قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
چاکرا
جهت چرخش انرژی در چاکراها و تاثیر بر شخصیت
دی ۱۱, ۱۳۹۶
تجربه ماورا
تجربه حسن (خودکشی)
دی ۱۲, ۱۳۹۶

تقویت قدرت ماورایی

تقویت قدرت ماورایی

کسانی که حس میکنن قدرت ماورایی دارن و یا اینکه میخوان اون رو تقویت کنن لازمه که به یک سری از نکات دقت کنن. شما اگر بدن ساز باشید دقت کردید که برای پرورش یک عضله کوچک باید زمان بسیاری بذارید بنابراین ببینید که این مقدار زمان و تمرین برای کسی که میخواد کوچکترین قدرت روحی خودش که سخت تر از پرورش جسم هست رو تقویت کنه چه قدر زیاد تر خواهد بود. البته گاهی نقش باور قلبی از هر تلقینی مهم تر هست.

برای تقویت قدرت ماورایی ابتدا باید به اون توانایی و داشتنش باور داشته باشیم. چند سال پیش برای اولین بار مشغول خوندن کتابهای روشن بینی بودم. اون قدر در اونها غرق بودم که حس کردم منم میتونم اونا رو انجام بدم. بعد وقتی تو مدرسه رفتم سعی کردم اونها رو روی بچه ها امتحان کنم. منی که هیچ تمرین خاصی نکرده بودم میتونستم به راحتی اطلاعات غیبی زیادی از دانش آموزان بگم به طوری که زنگهای تفریح کل کلاس ما پر میشد تا ازم سوال بپرسن. هر چه قدر بیشتر مطالعه کردم و وارد پیچیدگی های ماورایی مثل کار بر چاکرا و مراقبه های طولانی شدم ذهن من از حالت سادگی پذیرش قدرت در اومد چون فکر میکردم برای قدرت ماورایی باید خیلی خوند و خیلی دونست و خیلی تمرین کرد. بنابراین دیگه اون توانایی روشن بینیم از بین رفت چون انتظار داشتم تنها پس از پیشرفت عظیم معنوی کار بکنه. بنابراین مهم نیست چند سال کار کردید. با پذیرش عمیق اینکه شما به ذاته قدرت ماورایی دارید میتونید کارهای شگفت انجام بدید هر چند که باورش سخت باشه.

افراد زیادی هستن که بهم میگن به مدت قدرت داشتن و بعدش اون رو از دست دادن. ما تو زندگی ممکنه تو مراقبه و امور معنوی خیلی پیشرفت کنیم و تا یه مدت واقعا در اوج باشیم. همچنین اون توانایی های ماورایی که به دست میاریم ممکنه تا مدتی برای ما جذاب باشن. ولی بعدش سر اتفاقات وحشتناک زندگی دیگه اون آدم قبلی نیستیم. اگر قبلا میتونستیم چند ساعت مراقبه کنیم دیگه اون قدر کمرمون شکسته که اگر اسم مراقبه رو هم بشنویم حالمون به هم میخوره. این اتفاقات درس جدیدی در زندگی ما بودن تا بهمون گوشزد کنن که ما کامل نیستیم و هنوز خیلی جا داره تمرین کنیم. گاهی هم ناخودآگاه ما از تکرار بروز اون قدرتهای ماورایی خسته میشه و پیش خودش میگه خب که چی بشه و دیگه جذابیتی نداره. بنابراین هر چه قدر هم که بهش فشار بیاریم فلان توانایی رو دوباره کسب کنه فقط به ما دهن کجی میکنه.

مسئله مهم دیگه در مورد کسب قدرت ماورایی این هست که باید به صورت مستمر و با پشتکار یک تمرین رو انجام داد. سالها پیش خودم از دسته افرادی بودم که فقط عادت داشتم یک روش رو امتحان کنم و بعدش اگه نتیجه نداد برم سراغ بعدی. بعدها دیدم وقتی روی همون تمرینها زمان کافی بذارم معجزه میکنن. گاهی بعد چند ماه. یعنی یه تمرین گاهی تا چند ماه بهم نتیجه نمیداد و پیشرفت کم بود ولی بعدش نتیجهش رو میدیدم.

بیشتر قدرتهای ماورایی از مسیر مراقبه و بیداری چاکراها و کندالینی میگذرن. اگر روی اونها کار کنید خیلی چیزها رو تحت پوشش قرار میدن. چیزهایی مثل رویابینی و پرواز روح و تله کینزی و باز شدن چشم سوم و روشن بینی با همین تمرینات مراقبه و چاکرا قابل دستیابی هست. اگر هم از چاکرا و این چیزهای شرقی خوشتون نمیاد میتونید تمرینات دیگه ای رو از مکاتب دیگه دنبال کنید. مثلا گوی بینی و طلسم نویسی و احضار و …. رو کار کنید. پس اول مشخص کنید چه قدرتی میخواید بعد برید سراغ تمریناتش. هر تمرینی که به دلتون میشینه رو انتخاب کنید و تا مدتها روش تمرین کنید. از این شاخ به اون شاخ پریدن هیچ قایده ای نداره. افرادی هستن که میگن فلان سال ماورا کار کردن. بیشترشون فقط مطالعه کردن و یا قطع و وصل تمرین کردن که نه تنها به درد نمیخوره بلکه باعث ایجاد غرور کاذب در اونها شده که بله چه قدر بلدن. بنابراین وقت رو تلف نکنید و واقعا با جان و دل شروع کنید به تمرین بیشتر.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

59 دیدگاه ها

 1. برنا گفت:

  با سلام و احترام
  قبل از هرچیز تشکر میکنم برای تهیه این مطالب
  مدتی است که در حال مطالعه هستم و تنها هدفم رسیدن به روشنیدگی و آگاهی است.منظورم اینه که بدنبال رسیدن به قدرتهای خارق العاده و یا ارتباط با موجودات غیر ارگانیک نیستم و تنها هدف و آرزویم درک لحظه روشنیدگی و آگاهی وسروری است که از آن برایم در زندگی حاصل میشود.در انتهای این پست فرموده اید با جان و دل شروع کنید به تمرین بیشتر ومیخواستم اگه ممکنه در راه رسیدن به این هدف بفرمایید از کجا و چگونه شروع کنم؟
  مدت حدودا دو ماه است که بدلیل اینکه در طی روز زمان مناسب برای مدیتیشن نمیتوانم اختصاص دهم شبها به مدت نیمساعت شروع کردم و الان به ۴۵ دقیقه رسیده که مدیتیشن انجام میدهم با تمرکز بر تنفسم و به مرحله ای میرسم که ناگهان متوجه میشوم تنفسم فقط محدود به فضای بینی شده و برقهایی هم پشت پلکم احساس میکنم ولی هنوز به ادراک خاصی نرسیده ام .اصلا نمیدانم با تکرار این مراقبه به جایی خواهم رسید یا خیر؟
  آیا با ادامه مدیتیشن به همین شکل امکان پرواز روح و ادراک روشنیدگی برایم وجود خواهد داشت؟
  آیا امکان دارد بتوانم از آموزشهای مستقیم شما بهره مند شوم ؟ سپاسگزارم

  • admin گفت:

   سلام. آموزشها تنها از طریق این سایت یا کاون coven.ir هست.
   مراقبه تون رو ادامه بدید تو هدف روشنیدگی خیلی کمکتون میکنه و خودش اثرات زیادی روی پاکسازی چاکراها و در نهایت تقویت چاکرای هفتم داره. همچنین برای اموری مثل پرواز روح هم کارآیی زیادی داره. منتها اگر میخواید رسیدن به قدرت رو تسریع کنید از تمرینات چشم سوم و بیداری کندالینی هم استفاده کنید.

 2. سهیلا گفت:

  سلام دمت گرم هر چی گفتی راست گفتی همه اینها که گفتی در مورد من هم بوده درکل یکی کوتاهی ازخودم بوده که تمرینات رو فقط امتحان میکردم ومیرفتم سراغ یه تمرین دیگه دوم این که واقعا نمیدونستم چه جوری وچه تمرینی انجام بدم از این که این قدر راهنمای خوبی هستی از شما تشکرمیکنم .

 3. مینا گفت:

  سلام من هدفم بیشترانرژی درمانی است میخوام با کسب انرژی شفابخش به دیگران کمک کنم سخت مطالعه می کنم چندهفته ای است رویابین و روی چاکراهام کار میکنم اطفا بفرمائید من چه مسیری رو باید دنبال کنم.تشکر

 4. مینا گفت:

  سلام شبتون خوش .کتابهای چواکوک سو یی ترجمه آقای آرام برای یادگیری انرژی درمانی خوبه؟

 5. مهسا گفت:

  فعال شدن کندالینی و باز شدن چاکراها ایا باعث باهوشیه بیشتر یا درک بیشتر مسائل و ارامش یا تله پاتی هم میشن؟یافقط مختص مسائل ماورایی هستش.ایا با فردستان انرژی از طریق چاکرا به نقاطی از بدن ک مشکل جسمی یا روحی دارن میشه خوبش کرد؟ ایا تو تقویت اراده هم موثر هستن؟لطفا به این اخری حتما پاسخ بدید

  • admin گفت:

   فعال شدن کندالینی از اونجا که نقاط بسیاری از مغز رو فعال میکنه میتونه حتی به نابغه شدن شما هم کمک کنه و شفای بیماری های مختلف و اینکه حتی تبدیل به شفاگر بشید. تقویت اراده هم یکیش هست چون تنبلی از ارتعاشات کم و سستی ذهنی منشا میگیره و مسلما کسی که ارتعاشات روحی اون بالا بره تنبلی هم کنار میره و اراده قوی میشه.

   • مهسا گفت:

    سپاس از پاسختون.ایا شما که تمام چاکراهاتون بازه ودر این زمینه مهارت بالا دارید تمام این تاثیرات رو حس میکنید ؟ من فقط برای رسیدن به ارامش و افزایش مهارت هام میخوام این عملو انجام بدم نه امور ماورایی یا برون فکنی و …

 6. شایان گفت:

  سلام و با تشکر از پستتون
  من به دنبال تله کینزی و هیدروکینزی و انرژی گرفتن یا فرستادن با دستها هستم
  ممنون میشم بگین چه تمرین هایی رو انجام بدم یا از چه منابعی استفاده کنم

 7. نازنین گفت:

  سلام ممنونم از وقتی که میزارید در مورد بیوکنزی هم مطلبی میزارید ؟
  ایا واقعا میشه تغییر بکنیم از نظر ظاهری با بیوکنزی؟
  کتابی در موردش معرفی میکنید لطفأ

  • Hadise گفت:

   باسلام و تشکر
   من چند وقتیه میخوام قدرت های خاص و خوبی رو داشته باشم اما چند جا خوندم که برا انسان خطرات بد و مضری داره و این من رو میترسونه.
   من نمیخوام جن و روح و… ببینم اما دوست دارم قدرت های فرابشری داشته باشم مثلا قدرت خواندن ذهن افراد، جابه‌جا کردن وسایل از طریق ذهن، پیش بینی اینده، هوش بالا و قدرت هایی که خوبند و باعث پیشرفت من میشند رو داشته باشم اما جن و روح و… رو نبینم چون خونده بودم که اون ها به ما و اطرافیانمون آسیب میزنن.
   لطفا بگید چه راه هایی وجود داره که من قدرت های خوبی داشته باشم و درست از اون ها استفاده کنم بدون اینکه آسیبی به خودم و بقیه برسونم. باتشکر خیلیییی فراوان از شما و سایت خوبتون❤

   • با سلام. توصیه من این است که روی هر قدرت به طور جداگانه کار کنید. مثلا اگر قدرت تله پاتی را می خواهید تقویت کنید می توانید از روش کارت های چهارگانه استفاده کنید. این روش باعث دیدن روح نمی شود و فقط قدرت تله پاتی شما را تقویت می کند. ولی اگر با باز کردن چشم سوم می خواهید تله پاتی را تقویت کنید این کار می تواند با عوارض جانبی مثل دیدن ارواح و مناظر ناخواسته همراه باشد.

 8. سینا گفت:

  سلام. من میخوام قدرت القای فکر رو به دست بیارم. شما چه تمرینی به من پیشنهاد میدید؟
  لطفا بهترین و قوی ترین راه رو بهم پیشنهاد بدین.

 9. الهام گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من گاهی اوقات اتفاقاتی که در آینده میخواد رخ بده رو تو خواب یا حتی بیداری میبینم یا حس میکنم و تمام اتفاقاتی که تو طول روز قراره اتفاق بیوفته رو هر روز صبح قبل بیدار شدن میبینم یا گاهی اشیا رو بدون اینکه قصد حرکت دادنشون رو داشته باشم و حرکت میدم نمیدونم این ها نشانه ی آزاد شدن کند الینی هست یا نه و اینکه اگه بخوام مراقبه کنم چاکراهارو فعال کنم افسردگی و حالتهای خاص سراغ من هم میان یا نه؟و من بچه شیر میدم میخوام بدونم رو شیرم تاثیر میذاره یا نه؟؟؟

 10. سارا گفت:

  با سلام
  ببخشید فعال شدن چاکراها باعث آزاد شدن کندالینی میشه؟؟میشه بدون آزاد شدن کندالینی چاکراهارو فعال کرد؟

 11. سینا گفت:

  سلام. نیروی چاکرای دست برای بیماری هایی مثل سرطان هم موثر هست و میتونه بیماری هارو قطعا از بین ببره؟

 12. ArMiN گفت:

  استاد درسته ک میگن قراره امسال اتفاقات عجیبی رخ بده؟؟🤔

 13. Mina گفت:

  سلام
  باتشکر از سایت خوبتون .من چندتا سوال داشتم من گاهی برام پیش میاد که یک حس خالی بودن ذهن دارم و دراین حالت اشیاء اطرافم صدمه های شدید میبینن. مثلا یکبار که از خواب بیدار تازه بیدار شده بودم اومدم لب پنجره و نگاه گذرایی یه کوچه و تیر برق کردم و یکهو اون تیر برق یک اتصالی و انفجار خیلی بلند کرد که تا چندساعت بعد برق قطع شد . یا مثلا توی یک عروسی این حالت به من دست داد که نگاه گذرایی به آینه داشتم و یکهو اون اینه بدون هیچ دلیلی شکست و پودر شد. یا لیوان روی میز بدون اینکه ازش استفاده شده باشه یا سرد و گرم شده باشه میشکنه تجربه های اینطوری که صرفا وسایل برقی هم نبودن زیاد داشتم . همینطور گاهی یاد کسی میاد تو ذهنم و بعدا میفهمم که همون موقع برای اون فرد اتفاق خوب یا بدی افتاده . یا گاهی عکس یا چهره ی کسی رو میبینم و بعد چهره ی مرده و بیحال جسد اون شخص میاد تو ذهنم. گاهی از گوشه ی چشمم موجوداتی میبینم که تا قبل از خوندن سایتتون فکر میکردم توهمه.

 14. faty گفت:

  سلام استاد بزرگوار مرسی از راهنمایتون واقعا عالی بود.

 15. Rezvan گفت:

  سلام خسته نباشيد
  شما كلاس حضوري هم داريد؟

 16. ضرغامی گفت:

  سلام
  من بارها وبارها بدون نگاه کردن وتوجه به گذر زمان ساعت دقیق وتشخیص دادم ویا دیدن دوست وآشنا بدون هرگونه اطلاع قبلی و…..اینها برام جالب نبوده تا اینکه چند ماه قبل همراه دوستی درون شهری غریب بدنبال شخصی جهت انجام کاری میگشتیم
  قرار شد به خانه طرف برویم ودرابتدای حرکت برحسب تمرکزم بصورت عادی گفتم بی فایده هست رفتن چون ایشان منزلش نیست ودوستم باور نکرد ومن هم چون به حسم اعتماد نداشتم اصرار نکردم رسیدیم محل وطرف نبود مجددا تمرکز کردم گفتم ایشان با ماشینش جلو یک ساختمان که خطهای سبز داره پارک کرده وپرس وجو کردیم چون شهر کوچکی بود فهمیدیم ساختمان مذکور بانک رفاه ودقیقا طرف اونجاست البته اشتباه وخطا زیاد دارم بیشتر از ناباوری خودمه اما دوستم خیلی پیگیره که با استادان فن مشورتی کن سوالم اینه این چه حسیه وچجور میشه تقویتش کرد ممنوم

 17. Mohsen گفت:

  سلام.
  میشه بدون متعادل سازی چاکراها و باز کردن چاکرای دست تله کینزی انجام داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار