قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
خاطره دروغین در هیپنوتیزم
ایجاد فراموشی و ایجاد خاطره دروغین در هیپنوتیزم
تیر ۲۲, ۱۳۹۷
احساس بیهودگی و پوچی
مبارزه با احساس بیهودگی و پوچی
تیر ۲۲, ۱۳۹۷

توجه به جسم فیزیکی یا روحانی؟

توجه به جسم فیزیکی یا روحانی؟

توجه به جسم فیزیکی یا روحانی؟

بسیاری از ما توجه بسیاری به وضع ظاهری و جسمانی خود می کنیم و مدام در تلاش هستیم تا با آخرین مدل روز پیش رفته تا خوش ظاهر و زیبا به نظر برسیم. این حالت در انسانها بسیار طبیعی بوده و اگر فردی به کل از جسم و رسیدگی به آن غافل شود ممکن است دچار انواع امراض جسمی و مشکلاتی در برقراری روابط اجتماعی پیدا کند. بنابراین جسم فیزیکی ما ریشه ماست و توجه به آن لازم و ضروری بوده و توجه به امور معنوی نباید ما را از رسیدگی به خود غافل کند. این موضوع در مورد رفع نیازهای جسمانی نیز لازم است و تا وقتی خورد و خوراک و پوشاک و نیازهای جنسی ما به خوبی تامین نشود نمی توانیم مسیر معنوی خوبی را هم دنبال کنیم.

البته این حالت فرق دارد با کسانی که به عمد خود را از لذتهای دنیا محروم می کنند تا ریاضات بیشتری بکشند که چندان هم مطلوب نیست و مشکلات و تنش های دیگری را برای آنها ایجاد می کند.

برای مثال برخی با عدم ازدواج و گیاه خواری و روزه های سخت و ژولیدگی لباس سعی دارند روح خود را مترقی کنند و در آخر هم فشارهای جنسی و ضعف بدنی مانع از طی طریق آنها می شود. ولی مثلا در اسلام شما هم میتوانید ازدواج کنید هم گوشت بخورید و لباس های پاکیزه بپوشید و در عین حال پیشرفت معنوی هم داشته باشید.

پس از رفع نیازهای کالبد جسمانی لازم است که بر کالبدهای دیگر خود (جسم انرژیکی، اختری و …) هم کار کنید تا جریان انرژی وارده به آنها باعث درخشش بیشتر هاله شما شده و حتی افرادی که چشم سوم باز ندارند هم ارتعاشات بالای روحی تان را حس کرده و خود به خود مجذوب شما شوند

مهم نیست چهره خوبی ندارید تا وقتی تشعشعات عشق و انرژی از چشمان شما خارج می شود کسی متوجه چهره غیرزیبایتان نمیشود. برعکس ممکن است افرادی چهره بسیار زیبا داشته باشند ولی اصطلاحا انگار ماست هستند و هیچ جذبه ای ندارند و کششی در افراد ایجاد نمی کنند.

بنابراین معیار شما برای برقراری ارتباط مناسب با افراد دیگر، تنها حفظ ظاهر و لباس و … نباشد زیرا این فقط پوسه بیرونی شماست. امواج عشق و نفرت و حسادت به راحتی به گیرنده های معنوی افراد منتقل می شود و به همین دلیل عده ای خود به خود از شما خوششان می آید و عده ای دیگر ممکن است بدون هیچ دلیلی از شما متنفر باشند و عجیب اینکه این حس دو طرفه هستند و کم پیش می آید کسی واقعا عاشق شما باشد و شما در حد مرگ از او نفرت داشته باشید.

کار کردن بر کالبدهای دیگر (بهتر است پس از باز شدن همه چاکراها باشد چون هر کالبدی به یک چاکرا مرتبط است) موجب اتصال بهتر شما به جهان هستی شده و زمینه دریافت انرژی های مثبت و ایجاد همبستگی به کائنات را فراهم می کند.

همچنین اگر گرفتگی های انرژیکی در هر کدام از آنها وجود داشته باشد با تمرینات پاکسازی کالبدها و چاکراهای مربوط به آن کالبد می توان شفا و سلامتی را ایجاد کرد.

برای مثال اگر از خاطره عاطفی بدی رنج می برید احتمالا احساسی را در بدن فیزیکی خود حس می کنید مثل فشار در قلب یا سایر نقاط بدن مثل سر و پاها و … در واقع این احساسات منفی انرژی خود را در کالبد عاطفی تخلیه کرده و سپس توسط جسم فیزیکی ما قابل لمس و دریافت هستند. گاهی هم مستقیما اثرات آن را در کالبد عاطفی حس می کنیم.

پاکسازی کالبدهای دیگر تنها با به جریان انداختن انرژی پرانا در آنها کافی نیست و بهتر است همراه با مراقبه باشد تا بینش و آگاهی جدیدی که در طی آن ایجاد می شود بتواند برای همیشه مشکل را حل کند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

1 دیدگاه

  1. داریوش گفت:

    آفرین. به نکته خوبی اشاره کردی. انسان با یک بدن فیزیکی در این دنیا متولد میشه و تمام ساختار آرزوهاش نشأت گرفته از خاطرات مادی ای هست که به گذشته اون شخص ارتباط داره. تا زمانی که در زندگی مادی به کمال نرسه، نمیتونه دنبال معنویات و زندگی روحانی باشه.
    جالب اینجاست به محض اینکه اطمینان حاصل کنه که از لحاظ مادی همه چیز بطور نامحدود در اختارش است، ممکنه حتی بدون استفاده از اون منابع به سراغ بُعد معنوی از زندگی برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار