هدف خود نزدیک و نزدیک تر شوید و ذهنیت شفافی از مسیر خود پیدا کنید. در حالت خلسه سطح آلفا، ضمیر ناخودآگاه ما نسبت به تلقینات پذیراتر بوده و راحت تر می توان آن را برای ایجاد تغییرات در زندگی هدایت کرد.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار